2016 жылы Айыртау ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 7 желтоқсандағы N 413 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 қаңтарда N 3532 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 мамырдағы N 165 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 11.05.2016 N 165 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5) тармақшасына, 20-бабының 5-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, қоғамдық жұмыстарға жұмыссыз азаматтарды бөлуді тәртіпке келтіру мақсатында, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылы Айыртау ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес 2016 жылға арналған қаржыландыру көздері және қоғамдық жұмыстардың көлемдерінің, түрлерінің, ұйымдарының тізбесі (әрі қарай - Тізбе) бекітілсін.
3. Осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес қоғамдық жұмысқа тартылған жұмыссыздардың еңбекақы мөлшері және жұмыс тәртібі бекітілсін.
4. "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі бекітілген Тізбеге сәйкес қоғамдық жұмыстарға жұмыссыз азаматтарды жіберуді жүзеге асырсын.
5. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс анықталсын:
жұмыс орын қажеттілігіне өтінім бергендер санында -330 адам;
жұмыс орын қажеттілігі бекітілгендер санында -330 адам.
6. Қоғамдық қызметкерлердің жалақысы "2016-2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 30 қарашадағы Заңына сәйкес ең төменгі жалақы көлемінде орнатылсын. Қоғамдық жұмыстардың ұйымдастырылуын қаржыландыру жергілікті бюджет қаражатынан жүзеге асырылады.
7. Қоғамдық жұмыстардың шарттары Қазақстан Республикасының қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес екі демалыс күнімен (сенбі, жексенбі), сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат, жұмыс аптасының ұзақтығы 5 күнмен анықталады, жұмыс беруші мен қызметкер арасында жасалатын еңбек шартымен қарастырылған, жұмыс уақытының икемді ұйымдастырылған нысаны қолданылады. Жылдың суық мезгілінде ашық ауада немесе жабық жылытылмайтын бөлмелерде жұмыс істейтін, сонымен қатар тиеу-түсіру жұмыстарында жұмыс істейтін қызметкерлерге жұмыс уақытына кіретін, демалу және жылыну үшін арнайы үзіліс беріледі. Жұмыс беруші жұмысшылардың демалуы және жылынуы үшін бөлмені жабдықтауды қамтамасыз етуге міндетті.

Об организации общественных работ в Айыртауском районе в 2016 году
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 7 декабря 2015 года N 413. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 8 января 2016 года N 3532. Утратило силу постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 11 мая 2016 года N 165
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 11.05.2016 N 165 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях упорядочения распределения безработных граждан на общественные работы, акимат Айыртауского района Северо – Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Айыртауском районе в 2016 году.
2. Утвердить Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники финансирования на 2016 год (далее Перечень) согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
3. Утвердить размеры, оплаты труда безработных, привлеченных на общественные работы и режим работы согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
4. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения отдела занятости и социальных программ Айыртауского района Северо-Казахстанской области" осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем.
5. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности рабочих мест – 330 человек;
в количестве утвержденной потребности рабочих мест – 330 человек.
6. Оплату труда общественных работников установить в размере минимальной заработной платы, в соответствии с Законом Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года "О республиканском бюджете на 2016-2018 годы". Финансирование организации общественных работ осуществляется из средств местного бюджета.
7. Условия общественных работ определяются в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан продолжительностью рабочей недели 5 дней с двумя выходными (суббота, воскресенье), восьмичасовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, исходя из условий труда, применяются гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемые между работниками и работодателями. Работникам, работающим в холодное время года на открытом воздухе или в закрытых необогреваемых помещениях, а также занятым на погрузочно-разгрузочных работах, предоставляются специальные перерывы для обогрева и отдыха, которые включаются в рабочее время. Работодатель обязан обеспечить оборудование помещений для обогрева и отдыха работников.

8. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
9. Осы қаулы 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау ауданының әкімі
А. Тастеміров
"КЕЛІСІЛДІ"
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау ауданы әкімі
аппаратының басшысы
07 желтоқсан 2015 жыл
А. Ғаббасов
"Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысының
Әділет департаменті
Айыртау ауданының
Әділет басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
07 желтоқсан 2015 жыл
И. Авксентьева
"Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Солтүстік Қазақстан
облысының
Ішкі істер департаменті
Айыртау ауданының
ішкі істер бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
07 желтоқсан 2015 жыл
А. Ідірісов
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 07 желтоқсандағы №413 қаулысына № 1 қосымша
2016 жылға арналған қаржыландыру көздері және қоғамдық жұмыстардың көлемдерінің, түрлерінің, ұйымдарынның тізбесі
р/с
Мекеменің атауы
Төленетін қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі
Қоғамдық жұмыс мерзімі (айлар)
Қоғамдық жұмысшылар саны
Қаржыландыру көзі
1
"Антоновка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекендердің аумақтарын абаттандыруға және көгалдандыруға көмек көрсету.
Көлемі 4000 шаршы метр алаңды күнсайын тазалау.
12
4
аудан бюджеті
Ағаштарды және тал- шіліктерді кесу, ағартуға көмек.
40 ағаш әктеу.
25 талшілікті кесу.
12
3
аудан бюджеті
Көктемгі-күзгі су тасқынына байланысты жұмыстарды жүргізуге көмек.
Су ағызу арықтары мен көпірлерін тазалау - 8.
12
3
аудан бюджеті
Халықтың аз қамтамасыз етілген жіктеріне және жалғыз тұратын қарттарға, ауылдық округтің бюджеттік мекемелеріне отын жеткізуге және түсіруге көмек көрсету.
Отын дайындау, кесу, жару және үю - 30 текше метр.
12
3
аудан бюджеті
Үй шаруашылығының санағына және шаруашылық бойынша кітаптарын жасауға көмек көрсету.
200 үй аралау.
12
2
аудан бюджеті
Қоқыс жинайтын жерлерді көркейтуге көмек.
Қоқыс жинайтын жерлердің аумағын тазалау-1000 шаршы метр
12
2
аудан бюджеті
Әлеуметтік қызметкерге жалғыз басты, ауыратын қарт азаматтарды күтуге көмек (тамақ, дәрі-дәрмек сатып әкелу,үй ішін жинау, ағарту, еден сырлау, кір жуу, көкөніс отырғызу және жинау, арам шөптен тазарту)
Жалғыз басты қарт азаматтарды күту.
12
2
аудан бюджеті
Ауылдық округ әкімі аппаратының әлеуметтік қызметкеріне 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау үшін құжаттарды өңдеуге көмек көрсету.
18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау үшін істі өңдеуге көмек көрсету.
12
аудан бюджеті
Әлеуметтік- мәдени мақсаттағы нысандарды күзету
Ақан-Сері ауылы мектебінің ғимараты
12
1
аудан бюджеті
2
"Арықбалық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекендердің аумақтарын абаттандыру және көгалдандыруда көмек көрсету
Көлемі 4000 шаршы метр алаңды күнсайын тазалау.
12
10
аудан бюджеті
Ағаштарды және тал – шіліктерді кесу, ағартуға көмек.
40 ағаш әктеу.
25 талшілікті кесу.
12
5
аудан бюджеті
Көктемгі-күзгі су тасқынына байланысты жұмыстарды жүргізуге көмек.
Су ағызу арықтары мен көпірлерін тазалау - 10.
12
10
аудан бюджеті
Халықтың аз қамтамасыз етілген жіктеріне және жалғыз тұратын қарттарға, селолық округтің бюджеттік мекемелеріне отын жеткізуге және түсіруге көмек көрсету.
Отын дайындау, кесу, жару және үю - 30 текше метр.
12
3
аудан бюджеті
Үй шаруашылығының санағына және шаруашылық кітаптарды жасауға көмек көрсету.
200 үй аралау.
12
2
аудан бюджеті
Қоқыс жинайтын жерлерді көркейтуге көмек.
Қоқыс жинайтын жерлердің аумағын тазалау1000 шаршы метр.
12
4
аудан бюджеті
Әлеуметтік қызметкерге жалғыз басты, ауыратын қарт азаматтарды күтуге көмек (тамақ, дәрі-дәрмек сатып әкелу,үй ішін жинау, ағарту, еден сырлау, кір жуу, көкөніс отырғызу және жинау, арам шөптен тазарту).
Жалғыз басты қарт азаматтарды күту.
12
2
аудан бюджеті
Әлеуметтік-мәдени мақсатындағы ғимаратта жылыту маусымы кезеңінде пеш жағушыға көмек.
Селолық мәдениет Үйі ғимараты алаңы 500 шаршы метр, Қарасай Батыр ауылындағы мешіттің ғимараты
12
7
аудан бюджеті
Ауылдық округ әкімі аппаратының әлеуметтік қызметкеріне 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау үшін құжаттарды өңдеуге көмек көрсету.

8. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области.
9. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2016 года.
Аким Айыртауского района
Северо-Казахстанской области
А. Тастемиров
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
аппарата акима
Айыртауского района
Северо-Казахстанской области
07 декабря 2015 года
А. Габбасов
Руководитель
республиканского
государственного учреждения
"Управление юстиции
Айыртауского района
Департамента юстиции
Северо-Казахстанской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан"
07 декабря 2015 года
И. Авксентьева
Начальник
государственного учреждения
"Отдел внутренних дел
Айыртауского района
Департамента внутренних дел
Северо-Казахстанской области
Министерства Внутренних дел
Республики Казахстан"
07 декабря 2015 года
А. Идрисов
Приложение №1 к постановлению акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 07 декабря 2015 года № 413
Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники финансирования на 2016 год
п/п
Наименование организации
Вид оплачиваемых общественных работ
Объем работ
Продол-житель-ность общественных работ (месяцев)
Количество человек
Источник финансирования
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Антоновского сельского округа"
Помощь в озеленении и благоустройстве территорий населенных пунктов.
Ежедневная уборка площади 4000 квадратных метров.
12
4
бюджет района
Помощь в обрезке, побелка деревьев и кустарников.
Побелка 40 деревьев. Обрезка 25 кустарников.
12
3
бюджет района
Помощь в проведении работ, связанных с весенне-осенними паводками.
Очистка водосточных каналов и мостов – 8.
12
3
бюджет района
Помощь в заготовке дров для малообеспеченных слоев населения и одинокопроживающих престарелых и бюджетным организациям сельского округа.
Заготовка дров, распиловка, колка, перенос и складирование 30 кубических метров.
12
3
бюджет района
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг.
Обход 200 дворов.
12
2
бюджет района
Участие в благоустройстве свалок.
Уборка территорий свалок 1000 кв. метров
12
2
бюджет района
Помощь социальному работнику по уходу за больными одинокими престарелыми гражданами (покупка продуктов, медикаментов, уборка помещения, побелка стен, покраска полов, стирка белья, посадка, прополка и уборка овощей).
Уход за одинокими престарелыми гражданами.
12
2
бюджет района
Помощь социальному работнику аппарата акима сельского округа в обработке документов для назначения государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет.
Помощь в обработке дел для назначения государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет.
12
бюджет района
Охрана объектов социально-культурного назначения
Здание школы села Акан-Серэ
12
1
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Арыкбалыкского сельского округа".
Помощь в озеленении и благоустройстве территорий населенных пунктов.
Ежедневная уборка площади 4000 квадратных метров
12
10
бюджет района
Помощь в обрезке, побелке деревьев и кустарников.
Побелка - 40 деревьев. Обрезка - 25 кустарников.
12
5
бюджет района
Помощь в проведение работ, связанных с весенне-осенними паводками.
Очистка водосточных каналов и мостов -10
12
10
бюджет района
Помощь в заготовке дров для малообеспеченных слоев населения и одинокопроживающих престарелых и бюджетным организациям сельского округа .
Заготовка дров, распиловка, колка, перенос и складирование 30 кубических метров.
12
3
бюджет района
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг.
Обход 200 дворов.
12
2
бюджет района
Участие в благоустройстве свалок.
Уборка территорий свалок - 1000 квадратных метров.
12
4
бюджет района
Помощь социальному работнику по уходу за больными одинокими престарелыми гражданами (покупка продуктов, медикаментов, уборка помещения, побелка стен, покраска полов, стирка белья, посадка, прополка и уборка овощей).
Уход за одинокими престарелыми гражданами.
12
2
бюджет района
Оказание помощи истопнику на период отопительного сезона в здание социально-культурного назначения.
Здание сельского Дома культуры 500 квадратных метров, здание мечети в ауле Карасай Батыр
12
7
бюджет района
Помощь социальному работнику аппарата акима сельского округа в обработке документов для назначения государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет.

18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау үшін 80 істі өңдеуге көмек көрсету.
12
2
аудан бюджеті
3
"Володар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекендердің аумақтарын абаттандыру және көгалдандыруда көмек көрсету
Көлемі 4000 шаршы метр алаңды күнсайын тазалау.
12
69
аудан бюджеті
Ағаштарды және тал - шіліктерді кесу, ағартуға көмек.
100 ағаш әктеу.
250 талшілікті кесу.
12
13
аудан бюджеті
Көктемгі-күзгі су тасқынына байланысты жұмыстарды жүргізуге көмек.
Су ағызу арықтары мен көпірлерін тазалау - 30.
12
7
аудан бюджеті
Халықтың аз қамтамасыз етілген жіктеріне және жалғыз тұратын қарттарға, ауылдық округ бюджеттік мекемелеріне отын жеткізуге және түсіруге көмек көрсету.
Отын дайындау, кесу, жару және үю - 100 текше метр.
12
5
аудан бюджеті
Үй шаруашылығының санағына және әршаруашылық кітаптарын жасауға көмек көрсету.
1500 үй аралау.
12
3
аудан бюджеті
Саябақтың аумағын және орталық алаңды абаттандыруға көмек көрсету.
Саябақтың аумағын және орталық алаңды абаттандыруға көмек көрсету, күнделікті
12
6
аудан бюджеті
Қоқыс жинайтын жерлерді көркейтуге көмек.
Қоқыс жинайтын жерлердің аумағын тазалау 1000 шаршы метр.
12
4
аудан бюджеті
Әлеуметтік қызметкерге жалғыз басты, ауыратын қарт азаматтарды күтуге көмек (тамақ, дәрі-дәрмек сатып әкелу,үй ішін жинау, ағарту, еден сырлау, кір жуу, көкөніс отырғызу және жинау, арам шөптен тазарту).
Жалғыз басты қарт азаматтарды күту.
12
2
аудан бюджеті
Ауылдық округ әкімі аппаратының әлеуметтік қызметкеріне 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау үшін құжаттарды өңдеуге көмек көрсету.
18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайын-дау үшін 70 істі өңдеуге көмек көрсету.
12
2
аудан бюджеті
4
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Солтүстік Қазақстан обласының Әділет департаменті Айыртау ауданының Әділет басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Жылжымайтын мүлікті тіркеу бойынша мамандарға істерді құру және тігуге көмек көрсету.
Сот актілерін орындаушы бөлімінің мамандарына істерді тігу және база мәліметтерін құру бойынша көмек көрсету.
3000 істі құру және тігу бойынша көмек.
2500 істі тігу және база мәліметтерін құру бойынша көмек.
12
6
аудан бюджеті
5
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Айыртау ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
ҚР халықты құжаттандыруды тіркеу бойынша мамандарына істерді құру және тігуге көмек көрсету.
3000 істі тігу және база мәліметтерін құру бойынша көмек.
12
3
аудан бюджеті
6
"Айыртау ауданның әкімнің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Мұрағаттың құжаттарын құру және тігу бойынша маманға көмек көрсету.
Істі тігу және база мәліметтерін құру бойынша көмек.
12
2
аудан бюджеті
7
"Гусаковка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекендердің аумақтарын абаттандыру және көгалдандыруда көмек көрсету
Көлемі 4000 шаршы метр алаңды күнсайын тазалау.
12
2
аудан бюджеті
Ағаштарды және талшіліктерді кесу, ағарту.
40 ағаш әктеу.
25 талшілікті кесу.
12
1
аудан бюджеті
Көктемгі-күзгі су тасқынына байланысты жұмыстарды жүргізу.
Су ағызу арықтары мен көпірлерін тазалау - 6.
12
1
аудан бюджеті
Халықтың аз қамтамасыз етілген жіктеріне және жалғыз тұратын қарттарға, селолық округ бюджеттік мекемелеріне отын жеткізуге және түсіруге көмек көрсету.
Отын дайындау, кесу, жару және үю - 30 текше метр.
12
1
аудан бюджеті
Үй шаруашылығының санағына және шаруашылық бойынша кітаптарын жасауға көмек көрсету.
200 үй аралау.
12
1
аудан бюджеті
Қоқыс жинайтын жерлерді көркейтуге көмек.
Қоқыс жинайтын жерлердің аумағын тазалау 1000 шаршы метр.
12
1
аудан бюджеті
Әлеуметтік қызметкерге жалғыз басты, ауыратын қарт азаматтарды күтуге көмек (тамақ, дәрі-дәрмек сатып әкелу, үй ішін жинау, ағарту, еден сырлау, кір жуу, көкөніс отырғызу және жинау, арам шөптен тазарту).
Жалғыз басты қарт азаматтарды күту.
12
1
аудан бюджеті
Селолық округ әкімі аппаратының әлеуметтік қызметкеріне 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау үшін құжаттарды өңдеуге көмек көрсету.
18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау үшін істі өңдеуге көмек көрсету.
12
аудан бюджеті
8
"Елецкий ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекендердің аумақтарын абаттандыру және көгалдандыруда көмек көрсету
Көлемі 4000 шаршы метр алаңды күнсайын тазалау.
12
2
аудан бюджеті
Ағаштарды және тал - шіліктерді кесу, ағарту.
50 ағаш әктеу.
150 талшілікті кесу.
12
2
аудан бюджеті
Көктемгі-күзгі су тасқынына байланысты жұмыстарды жүргізу.
Су ағызу арықтары мен көпірлерін тазалау- 6.
12
2
аудан бюджеті
Халықтың аз қамтамасыз етілген жіктеріне және жалғыз тұратын қарттарға, селолық округ бюджеттік мекемелеріне отын жеткізуге және түсіруге көмек көрсету.
Отын дайындау, кесу, жару және үю - 30 текше метр.
12
3
аудан бюджеті
Үй шаруашылығының санағына және шаруашылық бойынша кітаптарды жасауға көмек көрсету.
200 үй аралау.
12
1
аудан бюджеті
Қоқыс жинайтын жерлерді көркейтуге көмек.
Қоқыс жинайтын жерлердің аумағын тазалау шаршы метр.
12
аудан бюджеті
Әлеуметтік қызметкерге жалғыз басты, ауыратын қарт азаматтарды күтуге көмек (тамақ, дәрі-дәрмек сатып әкелу,үй ішін жинау, ағарту, еден сырлау, кір жуу, көкөніс отырғызу және жинау, арам шөптен тазарту).
Жалғыз басты қарт азаматтарды күту.
12
аудан бюджеті
Селолық округ әкімі аппаратының әлеуметтік қызметкеріне 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау үшін құжаттарды өңдеуге көмек көрсету.
18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау үшін істі өңдеуге көмек көрсету.
12
аудан бюджеті
9
"Имантау ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекендердің аумақтарын абаттандыру және көгалдандыруда көмек көрсету
Көлемі 4000 шаршы метр алаңды күнсайын тазалау.
12
4
аудан бюджеті
Ағаштарды және тал - шіліктерді кесу, ағарту.
40 ағаш әктеу.
25 талшілікті кесу.
12
3
аудан бюджеті
Көктемгі-күзгі су тасқынына байланысты жұмыстарды жүргізу.
Су ағызу арықтары мен көпірлерін таз-алау - 10.
12
3
аудан бюджеті
Халықтың аз қамтамасыз етілген жіктеріне және жалғыз тұратын қарттарға, селолық округ бюджеттік мекемелеріне отын жеткізуге және түсіруге көмек көрсету.
Отын дайындау, кесу, жару және үю - 30 текше метр.
12
3
аудан бюджеті
Үй шаруашылығының санағына және шаруашылық бойынша кітаптарды жасауға көмек көрсету.
200 үй аралау.
12
2
аудан бюджеті
Қоқыс жинайтын жерлерді көркейтуге көмек.
Қоқыс жинайтын жерлердің аумағын тазалау 1000 шаршы метр.
12
3
аудан бюджеті
Әлеуметтік қызметкерге жалғыз басты, ауыратын қарт азаматтарды күтуге көмек (тамақ, дәрі-дәрмек сатып әкелу,үй ішін жинау, ағарту, еден сырлау, кір жуу, көкөніс отырғызу және жинау, арам шөптен тазарту).
Жалғыз басты қарт азаматтарды күту.
12
1
аудан бюджеті
Селолық округ әкімі аппаратының әлеуметтік қызметкеріне 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау үшін құжаттарды өңдеуге көмек көрсету.
18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау үшін 70 істі өңдеуге көмек көрсету.
12
1
аудан бюджеті
10
"Казанка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекендердің аумақтарын абаттандыру және көгалдандыруда көмек көрсету
Көлемі 4000 шаршы метр алаңды күнсайын тазалау.
12
5
аудан бюджеті
Ағаштарды және тал - шіліктерді кесу, ағарту.
40 ағаш әктеу.
25 талшілікті кесу.
12
4
аудан бюджеті
Көктемгі-күзгі су тасқынына байланысты жұмыстарды жүргізу.
Су ағызу арықтары
мен көпірлерін тазалау-8.
12
3
аудан бюджеті
Халықтың аз қамтамасыз етілген жіктеріне және жалғыз тұратын қарттарға, селолық округ бюджеттік мекемелеріне отын жеткізуге және түсіруге көмек көрсету.
Отын дайындау, кесу, жару және үю-30 текше метр.
12
2
аудан бюджеті
Үй шаруашылығының санағына және шаруашылық бойынша кітаптарды жасауға көмек көрсету.
200 үй аралау.
12
1
аудан бюджеті
Қоқыс жинайтын жерлерді көркейтуге көмек.
Қоқыс жинайтын жерлердің аумағын тазалау 1000 шаршы метр.
12
2
аудан бюджеті
Әлеуметтік қызметкерге жалғыз басты, ауыратын қарт азаматтарды күтуге көмек (тамақ, дәрі-дәрмек сатып әкелу,үй ішін жинау, ағарту, еден сырлау, кір жуу, көкөніс отырғызу және жинау, арам шөптен тазарту).
Жалғыз басты қарт азаматтарды күту.
12
1
аудан бюджеті
Ауылдық округ әкімі аппаратының әлеуметтік қызметкеріне 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау үшін құжаттарды өңдеуге көмек көрсету.

Помощь в обработке 80 дел для назначения государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет.
12
2
бюджет района
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Володарского сельского округа".
Помощь в озеленении и благоустройстве территорий населенных пунктов.
Ежедневная уборка
площади 4000 квадратных метров.
12
69
бюджет района
Помощь в обрезке, побелке деревьев и кустарников.
Побелка 100 деревьев. Обрезка 250 кустарников.
12
13
бюджет района
Помощь в проведении работ, связанных с весенне-осенними паводками.
Очистка водосточных каналов и мостов -30.
12
7
бюджет района
Помощь в заготовке дров для малообеспеченных слоев населения и одинокопроживающих престарелых и бюджетным организациям сельского округа.
Заготовка дров, распиловка, колка, перенос и складирование–100 кубических метров.
12
5
бюджет района
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг.
Обход -1500 дворов.
12
3
бюджет района
Помощь в благоустройстве территорий парка и центральной площади.
Помощь в благоустройстве парка и центральной площади,
ежедневно.
12
6
бюджет района
Участие в благоустройстве свалок.
Уборка территорий свалок 1000 квадратных метров.
12
4
бюджет района
Помощь социальному работнику по уходу за больными одинокими престарелыми гражданами (покупка продуктов, медикаментов, уборка помещения, побелка стен, покраска полов, стирка белья, посадка, прополка и уборка овощей).
Уход за одинокими престарелыми гражданами.
12
2
бюджет района
Помощь социальному работнику аппарата акима сельского округа в обработке документов для назначения государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет.
Помощь в обработке 70 дел для назначения государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет.
12
2
бюджет района
4
Республиканское государственное учреждение "Управление юстиции Айыртауского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
Оказание помощи специалисту по регистрации недвижимого имущества, по формированию и подшивке дел.
Оказание помощи специалистам отдела исполнительных судебных актов по формированию базы данных и подшивке дел.
Помощь по формированию и подшивке 3000 дел.
Помощь по формированию базы данных и подшивке 2500 дел
12
6
бюджет района
5
Государственное учреждение "Отдел внутренних дел Айыртауского района Департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Оказание помощи специалистам по регистрации документированию населения РК по формированию и подшивке дел
Помощь по формированию и подшивке 3000 дел
12
3
бюджет района
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Айыртауского района"
Оказание помощи специалисту в формировании и подшивки архивных документов
Помощь по формированию и подшивке документов
12
2
бюджет района
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Гусаковского сельского округа".
Помощь в озеленении и благоустройстве территорий населенных пунктов.
Ежедневная уборка площади 4000 квадратных метров.
12
2
бюджет района
Помощь в обрезке, побелка деревьев и кустарников.
Побелка - 40 деревьев. Обрезка - 25 кустарников.
12
1
бюджет района
Помощь в проведении работ, связанных с весенне-осенними паводками.
Очистка водосточных каналов и мостов - 6.
12
1
бюджет района
Помощь в заготовке дров для малообеспеченных слоев населения и одинокопроживаю
щих престарелых и бюджетным организациям сельского округа.
Заготовка дров, распиловка, колка, перенос и складирование 30 кубических метров.
12
1
бюджет района
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг.
Обход 200 дворов.
12
1
бюджет района
Участие в благоустройстве свалок.
Уборка территорий свалок 1000 квадратных метров.
12
1
бюджет района
Помощь социальному работнику по уходу за больными одинокими престарелыми гражданами (покупка продуктов, медикаментов, уборка помещения, побелка стен, покраска полов, стирка белья, посадка, прополка и уборка овощей).
Уход за одинокими престарелыми гражданами.
12
1
бюджет района
Помощь социальному работнику аппарата акима сельского округа в обработке документов для назначения государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет.
Помощь в обработке дел для назначения государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет.
12
бюджет района
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Елецкого сельского округа".
Помощь в озеленении и благоустройстве территорий населенных пунктов.
Ежедневная уборка площади 4000 квадратных метров.
12
2
бюджет района
Помощь в обрезке, побелка деревьев и кустарников.
Побелка - 50 деревьев. Обрезка - 150 кустарников.
12
2
бюджет района
Помощь в проведении работ, связанных с весенне-осенними паводками
Очистка водосточных каналов и мостов -6.
12
2
бюджет района
Помощь в заготовке дров для малообеспеченных слоев населения и одинокопроживаю
щих престарелых и бюджетным организациям сельского округа .
Заготовка дров, распиловка, колка, перенос и складирование 30 кубических метров.
12
3
бюджет района
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг.
Обход -200 дворов.
12
1
бюджет района
Участие в благоустройстве свалок.
Уборка территорий свалок
12
бюджет района
Помощь социальному работнику по уходу за больными одинокими престарелыми гражданами (покупка продуктов, медикаментов, уборка помещения, побелка стен, покраска полов, стирка белья, посадка, прополка и уборка овощей).
Уход за одинокими престарелыми гражданами.
12
бюджет района
Помощь социальному работнику аппарата акима сельского округа в обработке документов для назначения государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет.
Помощь в обработке дел для назначения государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет.
12
бюджет района
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Имантауского сельского округа"
Помощь в озеленении и благоустройстве территорий населенных пунктов.
Ежедневная уборка площади 4000 квадратных метров.
12
4
бюджет района
Помощь в обрезке, побелка деревьев и кустарников.
Побелка -40 деревьев. Обрезка - 25 кустарников.
12
3
бюджет района
Помощь в проведении работ, связанных с весенне-осенними паводками
Очистка водосточных каналов и мостов- 10.
12
3
бюджет района
Помощь в заготовке дров для малообеспеченных слоев населения и одинокопроживаю
щих престарелых и бюджетным организациям сельского округа.
Заготовка дров, распиловка, колка, перенос и складирование -30 кубических метров.
12
3
бюджет района
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг.
Обход 200 дворов.
12
2
бюджет района
Участие в благоустройстве свалок.
Уборка территорий свалок -1000 квадратных метров.
12
3
бюджет района
Помощь социальному работнику по уходу за больными одинокими престарелыми гражданами (покупка продуктов, медикаментов, уборка помещения, побелка стен, покраска полов, стирка белья, посадка, прополка и уборка овощей).
Уход за одинокими престарелыми гражданами.
12
1
бюджет района
Помощь социальному работнику аппарата акима сельского округа в обработке документов для назначения государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет.
Помощь в обработке 70 дел для назначения государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет.
12
1
бюджет района
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Казанского сельского округа".
Помощь в озеленении и благоустройстве территорий населенных пунктов.
Ежедневная уборка
площади 4000 квадратных метров.
12
5
бюджет района
Помощь в обрезке, побелка деревьев и кустарников.
Побелка - 40 деревьев.
Обрезка - 25 кустарников.
12
4
бюджет района
Помощь в проведении работ, связанных с весенне-осенними паводками
Очистка водосточных каналов и мостов -8.
12
3
бюджет района
Помощь в заготовке дров для малообеспеченных слоев населения и одинокопроживающих престарелых и бюджетным организациям сельского округа .
Заготовка дров, распиловка, колка, перенос и складирование -30 кубических метров.
12
2
бюджет района
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг.
Обход -200 дворов.
12
1
бюджет района
Участие в благоустройстве свалок.
Уборка территорий свалок -1000 квадратных метров.
12
2
бюджет района
Помощь социальному работнику по уходу за больными одинокими престарелыми гражданами (покупка продуктов, медикаментов, уборка помещения, побелка стен, покраска полов, стирка белья, посадка, прополка и уборка овощей).
Уход за одинокими престарелыми гражданами.
12
1
бюджет района
Помощь социальному работнику аппарата акима сельского округа в обработке документов для назначения государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет.

18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау үшін 60 істі өңдеуге көмек көрсету.
12
1
аудан бюджеті
Әлеуметтік- мәдени мақсаттағы нысандарды күзету
Карловка ауылы мектебінің ғимараты
12
1
аудан бюджеті
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 07желтоқсандағы №413 қаулысына №2 қосымша
Қоғамдық жұмысқа тартылған жұмыссыздардың еңбекақы мөлшері және жұмыс тәртібі
р/с
Жұмыс түрлері
Бір жұмыссызға еңбек ақытөлемінің мөлшері
Жұмыс тәртібі
5 күнді жұмыс апта
1
Ашық ауада және қол күшінің салмағына байланысты жұмыстар (абаттандыру,қаланы тазалау, құрылыс және жөндеу жұмыстары)
1 ең төменгі еңбекақы төлемі
Жұмыс аптасы 40 сағат
Жұмыс күні 8 сағат
2
Дене күшінің салмағына байланысты емес және ғимараттың ішінде орындалатын жұмыстар
1 ең төменгі еңбекақы төлемі
Жұмыс аптасы 40 сағат
Жұмыс күні 8 сағат

Помощь в обработке 60 дел для назначения государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет.
12
1
бюджет района
Охрана объектов социально-культурного назначения
Здание школы села Карловка
12
1
Бюджет района
Приложение № 2 к постановлению акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 07 декабря 2015 года № 413
Размеры оплаты труда безработных, привлеченных на общественные работы и режим работы
п/п
Виды работ
Размер оплаты труда на одного безработного
Режим работы
Пятидневная рабочая неделя
1
Работы связанные с физической нагрузкой и на открытом воздухе (благоустройство, очистка города, ремонтные и строительные работы)
1 минимальная заработная плата
40 часовая рабочая неделя
2
Работы, выполняемые в помещениях и не связанные с физическими нагрузками
1 минимальная заработная плата
40 часовая рабочая неделя рабочий день – 8 часов