"2015-2017 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық бюджет туралы" Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 32-1 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 8 қыркүйектегі N 37-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 қыркүйекте N 3388 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық бюджет туралы" Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 32-1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3050 2015 жылғы 9 қаңтарда тіркелген және 2015 жылғы 19 қаңтарда "Акжарские вести" газетінде және 2015 жылғы 19 қаңтарда "Нұрлы-ел" № 2-3 газетінде жарияланған ) шешіміне келесі өзгертулер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес 2015-2017 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық бюджеті бекітілсін, соның ішінде 2015 жылға мына көлемде:
1) кірістер –2 395 873,7 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер –325 449,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 381мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер –11 868 мың теңге;
трансферттердің түсуі –2 054 174,8 мың теңге, оның ішінде;
облыстық бюджеттен берілетін субвенция –1 454 883 мың теңге;
2) шығындар –2 414 402,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 45 973 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 56 487 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді жабу – 10 514 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, сонымен қатар:
қаржылық активтер сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекетке қаржылық активтерді сатудан түскен түсім - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 64 501,8 мың тенге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 64 501,8 мың тенге;

О внесении изменений в решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2014 года № 32-1 "О бюджете Акжарского района Северо-Казахстанской области на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 8 сентября 2015 года N 37-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 сентября 2015 года N 3388
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Акжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области "О бюджете Акжарского района Северо-Казахстанской области на 2015-2017 годы" от 25 декабря 2014 года № 32-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3050 9 января 2015 года и опубликованное 19 января 2015 года в газете "Акжарские вести" № 2-3 и 19 января 2015 года в газете "Нурлы-ел" № 2-3) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Акжарского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 395 873,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 325 449,9 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям –4 381тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –11 868 тысяч тенге;
поступления трансфертов –2 054 174,8 тысяч тенге, в том числе;
субвенция, передаваемая из областного бюджета – 1 454 883 тысяч тенге;
2) затраты – 2 414 402,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 45 973 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 56 487 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –10 514 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 64 501,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 64 501,8 тысяч тенге.

Көрсетілген шешімінің 1, 4 қосымшаны осы шешімінің 1, 2 қосымша сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
Ақжар аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Ж.Нұрманов
Солтүстік Қазақстан облысының
Ақжар аудандық мәслихаттың
хатшысы
М.Жұмабаев
2015 жылғы 08 қыркүйектегі № 37-1 Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық мәслихаттың шешіміне 1 қосымша

Приложение 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
Акжарского районного
маслихата
Северо-Казахстанской области
Ж.Нурманов
Секретарь Акжарского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области
М.Жумабаев
Приложение 1 к решению районного маслихата от 08 сентября 2015 года № 37-1