"2015-2017 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық бюджет туралы" Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 32-1 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 қарашадағы № 38-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 16 қарашада N 3460 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1."2015-2017 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық бюджет туралы" Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 32-1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3050 2015 жылғы 9 қаңтарда тіркелген және 2015 жылғы 19 қантарда "Акжарские вести" газетінде және 2015 жылғы 19 қантарда "Нұрлы-ел" № 2-3 газетінде жарияланған ) шешіміне келесі өзгертулер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес 2015-2017 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық бюджеті бекітілсін, соның ішінде 2015 жылға мына көлемде:
1) кірістер –2 393 115,9 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер –314 566,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 488,4мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер –15 643,9 мың теңге;
трансферттердің түсуі –2 051 417 мың теңге, оның ішінде;
облыстық бюджеттен берілетін субвенция –1 454 883 мың теңге;
2) шығындар –2 411 644,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 45 973,3 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 56 487 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді жабу – 10 513,7 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, сонымен қатар:
қаржылық активтер сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекетке қаржылық активтерді сатудан түскен түсім - 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2014 года № 32-1 "О бюджете Акжарского района Северо-Казахстанской области на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 4 ноября 2014 года № 38-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 16 ноября 2014 года № 3460
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Акжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2014 года № 32-1 "О бюджете Акжарского района Северо-Казахстанской области на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3050 от 09 января 2015 года и опубликованное 19 января 2015 года в газете "Акжарские вести" № 2-3 и 19 января 2015 года в газете "Нурлы-ел" № 2-3) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Акжарского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 393 115,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 314 566,6 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям –11 488,4тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –15 643,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов –2 051 417 тысяч тенге, в том числе;
субвенция, передаваемая из областного бюджета – 1 454 883 тысяч тенге;
2) затраты – 2 411 644,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 45 973,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 56 487 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –10 513,7 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы – - 64 502,1 мың тенге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 64 502,1 мың тенге;
Көрсетілген шешімінің 1, 4, 8 қосымшаны осы шешімінің 1, 2, 3 қосымша сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
Ақжар аудандық мәслихат сессиясының төрағасы
Ж.Нұрманов
Солтүстік Қазақстан облысының
Ақжар аудандық мәслихаттың хатшысы
М.Жұмабаев

5) дефицит бюджета – - 64 502,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 64 502,1 тысяч тенге.
Приложение 1, 4, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Акжарского районного маслихата
Северо-Казахстанской области
Ж. Нурманов
Секретарь Акжарского районного маслихата
Северо-Казахстанской области
М. Жумабаев

1 438
Булаев топты су құбырына қосылған ауылдық елді мекендердің су тартқыштары мен бұрғыштарының таратушы желілерін реконструкциялау Ақжар ауданының Байтұс а.
17 263,9

1438
Реконструкция разводящих сетей, водоводов и отводов сельских населенных пунктов, подключенных к Булаевскому групповому водопроводу с. Байтус Акжарского района
17263,9