"Солтүстік Қазақстан облысының Есіл ауданында 2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата – ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 28 қаңтардағы № 23 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 11 қарашадағы № 375 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 4 желтоқсанда N 3489 болып тіркелді
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21 бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысының Есіл ауданында 2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата – ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" ( нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 27 ақпанда № 3121 тіркелген, 2015 жылғы 13 наурызда № 12 (466) "Есіл таңы" газетінде, 2015 жылғы 13 наурызда № 12 (8752) "Ишим" газетінде жарияланған) Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 28 қаңтардағы № 23 қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген Солтүстік Қазақстан облысының Есіл ауданында 2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата – ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімінің орынбасары Айнагүл Кәкімжолқызы Бектасоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданының әкімі
М.Әбішев

О внесении изменения в постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 28 января 2015 года № 23 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Есильском районе Северо-Казахстанской области на 2015 год"
Постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 11 ноября 2015 года № 375. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 4 декабря 2015 года № 3489
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Есильского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 28 января 2015 года № 23 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Есильском районе Северо-Казахстанской области на 2015 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3121 от 27 февраля 2015 года, опубликовано в газете "Есіл таңы" от 13 марта 2015 года № 12 (466), в газете "Ишим" от 13 марта 2015 года № 12 (8752) следующее изменение:
государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в Есильском районе Северо-Казахстанской области на 2015 год, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Есильского района Северо-Казахстанской области Бектасову Айнагул Какимжоловну.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Есильского района
Северо-Казахстанской области
М.Абишев