2015 жылға балаларды мектепке дейін тәрбиелеуге және оқытуға мемлекеттік білім тапсырмасын, жан басына қаржыландыру және ата-аналық төлемнің көлемін бекіту жөнінде
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 6 ақпандағы № 34 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 наурызда N 3145 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 4 мамырдағы N 110 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 04.05.2016 N 110 қаулысымен (қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Білім туралы" Қазақстан Республикасы 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы, 4-тармағы, 8-1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылға балаларды мектепке дейін тәрбиелеуге және оқытуға мемлекеттік білім тапсырмасы, жан басына қаржыландыру және ата-аналық төлемнің көлемі қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 6 февраля 2015 года № 34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 марта 2015 года № 3145. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 4 мая 2016 года N 110
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 04.05.2016 N 110 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Жамбылского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год, согласно приложению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімінің басшылық ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғанан күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
И. Турков
Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылдың 06 ақпанындағы № 34 қаулысына қосымша
Мектепке дейінгі тәрбиелеуге және оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, 2015 жылға арналған Жамбыл ауданының мектепке дейінгі ұйымдарындағы ата-аналар төлемін жан басына шаққандағы қаржыландыру көлемі
Мектпке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасқан жері (аудан, қала))
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Бала бақша
Мектеп жанындағы толық күнмен шағын орталық
Мектеп жанындағы толық күнмен емес шағын орталық
Толық күнімен шағын орталық дербес
Толық емес күнмен емес шағын орталық дербес
"Айымжан орта мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Айымжан селосы
25
"Буденое орта мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Буденое селосы
29
"Жамбыл орта мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Жамбыл селосы
30
"Қайранкөл орта мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Қайранкөл селосы
60
"Кладбинка орта мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Кладбинка селосы
28
"Майбалық орта мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Майбалық селосы
25
"Озерное орта мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Озерное селосы
35
"Орман орта мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Орталық селосы
20
"Үлгі орта мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Үлгі селосы
25
"Айтуар негізгі мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Айтуар селосы
19
"Амангелді негізгі мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Амангелді селосы
17
"Бауман негізгі мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Бауман селосы
20
"Есперлі негізгі мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Есперлі селосы
20
"Чапаевка негәзгі мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Чапаевка селосы
15
"Екатериновка негізгі мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Екатериновка селосы
6
"Кировка негізгі мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Б.Ізтөлин селосы.
9
"Қайранкөл негізгі мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Новый селосы
15
"Қарақамыс негізгі мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Қарақамыс селосы
10
"Ольговка орта мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Ольговка селосы
10
"Рождественка орта мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Рождественка селосы
11
"Сәбит негізгі мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Сәбит селосы
12
"Сенжарка негізгі мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Сенжарка селосы
13
"Суаткөл негізгі мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Суаткөл селосы
16
"Ұзынкөл негізгі мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Ұзынкөл селосы.
12
"Богдановка бастауыш мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Богдановка селосы
12
"Макарьевка бастауыш мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Макарьевка селосы
15
"Миролюбово бастауыш мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Миролюбово селосы
15
"Калиновка бастауыш мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Калиновка селосы
11
"№1 Благовещенка орта мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Благовещенка селосы
25
"№2 Благовещенка орта мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталық Благовещенка селосы
30
"Айнагүл" мемлекеттік қоммуналдық қазыналық кәсіпорын Пресновка селосы
180
барлығы РБ бойынша
180

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким района И.Турков
Приложение к постановлению акимата Жамбылского района от 6 февраля 2015 года № 34
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования родительской платы в дошкольных организациях Жамбылского района на 2015 год
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (район, город)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
детский сад
мини-центр с полным днем пребывания при школе
мини-центр с неполным днем пребывания при школе
мини-центр с полным днем пребывания самостоятельный
мини-центр с неполным днем пребывания самостоятельный
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Айымжанская средняя школа" селоАйымжан
25
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Буденновская средняя школа" село Буденное
29
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Жамбылская средняя школа" село Жамбыл
30
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Кайранкольская средняя школа" село Кайранколь
60
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Кладбинская средняя школа" село Кладбинка
28
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Майбалыкская средняя школа" село Майбалык
25
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Озерная средняя школа" село Озерное
35
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Орманская основная школа" село Орталык
20
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Ульговская средняя школа" село Ульго
25
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Айтуарская основная школа село Айтуар
19
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Амангельдинская основная школа" село Амангельды
17
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Бауманская основная школа" село Бауман
20
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Есперлинская основная школа" село Есперлы
20
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Чапаевская основная школа" село Чапаевка
15
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Екатериновская основная школа" село Екатериновка
6
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Кировская основная школа" село Б.Изтолина
9
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Кайранкольской основная школа" село Новое
15
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Каракамысская основная школа" село Каракамыс
10
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Ольговская основная школа" село Ольговка
10
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Рождественская основная школа" село Рождественка
11
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Сабитовская основная школа" село Сабит
12
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Сенжарская основная школа" село Сенжарка
13
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Суаткольская основная школа" село Суатколь
16
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Узынкольская основная школа" селоУзынколь
12
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Богдановская начальная школа" село Богдановка
12
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Макарьевская начальная школа" село Макарьевка
15
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Миролюбовская начальная школа" село Миролюбово
15
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Калиновская начальная школа" село Калиновка
11
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Благовещенская средняя школа №1" село Благовещенка
25
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Благовещенская средняя школа №2" село Благовещенка
30
Государственное коммунальное казенное предприятие "Айнагуль" село Пресновка
180
Итого по РБ
180

530
60
0
0
Кестенің жалғасы
Айына мектепке дейінгі ұйымдарындағы жан басына шаққандағы қаржыландыру көлемі (теңге))
Айына мектепке дейінгі ұйымдарындағы ата-аналар төлемінің көлемі (теңге)
Бала бақша
Мектеп жанындағы толық күнмен шағын орталық
Мектеп жанындағы толық күнмен емес шағын орталық
Толық күнімен шағын орталық дербес
Толық емес күнмен емес шағын орталық дербес
Бала бақша
Мектеп жанындағы толық күнмен шағын орталық
Мектеп жанындағы толық күнмен емес шағын орталық
Толық күнімен шағын орталық дербес
Толық емес күнмен емес шағын орталық дербес

530
60
0
0
Продолжение таблицы
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
детский сад
мини-центр с полным днем пребывания при школе
мини-центр с неполным днем пребывания при школе
мини-центр с полным днем пребывания самостоятельный
мини-центр с неполным днем пребывания самостоятельный
детский сад
мини-центр с полным днем пребывания при школе
мини-центр с неполным днем пребывания при школе
мини-центр с полным днем пребывания само22184стоятельный
мини-центр с неполным днем пребывания самостоятельный