2015 жылға арналған Қызылжар ауданында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 3 маусымдағы № 266 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 8 шілдеде N 3298 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімі аппаратының 2016 жылғы 18 наурыздағы N 9.1.4-4/302 хаты)

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Кызылжарском районе на 2015 год
Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 3 июня 2015 года № 266. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 8 июля 2015 года № 3298. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 18 марта 2016 года N 9.1.4-4/302)

Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімі аппаратының 18.03.2016 N 9.1.4-4/302 хаты).
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағы 8-1)- тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген 2015 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.

Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 18.03.2016 N 9.1.4-4/302)
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Кызылжарского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в Кызылжарском районе Северо-Казахстанской области на 2015 год.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімінің орынбасары Р.Е. Рамазановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Жұмабеков
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 03 маусымдағы №266 қаулысымен бекітілген
2015 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдары тәрбиеленушілерінің саны
Бір тәрбиеленушіге айына (теңге) кететін шығынның орташа құны
Орта білім беру ұйымдарының базасында ұйымдастырылған мектепке дейінгі шағын-орталықтар
Мектепке дейінгі ұйымдар (балалар бөбекжайы, бала бақшалар, бөбекжай-бақша, "мектеп-бала бақша" кешені)
Орта білім беру ұйымдарының базасында ұйымдастырылған мектепке дейінгі шағын-орталықтар
Мектепке дейінгі ұйымдар (балалар бөбекжайы, бала бақшалар, бөбекжай-бақша, "мектеп-бала бақша" кешені)
1
2
3
4
5
6
1
Қызылжар ауданы
810
350
13813
21734
кестенің жалғасы
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында айына жан басылық қаржыландыру мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы ата-аналар төлемінің айлық мөлшері (теңге)
Орта білім беру ұйымдарының базасында ұйымдастырылған мектепке дейінгі шағын-орталықтар
Мектепке дейінгі ұйымдар (балалар бөбекжайы, бала бақшалар, бөбекжай-бақша, "мектеп-бала бақша" кешені)
Орта білім беру ұйымдарының базасында ұйымдастырылған мектепке дейінгі шағын-орталықтар
Мектепке дейінгі ұйымдар (балалар бөбекжайы, бала бақшалар, бөбекжай-бақша, "мектеп-бала бақша" кешені)
толық күнге болу
толық емес күнге болу
бөбекжай топтар
мектепке дейінгі топтар
7
8
9
10
11
12
13813
21734
9500
6000
7800
9500

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области Рамазанова Р.Е.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Жумабеков
Утвержден постановлением акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 03 июня 2015 года №266
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в Кызылжарском районе Северо-Казахстанской области на 2015 год
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (район, город)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
Дошкольные мини-центры, организованные на базе организаций среднего образования
Дошкольные организации (детские ясли, детский сад, ясли-сад, комплекс "школа-детский сад")
Дошкольные мини-центры, организованные на базе организаций среднего образования
Дошкольные организации (детские ясли, детский сад, ясли-сад, комплекс "школа- детский сад")
1
2
3
4
5
6
1
Кызылжарский район
810
350
13813
21734
продолжение таблицы
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Дошкольные мини-центры, организованные на базе организаций среднего образования
Дошкольные организации (детские ясли, детский сад, ясли-сад, комплекс "школа-детский сад")
Дошкольные мини-центры, организованные на базе организаций среднего образования
Дошкольные организации (детские ясли, детский сад, ясли-сад, комплекс "школа-детский сад")
с полным днем пребывания
с неполным днем пребывания
ясельные группы
дошкольные группы
7
8
9
10
11
12
13813
21734
9500
6000
7800
9500