"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 34-4 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 шілдедегі № 41-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 шілдеде N 3313 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихаты аппаратының 2016 жылғы 13 қаңтардағы N 10.2.1-15/7)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихаты аппаратының 13.01. N 10.2.1-15/7).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104, 106, 109-баптарына және 111-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 34-4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 6 қаңтарда № 3043 тіркелген, "Мағжан жұлдызы" аудандық газетінде 2015 жылғы 16 қаңтарда, "Вести" аудандық газетінде 2015 жылғы 16 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1. 1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1, 2 және сәйкесінше 3-қосымшаларға сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының 2015-2017 жылдарға, соның ішінде 2015 жылға арналған бюджеті мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 441 496,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –488 843,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 588,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 58 218,0 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 2 884 847,3 мың теңге;
2) шығындар – 3 443 499,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7 212,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 8 919,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 707,0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржылық активтерді сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 9 215,5) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) –
9 215,5 мың теңге;

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2014 года № 34-4 "О бюджете района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2015-2017 годы"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 10 июля 2015 года № 41-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 июля 2015 года № 3313. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 13 января 2016 года N 10.2.1-15/7)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 13.01.2016 N 10.2.1-15/7).
В соответствии со статьями 104, 106, 109 и пунктом 1 статьи 111 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2014 года № 34-4 "О бюджете района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2015-2017 годы", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3043 от 6 января 2015 года, опубликовано 16 января 2015 года в районной газете "Мағжан жұлдызы", 16 января 2015 года в районной газете "Вести"), следующие изменения и дополнение:
1. Пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 441 496,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 488 843,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 9 588,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 58 218,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 884 847,3 тысячи тенге;
2) затраты – 3 443 499,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 212,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 8 919,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 707,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – ( - 9 215,5) тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 9 215,5 тысячи тенге;

қарыз түсімдері – 8 919,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу –1 707,0 мың теңге;
бюджеттік қаражаттардың пайдаланылатын қалдықтары – 2 003,5.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. 2015 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы трансферттердің түсімдері ескерілсін, соның ішінде:
1) Жұмыспен қамту 2020 жол картасы аясында әлеуметтік-мәдени объектілерді жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға ортақтаса қаржыландыруға ("Жұмыспен қамту 2020 жол картасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 19 маусымдағы № 636 қаулысымен бекітілген), соның ішінде білім беру объектілерін жөндеуге;
2) атаулы күндерге және мерекелік күндерге әлеуметтік көмек көрсету көлемін ұлғайтуға, соның ішінде:
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне,
Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы қажырлы еңбегі және мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендерімен және медальдерімен марапатталғандарға;
3) энзоотикалық ауруларға қарсы алдын алу іс-шараларын жүргізуге;
4) оқулықтар сатып алуға және жеткізуге;
5) Интернет желісіне қызметтерді ұсынуға;
6) аудандық маңыздағы автомобиль жолдарын ағымдағы жөндеуге.";
11-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"11. Жергілікті атқарушы органның 2015 жылға арналған резерві 311,5 мың теңге сомада бекітілсін.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімге 1, 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихаты сессиясының
төрағасы
Ж. Хайдарова
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихатының хатшысы
Т. Әбілмәжінов
Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 10 шілдедегі № 41-1 шешіміне қосымша

поступление займов – 8 919,0 тысяч тенге;
погашение займов – 1 707,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 003,5 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Учесть в районном бюджете на 2015 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета, в том числе:
1) на софинансирование ремонта социально-культурных объектов и благоустройство населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020 (утверждена постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2013 года № 636 "Об утверждении Дорожной карты занятости 2020"), в том числе на ремонт объектов образования;
2) на увеличение размера социальной помощи к памятным датам и праздничным дням, в том числе:
участникам и инвалидам Великой Отечественной войны,
награжденным орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную военную службу в тылу в годы Великой Отечественной войны;
3) на проведение профилактических мероприятий против энзоотических болезней;
4) на приобретение и доставку учебников;
5) на предоставление услуг к сети Интернет;
6) на текущий ремонт автомобильных дорог районного значения.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2015 год в сумме 311,5 тысяч тенге.".
Приложение 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии маслихата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
Ж. Хайдарова
Секретарь маслихата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
Т. Абильмажинов
Приложение № 1 к решению районного маслихата от 10 июля 2015 года № 41-1

7 191,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 191,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
25 064,8
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 187,1
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 382,6
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
817,0
015
Мемлекеттік органдардың ғимараттарын, үй-жайларын және құрылыстарын күрделі жөндеу
1 678,1
2
Қорғаныс
9 232,9
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
9 232,9
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7 955,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 277,9
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3 393,0
458
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 393,0
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
3 393,0
4
Бiлiм беру
2 146 539,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
6 223,6
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
6 223,6
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 123 976,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 240,0
003
Жалпы білім беру
1 880 176,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
28 893,0
006
Балаларға қосымша білім беру
22 370,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
70 079,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
11 928,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
447,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын қарау және халыққа психология-педагогикалық консультативтік көмек көрсету
7 543,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру

7 191,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
7 191,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
25 064,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
21 187,1
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 382,6
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
817,0
015
Капитальные расходы государственного органа
1 678,1
2
Оборона
9 232,9
122
Аппарат акима района (города областного значения)
9 232,9
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7 955,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 277,9
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3 393,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 393,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3 393,0
4
Образование
2 146 539,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6 223,6
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
6 223,6
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 123 976,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
9 240,0
003
Общеобразовательное обучение
1 880 176,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
28 893,0
006
Дополнительное образование для детей
22 370,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
70 079,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11 928,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
447,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
7 543,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

273,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5 005,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
5 005,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
377 376,3
003
Коммуналдық тұрғын үй қорына тұрғын үйлерді жобалау, салу және (немесе) сатып алу
4 264,8
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайғастыру және (немесе) сатып алу
2 893,5
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
370 198,0
072
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
20,0
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
160 330,5
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
38 981,6
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
38 981,6
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
82 021,3
001
Жергілікті деңгейде тілдерді дамыту және мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 949,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
19 530,3
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
53 330,0
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
1 092,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
120,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
26 217,6
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 071,6
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
12 985,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
4 161,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
13 110,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 809,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2 599,4
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
4 701,6
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар әлемін қорғау, жер қатынастары
105 212,5
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және ұаржы бөлімі

273,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
5 005,0
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5 005,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
377 376,3
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
4 264,8
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 893,5
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
370 198,0
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, приобретение, достройка общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
20,0
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
160 330,5
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
38 981,6
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
38 981,6
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
82 021,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
7 949,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
19 530,3
006
Функционирование районных (городских) библиотек
53 330,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
1 092,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
120,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
26 217,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
9 071,6
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
12 985,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
4 161,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
13 110,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
5 809,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2 599,4
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
4 701,6
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
105 212,5
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)