"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 34-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2015 жылғы 29 қазандағы № 43-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 қарашада N 3450 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихаты аппаратының 2016 жылғы 13 қаңтардағы N 10.2.1-15/7)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихаты аппаратының 13.01.2016 N 10.2.1-15/7).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына және 111-бабының 1-тармағына "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 34-4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3043 тіркелген, аудандық "Мағжан Жұлдызы" газетінде 2015 жылғы 16 қаңтарда, аудандық "Вести" газетінде 2015 жылғы 16 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 12 және сәйкесінше 3-қосымшаларға сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының 2015-2017 жылдарға, соның ішінде 2015 жылға арналған бюджеті мынадай көлемдерде бекітілсін:
"1) кірістер – 3 425 734,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 491 410,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6487,3 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 59 754,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 868 083,2 мың теңге;
2) шығындар – 3 427 738,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7 211,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 8 919,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 707,5 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржылық активтерді сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түскен түсім – 0;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – (- 9 215,0) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 9 215,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2014 года № 34-4 "О бюджете района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2015-2017 годы"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 29 октября 2015 года № 43-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 ноября 2015 года № 3450. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 13 января 2016 года N 10.2.1-15/7)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 13.01.2016 N 10.2.1-15/7).
В соответствии со статьями 106, 109 и пунктом 1 статьи 111 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан",маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2014 года № 34-4 "О бюджете района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2015-2017 годы", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3043 от 6 января 2015 года, опубликовано 16 января 2015 года в районной газете "Мағжан Жұлдызы", 16 января 2015 года в районной газете "Вести"), следующие изменения:
Пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2015-2017 годы согласно приложениям 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 425 734,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 491 410,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 6487,3 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 59 754,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 868083,2 тысячи тенге;
2) затраты – 3 427 738,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 211,5 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 8 919,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 707,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – ( - 9 215,0) тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 9 215,0 тысячи тенге;

қарыздардың түсімі – 8 919,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 707,5 мың теңге;
бюджеттік қаражаттардың пайдаланудағы қалдықтары – 2 003,5 мың теңге.";
8-тармақтағы 6) тармақша алынып тасталсын;
11-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"11. Жергілікті атқарушы органның 2015 жылға арналған резерві 111,5 мың теңге сомада бекітілсін.".
Көрсетілген шешімге 1, 4-қосымшалар осы шешімге 1, 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихаты
сессиясының төрағасы Г. Сағындықова
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихатының хатшысы Т. Әбілмәжінов
Аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 29 қазандағы
№ 43-1 шешіміне 1-қосымша
Аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 34-4 шешіміне 1-қосымша
Мағжан Жұмабаев ауданының 2015 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Iшкiсыныбы
Атауы
2015 жыл
мың теңге
Кірістер

поступление займов – 8 919,0 тысяч тенге;
погашение займов – 1 707,5 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 003,5 тысяч тенге.";
в пункте 8 подпункт 6) исключить;
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2015 год в сумме 111,5тысяч тенге.".
Приложение 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии маслихата района
Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
Г. Сагандыкова
Секретарь маслихата района
Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
Т. Абильмажинов
Приложение № 1 к решению районногомаслихата от 29 октября 2015 года № 43-1
Приложение № 1 к решению районногомаслихата от 23 декабря 2014 года № 34-4
Бюджет района Магжана Жумабаева на 2015 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
2015
тыс. тенге
Доходы

377 420,3
003
Коммуналдық тұрғын үй қорына тұрғын үйлерді жобалау, салу және (немесе) сатып алу
4 264,8
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайғастыру және (немесе) сатып алу
2 893,5
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
370 198,0
072
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
64,0
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
159 095,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
38 772,8
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
38 772,8
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
81 408,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді дамыту және мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 979,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
19 417,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
52 803,0
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
1 089,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
120,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
26 217,6
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 071,6
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
12 985,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
4 161,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
12 697,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 396,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2 599,4
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
4 701,6
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар әлемін қорғау, жер қатынастары
103 864,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2 890,4
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру
2 890,4
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
19 916,5
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

377 420,3
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
4 264,8
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 893,5
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
370 198,0
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, приобретение, достройка общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
64,0
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
159 095,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
38 772,8
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
38 772,8
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
81 408,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
7 979,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
19 417,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
52 803,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
1 089,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
120,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
26 217,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
9 071,6
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
12 985,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
4 161,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
12 697,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
5 396,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2 599,4
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
4 701,6
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
103 864,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2 890,4
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
2 890,4
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
19 916,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства