"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының 2015 – 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 244 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2015 жылғы 1 сәуірдегі N 269 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 сәуірде N 3212 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104106 және 109-баптарына, 111-бабының 1-тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 244 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 8 қаңтардағы № 3047 болып тіркелген, "Тайынша Таңы" 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 2 аудандық газетінде, "Тайыншинские вести" 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 2 аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті (әрі қарай аудандық бюджет) тиісінше 12 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4820659 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 837798 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 48900 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 109388 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3824573 мың теңге;
2) шығындар – 4843262,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 9357 мың теңге;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 11892 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2535 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – -13924 мың теңге;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 13924 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 18036,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 18036,6 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 11892 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2535 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8679,6 мың теңге.";
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2015 жылға арналған резерві 2496 мың теңге сомасында бекітілсін.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2014 года № 244 "О бюджете Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 1 апреля 2015 года N 269. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 апреля 2015 года N 3212
В соответствии со статьями 104106 и 109пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области "О бюджете Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2015 - 2017 годы" от 24 декабря 2014 года № 244 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах под № 3047 от 8 января 2015 года, опубликовано в районной газете от 16 января 2015 года "Тайынша таңы" № 2, в районной газете от 16 января 2015 года "Тайыншинские вести" № 2) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2015 - 2017 (далее бюджет района) годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы - 4820659 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 837798 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 48900 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 109388 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 3824573 тысяч тенге;
2) затраты - 4843262,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 9357 тысяч тенге;
в том числе:
бюджетные кредиты - 11892 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 2535 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -13924 тысяч тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов       - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 13924 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 18036,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 18036,6 тысяч тенге;
поступление займов - 11892 тысяч тенге;
погашение займов - 2535 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 8679,6 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 2496 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:

"8. 2015 жылға арналған республикалық бюджеттен түсетін нысаналы трансферттер мынадай көлемдерде есепке алынсын:
1) мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге - 199460 мың теңге;
2) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 85876 мың теңге;
3) үшдеңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге - 83666 мың теңге;
4) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге - 250 мың теңге;
5) 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге - 314 мың теңге;
6) мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру аясында халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсетуге - 14245 мың теңге;
7) Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге – 28896 мың теңге;
8) мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алып қоюға - 661 мың теңге;
9) ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға -165724 мың теңге;
10) сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға - 700000 мың теңге;
11) агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының құрылымдарын ұстауға - 7208 мың теңге;
12) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімінің штаттық санын ұстауға - 974 мың теңге.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. 2015 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен түсетін нысаналы трансферттер есептелсін, оның ішінде:
1) "Жұмыспен қамту 2020 жол картасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 19 маусымдағы № 636 қаулысымен бекітілген Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, инженерлік-көліктік инфрақұрылым объектілерін және әлеуметтік-мәдени объектілерін жөндеуді және елді мекендерді абаттандыруды бірлесіп қаржыландыруға – 8294 мың теңге;
2) елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға – 7085 мың теңге;
3) атаулы күндер мен мереке күндеріне әлеуметтік көмектің мөлшерін ұлғайтуға – 3766 мың теңге;
4) энзоотиялық ауруларға қарсы алдын-алу іс шараларын жүргізуге -11794 мың теңге;
5) оқулықтар сатып алуға және жеткізуге – 10164 мың теңге;
6) интернет желісіне қызмет ұсынуға -15185 мың теңге;
7) жолдарды ағымдағы жөндеуге – 59779 мың теңге;
8) Тайынша қаласының стадионына күрделі жөндеу жүргізуге - 21000 мың теңге.";

"8. Учесть в бюджете района целевые трансферты из республиканского бюджета на 2015 год в следующих размерах:
1) 199460 тысяч тенге - на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местного бюджета;
2) 85876 тысяч тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
3) 83666 тысяч тенге - на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
4) 250 тысяч тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи;
5) 314 тысяч тенге - на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
6) 14245 тысяч тенге - на оказание социальной защиты и помощи населению в рамках реализации плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов;
7) 28896 тысяч тенге - на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне;
8) 661 тысяч тенге - на изъятие земельных участков для государственных нужд;
9) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах - 165724 тысяч тенге;
10) на развитие системы водоснабжения и водоотведения - 700000 тысяч тенге;
11) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса - 7208 тысяч тенге;
12) на содержание штатной численности отдела регистрации актов гражданского состояния - 974 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Учесть в бюджете района на 2015 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета, в том числе:
1) на софинансирование ремонта объектов жилищно-коммунального хозяйства, инженерно-транспортной инфраструктуры, социально-культурных объектов и благоустройства населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2013 года № 636 "Об утверждении Дорожной карты занятости 2020" - 8294 тысяч тенге;
2) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах – 7085 тысяч тенге;
3) на увеличение размера социальной помощи к памятным датам и праздничным дням - 3766 тысяч тенге;
4) на проведение профилактических мероприятий против энзоотических болезней - 11794 тысяч тенге;
5) на приобретение и доставку учебников - 10164 тысяч тенге;
6) на предоставление услуг к сети интернет - 15185 тысяч тенге;
7) на текущий ремонт дорог - 59779 тысяч тенге;
8) на проведение капитального ремонта стадиона города Тайынша - 21000 тысяч тенге.";

мынадай мазмұндағы 9-1-тармақпен толықтырылсын:
"9-1. 8-қосымшаға сәйкес аудан бюджетінің шығыстары қаржы жылының басына қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары, 2014 жылы толық пайдаланылмаған республикалық және облыстық бюджеттердің нысаналы трансферттерін қайтару есебінен қарастырылсын.";
көрсетілген шешімге 123 және 4-қосымшалар осы шешімге 123 және 4-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешімге 5-қосымшаға сәйкес көрсетілген шешімге 8-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
XXXVI сессиясының төрағасы
У. Бейсембаев
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы
мәслихатының хатшысы
Қ. Шәріпов

дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Предусмотреть расходы районного бюджета за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года, и возврата целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, недоиспользованных в 2014 году, согласно приложению 8.";
приложения 123 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 и 4 к настоящему решению;
дополнить приложением 8 к указанному решению согласно приложению 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель
ХХХVI сессии маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
У.Бейсембаев
Секретарь маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
К. Шарипов

4843262,6
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
296533
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
13593
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13593
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
71421
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
70928,1
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
492,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмiнiң аппараты
180237
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
179637
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9626
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9626
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
21656
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттiк жоспарлау, бюджеттiк атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
19092
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1480
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1084
02
Қорғаныс
9581
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала ) әкімінің аппараты
9581
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7481
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1300
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерiнiң, сондай-ақ мемлекеттiк өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердiң алдын алу және оларды сөндiру жөнiндегi iс-шаралар
800
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
5800
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5800
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету
5800
04
Білім беру
2847378
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2818886
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14103
003
Жалпы білім беру
2556819
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу

4843262,6
01
Государственные услуги общего характера
296533
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
13593
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
13593
122
Аппарат акима района (города областного значения)
71421
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
70928,1
003
Капитальные расходы государственного органа
492,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
180237
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
179637
022
Капитальные расходы государственного органа
600
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9626
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
9626
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
21656
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
19092
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1480
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1084
02
Оборона
9581
122
Аппарат акима района (города областного значения)
9581
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7481
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1300
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
800
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
5800
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5800
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
5800
04
Образование
2847378
464
Отдел образования района (города областного значения)
2818886
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
14103
003
Общеобразовательное обучение
2556819
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)

185983
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10369
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10369
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
21090
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттiк жоспарлау, бюджеттiк атқару және коммуналдық меншiгін басқару саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
19910
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
380
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
800
02
Қорғаныс
8368
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала ) әкімінің аппараты
8368
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6568
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерiнiң, сондай-ақ мемлекеттiк өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердiң алдын алу және оларды сөндiру жөнiндегi iс-шаралар
800
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
5800
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5800
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
5800
04
Білім беру
2459101
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2459101
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14685
003
Жалпы білім беру
2320609
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
20437
006
Балаларға қосымша білім беру
27033
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
282
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
55789
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
19146
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
638
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

185983
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10369
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
10369
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
21090
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
19910
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
380
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
800
02
Оборона
8368
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8368
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6568
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
800
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
5800
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5800
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
5800
04
Образование
2459101
464
Отдел образования района (города областного значения)
2459101
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
14685
003
Общеобразовательное обучение
2320609
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
20437
006
Дополнительное образование для детей
27033
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
282
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
55789
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
19146
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
638
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

12285
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
5110
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
12461
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8015
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
246
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
4200
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
114876
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9310
001
Аудан (облыстық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9310
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
105566
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21564
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
200
007
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1000
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6750
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
71618
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
4434
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
8116
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
8116
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8116
12
Көлік және коммуникация
29347
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмiнiң аппараты
20047
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
20047
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9300
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
6000
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
3300
13
Басқалар
59311
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмiнiң аппараты
33357
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
33357
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі

12285
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
5110
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
12461
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
8015
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения ) уровне
246
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
4200
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
114876
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9310
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9310
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
105566
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
21564
006
Организация санитарного убоя больных животных
200
007
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1000
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
6750
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
71618
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов
4434
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
8116
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
8116
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
8116
12
Транспорт и коммуникации
29347
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
20047
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
20047
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9300
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
6000
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
3300
13
Прочие
59311
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
33357
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
33357
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)