2016 жылы Тайынша ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 534 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 қаңтарда N 3558 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 13 мамырдағы N 204 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 13.05.2016 N 204 қаулысымен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5) тармақшасына, 20-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2016 жылға арналған ұйымдардың, қоғамдық жұмыс түрлері мен көлемінің қоса берілген тізбесі бекітілсін.
3. Қоғамдық жұмыстарға сұранысы мен ұсынысы анықталсын:
жұмыс орындарына мәлімделген қажеттілігінің санында – 330 жұмыс орны, жұмыс орындарына бекітілген қажеттілігінің санында – 330 жұмыс орны.
4. Қоғамдық жұмыстарда жұмыспен қамтылған жұмысшылар еңбекақысының төлемі, "2016-2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 30 қарашадағы Заңына сәйкес, минималды еңбекақысының мөлшерінде жергілікті бюджет қаражаты есебінен жүргізілсін.
5. Қоғамдық жұмыстардың шарттары Қазақстан Республикасының қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес аптасына 5 жұмыс күні екі демалыс күні (сенбі, жексенбі) сегіз сағаттық жұмыс күні, ұзақтығы 1 сағат түскі үзіліспен анықталады, еңбек жағдайларына сүйене отырып, жұмысшылар мен жұмыс берушінің арасында жасалатын еңбек шартымен қарастырылған жұмыс уақытының икемді нысаны қолданылады.
Жылдың суық мезгілінде ашық ауада немесе жабық жылытылмайтын бөлмелерде жұмыс істейтін, сонымен қатар тиеу-түсіру жұмыстарында жұмыс істейтін қызметкерлерге жұмыс уақытына кіретін демалу және жылыну үшін арнайы үзіліс беріледі. Жұмыс беруші жұмысшылардың демалуы және жылынуы үшін бөлмені жабдықтауды қамтамасыз етуге міндетті.
6. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі бекітілген Тізбеге сәйкес, қоғамдық жұмыстарды жүргізуге аудан бюджетінде қарастырылған қаражат шегінде жұмыссыз азаматтарды қоғамдық жұмыстарға жіберуді іске асырсын.

Об организации общественных работ в Тайыншинском районе в 2016 году
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2015 года № 534. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 января 2016 года № 3558. Утратило силу постановлением акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 13 мая 2016 года N 204
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 13.05.2016 N 204 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Тайыншинском районе Северо-Казахстанской области в 2016 году.
2. Утвердить перечень организаций, виды и объемы общественных работ на 2016 год согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности рабочих мест – 330 рабочих мест,
в количестве утвержденной потребности рабочих мест – 330 рабочих мест.
4. Оплату труда работников, занятых на общественных работах, производить из средств местного бюджета, в размере минимальной заработной платы в соответствии с Законом Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года "О республиканском бюджете на 2016-2018 годы".
5. Условия общественных работ определяются в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан продолжительностью рабочей недели 5 дней с двумя выходными (суббота, воскресенье), восьмичасовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, исходя из условий труда, применяются гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемые между работниками и работодателями.
Работникам, работающим в холодное время года на открытом воздухе или в закрытых необогреваемых помещениях, а также занятым на погрузочно-разгрузочных работах, предоставляются специальные перерывы для обогрева и отдыха, которые включаются в рабочее время. Работодатель обязан обеспечить оборудование помещений для обогрева и отдыха работников.
6. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения Тайыншинского района Северо-Казахстанской области" государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Тайыншинского района Северо-Казахстанской области" акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем в пределах средств, предусмотренных в бюджете района на проведение общественных работ.

7. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
8. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданының әкімі
Е. Иманслям
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Әділет Министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысы
Әділет департаменті
Тайынша ауданының
әділет басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
2015 жыл 24 желтоқсан
Е. Грищенко
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрлігінің
"Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданының
қорғаныс істері жөніндегі
бөлімі" республикалық
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
2015 жыл 24 желтоқсан
Т. Тұрабай
Солтүстік Қазақстан
облысы әкімдігінің
Солтүстік Қазақстан
облысының мәдениет,
мұрағаттар және құжаттамалар
басқармасының "Тайынша
аудандық мұрағаты"
коммуналдық мемлекеттік
мекемесінің директоры
2015 жыл 24 желтоқсан
Ж. Қосмағамбетов
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша аудандық
сотының төрағасы
2015 жыл 24 желтоқсан
М. Рамазанов

7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области.
8. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Аким Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
Е. Иманслям
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление юстиции
Тайыншинского района
Департамента юстиции
Северо-Казахстанской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан"
24 декабря 2015 года
Е. Грищенко
Начальник республиканского
государственного учреждения
"Отдел по делам обороны
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области"
Министерства обороны
Республики Казахстан
24 декабря 2015 года
Т. Турабай
Директор коммунального
государственного учреждения
"Тайыншинский районный
архив" управления культуры,
архивов и документации
Северо-Казахстанской области
акимата Северо-Казахстанской
области
24 декабря 2015 года
Ж. Космагамбетов
Председатель Тайыншинского
районного суда
Северо-Казахстанской области
24 декабря 2015 года
М. Рамазанов

Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 534 қаулысына қосымша
2016 жылға ұйымдардың тізімі, қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемі
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Жұмыстың көлемі
Жұмыс орындарының саңы
1
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Абай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман алқабы шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау. Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді абаттандыру, соның ішінде қалдықтар жинауды ұйымдастыру
Күн сайын 5 - километр көшелерді жинау, ағаштарды кесу. 50000 шаршы метр-қоқыс жинайтын жерлерді көгаландыру, 30 шаршы метр –зираттарды абаттандыру
8
Үй шаруашылығының санағына көмек көрсету
516 аулаға бару
2
Мемлекеттік мекемелерінде құжаттарды өндеу мен сақтауға дайындауға көмек көрсету
50 істі сақтауға құжаттарды дайындау
1
2
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Алабота ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман алқабы шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау.
Күн сайын 12 километр көшелерді жинау, 50 ағашты егу
7
Үй шаруашылығының санағына көмек көрсету
370 ауларға бару
2
Мемлекеттік мекемелерінде құжаттарды өндеу мен сақтауға дайындауға көмек көрсету
50 істі сақтауға құжаттарды дайындау
1
3
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Амандық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман алқабы шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау.

Приложение к постановлению акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2015 года № 534
Перечень организаций, виды и объемы общественных работ на 2016 год
Наименование организации
Вид общественных работ
Объем работы
Количество рабочих мест
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Абайского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха.
Участие в благоустройстве кладбищ, свалок, в том числе организация сбора отходов
Ежедневная уборка улиц 5 километров, подрезка деревьев.
Благоустройство свалок – 50000 квадратных метров, благоустройство кладбищ - 30 квадратных метров
8
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 516 дворов
2
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 50 дел
1
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Алаботинского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха
Ежедневная уборка улиц 12 километров, посадка деревьев – 150 шт.
7
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 370 дворов
2
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 150 дел
1
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Амандыкского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха

Күн сайын 10 километр көшелерді жинау, 28 ағашты егу
9
Үй шаруашылығының санағына көмек көрсету
443 ауларға бару
2
Мемлекеттік мекемелерінде құжаттарды өндеу мен сақтауға дайындауға көмек көрсету
60 істі сақтауға құжаттарды дайындау
1
4
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Большеизюм ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман алқабы шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау.
Күн сайын 10 километр көшелерді жинау, 150 ағашты егу
9
Үй шаруашылығының санағына көмек көрсету
640 ауларға бару
2
Мемлекеттік мекемелерінде құжаттарды өндеу мен сақтауға дайындауға көмек көрсету
70 істі сақтауға құжаттарды дайындау
1
5
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Драгомиров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман алқабы шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау. Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді абаттандыру, соның ішінде қалдықтар жинауды ұйымдастыру
Күн сайын 12 - километр көшелерді жинау, 150 ағаштарды кесу. 20000 шаршы метр-қоқыс жинайтын жерлерді көгаландыру, 5000 шаршы метр –зираттарды абаттандыру
9
Үй шаруашылығының санағына көмек көрсету
80 аулаға бару
2
Мемлекеттік мекемелерінде құжаттарды өндеу мен сақтауға дайындауға көмек көрсету
200 істі сақтауға құжаттарды дайындау
1
6
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Донецк ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман алқабы шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау. Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді абаттандыру, соның ішінде қалдықтар жинауды ұйымдастыру
Күн сайын 8 - километр көшелерді жинау, 130 ағаштарды кесу. 20000 шаршы метр-қоқыс жинайтын жерлерді көгаландыру, 5000 шаршы метр –зираттарды абаттандыру
8
Үй шаруашылығының санағына көмек көрсету
710 аулаға бару
2
Мемлекеттік мекемелерінде құжаттарды өндеу мен сақтауға дайындауға көмек көрсету
50 істі сақтауға құжаттарды дайындау
1
7
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Зеленогай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман алқабы шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау.
Күн сайын 2 километр көшелерді жинау, 1000 ағашты егу
6
Үй шаруашылығының санағына көмек көрсету
605 ауларға бару
2
Мемлекеттік мекемелерінде құжаттарды өндеу мен сақтауға дайындауға көмек көрсету
200 істі сақтауға құжаттарды дайындау
1
8
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Келлер ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман алқабы шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау. Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді абаттандыру
Күн сайын 12,5 - километр көшелерді жинау, 1000 ағаштарды кесу. 5000 шаршы метр –зираттарды абаттандыру
18
Үй шаруашылығының санағына көмек көрсету
1006 аулаға бару
4
Мемлекеттік мекемелерінде құжаттарды өндеу мен сақтауға дайындауға көмек көрсету
200 істі сақтауға құжаттарды дайындау
1
9
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Киров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман алқабы шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау.
Күн сайын 16 километр көшелерді жинау, ағашты егу
8
Үй шаруашылығының санағына көмек көрсету
420 ауларға бару
2
Мемлекеттік мекемелерінде құжаттарды өндеу мен сақтауға дайындауға көмек көрсету
25 істі сақтауға құжаттарды дайындау
1
10
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Краснополян ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман алқабы шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау.

Ежедневная уборка улиц 10 километров, посадка деревьев – 28 шт.
9
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 443 дворов
2
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 60 дел
1
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Большеизюмовского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха
Ежедневная уборка улиц 10 километров, подрезка деревьев – 150 шт.
9
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 640 дворов
2
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 70 дел
1
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Драгомировского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха.
Участие в благоустройстве кладбищ, свалок, в том числе организация сбора отходов
Ежедневная уборка улиц 12 километров, подрезка деревьев – 150 шт.
Благоустройство свалок – 20000 квадратных метров, благоустройство кладбищ - 5000 квадратных метров
9
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 80 дворов
2
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 200 дел
1
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Донецкого сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха.
Участие в благоустройстве кладбищ, свалок, в том числе организация сбора отходов
Ежедневная уборка улиц 8 километров, подрезка 130 деревьев.
Благоустройство свалок – 20000 квадратных метров, благоустройство кладбищ - 5000 квадратных метров
8
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 710 дворов
2
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 50 дел
1
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Зеленогайского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха
Ежедневная уборка улиц 2 километра, подрезка 100 деревьев
6
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 605 дворов
2
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 200 дел
1
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Келлеровского сельского округа Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области"
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха. Участие в благоустройстве кладбищ
Ежедневная уборка улиц 12,5 километров, подрезка 1000 деревьев.
Благоустройство кладбищ - 5000 квадратных метров
18
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 1006 дворов
4
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 200 дел
1
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Кировского сельского округа Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области"
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха
Ежедневная уборка улиц 16 километров, подрезка деревьев
8
Помощь в переписи домашнего подсобного хозяйства
Обход 420 дворов
2
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 25 дел
1
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Краснополянского сельского округа Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области"
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха

Күн сайын 12 - километр көшелерді жинау, 250 ағаштарды кесу. 20000 шаршы метр-қоқыс жинайтын жерлерді көгаландыру, 5000 шаршы метр –зираттарды абаттандыру
22
Үй шаруашылығының санағына көмек көрсету
532 аулаға бару
4
Мемлекеттік мекемелерінде құжаттарды өндеу мен сақтауға дайындауға көмек көрсету
50 істі сақтауға құжаттарды дайындау
1
18
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Яснополян ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі"
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман алқабы шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау. Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді абаттандыру, соның ішінде қалдықтар жинауды ұйымдастыру
Күн сайын 17 - километр көшелерді жинау, ағаштарды кесу. 24000 шаршы метр-қоқыс жинайтын жерлерді көгаландыру, 5500 шаршы метр –зираттарды абаттандыру
12
Үй шаруашылығының санағына көмек көрсету
970 аулаға бару
2
Мемлекеттік мекемелерінде құжаттарды өндеу мен сақтауға дайындауға көмек көрсету
143 істі сақтауға құжаттарды дайындау
1
19
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Тайынша қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман алқабы шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау
Күн сайын 47,6 километр көшелерді жинау, 360 ағашты кесу гүлзарлар егу, орман пакрі шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау
58
Мемлекеттік мекемелерде құжаттарды өңдеу, сақтауға дайындауға көмек көрсету
34486 бет құжаттарды сақтауға дайындау
7
20
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемсі
Мемлекеттік мекемелерде құжаттарды өңдеу, сақтауға дайындауға көмек көрсету
30000 бет құжаттарды сақтауға дайындау
7
21
"Қазақстан Республикасың Әділет Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының әділет Департаментінің Тайынша ауданының әділет басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Мемлекеттік мекемелерде құжаттарды өңдеу, сақтауға дайындауға көмек көрсету
2500 бет құжаттарды сақтауға дайындау
4
22
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Солтүстік Қазақстан облысы мәдениет, мұрағаттар және құжаттамалар басқармасы "Тайынша аудандық мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Мемлекеттік мекемелерде құжаттарды өңдеу, сақтауға дайындауға көмек көрсету
300 іс құжаттарды сақтауға дайындау
1
23
Қазақстан Республикасы қорғаныс министрлігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" Республикалық мемлекеттік мекемесі
есепік -әскери құжаттар тексерісіне көмек көрсету
2000 аулаға бару
3
24
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық соты
Мемлекеттік мекемелерде құжаттарды өңдеу, сақтауға дайындауға көмек көрсету
5000 іс құжаттарды сақтауға дайындау
1

Ежедневная уборка улиц 12 километров, подрезка 250 деревьев Благоустройство свалок – 20000 квадратных метров, благоустройство кладбищ - 5000 квадратных метров
22
Помощь в переписи домашнего подсобного хозяйства
Обход 532 дворов
4
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 50 дел
1
18
Государственное учреждение "Аппарат акима Яснополянского сельского округа Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области"
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха.
Участие в благоустройстве кладбищ, свалок, в том числе организация сбора отходов
Ежедневная уборка улиц 17 километров, подрезка деревьев.
Благоустройство свалок – 24000 квадратных метров, благоустройство кладбищ - 5500 квадратных метров
12
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 970 дворов
2
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 143 дела
1
19
Государственное учреждение "Аппарат акима города Тайынша Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области"
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха
Ежедневная уборка улиц 47,6 километров, подрезка 360 деревьев, разбивка цветников, развития лесопаркового хозяйства, зоны отдыха
58
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 34486 листов
7
20
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области"
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 30000 листов
7
21
Государственное учреждение "Управление юстиции Тайыншинского района Департамента юстиции
Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 2500 листов
4
22
Коммунальное государственное учреждение "Тайыншинский районный архив" управления культуры, архивов и документации
Северо-Казахстанской области акимата Северо-Казахстанской области
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 300 дел
1
23
Республиканское государственное учреждение "Отдел по делам обороны Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области" Министерства обороны Республики Казахстан
Оказание помощи в проверке учетно – воинских документов
Обход 2000 дворов
3
24
Тайыншинский районный суд
Северо-Казахстанской области
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 5000 дел
1