Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының аумағында табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 4 ақпанда N 3097 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімінің 2015 жылғы 23 ақпандағы N 11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімінің 23.02.2015 N 11 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 4-бабы 5-тармағы 3) тармақшасына және 48-бабына, "Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес, көп жауын-шашын жауғандықтан қалыптасқан жағдайға байланысты, бұл көктем кезеңінде елді мекендерді су басып қалуы мүмкін, халықтың тыныс-тіршілігін қамтамасыз ету мақсатында, Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Есіл ауылдық округі Нарынгүл ауылының, Құртай ауылдық округі Ракитное ауылының аумағында табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімінің орынбасары А.Т. Ысқақов төтенше жағдайды жою басшысы болып тағайындалсын және осы шешімнен туындаған тиісті іс-шаралар жүргізу жүктелсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Базарханов

Об объявлении на территории Тимирязевского района Северо-Казахстанской области чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 30 января 2015 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 4 февраля 2015 года № 3097. Утратило силу решением акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 23 февраля 2015 года N 11
Сноска. Утратило силу решением акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 23.02.2015 N 11.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 5 статьи 4 и статьей 48 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", в связи со сложившейся обстановкой из-за большого количества выпавших осадков, что может привести в весенний период к затоплению населенных пунктов, в целях обеспечения жизнедеятельности населения, аким Тимирязевского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Объявить на территории села Нарынгуль Есильского сельского округа, села Ракитное Куртайского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области чрезвычайную ситуацию природного характера
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области Искакова А.Т. и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Базарханов