2015 жылы Тимирязев ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 20 қаңтардағы № 5 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 ақпанда N 3110 болып тіркелді
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Қоса берілген 2015 жылға Ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және қаржыландыру көздері бекітілсін.
3. «Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі бекітілген Тізбеге сәйкес қоғамдық жұмыстарға жұмыссыз азаматтарды жолдауды жүзеге асырсын.
4. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс және ұсыныс:
мәлімделген қажеттілігінің саны – 150 жұмыс орны;
бекітілген қажеттілігінің саны – 150 жұмыс орны мөлшерінде анықталсын.
5. Қоғамдық жұмыстармен айналысатын жұмыссыздардың еңбекақысы «2015-2017 жылдарға республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 28 қарашадағы Заңымен белгіленген ең төменгі жалақы көлемінде аудандық бюджет қаражатынан төленсін.
6. Қоғамдық жұмыстардың шарттары Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес белгіленген: жұмыс аптасы ұзақтығы бес күн екі демалыс күнімен (сенбі, жексенбі), сегіз сағаттық жұмыс күні, ұзақтығы бір сағат отыз минут түскі ас үзілісімен.
Еңбек жағдайларына қарай жұмыс берушілер мен жұмысшылар арасында жасалған еңбек шартында қарастырылған жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді нысаны қолдану мүмкін. Еңбектің өзге шарттары Қазақстан Республикасының қолданыстағы еңбек заңнамасымен реттеледі.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімінің орынбасары Ж.Е. Мәкеноваға жүктелсін.
8. Осы қаулы оны алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тимирязев ауданының әкімі
Е. Базарханов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысының
Әділет департаменті
Тимирязев ауданының
Әділет басқармасы»
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
2015 жылғы 20 қаңтар
А.С. Анбаев
«Қазақстан Республикасының
Әділет министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысы
Әділет департаменті»
республикалық мемлекеттік
мекемесінің Тимирязев
ауданының сот орындаушылар
аумақтық бөлімі» филиалының
бөлім басшысы - аға сот
орындаушысы
2015 жылғы 20 қаңтар
С.Г. Еременко
«Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Соты жанындағы
Соттардың қызметін
қамтамасыз ету департаменті
(Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Сотының аппараты)
Солтүстік Қазақстан облыстық
сотының кеңсесі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы
2015 жылғы 20 қаңтар
М.С. Борашев

Об организации общественных работ в Тимирязевском районе в 2015 году
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 20 января 2015 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 февраля 2015 года № 3110
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат Тимирязевского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Тимирязевском районе Северо-Казахстанской области в 2015 году.
2. Утвердить прилагаемый Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники финансирования на 2015 год.
3. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Тимирязевского района Северо-Казахстанской области» осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем.
4. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности – 150 рабочих мест,
в количестве утвержденной потребности – 150 рабочих мест.
5. Оплату труда безработных, занятых на общественных работах, производить из средств районного бюджета, в размере минимальной заработной платы, установленной Законом Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года «О республиканском бюджете на 2015-2017 годы».
6. Условия общественных работ определены в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан: рабочая неделя продолжительностью пять дней с двумя выходными днями (суббота, воскресенье), восьмичасовой рабочий день с обеденным перерывом продолжительностью один час тридцать минут.
Исходя из условий труда, могут применяться гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемым между работниками и работодателями. Иные условия труда регулируются действующим трудовым законодательством Республики Казахстан.
7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области Макенову Ж. Е.
8. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2015 года.
Аким
Тимирязевского района
Северо-Казахстанской области
Е. Базарханов
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Республиканское
государственное учреждение
«Управление юстиции
Тимирязевского района
Департамента юстиции
Северо-Казахстанской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан»
20 января 2015 года
Анбаев А. С.
Руководитель отдела-старший
судебный исполнитель
филиала «Территориальный
отдел судебных исполнителей
Тимирязевского района»
Республиканского
государственного учреждения
«Департамент юстиции
Северо-Казахстанской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан»
20 января 2015 года
Еременко С.Г.
Руководитель
государственного учреждения
«Канцелярия
Северо-Казахстанского областного
суда Департамента по обеспечению
деятельности судов
при Верховном Суде
Республики Казахстан
(аппарат Верховного Суда
Республики Казахстан)»
20 января 2015 года
Борашев М.С.

Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 қаңтар № 5 қаулысымен бекітілген
2015 жылға ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және қаржыландыру көздері
р/с
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Жұмыстардың көлемі
Қоғамдық жұмыстардың ұзақтығы (айлары)
Жұмыс орындар
Қаржыландыру көзі
1
«Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Аудан әкімдігі ғимаратының ағымды жөндеуіне көмек көрсету
Кабинеттерді ақтау, сырлау – 1700 шаршы метр.
6
3
Аудандық бюджет
2. Аудан әкімдігі аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Аумақты қоқыстан, қардан тазалау – 3200 шаршы метр, ағаштарды ақтау – 80 дана.
6
1
Аудандық бюджет
3. Құжаттарды жеткізу, алу және тапсыруға көмек көрсету.

Утвержден постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 20 января 2015 года № 5
Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники финансирования на 2015 год
№ п/п
Наименование организации
Виды общественных работ
Объемы работ
Продолжительность общественных работ (месяцев)
Рабочих мест
Источник финансирования
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области»
1.Оказание помощи в текущем ремонте здания акимата района.
Побелка, покраска, кабинетов -1700 квадратных метров.
6
3
Районный бюджет
2.Оказание помощи в благоустройстве территории акимата района.
Уборка территории от мусора, очистка от снега 3200 квадратных метров,
побелка деревьев-80 штук.
6
1
Районный бюджет
3.Оказание помощи в доставке, получении и вручении документов.

100-150 бірлік хат-хабарлар.
6
4
Аудандық бюджет
2
«Тимирязев ауданының Ақсуат ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1.Ақсуат ауылының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 18 шақырым.
6
2
Аудандық бюджет
2. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
310 үйді аралап шығу.
6
1
Аудандық бюджет
3. Ауылдық округ әкімі аппаратының ғимаратын ағымды жөндеуге көмек көрсету.
Кабинеттерді ақтау, сырлау – 550 шаршы метр.
6
2
Аудандық бюджет
4. Ауылдық округ әкімі аппаратының ғимараты үшін отын дайындауға, көмірді түсіруге көмек көрсету.
Отынды дайындау, аралау, жару, тасымалдау және үйіп қою – 5 текше метр отын, көмірді үйіп қою – 35 тонна.
6
2
Аудандық бюджет
3
«Тимирязев ауданының Ақжан ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ақжан ауылының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, қамыс пен жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 6 шақырым.
6
3
Аудандық бюджет
2.Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
165 үйді аралап шығу.
6
1
Аудандық бюджет
3.Ауылдық округі әкімі аппаратының ғимаратын және Ақжан негізгі мектебін ағымды жөндеуге көмек көрсету.
Кабинеттерді ақтау, сырлау – 1200 шаршы метр.
6
2
Аудандық бюджет
4
«Тимирязев ауданының Белоградовский ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1.Белоградовка ауылының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу - 8 шақырым, бағаналарды ақтау – 7 шақырым.
6
3
Аудандық бюджет
2.Жолдардың ағымды жөндеуіне көмек көрсету.
Көшелердегі шұңқырларды көміп тастау – 3 шақырым.
6
2
Аудандық бюджет
3.Ауылдық округ әкімі аппаратының ғимараты үшін отын дайындауға, көмірді түсіруге көмек көрсету.
Отынды дайындау, аралау, жару, тасымалдау және қатарлап салу – 5 текше метр отын, көмірді үйіп қою – 5 тонна.
6
2
Аудандық бюджет
4.Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
118 үйді аралап шығу.
6
1
Аудандық бюджет
5
«Тимирязев ауданының Дзержинский ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1.Дзержинский ауылының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу – 5 шақырым, Дзержинский–Ақсуат жол бойындағы бағаналарды ақтау-8 шақырым, грейдер бойындағы бұтаны, қамысты шауып алу-8 шақырым. Құрғақ бұтақтан орман алқабын тазалау-700 шаршы метр.
6
2
Аудандық бюджет
2. Дзержинский негізгі мектебін, медициналық пунктін, су тарату пунктінің ағымды жөндеуге көмек көрсету.
Кабинеттердің төбелерін, қабырғаларын ақтау, коридорлардың, спортзалдың, отын қоймасын, медициналық пунктің, су тарату пунктінің едендерін сырлау – 1500 шаршы метр
6
2
Аудандық бюджет
3.Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
111 үйді аралап шығу.
6
1
Аудандық бюджет
6
«Тимирязев ауданының Дмитриевский ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Дмитриевка және Жарқын ауылдарының аумағын көркейтуге көмек көрсету.

100-150 единиц корреспонденции.
6
4
Районный бюджет
2
Государственное учреждение «Аппарат акима Аксуатского сельского округа Тимирязевского района»
1.Оказание помощи в благоустройстве территории села Аксуат.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов –18 километров.
6
2
Районный бюджет
2.Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 310 дворов.
6
1
Районный бюджет
3.Оказание помощи в текущем ремонте здания аппарата акима сельского округа.
Побелка, покраска кабинетов – 550 квадратных метров.
6
2
Районный бюджет
3.Оказание помощи в заготовке дров, разгрузке угля для здания аппарата акима сельского округа.
Заготовка, распиловка, колка, перенос дров и складирование - 5 кубических метров дров, складирование угля - 35 тонн.
6
2
Районный бюджет
3
Государственное учреждение «Аппарат акима Акжанского сельского округа Тимирязевского района»
1.Оказание помощи в благоустройстве территории села Акжан.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни и камыша, побелка столбов – 6 километров.
6
3
Районный бюджет
2.Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 165 дворов.
6
1
Районный бюджет
3.Оказание помощи в текущем ремонте здания аппарата акима сельского округа и Акжанской основной школы.
Побелка, покраска кабинетов – 1200 квадратных метров.
6
2
Районный бюджет
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Белоградовского сельского округа Тимирязевского района»
1.Оказание помощи в благоустройстве территории села Белоградовка.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни – 8 километра, побелка столбов – 7 километров.
6
3
Районный бюджет
2.Оказание помощи в текущем ремонте дорог.
Засыпка ям по улицам- 3 километра.
6
2
Районный бюджет
3.Оказание помощи в заготовке дров, разгрузке угля для здания аппарата акима сельского округа.
Заготовка, распиловка, колка, перенос дров и складирование - 5 кубических метров дров, складирование угля - 5 тонн.
6
2
Районный бюджет
4.Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 118 дворов.
6
1
Районный бюджет
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Дзержинского сельского округа Тимирязевского района»
1.Оказание помощи в благоустройстве территории села Дзержинское.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни - 5 километров,
побелка столбов по трассе Дзержинский–Аксуат -8 километров, вырубка кустарника, камыша вдоль грейдера – 8 километров. Очистка лесополосы от сухих веток – 700 квадратных метров.
6
2
Районный бюджет
2.Оказание помощи в текущем ремонте Дзержинской основной школы, медицинского пункта, пункта раздачи воды.
Побелка потолков, стен, покраска пола кабинетов, коридоров, спортзала, кочегарки, медицинского пункта, пункта раздачи воды – 1500 квадратных метров.
6
2
Районный бюджет
3. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 111 дворов.
6
1
Районный бюджет
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Дмитриевского сельского округа Тимирязевского района»
1.Оказание помощи в благоустройстве территории села Дмитриевка и села Жаркын.

Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 18 шақырым. Саябақты құрғақ бұтақтардан тазалау – 700 шаршы метр.
6
4
Аудандық бюджет
2.Көктемгі су тасқынға байланысты жұмыстарды жүргізу.
Құбырларды тазалау – 6 дана, жол шеткелін тазалау – 500 метр.
6
1
Аудандық бюджет
3. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
300 үйді аралап шығу.
6
2
Аудандық бюджет
4. Ауылдық округі әкімі аппаратының ғимаратына, Дмитриевка фельдшерлік-акушерлік пунктіне, Жарқын және Ынтымақ ауылдарының медициналық пунктеріне отын дайындауға, көмірді түсіруге көмек көрсету.
Отынды дайындау, аралау, жару, отынды тасымалдау және қатарлап салу – 24 текше метр, және көмірді үйіп қою – 5 тонна.
6
2
Аудандық бюджет
7
«Тимирязев ауданының Докучаевский ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Докучаево ауылының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау, Сәбит Мұқановтың ата-анасының ескерткішін сырлау, «Сары, Сүйір батырлар» ескерткішінің аумағын тазалау – 9 шақырым.
6
5
Аудандық бюджет
2. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
215 үйді аралап шығу.
6
1
Аудандық бюджет
8
«Тимирязев ауданының Есіл ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Есіл ауылының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазарту – 3 шақырым, бағаналарды ақтау – 2 шақырым, жусанды шабу – 4 шақырым
6
3
Аудандық бюджет
2. Есіл бастауыш мектебінің ағымды жөндеуге көмек көрсету.
Төбелерді, қабырғаларды ақтау – 100 шаршы метр, сырлап және сылақтау – 4 дана, еденді сырлау – 100 шаршы метр.
6
1
Аудандық бюджет
3. Медициналық пункт үшін отын мен көмір түсіру және үйіп беруге көмек көрсету.
Отынды тасу және үйіп беру – 10 текше метр, көмірді үйіп беру – 6 тонна
6
1
Аудандық бюджет
9
«Тимирязев ауданының Интернациональный ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1.Дружба ауылының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды, тал-шіліктерді шабу – 5 шақырым, бағаналарды ақтау – 11 шақырым, бюджеттік ғимараттардың қоршау қадаларын сырлау- 7 аралықты, баннерлерді ауыстыру – 12 дана.
6
3
Аудандық бюджет
2.Жолдарды ағымды жөндеуге көмек көрсету.
Көшелердегі шұңқырларды көміп тастау –4 шақырым.
6
1
Аудандық бюджет
3.Ауылдық округ әкімі аппаратының ғимараты, медициналық пункт үшін отын дайындауға көмек көрсету, ауылдық клуб үшін көмір түсіруге көмек көрсету.
Отынды дайындау, аралау, жару, отынды тасымалдау және қатарлап салу – 12 текше метр, делян аумағын тазалау. Көмірді үйіп қою – 60 тонна.
6
1
Аудандық бюджет
4.Ауылдық округ әкімі аппаратының ғимаратын, су мұнарасын, медициналық пунктін, клубын, стадионды жөндеуге көмек көрсету.
Ақтау – 800 шаршы метр, сырлау – 400 шаршы метр.
6
2
Аудандық бюджет
5. Моланы абаттандыруға көмек көрсету.

Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов –18 километров. Очистка парка от сухих веток – 700 квадратных метров.
6
4
Районный бюджет
2.Проведение работ, связанных с весенними паводками.
Очистка труб-6 штук, кюветов – 500 метров.
6
1
Районный бюджет
3.Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 300 дворов.
6
2
Районный бюджет
4.Оказание помощи в заготовке дров и разгрузке угля для здания аппарата акима сельского округа, Дмитриевского фельдшерско-акушерского пункта, медицинских пунктов сел Жаркын и Ынтымак.
Заготовка, распиловка, колка, перенос и складирование-24 кубических метров дров и складирование угля 5 тонн.
6
2
Районный бюджет
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Докучаевского сельского округа Тимирязевского района»
1.Оказание помощи в благоустройстве территории села Докучаево.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов, покраска памятника родителей Сабита Муканова, уборка территории памятника «Сәуір, Сүйір батыров»– 9 километров.
6
5
Районный бюджет
2.Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 215 дворов.
6
1
Районный бюджет
8
Государственное учреждение «Аппарат акима Есильского сельского округа Тимирязевского района»
1.Оказание помощи в благоустройстве территории села Есиль.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега 3 километра, побелка столбов – 2 километров, вырубка полыни - 4 километра.
6
3
Районный бюджет
2.Оказание помощи в текущем ремонте Ишимской начальной школы.
Побелка потолков, стен – 100 квадратных метров, покраска и замазка – 4 штук, покраска пола – 100 квадратных метров.
6
1
Районный бюджет
3.Оказание помощи в разгрузке и складировании дров и угля для медицинского пункта.
Перенос и складирование -10 кубических метров дров, складирование угля – 6 тонн.
6
1
Районный бюджет
9
Государственное учреждение «Аппарат акима Интернационального сельского округа Тимирязевского района»
1.Оказание помощи в благоустройстве территории села Дружба.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, кустарника – 5 километров, побелка столбов – 11 километров, покраска штакетника бюджетных зданий – 7 пролҰтов, замена баннеров- 12 штук.
6
3
Районный бюджет
2.Оказание помощи в текущем ремонте дорог.
Засыпка ям по улицам- 4 километра.
6
1
Районный бюджет
3.Оказание помощи в заготовке дров для здания аппарата акима сельского округа, медицинского пункта, разгрузка угля для сельского клуба, медицинского пункта.
Заготовка, распиловка, колка, перенос и складирование -12 кубических метров дров, уборка территории деляны. Складирование угля – 60 тонн.
6
1
Районный бюджет
4.Оказание помощи в ремонте здания аппарата акима сельского округа, водонапорной башни, медицинского пункта, клуба,стадиона.
Побелка - 800 квадратных метров,
покраска- 400 квадратных метров.
6
2
Районный бюджет
5.Оказание помощи в благоустройстве кладбища.

Мола аумағын қоқыстан,ескі құсқыдан тазалау - 4000 шаршы метр, қоршауды сырлау – 70 шаршы метр.
6
1
10
«Тимирязев ауданының Комсомольский ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Комсомольское ауылының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 7 шақырым.
6
1
Аудандық бюджет
2. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
173 үйді аралап шығу.
6
1
Аудандық бюджет
3. Ауылдық округ әкімі аппаратының ғимаратын, медициналық пунктін ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.
Төбелерді, қабырғаларды ақтау – 250 шаршы метр, сырлау – 180 шаршы метр.
6
1
Аудандық бюджет
4. Ауылдық округ әкімі аппаратының ғимараты, медициналық пункті үшін отын дайындауға, көмірді түсіруге көмек көрсету.
Отынды дайындау, аралау, жару, отынды тасымалдау және қатарлап салу – 16 текше метр, көмірді үйіп қою – 35 тонна.
6
1
Аудандық бюджет
5. Көктемгі су тасқынға байланысты жұмыстарды жүргізу.
Су ағатын құбырларды, көшелер бойынша траншеяларды қардан тазалау – 5 шақырым.
6
1
Аудандық бюджет
11
«Тимирязев ауданының Құртай ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1.Степное ауылының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 12 шақырым.
6
1
Аудандық бюджет
2.Көктемгі су тасқынына байланысты жұмыстарды жүргізу.
Су ағатын құбырларды, көшелер бойынша траншеяларды қардан тазалау – 5 шақырым.
6
1
Аудандық бюджет
3. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
212 үйді аралап шығу.
6
1
Аудандық бюджет
4. Ауылдық округ әкімі аппаратының ғимараты үшін отын дайындауға және көмірді түсіруге көмек көрсету.
Отынды дайындау, аралау, жару, отынды тасымалдау және қатарлап салу – 15 текше метр.
6
1
Аудандық бюджет
5. Ауылдық округ әкімі аппаратының ғимаратына ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.
Төбелерді, қабырғаларды ақтау – 90 шаршы метр, сырлау – 30 шаршы метр.
6
1
Аудандық бюджет
6. Құжаттаманы сақтау үшін дайындау және өндеуге көмек көрсету.
87 істі өңдеу.
6
1
Аудандық бюджет
12
«Тимирязев ауданының Ленинский ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ленинское ауылының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 20 шақырым, грейдер бойындағы шілікті шауып алу – 6 шақырым.
6
3
Аудандық бюджет
2. Көктемгі су тасқынына байланысты жұмыстарды жүргізу.
Су ағатын құбырларды, көшелер бойынша траншеяларды қардан тазалау – 10 шақырым.
6
1
Аудандық бюджет
3. Ленинский ауылындағы медициналық пунктіне, клубқа, ауылдық округ әкімі аппаратының ғимараты үшін отын дайындауға көмек көрсету.

Уборка территории кладбища от мусора и хлама – 4000 квадратных метров, покраска ограждения – 70 квадратных метров.
6
1
Районный бюджет
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Комсомольского сельского округа Тимирязевского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Комсомольское.
Уборка улиц от мусора, снега, вырубка полыни, побелка столбов –7 километров.
6
1
Районный бюджет
2.Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 173 дворов.
6
1
Районный бюджет
3.Оказание помощи в текущем ремонте здания аппарата акима сельского округа, медицинского пункта.
Побелка потолков, стен –250 квадратных метров, покраска -180 квадратных метров.
6
1
Районный бюджет
4.Оказание помощи в заготовке дров, разгрузке угля для здания аппарата акима сельского округа, медицинского пункта.
Заготовка, распиловка, колка, перенос и складирование -16 кубических метров дров, складирование угля - 35 тонн.
6
1
Районный бюджет
5.Проведение работ, связанных с весенними паводками.
Очистка водосточных труб, траншей от снега по улицам – 5 километров.
6
1
Районный бюджет
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Куртайского сельского округа Тимирязевского района»
1.Оказание помощи в благоустройстве территории села Степное.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов – 12 километров.
6
1
Районный бюджет
2.Проведение работ, связанных с весенними паводками.
Очистка водосточных труб, траншей от снега по улицам -5 километров.
6
1
Районный бюджет
3.Оказание помощи в переписи, домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 212 дворов.
6
1
Районный бюджет
4.Оказание помощи в заготовке дров и разгрузке угля для здания аппарата акима сельского округа.
Заготовка, распиловка, колка, перенос и складирование - 15 кубических метра дров, складирование.
6
1
Районный бюджет
5.Оказание помощи в текущем ремонте здания аппарата акима сельского округа.
Побелка потолков, стен –90 квадратных метров, покраска -30 квадратных метров.
6
1
Районный бюджет
6.Оказание помощи в подготовке и обработке документации для хранения.
Обработка 87 дел.
6
1
Районный бюджет
12
Государственное учреждение «Аппарат акима Ленинского сельского округа Тимирязевского района
1.Оказание помощи в благоустройстве территории села Ленинское.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов - 20 километров, вырубка кустарников вдоль грейдера -6 километров.
6
3
Районный бюджет
2.Проведение работ, связанных с весенними паводками.
Очистка водосточных труб, траншей от снега по улицам - 10 километров.
6
1
Районный бюджет
3.Оказание помощи в заготовке дров для медицинского пункта, клуба села Ленинское, здания аппарата акима сельского округа.

Отынды дайындау, аралау, жару, отынды тасымалдау және қатарлап салу – 40 текше метр, көмірді үйіп қою – 20 тонна.
6
1
Аудандық бюджет
4. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
136 үйді аралап шығу.
6
1
Аудандық бюджет
5. Ленинское ауылының демалыс орталығын, су ағынды мұнарасын, медициналық пунктін жөндеуге көмек көрсету.
Ақтау 250 шаршы метр, сырлау – 100 шаршы метр
6
2
Аудандық бюджет
13
«Тимирязев ауданының Мичуринский ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Мичурино ауылының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді және саяжолдарды қоқыстан жинау, қардан тазалау, жусанды және қамыстарды шауып алу, бағаналарды ақтау, жиектерді сырлау– 8 шақырым, ағаш отырғызу – 100 дана.
6
3
Аудандық бюджет
2. Көктемгі су тасқынына байланысты жұмыстарды жүргізу.
Су ағатын құбырларды, көше бойынша траншеяларды тазалау – 8 шақырым.
6
1
Аудандық бюджет
3. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
185 үйді аралап шығу.
6
2
Аудандық бюджет
4. Ауылдық округ әкімдігі ғимаратының ағымдағы жөндеуіне көмек көрсету
Кабинеттерді ақтау, сырлау, сылақтау – 470 шаршы метр.
6
1
Аудандық бюджет
14
«Тимирязев ауданының Москворецкий ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Москворецкое ауылының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 50 шақырым, 50 дана ағаш отырғызу, гүлзар орнату, суару және шөптеу- 400 шаршы метр.
6
2
Аудандық бюджет
2. Көктемгі су тасқынына байланысты жұмыстарды жүргізу.
Су ағатын құбырларды тазарту, көшелер бойынша траншеяларды қардан тазалау – 8 шақырым.
6
1
Аудандық бюджет
3. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
203 үйді аралап шығу.
6
1
Аудандық бюджет
4. Моланы абаттандыруға көмек көрсету.
Моланың аумағын қоқыстан және көң-қоқырдан тазалау – 1200 шақырым метр.
6
2
Аудандық бюджет
5. Құжаттаманы дайындау және сақтау үшін өндеуге көмек көрсету
150 іс өндеу
6
1
Аудандық бюджет
6. Демалыс орталығының аумағын абаттандыруға көмек көрсету
Қабырғаларды ақтау, сырлау және сылақтау – 100 шаршы метр
6
1
Аудандық бюджет
15
«Тимирязев ауданының Хмельницкий ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Хмельницкое ауылының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды және түйе жапырақтарды шауып алу, бағаналарды ақтау – 17 шақырым.
6
4
Аудандық бюджет
2. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
169 үйді аралап шығу.
6
1
Аудандық бюджет
16
«Тимирязев ауданының Целинный ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Целинное ауылының аумағын көркейтуге көмек көрсету.

Заготовка, распиловка, колка, перенос и складирование -40 кубических метров дров, складирование угля – 20 тонн.
6
1
Районный бюджет
4.Оказание помощи в переписи, домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 136 дворов.
6
1
Районный бюджет
5. Оказание помощи в ремонте здания Центра Досуга села Ленинское, водонапорной башни, медицинского пункта.
Побелка 250 квадратных метров, покраска- 100 квадратных метров.
6
2
Районный бюджет
13
Государственное учреждение «Аппарат акима Мичуринского сельского округа Тимирязевского района»
1.Оказание помощи в благоустройстве территории села Мичурино.
Уборка улиц и аллеи от мусора, очистка от снега, вырубка полыни и камыша, побелка столбов, покраска бордюров - 8 километров, посадка деревьев 100 штук.
6
3
Районный бюджет
2.Проведение работ, связанных с весенними паводками.
Очистка водосточных труб, траншей по улицам - 8 километров.
6
1
Районный бюджет
3.Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 185 дворов.
6
2
Районный бюджет
4.Оказание помощи в текущем ремонте здания аппарата акима сельского округа.
Побелка, покраска, штукатурка, кабинетов -470 квадратных метров.
6
1
Районный бюджет
14
Государственное учреждение «Аппарат акима Москворецкого сельского округа Тимирязевского района»
1.Оказание помощи в благоустройстве территории села Москворецкое.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов –50 километров, посадка деревьев 50 штук, разбивка клумб, полив и прополка – 400 квадратных метров.
6
2
Районный бюджет
2.Проведение работ, связанных с весенними паводками.
Очистка водосточных труб, траншей от снега по улицам 8 километров.
6
1
Районный бюджет
3.Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход – 203 дворов.
6
1
Районный бюджет
4.Оказание помощи в благоустройстве кладбища.
Уборка территории кладбища от мусора и хлама – 1200 квадратных метров.
6
2
Районный бюджет
5. Оказание помощи в подготовке и обработке документации для хранения.
Обработка 150 дел.
6
1
Районный бюджет
6. Оказание помощи в благоустройстве территории Центра досуга.
Побелка, покраска, штукатурка стен -100 квадратных метров.
6
1
Районный бюджет
15
Государственное учреждение «Аппарат акима Хмельницкого сельского округа Тимирязевского района»
1.Оказание помощи в благоустройстве территории села Хмельницкое.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни и лопухов, побелка столбов –17 километров.
6
4
Районный бюджет
2.Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 169 дворов.
6
1
Районный бюджет
16
Государственное учреждение «Аппарат акима Целинного сельского округа Тимирязевского района»
1.Оказание помощи в благоустройстве территории села Целинное.

Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 7 шақырым. Ағаштарды отырғызу – 50 дана
6
3
Аудандық бюджет
2. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
101 үйді аралап шығу.
6
1
Аудандық бюджет
3. Ауылдық округ әкімі аппаратының ғимаратына ағымдағы жөндеуге көмек көрсету
Кабинеттерді ақтау, сырлау, сылау – 100 шаршы метр.
6
2
Аудандық бюджет
17
«Тимирязев ауданының Тимирязев ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Тимирязев ауылының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды, жиектерді ақтау – 50 шақырым, гүлзар отырғызу, су құю, отау – 540 шаршы метр.
6
20
Аудандық бюджет
2. Көктемгі су тасқынына байланысты жұмыстарды өткізу.
Су ағатын құбырларды, көшелер бойынша траншеяларды қардан тазалау – 50 шақырым.
6
1
Аудандық бюджет
3. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
1565 үйді аралап шығу.
6
6
Аудандық бюджет
4. Сақтау үшін құжаттаманы дайындау және өңдеуге көмек көрсету.
100 істі өңдеу
6
1
Аудандық бюджет
5. Стадионды ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.
Сырлау – 2400 шаршы метр, спорт алаңдарын белгілеу – 600 шаршы метр.
6
1
Аудандық бюджет
6. Стадион аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Аумақты қоқыстан тазарту – 1200 шаршы метр.
6
1
Аудандық бюджет
7. Саябақ аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Жусанды кесу, гүлбағыларды бөлу, суару, шөптеу – 1500 шаршы метр
6
2
Аудандық бюджет
8.Моланы абаттандыруға көмек көрсету.
Мола аумағын қоқыстан және ескі-құсқыдан тазалау– 44000 шаршы метр.
6
2
Аудандық бюджет
18
«Тимирязев ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1. Қажетті құжаттарды құру және өңдеуге көмек көрсету.
90-150 істі ресімдеу.
6
2
Аудандық бюджет
2. Ағымдағы және мұрағаттық құжаттармен жұмысында, өндірісте тігуге, хат-хабарларды жеткізуге көмек көрсету.
100-150 бірлік хат-хабарлар.
6
2
Аудандық бюджет
19
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы-ның Әділет департаменті Тимирязев ауданының Әділет басқармасы» республикалық мемлекеттік мекемесі
Құжаттаманы өндеу және сақтау үшін дайындауға көмек көрсету.
100 – 150 бірлік хат-хабарлар
6
2
Аудандық бюджет
20
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департа-менті» республикалық мемлекеттік мекемесінің «Тимирязев ауданының сот орындаушылар аумақтық бөлімі» филиалы
Ағымдағы және мұрағаттық құжаттармен жұмысында, өндірісте тігуге, хат-хабарларды жеткізуге көмек көрсету.
500 бірлік хат-хабарлар.
6
2
Аудандық бюджет
21
«Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты) Солтүстік Қазақстан облыстық сотының кеңсесі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттаманы өндеу және сақтау үшін дайындауға көмек көрсету.
100 – 150 бірлік хат-хабарлар
6
1
Аудандықбюджет
Барлығы: 150

Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов –7 километров. Посадка деревьев-50 штук.
6
3
Районный бюджет
2.Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 101 дворов.
6
1
Районный бюджет
3.Оказание помощи в текущем ремонте здания аппарата акима сельского округа.
Побелка, покраска, штукатурка, кабинетов -100 квадратных метров.
6
2
Районный бюджет
17
Государственное учреждение «Аппарат акима Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района»
1.Оказание помощи в благоустройстве территории села Тимирязево.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов, бордюров– 50 километров, разбивка клумб, полив, прополка- 540 квадратных метров.
6
20
Районный бюджет
2.Проведение работ, связанных с весенними паводками.
Очистка водосточных труб, траншей по улицам 50 километров.
6
1
Районный бюджет
3.Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 1565 дворов.
6
6
Районный бюджет
4.Оказание помощи в подготовке и обработке документации для хранения.
Обработка 100 дел.
6
1
Районный бюджет
5.Оказание помощи в текущем ремонте стадиона.
Покраска-2400 квадратных метров, разметка спортивных площадок-600 квадратных метров.
6
1
Районный бюджет
6.Оказание помощи в благоустройстве территории стадиона.
Уборка территории от мусора 1200 квадратных метров.
6
1
Районный бюджет
7. Оказание помощи в благоустройстве территории скверов.
Вырубка полыни, разбивка клумб, полив, прополка -1500 квадратных метров.
6
2
Районный бюджет
8.Оказание помощи в благоустройстве кладбища.
Уборка территории кладбища от мусора и хлама – 44000 квадратных метров.
6
2
Районный бюджет
18
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Тимирязевского района Северо-Казахстанской области»
1.Оказание помощи в формировании и обработке документов.
Оформление 90-150 дел.
6
2
Районный бюджет
2. Оказание помощи в работе с текущими и архивными документами, в подшивке производств, доставка корреспонденции..
100-150 единиц корреспонденции.
6
2
Районный бюджет
19
Государственное учреждение «Республиканское государственное учреждение «Управление юстиции Тимирязевского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан»
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации.
100-150 единиц корреспонденции.
6
2
Районный бюджет
20
Филиал «Территориальный отдел судебных исполнителей Тимирязевского района» Республиканского государственного учреждения «Департамент юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан»
Оказание помощи в работе с текущими и архивными документами, в подшивке производств, доставка корреспонденции.
500 единиц корреспонденции.
6
2
Районный бюджет
21
ГУ «Канцелярия Северо-Казахстанского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарат Верховного Суда Республики Казахстан)»
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации.
100-150 единиц корреспонденции.
6
1
Районный бюджет
Итого: 150