2016 жылы Тимирязев ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 260 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 қаңтарда N 3561 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 сәуірдегі N 120 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің 29.04.2016 N 120 қаулысымен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. 2016 жылға қоса берілген Ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және қаржыландыру көздері бекітілсін.
3. "Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі бекітілген Тізбеге сәйкес қоғамдық жұмыстарға жұмыссыз азаматтарды жіберуді жүзеге асырсын.
4. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс және ұсыныс белгіленсін:
мәлімделген қажеттілігінің саны – 200 жұмыс орны,
бекітілген қажеттілігінің саны – 200 жұмыс орны.
5. Қоғамдық жұмыстармен айналысатын жұмыссыздардың еңбекақысы "2016-2018 жылдарға республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 30 қарашадағы Заңымен белгіленген ең төменгі жалақы көлемінде аудандық бюджет қаражатынан төленсін.
6. Қоғамдық жұмыстардың шарттары Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес белгіленген: жұмыс аптасы ұзақтығы бес күн екі демалыс күнімен (сенбі, жексенбі), сегіз сағаттық жұмыс күні, ұзақтығы бір сағат отыз минут түскі ас үзілісімен.
Еңбек жағдайларына қарай жұмыс берушілер мен жұмысшылар арасында жасалған еңбек шартында қарастырылған жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді нысаны қолдану мүмкін. Еңбектің өзге шарттары Қазақстан Республикасының қолданыстағы еңбек заңнамасымен реттеледі.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімінің орынбасары Ж.Е. Мәкеноваға жүктелсін.

Об организации общественных работ в Тимирязевском районе в 2016 году
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 21 декабря 2015 года № 260. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 января 2016 года № 3561. Утратило силу постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 29 апреля 2016 года N 120
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 29.04.2016 N 120 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Тимирязевского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Тимирязевском районе Северо-Казахстанской области в 2016 году.
2. Утвердить прилагаемый Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники финансирования на 2016 год.
3. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения Отдела занятости и социальных программ акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области" осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем.
4. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности – 200 рабочих мест,
в количестве утвержденной потребности – 200 рабочих мест.
5. Оплату труда безработных, занятых на общественных работах, производить из средств районного бюджета, в размере минимальной заработной платы, установленной Законом Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года "О республиканском бюджете на 2016-2018 годы".
6. Условия общественных работ определены в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан: рабочая неделя продолжительностью пять дней с двумя выходными днями (суббота, воскресенье), восьмичасовой рабочий день с обеденным перерывом продолжительностью один час тридцать минут.
Исходя из условий труда, могут применяться гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемым между работниками и работодателями. Иные условия труда регулируются действующим трудовым законодательством Республики Казахстан.
7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области Макенову Ж. Е.

8. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 01 қаңтардан пайда болған қатынастарға таралады.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тимирязев ауданының әкімі
Е. Базарханов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
Солтүстік Қазақстан
облысының
Әділет департаменті
Тимирязев ауданының
Әділет басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
2015 жылғы 21 желтоқсан
А.С. Анбаев
"Қазақстан Республикасы
білім және ғылым министірлігі
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің "Тимирязев
агротехникалық колледжі"
коммуналдық мемлекеттік
мекемесінің директоры
2015 жылғы 21 желтоқсан
Ж.А. Жантоқов
"Қазақстан Республикасы
ішкі істер министірлігінің
төтенше жағдайлар жөніндегі
комитетінің
Солтүстік Қазақстан облысы
төтенше жағдайлар департаменті
Тимирязев ауданының
төтенше жағдайлар жөніндегі
бөлімі" республикалық
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
2015 жылғы 21 желтоқсан
Е.Қ. Баймышев
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 21 желтоқсан № 260 қаулысымен бекітілген
2016 жылға ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және қаржыландыру көздері
р/с
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Жұмыстардың көлемі
Жұмыс орындар
Қаржыландыру көзі
1
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Аудан әкімдігі ғимаратының ағымдағы жөндеуіне көмек көрсету
Кабинеттерді ақтау, сырлау – 1700 шаршы метр.
3
Аудандық бюджет
2. Аудан әкімдігі аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Аумақты қоқыстан, қардан тазалау – 3200 шаршы метр, ағаштарды ақтау – 80 дана.
1
Аудандық бюджет
3. Құжаттарды жеткізу, алу және тапсыруға көмек көрсету.

8. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Аким Тимирязевского района
Северо-Казахстанской области
Е. Базарханов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление юстиции
Тимирязевского района
Департамента юстиции
Северо-Казахстанской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан"
21 декабря 2015 года
Анбаев А. С.
Директор коммунального
государственного учреждения
"Тимирязевский
агротехнический колледж"
акимата
Северо-Казахстанской области
Министерства образования и
науки Республики Казахстан"
21 декабря 2015 года
Жантоков Ж.А.
Начальник республиканского
государственного учреждения
"Отдел по чрезвычайным
ситуациям
Тимирязевского района
Департамента
чрезвычайных ситуаций
Северо-Казахстанской области
Комитета по чрезвычайным
ситуациям
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан"
21 декабря 2015 года
Баймышев Е.К.
Утвержден постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 21 декабря 2015 года № 260
Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники финансирования на 2016 год
№ п/п
Наименование организации
Виды общественных работ
Объемы работ
Рабочих мест
Источник финансирования
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области"
1.Оказание помощи в текущем ремонте здания акимата района.
Побелка, покраска, кабинетов -1700 квадратных метров.
3
Районный бюджет
2.Оказание помощи в благоустройстве территории акимата района.
Уборка территории от мусора, очистка от снега 3200 квадратных метров,
побелка деревьев-80 штук.
1
Районный бюджет
3.Оказание помощи в доставке, получении и вручении документов.

100-150 бірлік хат-хабарлар.
5
Аудандық бюджет
2
"Тимирязев ауданының Ақсуат ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Ақсуат ауылының аумағын, зиратты көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 18 шақырым.
7
Аудандық бюджет
2. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
310 үйді аралап шығу.
2
Аудандық бюджет
3. Ауылдық округі әкімі аппаратының ғимаратын ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.
Кабинеттерді ақтау, сырлау – 850 шаршы метр.
2
Аудандық бюджет
3
"Тимирязев ауданының Ақжан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Ақжан ауылының аумағын, зират пен Мендеке Батырдың моласын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, қамыс пен жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 5 шақырым.
4
Аудандық бюджет
2.Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
138 үйді аралап шығу.
1
Аудандық бюджет
3.Ауылдық округі әкімі аппаратының ғимаратын және Ақжан негізгі мектебін ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.
Кабинеттерді ақтау, сырлау – 100 шаршы метр.
3
Аудандық бюджет
4
"Тимирязев ауданының Белоградовский ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Белоградовка ауылының аумағын, зиратты көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу - 3 шақырым, бағаналарды ақтау – 4 шақырым. Зират аумағын қоқыстан тазалау – 5000 шаршы метр.
3
Аудандық бюджет
2.Жолдардың ағымдағы жөндеуіне көмек көрсету.
Көшелердегі шұңқырларды көміп тастау – 3 шақырым.
1
Аудандық бюджет
3.Ауылдық округі әкімі аппаратының ғимараты үшін отын дайындауға, көмірді түсіруге көмек көрсету.
Отынды дайындау, арамен кесу, жару, тасымалдау және қатарлап салу – 5 текше метр отын, көмірді үйіп қою – 5 тонна.
2
Аудандық бюджет
4. Ауылдық округі әкімі аппаратының ғимаратын және Белоградовка орта мектебін ағымдағы жөндеуге көмек көрсету..
Кабинеттерді ақтау, сырлау – 1200 шаршы метр.
2
Аудандық бюджет
5
"Тимирязев ауданының Дзержинский ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Дзержинский ауылының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу – 5 шақырым,
Дзержинский–Ақсуат жол бойындағы бағаналарды ақтау-8 шақырым, грейдер бойындағы бұтаны, қамысты шауып алу- 8 шақырым. Құрғақ бұтақтан орман алқабын тазалау-700 шаршы метр.
3
Аудандық бюджет
2. Дзержинский негізгі мектебін, медициналық пунктін, су тарату пунктінің ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.
Кабинеттердің төбелерін, қабырғаларын ақтау, коридорлардың, спортзалдың, отын қоймасын, медициналық пунктін, су тарату пунктінің едендерін сырлау – 1500 шаршы метр.
2
Аудандық бюджет
3.Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
111 үйді аралап шығу.
1
Аудандық бюджет
6
"Тимирязев ауданының Дмитриевский ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Дмитриевка және Жарқын ауылдарының аумағын көркейтуге көмек көрсету.

100-150 единиц корреспонденции.
5
Районный бюджет
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Аксуатского сельского округа Тимирязевского района"
1.Оказание помощи в благоустройстве территории села Аксуат, кладбища.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов –18 километров.
7
Районный бюджет
2.Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 310 дворов.
2
Районный бюджет
3.Оказание помощи в текущем ремонте здания аппарата акима сельского округа.
Побелка, покраска кабинетов – 850 квадратных метров.
2
Районный бюджет
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Акжанского сельского округа Тимирязевского района"
1.Оказание помощи в благоустройстве территории села Акжан, кладбища и могилы Мендеке Батыра.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни и камыша, побелка столбов – 5 километров.
4
Районный бюджет
2.Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 138 дворов.
1
Районный бюджет
3.Оказание помощи в текущем ремонте здания аппарата акима сельского округа и Акжанской основной школы.
Побелка, покраска кабинетов – 100 квадратных метров.
3
Районный бюджет
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Белоградовского сельского округа Тимирязевского района"
1.Оказание помощи в благоустройстве территории села Белоградовка, кладбища.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни – 3 километра, побелка столбов – 4 километров. Уборка территории кладбища от мусора и хлама – 5000 квадратных метров.
3
Районный бюджет
2.Оказание помощи в текущем ремонте дорог.
Засыпка ям по улицам- 3 километра.
1
Районный бюджет
3.Оказание помощи в заготовке дров, разгрузке угля для здания аппарата акима сельского округа.
Заготовка, распиливание, колка, перенос дров и складирование - 5 кубических метров дров, складирование угля - 5 тонн.
2
Районный бюджет
4. Оказание помощи в текущем ремонте здания аппарата акима сельского округа и Белоградовской средней школы.
Побелка, покраска кабинетов – 1200 квадратных метров.
2
Районный бюджет
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Дзержинского сельского округа Тимирязевского района"
1.Оказание помощи в благоустройстве территории села Дзержинское.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни - 5 километров,
побелка столбов по трассе Дзержинский–Аксуат -8 километров, вырубка кустарника, камыша вдоль грейдера – 8 километров. Очистка лесополосы от сухих веток – 700 квадратных метров.
3
Районный бюджет
2.Оказание помощи в текущем ремонте Дзержинской основной школы, медицинского пункта, пункта раздачи воды.
Побелка потолков, стен, покраска пола кабинетов, коридоров, спортзала, кочегарки, медицинского пункта, пункта раздачи воды – 1500 квадратных метров.
2
Районный бюджет
3. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 111 дворов.
1
Районный бюджет
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Дмитриевского сельского округа Тимирязевского района"
1.Оказание помощи в благоустройстве территории села Дмитриевка и села Жаркын.

Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 18 шақырым. Саябақты құрғақ бұтақтардан тазалау – 700 шаршы метр.
3
Аудандық бюджет
2.Көктемгі су тасқынға байланысты жұмыстарды жүргізу.
Құбырларды тазалау – 6 дана, арықтарды тазалау – 500 метр.
1
Аудандық бюджет
3. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
300 үйді аралап шығу.
2
Аудандық бюджет
4. Ауылдық округі әкімі аппаратының ғимаратына, Дмитриевский фельдшерлік-акушерлік пунктіне, Жарқын және Ынтымақ ауылдарының медициналық пунктеріне отын дайындауға, көмірді түсіруге көмек көрсету.

Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов –18 километров. Очистка парка от сухих веток – 700 квадратных метров.
3
Районный бюджет
2.Проведение работ, связанных с весенними паводками.
Очистка труб-6 штук, кюветов – 500 метров.
1
Районный бюджет
3.Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 300 дворов.
2
Районный бюджет
4.Оказание помощи в заготовке дров и разгрузке угля для здания аппарата акима сельского округа, Дмитриевского фельдшерско-акушерского пункта, медицинского пункта села Жаркын и Ынтымак.

Отынды дайындау, арамен кесу, жару, отынды тасымалдау және қатарлап салу – 24 текше метр және көмірді үйіп қою – 5 тонна.
2
Аудандық бюджет
4. Ауылдық округі әкімі аппаратының ғимаратын ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.
Кабинеттерді ақтау, сырлау – 1200 шаршы метр.
2
Аудандық бюджет
7
"Тимирязев ауданының Докучаевский ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Докучаево ауылының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау, Сәбит Мұқановтың ата-анасының ескерткішін сырлау, "Сары батыр, Сүйір батыр" мемориалдық кешенінің аумағын тазарту – 9 шақырым.
5
Аудандық бюджет
2. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
215 үйді аралап шығу.
1
Аудандық бюджет
8
"Тимирязев ауданының Есіл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Есіл ауылының аумағын көркейтуге көмек көрсету.

Заготовка, распиливание, колка, перенос и складирование-24 кубических метров дров и складирование угля 5 тонн.
2
Районный бюджет
5. Оказание помощи в текущем ремонте здания аппарата акима сельского округа
Побелка, покраска кабинетов – 1200 квадратных метров..
2
Районный бюджет
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Докучаевского сельского округа Тимирязевского района"
1.Оказание помощи в благоустройстве территории села Докучаево.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов, покраска памятника родителей Сабита Муканова, уборка территории мемориального комплекса "Сары батыр, Сүйір батыр"– 9 километров.
5
Районный бюджет
2.Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 215 дворов.
1
Районный бюджет
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Есильского сельского округа Тимирязевского района"
1.Оказание помощи в благоустройстве территории села Есиль.

Көшелерді қоқыстан, қардан тазарту – 3 шақырым, бағаналарды ақтау – 2 шақырым, жусанды шабу – 4 шақырым.
3
Аудандық бюджет
2. Есіл бастауыш мектебінің ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.
Төбелерді, қабырғаларды ақтау – 100 шаршы метр, сырлап және сылақтау – 4 дана, еденді сырлау – 100 шаршы метр.
2
Аудандық бюджет
3. Медициналық пункті үшін отын мен көмір түсіру және үйіп беруге көмек көрсету.
Отынды тасу және үйіп беру – 10 текше метр, көмірді үйіп беру – 6 тонна
1
Аудандық бюджет
9
"Тимирязев ауданының Интернациональный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Дружба ауылының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды, тал-шіліктерді шабу – 5 шақырым, бағаналарды ақтау – 11 шақырым, бюджеттік ғимараттардың қоршау қадаларын сырлау- 125 аралықты, баннерлерді ауыстыру – 12 дана, Дружба және Степное ауылдарының жолдағы шөптерін шабу – 16 шақырым.
4
Аудандық бюджет
2.Жолдарды ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.
Көшелердегі шұңқырларды көміп тастау –4 шақырым.
1
Аудандық бюджет
3.Ауылдық округі әкімі аппаратының ғимараты, медициналық пункті үшін отын дайындауға көмек көрсету, ауылдық клуб үшін көмір түсіруге көмек көрсету.
Отынды дайындау, арамен кесу, жару, отынды тасымалдау және қатарлап салу – 12 текше метр, делян аумағын тазалау. Көмірді үйіп қою – 60 тонна.
2
Аудандық бюджет

Уборка улиц от мусора, очистка от снега 3 километра, побелка столбов – 2 километров, вырубка полыни - 4 километра.
3
Районный бюджет
2.Оказание помощи в текущем ремонте Ишимской начальной школы.
Побелка потолков, стен – 100 квадратных метров, покраска и замазка – 4 штук, покраска пола – 100 квадратных метров.
2
Районный бюджет
3.Оказание помощи в разгрузке и складировании угля для медицинского пункта.
Перенос и складирование -10 кубических метров дров, складирование угля – 6 тонн.
1
Районный бюджет
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Интернационального сельского округа Тимирязевского района"
1.Оказание помощи в благоустройстве территории села Дружба.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, кустарника – 5 километров, побелка столбов – 11 километров, покраска штакетника бюджетных зданий – 125 пролҰтов, замена баннеров- 12 штук, откос травы дороги села Дружба села Степное - 16 километров.
4
Районный бюджет
2.Оказание помощи в текущем ремонте дорог.
Засыпка ям по улицам- 4 километра.
1
Районный бюджет
3.Оказание помощи в заготовке дров для здания аппарата акима сельского округа, медицинского пункта, разгрузка угля для сельского клуба, медицинского пункта.
Заготовка, распиливание, колка, перенос и складирование -12 кубических метров дров, уборка территории деляны. Складирование угля – 60 тонн.
2
Районный бюджет

4.Ауылдық округ әкімі аппаратының ғимаратын, су мұнарасын, медициналық пунктін, клубты, стадионды жөндеуге көмек көрсету, 2 автобус павильонын.
Ақтау – 850 шаршы метр, сырлау – 500 шаршы метр.
2
Аудандық бюджет
5. Зиратты көркейтуге көмек көрсету.
Зират аумағын қоқыстан,ескі құсқыдан тазалау - 4000 шаршы метр, қоршауды сырлау – 70 шаршы метр.
1
10
"Тимирязев ауданының Комсомольский ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

4.Оказание помощи в ремонте здания аппарата акима сельского округа, водонапорной башни, медицинского пункта, клуба, стадиона, 2 автобусных павильона.
Побелка - 850 квадратных метров,
покраска- 500 квадратных метров.
2
Районный бюджет
5.Оказание помощи в благоустройстве кладбища.
Уборка территории кладбища от мусора и хлама – 4000 квадратных метров, покраска ограждении – 70 квадратных метров.
1
Районный бюджет
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Комсомольского сельского округа Тимирязевского района"

1. Комсомольское ауылының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 7 шақырым.
4
Аудандық бюджет
2. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
170 үйді аралап шығу.
1
Аудандық бюджет
3. Ауылдық округі әкімі аппаратының ғимаратын, медициналық пунктін ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.
Төбелерді, қабырғаларды ақтау – 800 шаршы метр, сырлау – 400 шаршы метр.
2
Аудандық бюджет
4. Ауылдық округі әкімі аппаратының ғимараты, медициналық пункті үшін отын дайындауға, көмірді түсіруге көмек көрсету.
Отынды дайындау, арамен кесу, жару, отынды тасымалдау және қатарлап салу – 16 текше метр, көмірді үйіп қою – 35 тонна.
2
Аудандық бюджет
5. Көктемгі су тасқынға байланысты жұмыстарды жүргізу.
Су ағатын құбырларды, көшелер бойынша траншеяларды қардан тазалау – 5 шақырым.
2
Аудандық бюджет
11
"Тимирязев ауданының Құртай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Степное ауылының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 12 шақырым.
5
Аудандық бюджет
2.Көктемгі су тасқынына байланысты жұмыстарды жүргізу.
Су ағатын құбырларды, көшелер бойындағы траншейлерді қардан тазалау – 5 шақырым.
1
Аудандық бюджет
3. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
211 үйді аралап шығу.
1
Аудандық бюджет
4. Ауылдық округі әкімі аппаратының ғимараты үшін отын дайындауға және көмірді түсіруге көмек көрсету.
Отынды дайындау, арамен кесу, жару, отынды тасымалдау және қатарлап салу – 15 текше метр.
1
Аудандық бюджет
5. Ауылдық округі әкімі аппаратының ғимаратына ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.

1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Комсомольское.
Уборка улиц от мусора, снега, вырубка полыни, побелка столбов –7 километров.
4
Районный бюджет
2.Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 170 дворов.
1
Районный бюджет
3.Оказание помощи в текущем ремонте здания аппарата акима сельского округа, медицинского пункта.
Побелка потолков, стен – 800 квадратных метров, покраска -400 квадратных метров.
2
Районный бюджет
4.Оказание помощи в заготовке дров, разгрузке угля для здания аппарата акима сельского округа, медицинского пункта.
Заготовка, распиливание, колка, перенос и складирование -16 кубических метров дров, складирование угля - 35 тонн.
2
Районный бюджет
5.Проведение работ, связанных с весенними паводками.
Очистка водосточных труб, траншей от снега по улицам – 5 километров.
2
Районный бюджет
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Куртайского сельского округа Тимирязевского района"
1.Оказание помощи в благоустройстве территории села Степное.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов – 12 километров.
5
Районный бюджет
2.Проведение работ, связанных с весенними паводками.
Очистка водосточных труб, траншей от снега по улицам -5 километров.
1
Районный бюджет
3.Оказание помощи в переписи, домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 211 дворов.
1
Районный бюджет
4.Оказание помощи в заготовке дров и разгрузке угля для здания аппарата акима сельского округа.
Заготовка, распиливание, колка, перенос и складирование - 15 кубических метра дров, складирование.
1
Районный бюджет
5.Оказание помощи в текущем ремонте здания аппарата акима сельского округа.

Төбелерді, қабырғаларды ақтау – 90 шаршы метр, сырлау – 30 шаршы метр.
1
Аудандық бюджет
6. Құжаттаманы сақтау үшін дайындау және өндеуге көмек көрсету.
87 істі өңдеу.
1
Аудандық бюджет
12
"Тимирязев ауданының Ленинский ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Ленинское ауылының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 20 шақырым, грейдер бойындағы шілікті шауып алу – 6 шақырым.
4
Аудандық бюджет
2. Көктемгі су тасқынына байланысты жұмыстарды жүргізу.
Су ағатын құбырларды, көшелер бойындағы траншейлерді қардан тазалау – 10 шақырым.
1
Аудандық бюджет
3. Ленинский ауылының медициналық пунктіне, клубқа, ауылдық округі әкімі аппаратының ғимараты үшін отын дайындауға көмек көрсету.

Побелка потолков, стен –90 квадратных метров, покраска -30 квадратных метров.
1
Районный бюджет
6.Оказание помощи в подготовке и обработке документации для хранения.
Обработка 87 дел.
1
Районный бюджет
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Ленинского сельского округа Тимирязевского района
1.Оказание помощи в благоустройстве территории села Ленинское.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов - 20 километров, вырубка кустарников вдоль грейдера -6 километров.
4
Районный бюджет
2.Проведение работ, связанных с весенними паводками.
Очистка водосточных труб, траншей от снега по улицам - 10 километров.
1
Районный бюджет
3.Оказание помощи в заготовке дров для медицинского пункта, клуба села Ленинское, здания аппарата акима сельского округа.

Отынды дайындау, арамен кесу, жару, отынды тасымалдау және қатарлап салу – 40 текше метр, көмірді үйіп қою – 20 тонна.
1
Аудандық бюджет
4. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
136 үйді аралап шығу.
1
Аудандық бюджет
5. Ауылдық округі әкімі аппаратының ғимраратын, ауылдық клубты, су ағынды мұнарасын, медициналық пунктін жөндеуге көмек көрсету.
Ақтау 250 шаршы метр, сырлау – 100 шаршы метр
1
Аудандық бюджет
13
"Тимирязев ауданының Мичуринский ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Мичурино ауылының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді және саяжолдарды қоқыстан жинау, қардан тазалау, жусанды және қамыстарды шауып алу, бағаналарды ақтау, жиектерді сырлау– 8 шақырым, ағаш отырғызу – 100 дана.
4
Аудандық бюджет
2. Көктемгі су тасқынына байланысты жұмыстарды жүргізу.
Су ағатын құбырларды, көше бойынша траншейлерді тазалау – 8 шақырым.
1
Аудандық бюджет
3. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
185 үйді аралап шығу.
2
Аудандық бюджет
4. Ауылдық округі әкімі аппаратының ғимаратына ағымдағы жөндеуге көмек көрсету
Кабинеттерді ақтау, сырлау, сылақтау – 470 шаршы метр.
2
Аудандық бюджет
14
"Тимирязев ауданының Москворецкий ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Москворецкое ауылының аумағын көркейтуге көмек көрсету.

Заготовка, распиливание, колка, перенос и складирование -40 кубических метров дров, складирование угля – 20 тонн.
1
Районный бюджет
4.Оказание помощи в переписи, домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 136 дворов.
1
Районный бюджет
5. Оказание помощи в ремонте здания аппара акима сельского округа, сельского клуба, водонапорной башни, медицинского пункта.
Побелка 250 квадратных метров, покраска- 100 квадратных метров.
1
Районный бюджет
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Мичуринского сельского округа Тимирязевского района"
1.Оказание помощи в благоустройстве территории села Мичурино.
Уборка улиц и аллеи от мусора, очистка от снега, вырубка полыни и камыша, побелка столбов, покраска бордюр - 8 километров, посадка деревьев 100 штук.
4
Районный бюджет
2.Проведение работ, связанных с весенними паводками.
Очистка водосточных труб, траншей по улицам - 8 километров.
1
Районный бюджет
3.Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 185 дворов.
2
Районный бюджет
4.Оказание помощи в текущем ремонте здания аппарата акима сельского округа.
Побелка, покраска, штукатурка, кабинетов -470 квадратных метров.
2
Районный бюджет
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Москворецкого сельского округа Тимирязевского района"
1.Оказание помощи в благоустройстве территории села Москворецкое.

Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 60 шақырым, 50 дана ағаш отырғызу, гүлзар орнату, суару және шөптеу- 500 шаршы метр.
5
Аудандық бюджет
2. Көктемгі су тасқынына байланысты жұмыстарды жүргізу.
Су ағатын құбырларды тазарту, көшелер бойындағы траншейлерді қардан тазалау – 8 шақырым.
1
Аудандық бюджет
3. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
194 үйді аралап шығу.
1
Аудандық бюджет
4. Зиратты көркейтуге көмек көрсету.
Моланың аумағын қоқыстан және ескі құсқыдан тазалау – 1400 шақырым метр.
2
Аудандық бюджет
5. Ауылдық округі әкімі аппаратының ғимаратына, демалыс орталығына ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.
Кабинеттерді ақтау, сырлау, сылақтау – 100 шаршы метр.
2
Аудандық бюджет
15
"Тимирязев ауданының Хмельницкий ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Хмельницкое ауылының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды және түйе жапырақтарды шауып алу, бағаналарды ақтау – 17 шақырым.
6
Аудандық бюджет
2. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
163 үйді аралап шығу.
1
Аудандық бюджет
16
"Тимирязев ауданының Целинный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Целинное ауылының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 7 шақырым. Ағаштарды отырғызу – 50 дана
3
Аудандық бюджет
2. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
80 үйді аралап шығу.
1
Аудандық бюджет
3. Ауылдық округі әкімі аппаратының ғимаратына ағымдағы жөндеуге көмек көрсету
Кабинеттерді ақтау, сырлау, сылау – 100 шаршы метр.
2
Аудандық бюджет
17
"Тимирязев ауданының Тимирязев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Тимирязев ауылының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды, жиектерді ақтау – 50 шақырым,
гүлзар отырғызу, су құю, түптеу – 540 шаршы метр.
28
Аудандық бюджет
2. Көктемгі су тасқынына байланысты жұмыстарды өткізу.
Су ағатын құбырларды, көшелер бойындағы траншейлерді қардан тазалау – 50 шақырым.
2
Аудандық бюджет
3. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
1565 үйді аралап шығу.
10
Аудандық бюджет
4. Сақтау үшін құжаттаманы дайындау және өңдеуге көмек көрсету.
100 істі өңдеу
1
Аудандық бюджет
5. Стадион аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Аумақты қоқыстан тазарту – 1200 шаршы метр.
2
Аудандық бюджет

Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов –60 километров, посадка деревьев 50 штук, разбивка клумб, полив и прополка – 500 квадратных метров.
5
Районный бюджет
2.Проведение работ, связанных с весенними паводками.
Очистка водосточных труб, траншей от снега по улицам 8 километров.
1
Районный бюджет
3.Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход – 194 дворов.
1
Районный бюджет
4.Оказание помощи в благоустройстве кладбища.
Уборка территории кладбища от мусора и хлама – 1400 квадратных метров.
2
Районный бюджет
5.Оказание помощи в текущем ремонте здания аппарата акима сельского округа, Центра досуга.
Побелка, покраска, штукатурка, кабинетов -100 квадратных метров.
2
Районный бюджет
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Хмельницкого сельского округа Тимирязевского района"
1.Оказание помощи в благоустройстве территории села Хмельницкое.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни и лопухов, побелка столбов –17 километров.
6
Районный бюджет
2.Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 163 дворов.
1
Районный бюджет
16
Государственное учреждение "Аппарат акима Целинного сельского округа Тимирязевского района"
1.Оказание помощи в благоустройстве территории села Целинное.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов –7 километров. Посадка деревьев-50 штук.
3
Районный бюджет
2.Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 80 дворов.
1
Районный бюджет
3.Оказание помощи в текущем ремонте здания аппарата акима сельского округа.
Побелка, покраска, штукатурка, кабинетов -100 квадратных метров.
2
Районный бюджет
17
Государственное учреждение "Аппарат акима Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района"
1.Оказание помощи в благоустройстве территории села Тимирязево.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов, бордюр– 50 километров, разбивка клумб, полив, прополка- 540 квадратных метров.
28
Районный бюджет
2.Проведение работ, связанных с весенними паводками.
Очистка водосточных труб,
траншей по улицам 50 километров.
2
Районный бюджет
3.Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 1565 дворов.
10
Районный бюджет
4.Оказание помощи в подготовке и обработке документации для хранения.
Обработка 100 дел.
1
Районный бюджет
5.Оказание помощи в благоустройстве территории стадиона.
Уборка территории от мусора 1200 квадратных метров.
2
Районный бюджет

6. Өтеубаев пен Жеңіс көшелері бойынша бақтардың аумақтарын көркейтуге көмек көрсету.
Жусанды кесу, гүлбағыларды бөлу, суару, шөптеу – 1500 шаршы метр.
3
Аудандық бюджет
7. Зиратты көркейтуге көмек көрсету.
Зират аумағын қоқыстан және ескі-құсқыдан тазалау– 44000 шаршы метр.
2
Аудандық бюджет
18
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
1. Қажетті құжаттарды құру және өңдеуге көмек көрсету.

6. Оказание помощи в благоустройстве территории скверов по улице Утеубаева и улице Жеңіс.
Вырубка полыни, разбивка клумб, полив, прополка -1500 квадратных метров.
3
Районный бюджет
7.Оказание помощи в благоустройстве кладбища.
Уборка территории кладбища от мусора и хлама – 44000 квадратных метров.
3
Районный бюджет
18
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Тимирязевского района Северо-Казахстанской области"
1.Оказание помощи в формировании и обработке необходимых документов.

90-150 істі ресімдеу.
2
Аудандық бюджет
2. Ағымдағы және мұрағаттық құжаттардың жұмысында, өндірісте тігуге, хат-хабарларды жеткізуге көмек көрсету.
100-150 бірлік хат-хабарлар.
2
Аудандық бюджет
19
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы және мұрағаттық құжаттардың жұмысында, өндірісте тігуге, хат-хабарларды жеткізуге көмек көрсету.
100-150 бірлік хат-хабарлар.
2
Аудандық бюджет
20
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы-ның Әділет департаменті Тимирязев ауданының Әділет басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Құжаттаманы өндеу және сақтау үшін дайындауға көмек көрсету.
100 – 150 бірлік хат-хабарлар
5
Аудандық бюджет
21
"Қазақстан Республикасы ішкі істер министірлігінің төтенше жағдайлар жөніндегі комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы төтенше жағдайлар департаменті Тимирязев ауданының төтенше жағдайлар жөніндегі бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі
Құжаттаманы өндеу және сақтау үшін дайындауға көмек көрсету.
100 – 150 бірлік хат-хабарлар
2
Аудандық бюджет
22
"Қазақстан Республикасы білім және ғылым министірлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Тимирязев агротехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Агротехникалық колледжінің ғимаратын ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.
Ғимаратты ақтау, сырлау, сылау – 3195шаршы метр.
2
Аудандық бюджет
Барлығы:
200

Оформление 90-150 дел.
2
Районный бюджет
2 Оказание помощи в работе с текущими и архивными документами, в подшивке производств, доставка корреспонденции.
100-150 единиц корреспонденции
2
Районный бюджет
19
Коммунальное государственное учреждение "Центр занятости населения Отдела занятости и социальных программ акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанское области"
Оказание помощи в работе с текущими и архивными документами, в подшивке производств, доставка корреспонденции.
100-150 единиц корреспонденции
2
Районный бюджет
20
Республиканское государственное учреждение "Управление юстиции Тимирязевского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации.
100-150 единиц корреспонденции.
5
Районный бюджет
21
Республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Тимирязевского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Северо-Казахстанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации.
150-200 единиц корреспонденции.
2
Районный бюджет
22
Коммунальное государственное учреждение "Тимирязевский агротехнический колледж" акимата Северо-Казахстанской области Министерства и образования и науки Республики Казахстан"
Оказание помощи в текущем ремонте здания агротехнического колледжа.
Побелка, покраска, штукатурка здания – 3195 квадратных метров
2
Районный бюджет
Итого
200