Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № 6 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 наурызда N 3161 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы N 34 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімінің 30.12.2015 N 34 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 23-бабы 1, 2 тармақтарына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы аумағында 29 сайлау учаскесі қоса берілген тізбеге сәйкес құрылсын.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімінің 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 2 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2565 болып тіркелген, 2014 жылғы 3 наурызда аудандық "Кызылту" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
Уәлиханов ауданы әкімінің
міндетін атқарушы
С.Баумағанбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Уәлиханов аудандық сайлау
комиссиясының төрайымы
2015 жылғы 10 наурыз
Г.Жәкенқызы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № 6 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы аумағында сайлау учаскелерінің тізбесі
1. № 550 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Ақтүйесай ауылы Мағжан Жұмабаев көшесі, "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Уәлиханов ауданының Ақтүйесай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Ақтүйесай ауылы Быковская, Озерная, Ғабдуллин, Жұмабаев, Гагарина, Сейфуллин, Абай, Ленина, Целинная, Мүсіпов, Урожайная, Валиханов, Школьная көшелері.

Об образовании избирательных участков на территории Уалихановского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 10 марта 2015 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 марта 2015 года № 3161. Утратило силу решением акима Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 30 декабря 2015 года N 34
Сноска. Утратило силу решением акима Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 30.12.2015 N 34 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 1, 2 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" аким Уалихановского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1.Образовать на территории Уалихановского района Северо-Казахстанской области 29 избирательных участка согласно прилагаемому перечню.
2. Признать утратившим силу решение акима Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 17 января 2014 года № 2 "Об образовании избирательных участков на территории Уалихановского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2565, опубликовано 3 марта 2014 года в районной газете "Кызылту").
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Уалихановского района Северо-Казахстанской области.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Уалихановского района
Северо-Казахстанской области
С. Баумаганбетов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Уалихановской районной
избирательной комиссии
Северо-Казахстанской области
Республики Казахстан
10 марта 2015 года
Г.Жәкенқызы
Приложение к решению акима Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 10 марта 2015 года № 6
Перечень избирательных участков на территории Уалихановского района Северо-Казахстанской области
1.Избирательный участок № 550:
место нахождения избирательного участка: село Актуесай, улица Магжана Жумабаева, здание коммунального государственного учреждения "Актуесайская средняя школа Уалихановского района" государственного учреждения "Отдел образования Уалихановского района Северо-Казахстанской области" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области";
границы избирательного участка: село Актуесай улицы Быковская, Озерная, Габдуллина, Жумабаева, Гагарина, Сейфуллина, Абая, Ленина, Целинная, Мусипова, Урожайная, Валиханова, Школьная.

2. № 551 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Күзексай ауылы Ғабдуллин көшесі, № 1 үй, ауылдық клубтың ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Күзексай ауылы Алтынсарин, Күзексай, Ғабдуллин, Амангелді көшелері.
3. № 552 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қондыбай ауылы Советская көшесі, "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Уәлиханов ауданының Чернигов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қондыбай ауылы Абай, Калинина, Комсомольская, Ленина, Пушкина, Садовая, Советская, Целинная, Чернигова, Шевченко көшелері.
4. № 553 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Амангелді ауылы Школьная көшесі, № 1 үй, Амангелді ауылдық қітапханасының ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Амангелді ауылы 10-жылдық, Жангелдін, Әлия Молдағулова, Абай, Новостроек, Торайғыров, Бигелдінов, Целинная, Школьная көшелері.
5. № 554 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Тлеусай ауылы Спортивная көшесі, "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Уәлиханов ауданының Озерный орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Тлеусай ауылы Больничная, Восточная, Гагарина, Мир, Набережная, Советская, Строительная, Торговая, Школьная көшелері.
6. № 555 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Бидайық ауылы Мағау Жапаров көшесі, № 35 үй, "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Уәлиханов ауданының Бидайық орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Бидайық ауылы Абай, Целиноградская, Тельмана, Одесская, Иртышская, Целинная, Карла Маркса, Полтавская, Клубная, Гагарина, Комсомольская, Школьная, Садовая, Западная, Воронежская, Мағау Жапаров, Набережная, Комарова, Карбышева, Мирная көшелері.
7. № 556 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Жамбыл ауылы Школьная көшесі, № 16 үй, "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Уәлиханов ауданының Жамбыл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Жамбыл ауылы Рокоссовского, Школьная, Новостроек көшелері.

2. Избирательный участок № 551:
место нахождения избирательного участка: село Кузексай, улица Габдуллина, 1, здание сельского клуба;
границы избирательного участка: село Кузексай улицы Алтынсарина, Кузексай, Габдуллина, Амангельды.
3.Избирательный участок № 552:
место нахождения избирательного участка: село Кондыбай, улица Советская, здание коммунального государственного учреждения "Черниговская средняя школа Уалихановского района" государственного учреждения "Отдел образования Уалихановского района Северо-Казахстанской области" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области";
границы избирательного участка: село Кондыбай улицы Абая, Калинина, Комсомольская, Ленина, Пушкина, Садовая, Советская, Целинная, Чернигова, Шевченко.
4. Избирательный участок № 553:
место нахождения избирательного участка: село Амангельды, улица Школьная, 1, здание Амангельдинской сельской библиотеки;
границы избирательного участка: село Амангельды улицы 10-летия, Жангельдина, Алии Молдагуловой, Абая, Новостроек, Торайгырова, Бигельдинова, Целинная, Школьная.
5. Избирательный участок № 554:
место нахождения избирательного участка: село Тлеусай улица Строительная, здание коммунального государственного учреждения "Озерновская средняя школа Уалихановского района" государственного учреждения "Отдел образования Уалихановского района Северо-Казахстанской области" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области".
границы избирательного участка: село Тлеусай улицы Больничная, Восточная, Гагарина, Мира, Набережная, Советская, Строительная, Торговая, Школьная.
6. Избирательный участок № 555:
место нахождения избирательного участка: село Бидайык, улица Магау Жапарова, 35, здание коммунального государственного учреждения "Бидаикская средняя школа Уалихановского района" государственного учреждения "Отдел образования Уалихановского района Северо-Казахстанской области" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области";
границы избирательного участка: село Бидайык улицы Абая, Целиноградская, Тельмана, Одесская, Иртышская, Целинная, Карла Маркса, Полтавская, Клубная, Гагарина, Комсомольская, Школьная, Садовая, Западная, Воронежская, Магау Жапарова, Набережная, Комарова, Карбышева, Мирная.
7. Избирательный участок № 556:
место нахождения избирательного участка: село Жамбыл, улица Школьная, 16, здание коммунального государственного учреждения "Жамбылская средняя школа Уалихановского района" государственного учреждения "Отдел образования Уалихановского района Северо-Казахстанской области" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области";
границы избирательного участка: село Жамбыл улицы Рокоссовского, Школьная, Новостроек.

8. № 557 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Өндіріс ауылы Жүнісов көшесі, № 3 үй, "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Уәлиханов ауданының Өндіріс орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,
сайлау учаскесінің шекаралары: Өндіріс ауылы Абылайхан, Жүнісов, Мир, Бауыржан Момышұлы, Маншук Маметова, Сәкен Сейфуллин, Қазыбек би, Мухтар Ауэзов көшелері;
Жумысшы ауылы Абай, Ғабдуллин, Сәдуақас көшелері.
9. № 558 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қаратерек ауылы Торговая көшесі, "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Уәлиханов ауданының Қаратерек орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қаратерек ауылы Восточная, Гагарина, Клубная, Молодежная, Новая, Данияров, Садовая, Степная, Строительная, Закарин, Торговая, Школьная көшелері;
Малқара ауылы Абай, Қаныш Сатпаев, Конституция, Мағжан Жұмабаев көшелері.
10. № 559 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қайрат ауылы, Бөгенбай көшесі, демалыс орталығының ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қайрат ауылы Жамбыл, Боғенбай, Аймауытов, Сәкен Сейфуллин, Ғабит Мүсірепов, Амангелді, Мухтар Әуэзов, Абай, Сәдуақасов көшелері, Жуантөбе ауылы.
11. № 560 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Жасқайрат ауылы Амангелді Иманов көшесі, № 14 үй, "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Уәлиханов ауданының Жасқайрат негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Жасқайрат ауылы Амангелді Иманов, Тореқұлов, Бауыржан Момышұлы көшелері.
12. № 561 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қулыкөл ауылы, Ғабдуллин көшесі, № 34 үй, мәдениет Үйінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қулыкөл ауылы Абай, Абылайхан, Бауыржан Момышұлы, Боғенбай батыр, Жаңа ауыл, Қаныш Сатпаев, Құрманғазы, Мухтар Ауэзов, Ғабдуллин, Мағжан Жұмабаев, Маншук Маметова, Сабит Мұқанов, Тасболат, Шоқан Уәлиханов, Ыбырай Алтынсарин көшелері.
13. № 562 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қаратал ауылы Құдайбердиев көшесі, № 5 үй, "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Уәлиханов ауданының Қаратал негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қаратал ауылы Шәкәрім, Мағжан Жұмабаев, Сәкен Сейфуллин көшелері.

8. Избирательный участок № 557:
место нахождения избирательного участка: село Ондирис, улица Жунусова, 3, здание коммунального государственного учреждения "Ундрусская средняя школа Уалихановского района" государственного учреждения "Отдел образования Уалихановского района Северо-Казахстанской области" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области";
границы избирательного участка: село Ондирис улицы Абылайхана, Жунусова, Мира, Бауыржана Момышулы, Маншук Маметовой, Сакена Сейфуллина, Казыбек би, Мухтара Ауэзова ;
село Жумысшы улицы Абая, Габдуллина, Садуакаса.
9. Избирательный участок № 558:
место нахождения избирательного участка: село Каратерек, улица Торговая, здание коммунального государственного учреждения "Каратерекская средняя школа Уалихановского района" государственного учреждения "Отдел образования Уалихановского района Северо-Казахстанской области" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области";
границы избирательного участка: село Каратерек улицы Восточная, Гагарина, Клубная, Молодежная, Новая, Даниярова, Садовая, Степная, Строительная, Закарина, Торговая, Школьная;
село Малкара улицы Абая, Каныша Сатпаева, Конституция, Магжана Жумабаева.
10. Избирательный участок № 559:
место нахождения избирательного участка: село Кайрат, улица Богенбая, здание центра досуга;
границы избирательного участка: село Кайрат улицы Жамбыла, Богенбая, Аймаутова, Сакена Сейфуллина, Габита Мусрепова, Амангельды, Мухтара Ауэзова, Абая, Садвокасова, село Жуантобе.
11. Избирательный участок № 560:
место нахождения избирательного участка: село Жаскайрат, улица Амангельды Иманова, 14, здание коммунального государственного учреждения "Жаскайратская основная школа Уалихановского района" государственного учреждения "Отдел образования Уалихановского района Северо-Казахстанской области" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области";
границы избирательного участка: село Жаскайрат улицы Амангельды Иманова, Торекулова, Бауыржана Момышулы.
12. Избирательный участок № 561:
место нахождения избирательного участка: село Кулыколь, улица Габдуллина, 34, здание Дома культуры.
границы избирательного участка: село Кулыколь улицы Абая, Абылайхана, Бауыржана Момышулы, Богенбай батыра, Жана ауыл, Каныша Сатпаева, Курмангазы, Мухтара Ауэзова, Габдуллина, Магжана Жумабаева, Маншук Маметовой, Сабита Муканова, Тасболата, Шокана Уалиханова, Ыбрая Алтынсарина.
13. Избирательный участок № 562:
место нахождения избирательного участка: село Каратал, улица Кудайбердиева, 5, здание коммунального государственного учреждения "Каратальская основная школа Уалихановского района" государственного учреждения "Отдел образования Уалихановского района Северо-Казахстанской области" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области";
границы избирательного участка: село Каратал улицы Шакарима, Магжана Жумабаева, Сакена Сейфуллина.

14. № 563 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Береке ауылы Ыбырай Алтынсарин көшесі, № 2 үй, "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Уәлиханов ауданының Береке негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Береке ауылы Абай, Бауыржан Момышұлы, Божай, Кәрімжанов, Ташмағанбетов, Мухтар Әуэзов, Сабит Мұқанов көшелері.
15. № 564 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Золотая Нива ауылы Абай көшесі, № 11 үй, 2 пәтер, медициналық пунктін ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Золотая Нива ауылы Абай, Новая, Боголюбова, Почтовая, Мүсірепов, Целинная, Набережная көшелері.
16. № 565 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Аққұдық ауылы Кирова көшесі, № 14 үй, "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Уәлиханов ауданының Аққұдық негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Аққұдық ауылы Мир, Кирова, Советская, Пролетарская, Тарская, Восточная көшелері.
17. № 566 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Көктерек ауылы Парковая 2 көшесі, № 7 үй, "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Уәлиханов ауданының Елтай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Көктерек ауылы Северная 1, Северная 2, Целинная 1, Целинная 2, Совхозная, Школьная, Чехова, Парковая 1, Парковая 2, Центральная көшелері;
Қарамырза ауылы Школьная, Карамырзинская көшелері.
18. № 567 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Мортық ауылы, Школьная көшесі, № 16 үй, "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Уәлиханов ауданының Мортық орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Мортық ауылы Абай, Абылайхан, Бауыржан Момышұлы, Интернациональная, Строительная, Школьная, Мортыкская, Целинная, Новая көшелері.
19. № 568 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Көбенсай ауылы, Спортивная көшесі № 1 үй, "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Уәлиханов ауданының Көбенсай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Көбенсай ауылы Терешкова, Спортивная, Карла Маркса, Озерная, Целинная, Советская, Гагарина, Северная, Абылайхан, Степная, Садовая көшелері.

14. Избирательный участок № 563:
место нахождения избирательного участка: село Береке, улица Ыбрая Алтынсарина, 2, здание коммунального государственного учреждения "Берекинская основная школа Уалихановского района" государственного учреждения "Отдел образования Уалихановского района Северо-Казахстанской области" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области";
границы избирательного участка: село Береке улицы Абая, Бауыржана Момышулы, Божая, Каримжанова, Ташмаганбетова, Мухтара Ауэзова, Сабита Муканова.
15. Избирательный участок № 564:
место нахождения избирательного участка: село Золотая Нива, улица Абая, 11, квартира 2, здание медицинского пункта;
границы избирательного участка: село Золотая Нива улицы Абая, Новая, Боголюбова, Почтовая, Мусрепова, Целинная, Набережная.
16. Избирательный участок № 565:
место нахождения избирательного участка: село Аккудык, улица Кирова, 14, здание коммунального государственного учреждения "Аккудыкская основная школа Уалихановского района" государственного учреждения "Отдел образования Уалихановского района Северо-Казахстанской области" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области";
границы избирательного участка: село Аккудык улицы Мира, Кирова, Советская, Пролетарская, Тарская, Восточная.
17. Избирательный участок № 566:
место нахождения избирательного участка: село Коктерек, улица Парковая 2, № 7, здание коммунального государственного учреждения "Ельтайская средняя школа Уалихановского района" государственного учреждения "Отдел образования Уалихановского района Северо-Казахстанской области" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области";
границы избирательного участка: село Коктерек улицы Северная 1, Северная 2, Целинная 1, Целинная 2, Совхозная, Школьная, Чехова, Парковая 1, Парковая 2, Центральная.
село Карамырза улицы Школьная, Карамырзинская.
18. Избирательный участок № 567:
место нахождения избирательного участка: село Мортык, улица Школьная, 16, здание коммунального государственного учреждения "Мортукская средняя школа Уалихановского района" государственного учреждения "Отдел образования Уалихановского района Северо-Казахстанской области" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области";
границы избирательного участка: село Мортык улицы Абая, Абылайхана, Бауыржана Момышулы, Интернациональная, Строительная, Школьная, Мортыкская, Целинная, Новая.
19. Избирательный участок № 568:
место нахождения избирательного участка: село Кобенсай, улица Спортивная, 1, здание коммунального государственного учреждения "Кобенсайская средняя школа Уалихановского района" государственного учреждения "Отдел образования Уалихановского района Северо-Казахстанской области" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области";
границы избирательного участка: село Кобенсай улицы Терешковой, Спортивная, Карла Маркса, Озерная, Целинная, Советская, Гагарина, Северная, Абылайхана, Степная, Садовая.

20. № 569 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Телжан ауылы, Школьная көшесі № 1 үй, "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Уәлиханов ауданының Телжан орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Телжан ауылы Балпаев, Полтавская, Целинная, Гагарина, Мир, Комсомольская, Лесная, Спортивная, Школьная, Первомайская, Магистральная көшелері.
21. № 570 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Ақбұлақ ауылы, Абылайхан көшесі, № 12 үй, ауылдық клубтың ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Ақбұлақ ауылы Комсомольская, Карла Маркса, Ленина, Целинная, Чехова, Фрунзе, Строительная, Гагарина, Жамбыл, Чапаева, Матросова көшелері.
22. № 571 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қарашілік ауылы, Мир көшесі, № 7 үй, "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Уәлиханов ауданының Қарашілік негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қарашілік ауылы Шаяхметов, Абылайхан, Ақан сері, Әлия Молдағулова, Целинная, Мир көшелері.
23. № 572 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Молодая Гвардия ауылы, Мағжан Жұмабаев көшесі, № 8 үй, "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Уәлиханов ауданының Мағжан Жұмабаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Молодая Гвардия ауылы Южная, Целинная, Достық, Благодатского, Ақан сері, Мағжан Жұмабаев, Абай, Гагарина, Ленина көшелері.
24. № 573 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Кішкенекөл ауылы, Мир көшесі, № 11 үй, "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Уәлиханов ауданының мектеп жанындағы интернатпен Кішкенекөл № 2 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Кішкенекөл ауылы
Мир көшесі № 7, 2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2 үйлері;
Сабит Мұқанов көшесі № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 13/1, 13/2, 15, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 12, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 36/1, 36/2 үйлері;

20. Избирательный участок № 569:
место нахождения избирательного участка: село Тельжан, улица Школьная, 1, здание коммунального государственного учреждения "Тельжанская средняя школа Уалихановского района" государственного учреждения "Отдел образования Уалихановского района Северо-Казахстанской области" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области";
границы избирательного участка: село Тельжан улицы Балпаева, Полтавская, Целинная, Гагарина, Мира, Комсомольская, Лесная, Спортивная, Школьная, Первомайская, Магистральная.
21. Избирательный участок № 570:
место нахождения избирательного участка: село Акбулак, улица Аблайхана, 12, здание сельского клуба;
границы избирательного участка: село Акбулак улицы Комсомольская, Карла Маркса, Ленина, Целинная, Чехова, Фрунзе, Строительная, Гагарина, Жамбыла, Чапаева, Матросова.
22. Избирательный участок № 571:
место нахождения избирательного участка: село Карашилик, улица Мира, 7, здание коммунального государственного учреждения "Карашиликская основная школа Уалихановского района" государственного учреждения "Отдел образования Уалихановского района Северо-Казахстанской области" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области;
границы избирательного участка: село Карашилик улицы Шаяхметова, Абылайхана, Ақан сері, Алии Молдагуловой, Целинная, Мира.
23. Избирательный участок № 572:
место нахождения избирательного участка: село Молодая Гвардия, улица Магжана Жумабаева, 8, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Магжана Жумабаева Уалихановского района" государственного учреждения "Отдел образования Уалихановского района Северо-Казахстанской области" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области;
границы избирательного участка: село Молодая Гвардия улицы Южная, Целинная, Достық, Благодатского, Ақан сері, Мағжана Жұмабаева, Абая, Гагарина, Ленина.
24. Избирательный участок № 573
место нахождения избирательного участка: село Кишкенеколь, улица Мира, 11, здание коммунального государственного учреждения "Кишкенекольская средняя школа № 2 Уалихановского района" государственного учреждения "Отдел образования Уалихановского района Северо-Казахстанской области" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области;
границы избирательного участка: село Кишкенеколь
улица Мира № 7, 2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2;
улица Сабита Муканова № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 13/1, 13/2, 15, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 12, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 36/1, 36/2;

Мүсіпов көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19 үйлері.
Хасенов көшесі № 1, 3/1, 3/2, 5а, 5б, 7/1, 7/2, 9, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 үйлері;
Жамбыл көшесі № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5, 7, 9, 11, 13/1, 13/2, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6, 8, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36 үйлері;
Каракольская көшесі № 1, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24 үйлері;
Северная көшесі № 9/1, 9/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 21, 23/1, 23/2 үйлері;
Элеваторная көшесі № 1а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 2, 4, 6, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2 үйлері;
Гибадилов көшесі № 1/1, 1/2, 3, 5/1, 5/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 2, 4, 6, 12, 14, 16, 18 үйлері;
Миллера көшесі № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 15/2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 10, 12, 14/1, 14/2, 16, 18 үйлері;
Островского көшесі № 7, 13, 15, 21, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10, 12/1, 12/2, 22, 24/2, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 38/3, 42, 44 үйлері;
Шоқан Уәлиханов көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 2/1, 2/2, 2/4, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 8, 10/1, 10/2, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 үйлері;
Сабыр Мәліков көшесі № 1а, 3, 5, 5а, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 2а, 2б, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 6а, 8/1, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28 үйлері;
Абай көшесі № 3, 3б, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29а. 18, 20, 22, 24, 28, 30 32, 34, 36, 38 үйлері;
Абылайхан көшесі № 14, 20, 26/1, 26/2, 28, 30, 50/1, 50/2, 52, 56 үйлері;
25. № 574 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Кішкенекөл ауылы, Сабыр Мәліков көшесі, № 73 үй, "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Уәлиханов ауданының Кішкенекөл мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Кішкенекөл ауылы
Амангелді көшесі № 9, 13, 31, 12, 36 үйлері;
Кишкенекольская көшесі № 15, 23, 27, 29, 8, 18, 22 үйлері;
Набережная көшесі № 43, 53, 55, 55а, 63/1, 63/2, 69, 69б, 24, 26, 30, 32, 34, 40, 42, 44, 46, 56, 58, 60 үйлері;
Сәкен Сейфуллин көшесі № 1, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 55, 57/1, 57/2, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 68/1, 68/2 үйлері;

улица Мусипова № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19;
улица Хасенова № 1, 3/1, 3/2, 5а, 5б, 7/1, 7/2, 9, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
улица Жамбыла № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5, 7, 9, 11, 13/1, 13/2, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6, 8, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36;
улица Каракольская № 1, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24;
улица Северная № 9/1, 9/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 21, 23/1, 23/2;
улица Элеваторная № 1а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 2, 4, 6, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2;
улица Гибадилова № 1/1, 1/2, 3, 5/1, 5/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 2, 4, 6, 12, 14, 16, 18;
улица Миллера № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 15/2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 10, 12, 14/1, 14/2, 16, 18;
улица Островского № 7, 13, 15, 21, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10, 12/1, 12/2, 22, 24/2, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 38/3, 42, 44;
улица Шокана Уалиханова № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 2/1, 2/2, 2/4, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 8, 10/1, 10/2, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24;
улица Сабыра Маликова № 1а, 3, 5, 5а, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 2а, 2б, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 6а, 8/1, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28;
улица Абая № 3, 3б, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29а. 18, 20, 22, 24, 28, 30 32, 34, 36, 38;
улица Абылайхана № 14, 20, 26/1, 26/2, 28, 30, 50/1, 50/2, 52, 56.
25. Избирательный участок № 574
место нахождения избирательного участка: село Кишкенеколь, улица Сабыра Маликова, 73, здание коммунального государственного учреждения "Кишкенекольская школа-гимназия Уалихановского района" государственного учреждения "Отдел образования Уалихановского района Северо-Казахстанской области" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области;
границы избирательного участка: село Кишкенеколь
улица Амангельды № 9, 13, 31, 12, 36;
улица Кишкенекольская № 15, 23, 27, 29, 8, 18, 22;
улица Набережная № 43, 53, 55, 55а, 63/1, 63/2, 69, 69б, 24, 26, 30, 32, 34, 40, 42, 44, 46, 56, 58, 60;
улица Сакена Сейфуллина № 1, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 55, 57/1, 57/2, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 68/1, 68/2;

Сәдуақасов көшесі № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 29а, 29б, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 6, 8, 8а, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62/1, 62/2, 66 үйлері;
Гагарин көшесі № 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67а, 67/2, 26, 28, 32, 32а, 34, 36, 38, 40/1, 40/2, 42, 44, 46, 46а, 48, 50, 52а, 52б, 56, 58, 58а. 62, 64, 66 үйлері;
Шоқан Уәлиханов көшесі № 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55/1, 55/2, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40 44, 46, 56, 58, 58/1, 58/2, 60, 62, 64, 68/1, 68/2, 70, 72, 74 үйлері;
Сабыр Мәліков көшесі № 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69,71, 71а, 28А, 30, 32, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70 үйлері;
Абылайхан көшесі № 11/1, 11/2, 13, 15, 17/1, 17/2, 21а, 29, 31, 37, 43, 49, 51, 53/1, 53/2, 55/1, 55/2, 57 үйлері;
Бижанов көшесі № 8, 10, 12, 14, 22 үйлері;
Ветеринарная көшесі № 17, 23, 29, 31, 12, 14, 16, 22, 24, 32, 38, 40 үйлері;
Мүташ Сыздықов көшесі № 1, 3, 7, 9, 15, 21. 6, 16, 22 үйлері;
26. № 575 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Кішкенекөл ауылы, Жамбыл көшесі, № 102 үй, "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Уәлиханов ауданының мектеп жанындағы интренатпен Кішкенекөл № 1 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Кішкенекөл ауылы
Шоқан Уәлиханов көшесі № 89, 91, 93, 95, 97, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 113/1, 113/2, 115, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 94/1, 94/2, 98, 100/1, 100/2, 102/1, 104, 106/1, 106/2, 112/1, 112/2, 114/1, 114/2 үйлері;
Сабыр Мәліков көшесі № 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 95, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119/1, 119/2, 121/1, 125, 127/1, 127/2, 127/3, 129, 72, 78, 82/1, 82/2, 92/1, 92/2 үйлері;
Бижанов көшесі № 25/1, 25/2, 29, 31, 33, 39, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40, 42/1, 42/2, 44, 52, 53, 54 үйлері;
Абай көшесі № 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63а, 65, 67/1, 67/2, 69/1, 69/2, 71/1, 71/2, 75, 77, 79, 81, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116 үйлері;

улица Садвакасова № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 29а, 29б, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 6, 8, 8а, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62/1, 62/2, 66;
улица Гагарина № 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67а, 67/2, 26, 28, 32, 32а, 34, 36, 38, 40/1, 40/2, 42, 44, 46, 46а, 48, 50, 52а, 52б, 56, 58, 58а. 62, 64, 66;
улица Шокана Уалиханова № 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55/1, 55/2, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40 44, 46, 56, 58, 58/1, 58/2, 60, 62, 64, 68/1, 68/2, 70, 72, 74;
улица Сабыра Маликова № 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69,71, 71а, 28А, 30, 32, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70;
улица Абылайхана № 11/1, 11/2, 13, 15, 17/1, 17/2, 21а, 29, 31, 37, 43, 49, 51, 53/1, 53/2, 55/1, 55/2, 57;
улица Бижанова № 8, 10, 12, 14, 22;
улица Ветеринарная № 17, 23, 29, 31, 12, 14, 16, 22, 24, 32, 38, 40;
улица Муташа Сыздыкова № 1, 3, 7, 9, 15, 21. 6, 16, 22.
26. Избирательный участок № 575
место нахождения избирательного участка: село Кишкенеколь, улица Жамбыла, 102, здание коммунального государственного учреждения "Кишкенекольская средняя школа № 1 Уалихановского района" государственного учреждения "Отдел образования Уалихановского района Северо-Казахстанской области" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области;
границы избирательного участка: село Кишкенеколь
улица Шокана Уалиханова № 89, 91, 93, 95, 97, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 113/1, 113/2, 115, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 94/1, 94/2, 98, 100/1, 100/2, 102/1, 104, 106/1, 106/2, 112/1, 112/2, 114/1, 114/2;
улица Сабыра Маликова № 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 95, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119/1, 119/2, 121/1, 125, 127/1, 127/2, 127/3, 129, 72, 78, 82/1, 82/2, 92/1, 92/2;
улица Бижанова № 25/1, 25/2, 29, 31, 33, 39, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40, 42/1, 42/2, 44, 52, 53, 54;
улица Абая № 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63а, 65, 67/1, 67/2, 69/1, 69/2, 71/1, 71/2, 75, 77, 79, 81, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116;

Зеленая көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13/1, 13/2 үйлері;
Жамбыл көшесі № 41, 43, 51, 57, 59, 61, 63, 65, 65а, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 113, 115, 117, 119/1, 119/2, 121, 123/1, 123/2, 38, 38а, 38/1, 38/2, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 64, 66, 68, 70, 72, 72а, 80, 82, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110/1, 110/2, 112, 114 үйлері;
Ахметжан Қазымбетов көшесі № 1, 3, 9а, 11, 15, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 4, 12, 16, 18, 20, 22/2, 26/1, 26/2, 26/3, 26/4, 26/5, 26/6, 26/7, 26/8, 28/1, 28/2, 28/3, 28/4, 30/1, 30/2, 30/3, 30/4, 30/5, 30/6, 30/7, 30/8 үйлері;
Мир көшесі № 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23, 25/1, 25/2, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45/1, 45/2, 47/1, 47/2, 49/1, 49/2, 51, 53/1, 53/2, 36, 38, 40, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46, 52, 54, 56, 58, 60, 64 үйлері;
Сабит Мұқанов көшесі № 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58 үйлері;
Строительная көшесі № 127, 129/1, 129/2, 131/1, 131/2, 133/1, 133/2, 135/1, 135/2, 139/1, 139/2, 141, 143, 28/1, 28/2, 34, 36, 128, 128/1, 128/2, 130/1, 130/2, 134/1, 134/2, 136/1, 136/2, 140/2, 142/1, 142/2 үйлері;
Тоқпанов көшесі № 1, 5, 13, 4, 6, 14, 16/1, 16/2, 26 үйлері;
Әлия Молдағулова көшесі № 4а, 4, 6. 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 7/3 үйлері;
Маншук Маметова көшесі № 1/1, 1/2, 3, 2/1, 2/2. 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлері;
Мүсіпов көшесі № 21, 27, 33 үйлері;
Мүташ Сыздықов көшесі № 29, 31, 33, 35, 37, 37А, 39, 39А, 41, 41А, 43, 45, 47, 49, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48 үйлері;
27. № 576 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Кішкенекөл ауылы, Жамбыл көшесі, № 140 үй, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Уәлиханов ауыл шаруашылық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты (келісім бойынша);
сайлау учаскесінің шекаралары: Кішкенекөл ауылы
Жамбыл көшесі № 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 153, 155, 157, 159, 118, 120, 122, 124, 126, 134, 136, 138, 140, 140/1, 140/2, 140/3, 140/4, 140/5, 140/6, 140/7, 140/8, 140/9, 140/10, 140/11, 140/12, 140/13, 140/14, 140/15, 140/16, 140/17, 140/18, 140/19, 140/20, 140/21, 140/22, 140/23, 140/24, 140/25, 140/26, 140/27, 140/28, 140/29, 140/30 үйлері;
Абай көшесі № 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129. 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150/1, 150/2, 152/1, 152/2, 154а, 154/1, 154/2, 156а, 156/1, 156/2, 158а, 158/1, 158/2, 160/1, 160/2, 162/1, 162/2 үйлері;

улица Зеленая № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13/1, 13/2;
улица Жамбыла № 41, 43, 51, 57, 59, 61, 63, 65, 65а, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 113, 115, 117, 119/1, 119/2, 121, 123/1, 123/2, 38, 38а, 38/1, 38/2, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 64, 66, 68, 70, 72, 72а, 80, 82, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110/1, 110/2, 112, 114;
улица Ахметжана Казымбетова № 1, 3, 9а, 11, 15, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 4, 12, 16, 18, 20, 22/2, 26/1, 26/2, 26/3, 26/4, 26/5, 26/6, 26/7, 26/8, 28/1, 28/2, 28/3, 28/4, 30/1, 30/2, 30/3, 30/4, 30/5, 30/6, 30/7, 30/8;
улица Мира № 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23, 25/1, 25/2, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45/1, 45/2, 47/1, 47/2, 49/1, 49/2, 51, 53/1, 53/2, 36, 38, 40, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46, 52, 54, 56, 58, 60, 64;
улица Сабита Муканова № 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58;
улица Строительная № 127, 129/1, 129/2, 131/1, 131/2, 133/1, 133/2, 135/1, 135/2, 139/1, 139/2, 141, 143, 28/1, 28/2, 34, 36, 128, 128/1, 128/2, 130/1, 130/2, 134/1, 134/2, 136/1, 136/2, 140/2, 142/1, 142/2;
улица Токпанова № 1, 5, 13, 4, 6, 14, 16/1, 16/2, 26;
улица Алии Молдагуловой № 4а, 4, 6. 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 7/3;
улица Маншук Маметовой № 1/1, 1/2, 3, 2/1, 2/2. 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Мусипова № 21, 27, 33;
улица Муташа Сыздыкова № 29, 31, 33, 35, 37, 37А, 39, 39А, 41, 41А, 43, 45, 47, 49, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48.
27. Избирательный участок № 576
место нахождения избирательного участка: село Кишкенеколь, улица Жамбыла, 140, здание коммунального государственного учреждения "Уалихановский сельскохозяйственный колледж" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан (по согласованию);
границы избирательного участка: село Кишкенеколь
улица Джамбула № 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 153, 155, 157, 159, 118, 120, 122, 124, 126, 134, 136, 138, 140, 140/1, 140/2, 140/3, 140/4, 140/5, 140/6, 140/7, 140/8, 140/9, 140/10, 140/11, 140/12, 140/13, 140/14, 140/15, 140/16, 140/17, 140/18, 140/19, 140/20, 140/21, 140/22, 140/23, 140/24, 140/25, 140/26, 140/27, 140/28, 140/29, 140/30;
улица Абая № 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129. 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150/1, 150/2, 152/1, 152/2, 154а, 154/1, 154/2, 156а, 156/1, 156/2, 158а, 158/1, 158/2, 160/1, 160/2, 162/1, 162/2;

Сабыр Мәліков көшесі № 131а, 131б, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 140, 142 үйлері;
Шоқан Уәлиханов көшесі № 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 171, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 154/1, 154/2, 154/3, 154/4, 154/5, 154/6, 154/7, 154/8, 154/9, 154/10, 154/11, 154/12 үйлері;
Гагарина көшесі № 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 124, 126, 128, 132, 134, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160 үйлері;
Сәдуақасов көшесі № 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 124, 126, 128, 132, 134, 138, 140, 142, 144, 146 үйлері;
Сәкен Сейфуллин көшесі № 141, 141а, 143, 147, 149, 151, 153/1, 153/2, 155. 134, 136, 138, 140, 144, 146, 146а, 146б, 148, 150, 152/1, 152/2 үйлері;
Набережная көшесі № 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125. 122, 126, 128, 132, 134, 136, 138, 140 үйлері;
Строительная көшесі № 13, 35, 37, 49, 51, 53, 55, 57, 63, 65, 67, 69, 71үйлері;
Южная көшесі № 11, 13, 15, 35, 37, 39, 8, 22, 26, 36, 38, 40/1, 40/2, 46, 48 үйлері;
28. № 577 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Кішкенекөл ауылы, Вокзальная көшесі, Ақмола жолдары бөлімшенің филиалы Кзылту станциясының ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Кішкенекөл ауылы
Сәдуақасов көшесі № 2, 4 үйлері;
Гагарина көшесі № 1, 1а, 1б, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21. 2, 2б, 2/1, 2/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12, 14/1, 14/2, 16, 18, 20, 22, 24 үйлері;
Вокзальная көшесі № 1, 1/2, 1а/1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21а, 23, 25, 25а/1, 25а/2, 8, 10, 14/1, 14/2, 16/2, 18/1, 18/2, 18б/1, 18б/2, 20/1, 20/3, 20/5, 20/6, 20/7, 20/8, 20а, 22/1, 24, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30, 30/2, 32/1, 32/2, 34/2, 34/3, 36/2 үйлері;
ДЭУ көшесі № 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 4, 6 үйлері;
Нефтебаза
29. № 578 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Кішкенекөл ауылы, Южная, 7 көшесі, "Кызылту көлік" жауапкершілік шектеулі серіктестіктің ғимараты (келісім бойынша);
сайлау учаскесінің шекаралары: Кішкенекөл ауылы
Гагарина көшесі № 73, 75, 77а, 87, 91, 93/1, 93/2, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109/1, 109/2, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 102, 104, 106, 110, 112, 114, 116, 118, 120 үйлері;
Сәдуақасов көшесі № 71, 73, 75, 77/1, 77/2, 85, 87, 89а, 89б, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 109, 111, 115/1, 115/2, 117, 119, 121, 125, 68, 70, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 104, 106, 110, 112, 114, 116/1, 116/2, 118/1, 118/2, 122 үйлері;

улица Сабыра Маликова № 131а, 131б, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 140, 142;
улица Шокана Уалиханова № 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 171, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 154/1, 154/2, 154/3, 154/4, 154/5, 154/6, 154/7, 154/8, 154/9, 154/10, 154/11, 154/12;
улица Гагарина № 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 124, 126, 128, 132, 134, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160;
улица Садвакасова № 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 124, 126, 128, 132, 134, 138, 140, 142, 144, 146;
улица Сакена Сейфуллина № 141, 141а, 143, 147, 149, 151, 153/1, 153/2, 155. 134, 136, 138, 140, 144, 146, 146а, 146б, 148, 150, 152/1, 152/2;
улица Набережная № 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125. 122, 126, 128, 132, 134, 136, 138, 140;
улица Строительный № 13, 35, 37, 49, 51, 53, 55, 57, 63, 65, 67, 69, 71;
улица Южный № 11, 13, 15, 35, 37, 39, 8, 22, 26, 36, 38, 40/1, 40/2, 46, 48.
28. Избирательный участок № 577
место нахождения избирательного участка: село Кишкенеколь, здание станции Кзылту филиала Акмолинского отделения дорог (по согласованию);
границы избирательного участка: село Кишкенеколь
улица Садвакасова № 2, 4;
улица Гагарина № 1, 1а, 1б, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21. 2, 2б, 2/1, 2/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12, 14/1, 14/2, 16, 18, 20, 22, 24;
улица Вокзальная № 1, 1/2, 1а/1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21а, 23, 25, 25а/1, 25а/2, 8, 10, 14/1, 14/2, 16/2, 18/1, 18/2, 18б/1, 18б/2, 20/1, 20/3, 20/5, 20/6, 20/7, 20/8, 20а, 22/1, 24, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30, 30/2, 32/1, 32/2, 34/2, 34/3, 36/2.
ДЭУ № 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 4, 6;
Нефтебаза.
29. Избирательный участок № 578
место нахождения избирательного участка: село Кишкенеколь, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Кызылту көлік", улица Южная, 7 (по согласованию);
границы избирательного участка: село Кишкенеколь
улица Гагарина № 73, 75, 77а, 87, 91, 93/1, 93/2, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109/1, 109/2, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 102, 104, 106, 110, 112, 114, 116, 118, 120;
улица Садвакасова № 71, 73, 75, 77/1, 77/2, 85, 87, 89а, 89б, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 109, 111, 115/1, 115/2, 117, 119, 121, 125, 68, 70, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 104, 106, 110, 112, 114, 116/1, 116/2, 118/1, 118/2, 122;

Сәкен Сейфуллин көшесі № 77, 79, 81, 81/1, 85, 87, 91, 93, 95, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119/1, 119/2, 119/3, 121, 125, 127, 129, 131, 135, 137, 139. 70, 74, 76, 78, 80, 82, 82/1, 82/2, 84, 86, 90, 92, 94, 96, 100, 102, 104, 106, 110, 112, 114, 120, 124, 126, 130, 134 үйлері;
Набережная көшесі № 97, 103, 105, 109, 111, 66, 68, 70, 74, 78, 94, 106, 108, 110, 114, 118 үйлері;
Амангелді көшесі № 47/1, 47/2, 49/1, 49/2, 51/1, 51/2, 53/1, 53/2, 38, 40, 42, 44, 46, 48/1, 48/2, 50, 52, 56/1, 56/2, 58/1, 58/2, 60/1, 60/2, 62/1, 62/2 үйлері;
Кишкенекольская көшесі № 49, 53, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 83, 85, 87/1, 87/2, 89/1, 89/2, 91/1, 91/2, 93/1, 93/2, 68, 70, 76, 78, 82, 84, 86, 88, 88а, 90, 92, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108 үйлері;
Южная көшесі № 1а, 1б, 1а/2, 2а/1үйлері.

улица Сакена Сейфуллина № 77, 79, 81, 81/1, 85, 87, 91, 93, 95, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119/1, 119/2, 119/3, 121, 125, 127, 129, 131, 135, 137, 139. 70, 74, 76, 78, 80, 82, 82/1, 82/2, 84, 86, 90, 92, 94, 96, 100, 102, 104, 106, 110, 112, 114, 120, 124, 126, 130, 134;
улица Набережная № 97, 103, 105, 109, 111, 66, 68, 70, 74, 78, 94, 106, 108, 110, 114, 118;
улица Амангельды № 47/1, 47/2, 49/1, 49/2, 51/1, 51/2, 53/1, 53/2, 38, 40, 42, 44, 46, 48/1, 48/2, 50, 52, 56/1, 56/2, 58/1, 58/2, 60/1, 60/2, 62/1, 62/2;
улица Кишкенекольская № 49, 53, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 83, 85, 87/1, 87/2, 89/1, 89/2, 91/1, 91/2, 93/1, 93/2, 68, 70, 76, 78, 82, 84, 86, 88, 88а, 90, 92, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108;
улица Южная № 1а, 1б, 1а/2, 2а/1.