Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттарға үй-жай ұсыну туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 10 наурыздағы N 87 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 наурызда N 3163 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 31 шілдедегі N 241 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 31.07.2015 N 241 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңның 28-бабы 4, 6-тармақтарына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) Қазақстан Республикасының Президенттігіне барлық кандидаттар үшін Солтүстік Қазақстан Уәлиханов ауданы аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының аумағында Қазақстан Республикасының Президенттігіне барлық кандидаттардың сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін, шарт негізінде ұсынылатын, үй-жайлар 2-қосымшаға сәйкес ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімі аппаратының басшысы Т.Қ.Сағитовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2015 жылғы 26 наурыздан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Солтүстік Қазақстан облысының
Уәлиханов ауданы әкімінің
міндетін атқарушы
С.Баумағанбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Уәлиханов аудандық
сайлау комиссиясының
төрайымы
2015 жыл 10 наурыз
Г.Жәкенқызы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № 87 қаулысына 1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы аумағында Қазақстан Республикасының Президенттігіне барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындары
р/с
Ауылдық округтің, елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындар
1.
Ақтүйесай ауылдық округі,
Ақтүйесай ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының Ақтүйесай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенд, Жұмабаев көшесі, 19
2.
Амангелді ауылдық округі, Амангелді ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының Амангелді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенд, Школьная көшесі, 1
3.
Ақбұлақ ауылдық округі, Ақбұлақ ауылы
Ақбұлақ ауылдық клубтың ғимаратына іргелес аумақтағы стенд, Ленин көшесі, 11
4.
Бидайық ауылдық округі, Бидайық ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының Бидайық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенд, Жапаров көшесі, 36
5.
Қайрат ауылдық округі, Қайрат ауылы
Қайрат демалыс орталығының ғимаратына іргелес аумақтағы стенд, Бөгенбай көшесі
6.
Қарасу ауылдық округі, Аққұдық ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенд, Мира көшесі, 23
7.
Қаратерек ауылдық округі, Қаратерек ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының Қаратерек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенд, Торговая көшесі, 1
8.
Кішкенекөл ауылдық округі, Кішкенекөл ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалының Уәлиханов ауданы бойынша бөлімінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенд, Уәлиханов көшесі, 80
9.
Көктерек ауылдық округі, Мортық ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының Көктерек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенд, Интернациональная көшесі, 19
10.
Қулыкөл ауылдық округі, Қулыкөл ауылы
Қулыкөл ауылдық клубтың ғимаратына іргелес аумақтағы стенд, Ғабдуллин көшесі, 34
11.
Телжан ауылдық округі, Телжан ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының Телжан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенд, Целинная көшесі

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений кандидатам в Президенты Республики Казахстан для проведения встреч с избирателями на территории Уалихановского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 10 марта 2015 года N 87. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 16 марта 2015 года N 3163. Утратило силу постановлением акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 31 июля 2015 года N 241
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 31.07.2015 N 241 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Уалихановского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с избирательной комиссией Уалихановского района (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты Республики Казахстан на территории Уалихановского района Северо-Казахстанской области, согласно приложению 1.
2. Предоставить на договорной основе помещения для проведения встреч с избирателями всех кандидатов в Президенты Республики Казахстан на территории Уалихановского района Северо-Казахстанской области, согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Уалихановского района Северо-Казахстанской области Сагитова Т.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 26 марта 2015 года.
Исполняющий обязанности
акима Уалихановского района
Северо-Казахстанской области
С. Баумаганбетов
"СОГЛАСОВАНО"
Республика Казахстан
Северо-Казахстанская область
Уалихановская районная
избирательная комиссия
председатель
10 марта 2015 года
Г.Жәкенқызы
Приложение 1 к постановлению акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 10 марта 2015 года № 87
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты Республики Казахстан на территории Уалихановского района Северо- Казахстанской области
п/п
Наименование сельского округа и населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1.
Актуесайский сельский округ,
село Актуесай
стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения "Аппарат акима Актуесайского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", улица Жумабаева, 19
2.
Амангельдинский сельский округ,
село Амангельды
стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения "Аппарат акима Амангельдинского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", улица Школьная, 1
3.
Акбулакский сельский округ, село Акбулак
стенд на территории, прилегающей к зданию Акбулакского сельского клуба, улица Ленина, 11
4.
Бидайыкский сельский округ, село Бидайык
стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения "Аппарат акима Бидайыкского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", улица Жапарова, 36
5.
Кайратский сельский округ,
село Кайрат
стенд на территории, прилегающей к зданию Кайратского центра досуга, улица Богенбая
6.
Карасуский сельский округ,
село Аккудык
стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения "Аппарат акима Карасуского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", улица
Мира, 23
7.
Каратерекский сельский округ,
село Каратерек
стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения "Аппарат акима Каратерекского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", улица Торговая, 1
8.
Кишкенекольский сельский округ,
село Кишкенеколь
стенд на территории, прилегающей к зданию Уалихановского районного отдела филиала республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области, улица Уалиханова, 80
9.
Коктерекский сельский округ,
село Мортык
стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения "Аппарат акима Коктерекского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", улица Интернациональная, 19
10.
Кулыкольский сельский округ,
село Кулыколь
стенд на территории, прилегающей к зданию Кулыкольского сельского клуба, улица Габдуллина, 34
11.
Тельжанский сельский округ,
село Тельжан
стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения "Аппарат акима Тельжанского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", улица Целинная

Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № 87 қаулысына 2-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының аумағында Қазақстан Республикасының Президенттігіне барлық кандидаттардың сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін ұсынылған үй-жайлары
р/с
Елді мекеннің атауы
Кездесулер өткізу орны
1
Ақтүйесай ауылы
Ақтүйесай ауылдық кітапхананың оқу залы,
Жұмабаев көшесі, 18
2
Амангелді ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының Амангелді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің акт залы, Школьная көшесі, 1
3
Ақбұлақ ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Уәлиханов ауданының Чехов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы, Ленина көшесі, 12
4
Бидайық ауылы
Бидайық ауылдық кітапхананың оқу залы,
Жапаров көшесі, 36
5
Қайрат ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Уәлиханов ауданының Қайрат орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің фойесі, Бөгенбай көшесі, 19
6
Қарасу ауылы
Аққұдық ауылдық кітапхананың оқу залы,
Мир көшесі, 23
7
Қаратерек ауылы
Қаратерек ауылдық кітапхананың оқу залы. Торговая көшесі, 8
8
Кішкенекөл ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы "Уәлиханов ауданының мәдениет және тілдер дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Аудандық мәдениет үйі коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның 1-қабатындағы көрермендер залы, Жамбыл көшесі, 74-үй
9
Көктерек ауылы
Мортық ауылдық клубтың залы, Интернациональная көшесі, 13
10
Қулыкөл ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Уәлиханов ауданының Қайрат орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы, Ауэзов көшесі, 2
11
Телжан ауылы
Телжан ауылдық кітапхананың оқу залы, Школьная көшесі, 1

Приложение 2 к постановлению акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 10 марта 2015 года № 87
Помещения для проведения встреч с избирателями всех кандидатов в Президенты Республики Казахстан на территории Уалихановского района Северо-Казахстанской области
п/п
Наименование населенного пункта
Место проведения встреч
1.
село Актуесай
читальный зал Актуесайской сельской библиотеки, улица Жумабаева, 18
2.
село Амангельды
актовый зал государственного учреждения "Аппарат акима Амангельдинского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", улица Школьная, 1
3.
село Акбулак
актовый зал коммунального государственного учреждения "Чеховская средняя школа Уалихановского района" государственного учреждения "Отдел образования Уалихановского района Северо-Казахстанской области" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области", улица Ленина, 12
4.
село Бидайык
читальный зал Бидайыкской сельской библиотеки, улица Жапарова, 36
5.
село Кайрат
фойе коммунального государственного учреждения "Кайратская средняя школа Уалихановского района" государственного учреждения "Отдел образования Уалихановского района Северо-Казахстанской области" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области", улица Богенбая, 19
6.
село Аккудык
читальный зал Аккудыкской сельской библиотеки, улица Мира, 23
7.
село Каратерек
читальный зал Каратерекской сельской библиотеки, улица Торговая, 8
8.
село Кишкенеколь
зрительный зал коммунального государственного казенного предприятия Районного дома культуры государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков Уалихановского района" Северо-Казахстанской области, улица Жамбыла, 74
9.
село Мортык
зал Мортыкского сельского клуба, улица Интернациональная, 13
10.
село Кулыколь
актовый зал коммунального государственного учреждения "Ауэзовская средняя школа Уалихановского района" государственного учреждения "Отдел образования Уалихановского района Северо-Казахстанской области" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области", улица Ауэзова, 2
11.
село Тельжан
читальный зал Тельжанской сельской библиотеки, улица Школьная,1