Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының аумағында табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімінің 2015 жылғы 16 сәуірдегі № 7 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 сәуірде N 3220 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімінің 2019 жылғы 23 мамырдағы № 10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімінің 23.05.2019 № 10 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабының 1-тармағы 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғаныс туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 4-бабының 5-тармағы 3) тармақшасына және 48-бабына, "Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының Бидайық ауылдық округінің Жамбыл ауылы, Қулыкөл ауылдық округінің Қулыкөл ауылы және Қаратал ауылы Амангелді ауылдық округінің Тлеусай ауылы аумағында табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Азаматтық қорғаныс мемлекеттік жүйесінің аудандық аумақтық қосалқы жүйесі қызметінің төтенше жағдай тәртібі енгізілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау жетекшілік ететін Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Уәлиханов ауданының әкімі
А.Төрегелдин

Об объявлении на территории Уалихановского района Северо-Казахстанской области чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2015 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 20 апреля 2015 года № 3220. Утратило силу решением акима Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 23 мая 2019 года № 10
Сноска. Утратило силу решением акима Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 23.05.2019 № 10 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 5 статьи 4 и статьей 48 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", аким Уалихановского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Объявить на территории села Жамбыл Бидайыкского сельского округа, села Кулыколь и села Каратал Кулыкольского сельского округа, села Тлеусай Амангельдинского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области чрезвычайную ситуацию природного характера.
2. Ввести режим чрезвычайной ситуации функционирования районной территориальной подсистемы государственной системы гражданской защиты.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима Уалихановского района Северо-Казахстанской области.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Уалихановского района
Северо-Казахстанской области
А.Турегельдин