2016 жылы Уәлиханов ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы N 353 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 қаңтарда N 3584 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 24 мамырдағы N 113 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 24.05.2016 N 113 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі).
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабы 5) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігі
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылы Уәлиханов ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. 2016 жылға арналған (бұдан әр - Тізбе), қаржыландыру көздері және қоса берілген қоғамдық жұмыс көлемі, түрлері, ұйымдар Тізбесі қаулының № 1 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі бекітілген Тізбеге сәйкес қоғамдық жұмыстарға жұмыссыз азаматтарды жіберуді жүзеге асырсын.
4. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс анықталсын:
жұмыс орын қажеттілігіне өтінім бергендер санында - 170 адам;
жұмыс орын қажеттілігі бекітілгендер санында – 170 адам.
5. Қоғамдық қызметкерлердің жалақысы "2016-2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 30 қарашадағы Заңына сәйкес, ең төменгі жалақы көлемінде орнатылсын. Қоғамдық жұмыстардың ұйымдастырылуын қаржыландыру жергілікті бюджет қаражатынан жүзеге асырылады.
6. Қоғамдық жұмыстардың шарттары Қазақстан Республикасының қолданыстағы еңбек заңнамасымен белгіленеді: аптасына 5 жұмыс күнімен және екі демалыс күндерімен (сенбі, жексенбі), сегіз сағаттық жұмыс күнімен, түскі үзіліс 1 сағат ұзақтығымен, жұмыс беруші мен қызметкер арасында жасалатын еңбек шарттарына сүйене отырып, еңбек шартымен қарастырылған, жұмыс уақытының икемді нысаны қолданылады. Жылдың суық мезгілінде ашық ауада немесе жабық жылытылмайтын бөлмелерде жұмыс істейтін, сонымен қатар, тиеу–түсіру жұмыстарында жұмыс істейтін қызметкерлерге жұмыс уақытына кіретін демалу және жылыну үшін арнайы үзіліс беріледі. Жұмыс беруші жұмысшылардың демалуы және жылынуы үшін бөлмені жабдықтауды қамтамасыз етуге міндетті.

Об организации общественных работ в Уалихановском районе в 2016 году
Постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 28 декабря 2015 года N 353. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 января 2016 года N 3584. Утратило силу постановлением акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 24 мая 2016 года N 113
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 24.05.2016 N 113 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Уалихановского района Северо–Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Уалихановском районе в 2016 году.
2. Утвердить Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники финансирования на 2016 год (далее - Перечень), согласно приложения1 к настоящему постановлению.
3. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения Уалихановского района Северо–Казахстанской области" осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем.
4. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности рабочих мест – 170 человек;
в количестве утвержденной потребности рабочих мест – 170 человек.
5. Оплату труда общественных работников установить в размере минимальной заработной платы, в соответствии с Законом Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года "О республиканском бюджете на 2016-2018 годы". Финансирование организации общественных работ осуществляется из средств местного бюджета.
6. Условия общественных работ определяются в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан: продолжительностью рабочей недели 5 дней с двумя выходными (суббота, воскресенье), восьми часовым рабочим днем, обеденным перерывом 1 час,
исходя из условий труда, применяются гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемые между работниками и работодателями. Работникам, работающим в холодное время года на открытом воздухе или в закрытых не обогреваемых помещениях, а также занятым на погрузочно-разгрузочных работах, предоставляются специальные перерывы для обогрева и отдыха, которые включаются в рабочее время. Работодатель обязан обеспечить оборудование помещений для обогрева и отдыха работников.

7. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
8. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Уәлиханов ауданының әкімі
А. Төрегелдин
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Әділет министірлігі
Солтүстік Қазақстан облысы
Әділет департаменті
Уәлиханов ауданы
Әділет басқармасы"
Сағадиева А.
2015 жыл 28 желтоқсан
Солтүстік Казақстан облысының
Уәлиханов ауданының соты Әлжанов К.
2015 жыл 28 желтоқсан
Солтүстік Қазақстан облысының Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 28 желтоқсанда бекітілген № 353 қаулысының қосымшасы
2016 жылға арналған қаржыландыру көзі және қоғамдық жұмыс көлемдері, түрлері, ұйымдар тізбесі
№ р/с
Ұйымдардың атауы
Қоғамдық жұмыс түрлері
Жұмыс көлемі
адам саны
Қаржыландыру көздері
1
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы "Ақтүйесай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Уалихановского района.
8. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого опубликования.
Аким Уалихановского района
Северо-Казахстанской области
А. Турегельдин
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Управление юстиции
Уалихановского района
Департамента юстиции
Северо-Казахстанской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан"
А.Сагадиева
28 декабря 2015 года
Председатель
Уалихановского районного суда
Северо-Казахстанской области
К.Альжанов
28 декабря 2015 года
Приложение к постановлению акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 28 декабря 2015 года №353
Перечень организации, виды, объемы общественных работ и источники финансирования на 2016 год
№ п\п
Наименование организаций
Виды общественных работ
Объем работ
Количество человек
Источник финансирования
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Актуесайского сельского округа" Уалихановского района Северо-Казахстанской области

1. Аймақты абаттандыру мен көғалдандыруға көмек көрсету
көшелерді тазалау , ағаштарды отырғызу-25 дана, 5 гүлзар егу.
16
Аудандық бюджет
2
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы "Амангелді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Тұрғындардың аз қамтамасыз етілген жіктеріне, топтарына және жалғыз басты қарияларға, жаңадан келген оралмандарға (әкімдікпен бекітілген квота бойынша), сондай – ақ коммуналдық меншіктегі кәсіпорындарға және ауданның кітапхана мен клубтарға отындық ағаш, мал азығын дайындауға, көмір жеткізіп беріп, түсіруге көмек көрсету

1. Оказание помощи в экологическом оздоровлении и благоустройстве территорий (посадка деревьев, разбивка цветников) населенных пунктов.
уборка улиц, посадка кустарников - 25 штук, разбивка цветников - 5 штук.
16
Районный бюджет
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Амангельдинского сельского округа" Уалихановского района Северо-Казахстанской области
1. Оказание помощи в заготовке дров и кормов, доставке и разгрузке угля для малообеспеченных слоев населения и одиноко проживающих престарелых, вновь прибывших оралманов (согласно квоты иммиграции), а также объектов соцкультбыта (библиотеки, клубы) района.

25 текше метр отын дайындау, 45 тонна көмір түсіру, қосалқы шаруашылық үшін 17 тонна азық дайындау.
1
Аудандық бюджет
2. Аймақты абаттандыру мен көғалдандыруға көмек көрсету
көшелерді тазалау ағаштарды отырғызу-20 дана, 3 гүлзар егу, 2 ана ескерткішті ақтау, сылау.
10
Аудандық бюджет
3
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы "Бидайық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Аймақты абаттандыру мен көғалдандыруға көмек өрсету
көшелерді тазалау -400 шаршы метр, 3 гүлзар егу, ағаштарды отырғызу-20 дана, ағаштарды ақтау – 45 дана, 2 дана ескерткішті ақтау, сырлау, сылау.
16
Аудандық бюджет
2. Суландыру жұмыстарын, сондай-ақ көктемгі-күзгі су тасқындарына байланысты жұмыстар жүргізуіне көмек көрсету
Су жүргізетін трубаларды тазарту, су ағып өту үшін ор қазу, жалғызбасты азаматтардың үйлерін қардан тазарту.
2
Аудандық бюджет
3. Тұрғындардың аз қамтамасыз етілген жіктеріне, топтарына және жалғыз басты қарияларға, жаңадан келген оралмандарға (әкімдікпен бекітілген квота бойынша), сондай – ақ коммуналдық меншіктегі кәсіпорындарға және ауданның әлеуметтік – мәдени тұрмыстық объектілеріне отындық ағаш, мал азығын дайындауға, көмір жеткізіп беріп, түсіруге көмек көрсету
25 текше метр отын дайындау, 45 тонна көмір түсіру, қосалқы шаруашылық үшін 17 тонна азық дайындау.
2
Аудандық бюджет
4
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы "Қаратерек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

колка и складирование в поленицу - 25 кубов дров, разгрузка 45 тонн угля, 17 тонн кормов для подсобного хозяйства
1
Районный бюджет
2. Оказание помощи в экологическом оздоровлении и благоустройстве территорий (посадка деревьев, разбивка цветников) населенных пунктов.
уборка улиц, посадка кустарников - 20 штук, разбивка цветников - 3 штук, побелка, покраска двух памятников.
10
Районный бюджет
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Бидайыкского сельского округа" Уалихановского района Северо-Казахстанской
области
1. Оказание помощи в экологическом оздоровлении и благоустройстве территорий (посадка деревьев, разбивка цветников) населенных пунктов.
уборка улиц, посадка кустарников - 20 штук, разбивка цветников - 3 штук, обрезка и побелка деревьев – 45 шт., прополка сорной травы 400 кв. метров, побелка, покраска 2-х памятников.
16
Районный бюджет
2. Оказание помощи в проведение мелиоративных работ, а также работ связанных с весенне-осенними паводками
очистка водопровода, сооружение канав для протекания воды.
2
Районный бюджет
3. Оказание помощи в заготовке дров и кормов, доставке и разгрузке угля для малообеспеченных слоев населения и одиноко проживающих престарелых, вновь прибывших оралманов (согласно квоты иммиграции), а также объектов соцкультбыта (библиотеки, клубы) района.
колка и складирование в поленицу - 25 кубов дров, разгрузка 45 тонн угля, 17 тонн кормов для подсобного хозяйства
2
Районный бюджет
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Каратерекского сельского округа" Уалихановского района Северо-Казахстанской области

1. Тұрғындардың аз қамтамасыз етілген жіктеріне, топтарына және жалғыз басты қарияларға, жаңадан келген оралмандарға (әкімдікпен бекітілген квота бойынша), сондай – ақ коммуналдық меншіктегі кәсіпорындарға және ауданның әлеуметтік – мәдени тұрмыстық объектілеріне отындық ағаш, мал азығын дайындауға, көмір жеткізіп беріп, түсіруге көмек көрсету
25 текше метр отын дайындау, 45 тонна көмір түсіру, қосалқы шаруашылық үшін 17 тонна азық дайындау
2
Аудандық бюджет
2. Аймақты абаттандыру мен көғалдандыруға көмек көрсету
көшелерді тазалау, ағаштарды отырғызу - 20 дана, 3 гүлзар егу, ағаштарды ақтау 20 дана, арам шөпті жұлу 320 шаршы метр. 2 дана ескерткішті ақтау, сырлау, сылау.
6
Аудандық бюджет

1. Оказание помощи в заготовке дров и кормов, доставке и разгрузке угля для малообеспеченных слоев населения и одиноко проживающих престарелых, вновь прибывших оралманов (согласно квоты иммиграции), а также объектов соцкультбыта (библиотеки, клубы) района.
колка и складирование в поленицу - 25 кубов дров, разгрузка 45 тонн угля, 17 тонн кормов для подсобного хозяйства
2
Районный бюджет
2. Оказание помощи в экологическом оздоровлении и благоустройстве территорий (посадка деревьев, разбивка цветников) населенных пунктов.
уборка улиц, посадка кустарников - 20 штук, разбивка цветников - 3 штук, обрезка и побелка деревьев 20 шт., прополка сорной травы 320 кв.метров, побелка и покраска 3 – х памятников.
6
Районный бюджет

3. Суландыру жұмыстарын, сондай-ақ көктемгі-күзгі су тасқындарына байланысты жұмыстар жүргізуіне көмек көрсету
аулдардың аралығындағы бекекттің трубалардың қарын тазалау, мұздарын ойып, көктемгі су тасқынына жұмыстар жүргізу, жалғызбасты азаматтардың үйлерін қардан тазарту
2
Аудандық бюджет
5
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы "Қайрат ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Суландыру жұмыстарын, сондай-ақ көктемгі-күзгі су тасқындарына байланысты жұмыстар жүргізуіне көмек көрсету
аулдардың аралығындағы бекекттің трубалардың қарын тазалау, мұздарын ойып, көктемгі су тасқынына жұмыстар жүргізу, жалғызбасты азаматтардың үйлерін қардан тазарту
3
Аудандық бюджет
2. Аймақты абаттандыру мен көғалдандыруға көмек көрсету

3. Оказание помощи в проведение мелиоративных работ, а также работ связанных с весенне-осенними паводками
очистка водопровода, сооружение канав для протекания воды, очистка от снега домов одиноко проживающих граждан.
2
Районный бюджет
5
Государственное учреждение "Аппарат Кайратского сельского округа" Уалихановского района Северо-Казахстанской области
1. Оказание помощи в проведение мелиоративных работ, а также работ связанных с весенне-осенними паводками
очистка водопровода, сооружение канав для протекания воды, очистка от снега домов одиноко проживающих граждан.
2
Районный бюджет
2. Оказание помощи в экологическом оздоровлении и благоустройстве территорий (посадка деревьев, разбивка цветников) населенных пунктов.

көшелерді тазалау, ағаштарды отырғызу - 20 дана, 3 гүлзар егу, ағаштарды ақтау 25 дана, арам шөпті жұлу 200 шаршы метр. 2 дана ескерткішті ақтау, сырлау, сылау.
5
Аудандық бюджет
3. Тұрғындардың аз қамтамасыз етілген жіктеріне, топтарына және жалғыз басты қарияларға, жаңадан келген оралмандарға (әкімдікпен бекітілген квота бойынша), сондай – ақ коммуналдық меншіктегі кәсіпорындарға және ауданның әлеуметтік – мәдени тұрмыстық объектілеріне отындық ағаш, мал азығын дайындауға, көмір жеткізіп беріп, түсіруге көмек көрсету
15 текше метр отын дайындау, 45 тонна көмір түсіру, қосалқы шаруашылық үшін 10 тонна азық дайындау
3
Аудандық бюджет
6
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы "Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Аймақты абаттандыру мен көғалдандыруға көмек көрсету
көшелерді тазалау, ағаштарды отырғызу - 20 дана, 3 гүлзар егу, ағаштарды ақтау 10 дана, арам шөпті жұлу 250 шаршы метр. 2 дана ескерткішті ақтау, сырлау, сылау.
4
Аудандық бюджет
2. Тұрғындардың аз қамтамасыз етілген жіктеріне, топтарына және жалғыз басты қарияларға, жаңадан келген оралмандарға (әкімдікпен бекітілген квота бойынша), сондай – ақ коммуналдық меншіктегі кәсіпорындарға және ауданның әлеуметтік – мәдени тұрмыстық объектілеріне отындық ағаш, мал азығын дайындауға, көмір жеткізіп беріп, түсіруге көмек көрсету
20 текше метр отын дайындау, 35 тонна көмір түсіру.
2
Аудандық бюджет
7
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы "Көктерек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Аймақты абаттандыру мен көғалдандыруға көмек көрсету
көшелерді тазалау, ағаштарды отырғызу - 20 дана, 3 гүлзар егу, ағаштарды ақтау 15 дана, арам шөпті жұлу 300 шаршы метр.
12
Аудандық бюджет
8
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы "Қулыкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Суландыру жұмыстарын, сондай-ақ көктемгі-күзгі су тасқындарына байланысты жұмыстар жүргізуіне көмек көрсету
Аулдардың аралығындағы бекекттің трубалардың қарын тазалау, мұздарын ойып, көктемгі су тасқынына жұмыстар жүргізу, жалғызбасты азаматтардың үйлерін қардан тазарту
2
Аудандық бюджет
2. Аймақты абаттандыру мен көғалдандыруға көмек көрсету
көшелерді тазалау, ағаштарды отырғызу - 30 дана, 3 гүлзар егу, ағаштарды ақтау 30 дана, арам шөпті жұлу 450 шаршы метр.
10
Аудандық бюджет
9
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы "Телжан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

уборка улиц, посадка кустарников - 20 штук, разбивка цветников - 3 штук, обрезка и побелка деревьев 25 штук, прополка сорной травы 200 кв.м, побелка, покраска 2-х памятников.
5
Районный бюджет
3. Оказание помощи в заготовке дров и кормов, доставке и разгрузке угля для малообеспеченных слоев населения и одиноко проживающих престарелых, вновь прибывших оралманов (согласно квоты иммиграции), а также объектов соцкультбыта (библиотеки, клубы) района.
колка и складирование в поленицу - 25 кубов дров, разгрузка 45 тонн угля, 17 тонн кормов для подсобного хозяйства
3
Районный бюджет
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Карасуского сельского округа" Уалихановского района Северо-Казахстанской области
1. Оказание помощи в заготовке дров и кормов, доставке и разгрузке угля для малообеспеченных слоев населения и одиноко проживающих престарелых, вновь прибывших оралманов (согласно квоты иммиграции), а также объектов соцкультбыта (библиотеки, клубы) района.
колка и складирование в поленицу - 20 кубов дров, разгрузка 35 тонн угля.
2
Районный бюджет
2. Оказание помощи в экологическом оздоровлении и благоустройстве территорий (посадка деревьев, разбивка цветников) населенных пунктов.
уборка улиц, посадка кустарников - 20 штук, разбивка цветников - 3 штук, обрезка и побелка деревьев 10 штук, прополка сорной травы 250 кв.м, побелка, покраска 2-х памятников.
4
Районный бюджет
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Коктерекского сельского округа" Уалихановского района Северо-Казахстанской области
1. Оказание помощи в экологическом оздоровлении и благоустройстве территорий (посадка деревьев, разбивка цветников) населенных пунктов.
уборка улиц, посадка кустарников - 20 штук, разбивка цветников - 3 штук, обрезка и побелка деревьев 15 штук, прополка сорной травы 300кв.м.
12
Районный бюджет
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Кулыкольского сельского округа" Уалихановского района Северо-Казахстанской области"
1. Оказание помощи в проведение мелиоративных работ, а также работ связанных с весенне-осенними паводками.
очистка от снега домов одиноко проживающих граждан.
2
Районный бюджет
2. Оказание помощи в экологическом оздоровлении и благоустройстве территорий (посадка деревьев, разбивка цветников) населенных пунктов.
уборка улиц, посадка кустарников - 30 штук, разбивка цветников - 3 штук, обрезка и побелка деревьев 30 штук, прополка сорной травы 450 кв.м.
10
Районный бюджет
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Тельжанского сельского округа" Уалихановского района Северо-Казахстанской области".

1. Аймақты абаттандыру мен көғалдандыруға көмек көрсету
көшелерді тазалау, ағаштарды отырғызу - 30 дана, 3 гүлзар егу, ағаштарды ақтау 55 дана, арам шөпті жұлу 200 шаршы метр.
10
Аудандық бюджет
10
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы "Ақбулақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Аймақты абаттандыру мен көғалдандыруға көмек көрсету
көшелерді тазалау, ағаштарды отырғызу - 25 дана, 2 гүлзар егу, ағаштарды ақтау 35 дана, арам шөпті жұлу 300 шаршы метр.
12
аудандық бюджет
2. Тұрғындардың аз қамтамасыз етілген жіктеріне, топтарына және жалғыз басты қарияларға, жаңадан келген оралмандарға (әкімдікпен бекітілген квота бойынша), сондай – ақ коммуналдық меншіктегі кәсіпорындарға және ауданның әлеуметтік – мәдени тұрмыстық объектілеріне отындық ағаш, мал азығын дайындауға, көмір жеткізіп беріп, түсіруге көмек көрсету

1. Оказание помощи в экологическом оздоровлении и благоустройстве территорий (посадка деревьев, разбивка цветников) населенных пунктов.
уборка улиц, посадка кустарников - 30 штук, разбивка цветников - 3 штук, обрезка и побелка деревьев 55 штук, прополка сорной травы 200 кв.м.
10
Районный бюджет
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Акбулакского сельского округа" Уалихановского района Северо-Казахстанской области
1. Оказание помощи в экологическом оздоровлении и благоустройстве территорий (посадка деревьев, разбивка цветников) населенных пунктов.
уборка улиц, посадка кустарников - 25 штук, разбивка цветников - 2 шт, обрезка и побелка деревьев 35 штук, прополка сорной травы 300 кв.м.
12
Районный бюджет
2. Оказание помощи в заготовке дров и кормов, доставке и разгрузке угля для малообеспеченных слоев населения и одиноко проживающих престарелых, вновь прибывших оралманов (согласно квоты иммиграции ), а также предприятий объектов соцкультбыта (библиотеки, клубы ) района.

25 текше метр отын дайындау, 35 тонна көмір түсіру, қосалқы шаруашылық үшін 18 тонна азық дайындау
3
Аудандық бюджет
11
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы "Кішкенекөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1 Аймақты абаттандыру мен көғалдандыруға көмек көрсету
Орталық аланды, көшелерді тазалау 69800 шаршы метр, ескерткішті аумағын 3790 шаршы метр тазалау, 2 дана ескерткішті жарым-жарты ақтау, сырлау, сылау, ескерткіштің дуалдарың жөндеу 100 шаршы метр, көшенің діңгектереің ағарту 140 дана, гүлзар егу, ағаштарды отырғызу-25 дана, арам шөпті жұлу. Ағаштарды ақтау 100 дана.
38
Аудандық бюджет
2 Тұрғындардың аз қамтамасыз етілген жіктеріне, топтарына және жалғыз басты қарияларға, жаңадан келген оралмандарға (әкімдікпен бекітілген квота бойынша), сондай – ақ коммуналдық меншіктегі кәсіпорындарға және ауданның әлеуметтік – мәдени тұрмыстық объектілеріне отындық ағаш, мал азығын дайындауға, көмір жеткізіп беріп, түсіруге көмек көрсету

колка и складирование в поленицу - 25 кубов дров, разгрузка 35 тонн угля, 18 тонн кормов для подсобного хозяйства
3
Районный бюджет
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Кишкенекольского сельского округа" Уалихановского района Северо-Казахстанской области
1. Оказание помощи в экологическом оздоровлении и благоустройстве территорий (посадка деревьев, разбивка цветников) населенных пунктов.
Уборка центральной площади, улиц 69800 м, вокруг памятников 3790 кв.м, частичная штукатурка, побелка и покраска памятников, ремонт изгороди памятников 100 м., побелка уличных столбов 140 шт.. Посадка саженцев - 25 шт., разбивка клумб 400 кв. м., поливка клумб, обрезка и побелка деревьев 100 шт., прополка сорной травы.
38
Районный бюджет
2. Оказание помощи в заготовке дров и кормов, доставке и разгрузке угля для малообеспеченных слоев населения и одиноко проживающих престарелых, вновь прибывших оралманов (согласно квоты иммиграции), а также объектов соцкультбыта (библиотеки, клубы) района.

150 текше метр отын дайындау, 180 тонна көмір түсіру, қосалқы шаруашылық үшін 70 тонна азық дайындау.
2
Аудандық бюджет
3 Зираттарды абаттандыруға көмек көрсету
3 зират – 200 шаршы метр
2
Аудандық бюджет
4.Үй шаруашылығы санағына және шаруашылығы санағына және шаруашылық кітабын толтыруға көмек көрсету
1886 аула. 110 шаруашылық кітап
3
Аудандық бюджет
12
Солтүстік Казақстан облысының Уәлиханов ауданының соты
Сот актілерінің орындалуының тиімділігін жетілдіру үшін көмек көрсету.
түскен құжаттамаларды сұрыптау, желімдеу және тігу.
1
Аудандық бюджет
13
"Қазақстан Республикасы Әділет министірлігі Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаменті Уәлиханов ауданы Әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Мұрағаттық іс жүргізу, мұрағаттық істерді қалыптастыру, құжаттарды сақтауға өңдеу және дайындауға көмек көрсету
1000 іс (түскен құжаттамаларды сұрыптау, желімдеу және тігу)
2
Аудандық бюджет
Барлығы
170
Солтүстік Қазақстан облысының Уәлиханов ауданы әкімдігінің
Қоғамдық жұмыстарға жұмылдырылған жұмыссыздардың еңбекақы мөлшері және жұмыс тәртібі
р/с
Жұмыс түрлері
Бір жұмыссызға еңбек ақытөлемінің мөлшері
2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 353 қаулысымен
5 апта жұмыс күні
1
Ашық ауада және қол күшінің салмағына байланысты жұмыстар (абаттандыру, қаланы тазалау, құрылыс және жөндеу жұмыстары)
1 ең төменгі еңбекақы төлемі
жұмыс аптасы 40 сағат
Жұмыс күні 8 сағат
2
Дене күшінің салмағына байланысты емес және ғимараттың ішінде орындалатын жұмыстар
1 ең төменгі еңбекақы төлемі
жұмыс аптасы 40 сағат
Жұмыс күні 8 сағат

колка и складирование в поленицу - 150 кубов дров, разгрузка 180 тонн угля, 70 тонн кормов для подсобного хозяйства
2
Районный бюджет
3. Оказание помощи в благоустройстве кладбищ.
уборка 3-х кладбищ от мусора -200 квадратных метра.
2
Районный бюджет
4. Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах.
подворный обход-1886 дворов, составление и ведение по 110 хозяйственных книг.
3
Районный бюджет
12
Уалихановский районный суд Северо – Казахстанской области
1.Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению, сортировка поступающих дел, документации, подклеивание и прошивка.
1
Районный бюджет
13
Государственное учреждение "Управление юстиции Уалихановского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
1.Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 1000 дел, сортировка поступающих дел, документации, подклеивание и сшивание.
2
Районный бюджет
Итого по с/о
170
Утвержден постановлением акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 28 декабря 2015 года № 353
Размеры оплаты труда безработных, привлеченных на общественные работы и режим работы.
№ п/п
Виды работ
Размер оплаты труда на одного безработного
Режим работы
Пятидневная рабочая неделя
1
Работы связанные с физической нагрузкой и на открытом воздухе (благоустройство, очистка города, ремонтные и строительные работы)
1 минимальная заработная плата
40 часовая рабочая неделя, рабочий день - 8 часов
2
Работы, выполняемые в помещениях и не связанные с физическими нагрузками
1 минимальная заработная плата
40 часовая рабочая неделя, рабочий день- 8 часов