"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" Шал ақын ауданы мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 34/1 шешіміне өзгерістер еңгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2015 жылғы 7 қазандағы № 42/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 қазанда N 3407 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихаты аппаратының 2016 жылғы 11 ақпандағы N 15.2.02-04/31 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихаты аппаратының 11.02.2016 N 15.2.02-04/31 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексі 106-бабы 1-тармағына, 109-бабы 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы, 1)-тармақшасына сәйкес Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" Шал ақын ауданы мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 34/1 шешіміне (2015 жылдың 8 қаңтарында № 3046 нормативті құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде тіркелген, 2015 жылғы 23 қаңтарында аудандық "Парыз" газетінде, 2015 жылғы 23 қаңтарында аудандық "Новатор" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімдегі 1, 4, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына келісті жаңа редакцияда мазмұндалсын;

О внесении изменений в решение маслихата района Шал акына от 24 декабря 2014 года № 34/1 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 7 октября 2015 года № 42/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 12 октября 2015 года № 3407. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 11 февраля 2016 года N 15.2.02-04/31)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 11.02.2016 N 15.2.02-04/31).
В соответствии с пунктом 1 статьи 106, с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Шал акына РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына от 24 декабря 2014 года № 34/1 "О районном бюджете на 2015 – 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3046 8 января 2015 года, опубликовано 23 января 2015 года в районной газете "Парыз", 23 января 2015 года в районной газете "Новатор") следующие изменения:
приложения 1, 4, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

21488,8
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19792,8
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
781,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
915,0
02
Қорғаныс
6515,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6515,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6075,0
006
удан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
220,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
220,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
640,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
640,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
640,0
04
Білім беру
1504325,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
23753,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
23753,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3878,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
3878,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1458331,0
003
Жалпы білім беру
1249608,0
006
Балаларға қосымша білім беру
56972,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
149,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
103420,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
16586,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5602,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
13750,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі

21488,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
19792,8
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
781,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
915,0
02
Оборона
6515,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6515,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6075,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
220,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
220,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
640,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
640,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
640,0
04
Образование
1504325,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
23753,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
23753,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения,поселка, села,сельского округа
3878,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
3878,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
1458331,0
003
Общеобразовательное обучение
1249608,0
006
Дополнительное образование для детей
56972,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
149,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
103420,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
16586,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
5602,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
13750,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета