2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 44/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 қаңтарда N 3544 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 75 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 6 бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісіне 1, 2, 3 қосымшаларға сай бекітілсін, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 2 618 312,2 мың теңге, соның ішінде келесілер бойынша:
салықтық түсімдер – 324 037,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 057,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 279 033,3 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 3 683,5 мың теңге;
2) шығындар – 2 619 292,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 4 170,9 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер – 6 363 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 2 192,1 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 151,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 5 151,2 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 6 363 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 192,1 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың пайдаланатын қалдықтары – 980,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 11.11.2016 N 8/1 шешімімен (01.01.2016 іске енеді).
2. 2016 жылға арналған аудандық бюджеттің кірісі Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексіне сәйкес, келесі салықтық түсімдер есебінен құрылды деп белгіленсін:
облыстық мәслихат белгілеген кірістерді бөлу нормативтері бойынша жеке табыс салығы;
облыстық мәслихат белгілеген кірістерді бөлу нормативтері бойынша әлеуметтік салық;
жеке және заңды тұлғалар, дара кәсіпкерлер мүлкіне салық;
жер салығы;
бірыңғай жер салығы;
көлік құралдарына салық;
мыналарға:
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген спирттің барлық түріне;
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген алкоголь өніміне;
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген құрамындағы этил спиртінің көлемі 0,5 пайыздан аспайтын сыраға;
бензинге (авиациялық бензинді қоспағанда) және дизель отынына акциздер;
жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлемақы;
дара кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алым;
қызметтің жекелеген түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым;
республикалық бюджет есебіне жазылатын консулдық алымнан және мемлекеттік баждардан басқа мемлекеттік баж.

О районном бюджете на 2016-2018 годы
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 44/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 января 2016 года № 3544
В соответствии со статьей 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2016 – 2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 618 312,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 324 037,5 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 057,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 279 033,3 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 3 683,5 тысяч тенге;
2) затраты – 2 619 292,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 170,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 6 363 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 192,1 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 151,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 151,2 тысяч тенге;
поступление займов – 6 363 тысяч тенге;
погашение займов – 2 192,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 980,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 11.11.2016 N 8/1 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Установить, что доходы районного бюджета на 2016 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан за счет следующих налоговых поступлений:
индивидуального подоходного налога по нормативам распределения доходов, установленного областным маслихатом;
социального налога по нормативам распределения доходов, установленного областным маслихатом;
налога на имущество физических и юридических лиц, индивидуальных предпринимателей;
земельного налога;
единого земельного налога;
налога на транспортные средства;
акцизы на:
все виды спирта, произведенные на территории Республики Казахстан;
алкогольную продукцию, произведенную на территории Республики Казахстан;
пиво с объемным содержанием этилового спирта не более 0,5 процента, произведенное на территории Республики Казахстан;
бензин (за исключением авиационного) и дизельное топливо;
платы за пользование земельными участками;
сбора за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей;
лицензионного сбора за право занятия отдельными видами деятельности;
государственной пошлины, кроме консульского сбора и государственных пошлин, зачисляемых в республиканский бюджет.

3. 2016 жылға арналған аудандық бюджеттің кірісі келесі салықтық емес түсімдер есебінен құрылады деп белгіленсін:
коммуналдық меншіктен түсетін кірістер;
басқа да салықтық емес түсімдер.
4. Аудандық бюджеттің кірісі негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер есебінен қалыптасуы белгіленсін.
5. Облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілген бюджеттік субвенция түсімі – 1 393 797 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес 2016-2018 жылдарға арналған Сергеевка қаласы және ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламалары бекітілсін.
7. 7 қосымшаға сәйкес 2016 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында қысқартылуға жатпайын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізімі бекітілсін.
8. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте мақсатты трансферттер және бюджеттік несиелер 781 456 мың теңге сомасында бекітілсін:
1) 514 691 мың теңге – жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылатын азаматтық қызметшілердің еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшу, сондай-ақ оларға лауазымдық еңбекақысына ай сайынғы үстемеақы төлеу үшін;
2) 7 996 мың теңге - агроөнеркәсіп кешенінің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға;
3) 53 060 мың теңге - әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын төлеу деңгейін арттыруға;
4) 1 385 мың теңге - азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімінің штатты санын ұстауға;
5) 173 204 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын жүзеге асыру үшін;
6) 6 239 мың теңге – 2012-2018 жылдарға арналған Қазақстан Республикасында мүгедектердің өмір сапасын жақсарту және құқықтарын қамтамасыз ету бойынша іс-шаралар жоспарын жүзеге асыруға;
7) 6 363 мың теңге – мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін республикалық бюджетінен бюджеттік несиелер.
8) 13 720 мың теңге – мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу;
9) 4 798 мың теңге – ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 26.04.2016 N 3/2 шешімімен (01.01.2016 іске енеді).
9. 8 қосымшаға сәйкес 2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер 93 173 мың теңге сомасында бекітілсін:
1) 16 944 мың теңге – аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының орташа жөндеуіне;
2) 45 631 мың теңге – автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз етуге.
3) 4 345 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу;

3. Установить, что доходы районного бюджета на 2016 год формируются за счет следующих неналоговых поступлений:
доходы от коммунальной собственности;
прочие неналоговые поступления.
4. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет
поступлений от продажи основного капитала.
5. Утвердить поступление бюджетной субвенции, переданной из областного бюджета в бюджет района в сумме – 1 393 797 тысяч тенге.
6. Утвердить бюджетные программы города Сергеевка и сельских округов на 2016 – 2018 годы, согласно приложениям 4, 5, 6.
7. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год согласно приложению 7.
8. Утвердить в районном бюджете на 2016 год целевые текущие трансферты и бюджетные кредиты в сумме 781 456 тысяч тенге:
1) для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам – 514 691 тысяч тенге;
2) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса – 7 996 тысяч тенге.
3) повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих – 53 060 тысяч тенге;
4) на содержание штатной численности отдела регистрации актов гражданского состояния - 1 385 тысяч тенге.
5) реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 173 204 тысяч тенге;
6) реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы – 6 239 тысяч тенге;
7) бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов – 6 363 тысяч тенге.
8) приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования – 13 720 тысяч тенге;
9) капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций образования – 4 798 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 26.04.2016 N 3/2 (вводится в действие с 01.01.2016).
9. Утвердить в районном бюджете на 2016 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме – 93 173 тысяч тенге, согласно приложению 8:
1) на средний ремонт автомобильных дорог районного значения – 16 944 тысяч тенге;
2) на обеспечение функционирования автомобильных дорог – 45 631 тысяч тенге.
3) ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020 – 4 345 тысяч тенге;

4) 23 000 мың теңге – ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары;
5) 1 145 мың теңге – халықты жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шаралар;
6) 2 108 мың теңге – жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 26.04.2016 N 3/2 шешімімен (01.01.2016 іске енеді).
10. 2016 жылға ауданның жергілікті атқарушы органдарының резерві 1 200 мың теңге сомасында бекітілсін.
11. 2016 жылы бюджет саласындағы қызметкерлерге еңбекақыны толық көлемде төлеу қамтамасыз етілсін.
12. Азаматтық қызметкер болып келетін және ауылдық елді-мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандардың лауазымдық ақылары мен тарифтік ставкалары қалалық жағдайда осы қызмет түрлерімен айналысатын азаматтық қызметкерлердің лауазымдық ақысы мен тарифтік ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайыз белгіленсін.
13. 2016 жылға жергілікті атқарушы органның қарыз лимиті 2192 мың теңге сомасында белгіленсін.

4) капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций образования – 23 000 тысяч тенге;
5) дополнительные меры по социальной защите граждан в сфере занятости населения – 1 145 тысяч тенге;
6) проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных – 2 108 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 26.04.2016 N 3/2 (вводится в действие с 01.01.2016).
10. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2016 год в сумме 1 200 тысяч тенге.
11. Обеспечить в 2016 году выплату заработной платы работникам бюджетной сферы в полном объеме.
12. Установить специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и тарифными ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
13. Установить лимит долга местного исполнительного органа на 2016 год в сумме 2192 тысяч тенге

3792,9
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
30108,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8974,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8974,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
25761,6
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23891,6
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
928,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
692,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250,0
02
Қорғаныс
5077,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5077,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4606,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
100,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
371,0
04
Білім беру
1899836,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
27853,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
27853,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3987,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
3987,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1842973,7
003
Жалпы білім беру
1516050,0
006
Балаларға қосымша білім беру
61575,7
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
479,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
173204,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
10813,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8048,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар, оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу

3792,9
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
30108,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8974,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
8974,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
25761,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
23891,6
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
928,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
692,0
015
Капитальные расходы государственного органа
250,0
02
Оборона
5077,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5077,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4606,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
100,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
371,0
04
Образование
1899836,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
27853,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
27853,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3987,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
3987,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
1842973,7
003
Общеобразовательное обучение
1516050,0
006
Дополнительное образование для детей
61575,7
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
479,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
173204,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
10813,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
8048,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)

17267,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорысыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
6147,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
49390,0
465
Ауданның (облыстың маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
25022,3
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
25022,3
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
118855,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
117507,7
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
13095,1
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2893,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
11487,6
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
800,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
43047,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
9715,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
11393,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24457,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
620,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1348,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1348,0
07
Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы
30942,6
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
13674,6
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
2000,0
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
1785,6
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
9889,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
500,0
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, еңбекші жастарға арналған жатақханалар мен инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салу және (немесе) реконструкциялау
500,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4345,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
4345,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

17267,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
6147,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
49390,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
25022,3
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
25022,3
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
118855,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
117507,7
002
Программа занятости
13095,1
005
Государственная адресная социальная помощь
2893,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
11487,6
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
800,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
43047,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
9715,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
11393,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24457,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
620,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
1348,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1348,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
30942,6
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
13674,6
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
2000,0
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
1785,6
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
9889,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
500,0
072
Строительство служебного жилища, строительство и реконструкция общежитий для трудовой молодежи и инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
500,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
4345,0
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4345,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)