Атырау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 238-V "Атырау облыстық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 маусымдағы № 380-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 маусымда № 3233 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 207-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 16.03.2018 № 207-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 9 бабына және Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 704 "Мәслихаттың үлгі регламентін бекіту туралы" Жарлығына сәйкес, V шақырылған облыстық мәслихат кезекті ХХХІІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 238-V "Атырау облыстық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2893 рет санымен тіркелген, 2014 жылы 29 сәуірде "Атырау" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Регламентте:
мемлекеттік тілдегі 7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді:
"7. Облыстық мәслихаттың кезекті сессиясы кемінде жылына төрт рет шақырылады және оны мәслихат сессиясының төрағасы жүргізеді.".
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың заңдылықты сақтау, депутаттық этика және құқық қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Т. Мұқатанов) жүктелсін.
Сессия төрағасы
М. Қалиев
Мәслихат хатшысы
С. Лұқпанов

О внесении изменения в решение Атырауского областного маслихата от 10 апреля 2014 года № 238-V "Об утверждении регламента Атырауского областного маслихата"
Решение областного маслихата Атырауской области от 10 июня 2015 года № 380-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 июня 2015 года № 3233. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 16 марта 2018 года № 207-VI
Сноска. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 16.03.2018 № 207-VI (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии статьей 9 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Указа Президента Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года № 704 "Об утверждении Типового регламента маслихата" областной маслихат V созыва на очередной ХХХІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атырауского областного маслихата от 10 апреля 2014 года № 238-V "Об утверждении регламента Атырауского областного маслихата" (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2893, опубликовано 29 апреля 2014 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующее изменение:
в Регламенте утвержденным указанным решением:
пункт 7 на государственном языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не изменяется:
"7. Очередная сессия областного маслихата созывается не реже четырех раз в год и ведется председателем сессии маслихата.".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии областного маслихата по вопросам соблюдения законности, депутатской этики и правовой защиты (Т. Мухатанов).
Председатель сессии
М. Калиев
Секретарь маслихата
С. Лукпанов