Қалалық мәслихаттың 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 234 "2015-2017 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 19 маусымдағы № 278 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 шілдеде № 3252 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 332 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 332 шешімімен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109–бабына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңының 21 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атырау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қалалық мәслихаттың 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 234 "2015-2017 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3097 рет санымен тіркелген 2015 жылғы 3ақпанда "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақтың 1 тармақшасында:
"72 084 327" деген сандар "73 647 033" деген сандармен ауыстырылсын;
"66 430 353" деген сандар "67 425 265" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 650 697" деген сандар "3 665 521" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"75 214 916" деген сандар "76 777 622" деген сандармен ауыстырылсын;
4 тармақта:
"51 344" деген сандар "54 248" деген сандармен ауыстырылсын;
5 тармақ келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 234 "О бюджете города на 2015-2017 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 19 июня 2015 года № 278. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 10 июля 2015 года № 3252. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 15 января 2016 года № 332
Сноска. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 15.01.2016 № 332 (вступает в силу со дня подписания).
Сноска. В тексте на государственном языке в пункте 4 цифры "2014" заменено цифрами "2015" в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 09.09.2015 № 292 (вводится в действие с 01.01.2015).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атырауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 234 "О бюджете города на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3097, опубликовано 3 февраля 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "72 084 327" заменить цифрами "73 647 033";
цифры "66 430 353" заменить цифрами "67 425 265";
цифры "3 650 697" заменить цифрами "3 665 521";
в подпункте 2):
цифры "75 214 916" заменить цифрами "76 777 622";
в пункте 4:
цифры "51 344" заменить цифрами "54 248";
пункт 5 дополнить строками следующего содержания:

"мектеп оқушыларының жазғы демалысын ұйымдастыруға – 11 920 мың теңге.".
2. Аталған шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, кәсіпкерлікті дамыту, индустрия, сауда, салық және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (С. Ерубаев).
4. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескерту. 4-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 09.09.2015 № 292 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
XXХIV сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы                   Б. Қазиманов
Атырау қалалық мәслихатының

"организация летнего отдыха учащихся – 11 920 тысяч тенге"
2. Приложения 15 указанного решения изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (С. Ерубаев) по вопросам экономики, развития предпринимательства, индустрии, торговли, налога и бюджета.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель XXХIV сессии,
секретарь городского маслихата             Б. Казиманов
Приложение 1 к решению
городского маслихата от

49 798
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
46 505
016
18 жасқа дейiнгi балаларға мемлекеттiк жәрдемақылар
24 590
017
Мүгедектердi оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен және ымдау тiлi мамандарының қызмет көрсетуiн, жеке көмекшiлермен қамтамасыз ету
128 191
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
53 740
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
196 000
008
Жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмi бойынша бiлiм беру ұйымдарының күндiзгi оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушiлердi қоғамдық көлiкте (таксиден басқа) жеңiлдiкпен жол жүру түрiнде әлеуметтiк қолдау
196 000
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
91 710
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
89 664
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 908
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтiк төлемдердi есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5 536
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 700
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
18 520
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 046
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
2 046
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
11 424 084
1
Тұрғын үй шаруашылығы
7 193 349
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
191 460
003
Мемлекеттiк тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
40 000
031
Кондоминиум объектiсiне техникалық паспорттар дайындау
136 460
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
15 000
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
300
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
300
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
6 991 321
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
3 298 353
004
Инженерлiк коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе)жайластыру
3 692 968
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
10 268
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

49 798
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
46 505
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
24 590
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
128 191
052
Проведение мероприятий посвященных 70-летию Победы Великой Отечественной войне
53 740
464
Отдел образования района (города областного значения)
196 000
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
196 000
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
91 710
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
89 664
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
62 908
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5 536
021
Капитальные расходы государственного органа
2 700
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
18 520
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 046
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
2 046
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
11 424 084
1
Жилищное хозяйство
7 193 349
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
191 460
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
40 000
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
136 460
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
15 000
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
300
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
300
467
Отдел строительства района (города областного значения)
6 991 321
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
3 298 353
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 692 968
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
10 268
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда