Қалалық Мәслихаттың 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 234 "2015-2017 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 19 қарашадағы № 305 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 07 желтоқсанда № 3377 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 332 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 15.01.2016 № 332 шешімімен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109–бабына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңының 21 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Атырау қалалық Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қалалық мәслихаттың 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 234 "2015-2017 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3097 тіркелген, 2015 жылғы 3 ақпанда "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"74 185 029" деген сандар "73 275 087" деген сандармен ауыстырылсын;
"67 933 571" деген сандар "67 876 077" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 672 911" деген сандар "3 611 965" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"77 315 618" деген сандар "76 405 676" деген сандармен ауыстырылсын;
4 тармақта:
"1 404 281" деген сандар "1 400 760" деген сандармен ауыстырылсын;
"54 248" деген сандар "57 918" деген сандармен ауыстырылсын;
5 тармақта:

О внесении изменений в решение городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 234 "О бюджете города на 2015-2017 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 19 ноября 2015 года № 305. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 7 декабря 2015 года № 3377. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 15 января 2016 года № 332
Сноска. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 15 января 2016 года № 332 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атырауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 234 "О бюджете города на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3097, опубликовано 3 февраля 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "74 185 029 " заменить цифрами "73 275 087";
цифры "67 933 571" заменить цифрами "67 876 077";
цифры "3 672 911" заменить цифрами "3 611 965";
в подпункте 2):
цифры "77 315 618" заменить цифрами "76 405 676";
в пункте 4:
цифры "1 404 281" заменить цифрами "1 400 760";
цифры "54 248" заменить цифрами "57 918";
в пункте 5:

"10 317" деген сандар "7 799" деген сандармен ауыстырылсын;
"22 364" деген сандар "595" деген сандармен ауыстырылсын;
"750" деген сандар "178" деген сандармен ауыстырылсын;
"68 145" деген сандар "47 609" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, кәсіпкерлікті дамыту, индустрия, сауда, салық және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (С. Ерубаев).

цифры "10 317" заменить цифрами "7 799";
цифры "22 364" заменить цифрами "595";
цифры "750" заменить цифрами "178";
цифры "68 145" заменить цифрами "47 609".
2. Приложения 1, 5 указанного решения изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (С. Ерубаев) по вопросам экономики, развития предпринимательства, индустрии, торговли, налога и бюджета.