2016-2018 жылдарға арналған қала бюджеті туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 316 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 қаңтарда № 3439 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атырау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, және 3–қосымшаларға сәйкес бекітілсін, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 94 386 907 мың.теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 81 638 667 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 340 558 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 593 827 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 813 855 мың теңге;
2) шығындар – 97 630 387 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 45 891 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 45 891 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -4 027 254 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 027 254 мың теңге;
қарыздар түсімі – 2 000 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 580 211 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтар – 2 607 465 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 28.04.2016 № 16; 08.07.2016 № 43; 03.11.2016 № 73; 20.12.2016 № 80 шешімдерімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Атырау қаласы бюджетіне жалпы мемлекеттік салықтар түсімінің жалпы сома нормативі 2016 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 50%;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 50%;
әлеуметтік салық бойынша – 50%.
3. Атырау қаласының бюджетінен облыстық бюджетке бюджеттік алымдар 2016 жылға көлемдері 54 766 528 мың теңге сомасы көлемінде көзделсін.
4. 2016 жылы 1 қаңтардан бастап азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеу, сондай–ақ оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10 пайыз мөлшерінде ай сайынғы үстемақы төлеу белгіленсін.

О бюджете города на 2016-2018 годы
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 18 декабря 2015 года № 316. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 января 2016 года № 3439
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атырауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 94 386 907 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 81 638 667 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 340 558 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 593 827 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 813 855 тысяч тенге;
2) затраты 97 630 387 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 45 891 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 45 891 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -4 027 254 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 4 027 254 тысяч тенге:
поступление займов – 2 000 000 тысяч тенге;
погашение займов - 580 211 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 2 607 465 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Атырауского городского маслихата Атырауской области от 28.04.2016 № 16; от 08.07.2016 № 43; от 03.11.2016 № 73; от 20.12.2016 № 80 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Утвердить на 2016 год норматив общей суммы поступлений общегосударственных налогов в бюджет города в следующих объемах:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты – 50%;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, необлагаемых у источника выплаты – 50%;
по социальному налогу – 50%.
3. Предусмотреть на 2016 год объемы бюджетных изъятий из бюджета города Атырау в областной бюджет в сумме – 54 766 528 тысяч тенге.
4. Установить с 1 января 2016 года оплату труда гражданским служащим по новой модели системы оплаты труда, а также выплату им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам в размере 10 процентов.

5. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен төмендегідей көлемдерде:
жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сондай–ақ оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге – 2 228 997 мың теңге;
экономикалық орнылықтылықты қамтамасыз етуге – 472 332 мың теңге;
мектепке дейнгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асрыға – 1 620 359 мың теңге;
"Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті енгізуге – 11 793 мың теңге;
арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге – 4 535 мың теңге;
Қазақстан Республикасында мүгедектердiң құқықтарын қамтамасыз ету және өмiр сүру сапасын жақсарту жөнiндегi 2012 – 2018 жылдарға арналған iс– шаралар жоспарын іске асыруға – 43 181 мың теңге;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудын өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға – 253 629 мың теңге;
әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің еңбекақысының деңгейін арттыруға – 112 200 мың теңге;
азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға – 4 515 мың теңге;
агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға – 25 265 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттері көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 28.04.2016 № 16; 08.07.2016 № 43; 03.11.2016 № 73;20.12.2016 № 80 шешімдерімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен келесідей көлемде:
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға – 4 246 457 мың теңге нысаналы даму трансферттері көзделсін.
Ескерту. 6-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 03.11.2016 № 73 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте ағымдағы нысаналы трансферттері келесідей көлемде көзделсін:
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражаттарын төлеуге – 957 мың теңге;
"e-learning" электрондық оқыту жүйесін қызмет етуіне – 6 815 мың теңге;
балалар-жасөспірімдер спорт мектептерін ұстауға – 115 431 мың теңге;
білім беру ұйымдарын материалды-техникалық жабдықтармен қамтамасыз етуге – 5 130 мың теңге;
алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жанурлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу – 500 мың теңге;

5. Учесть, что в городском бюджете на 2016 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
2 228 997 тысяч тенге - для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам;
472 332 тысяч тенге – на обеспечение экономической стабильности;
1 620 359 тысяч тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
11 793 тысяч тенге – на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу";
4 535 тысяч тенге – на введение стандартов оказания специальных социальных услуг;
43 181 тысяч тенге – на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012–2018 годы;
253 629 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
112 200 тысяч тенге – на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих;
4 515 тысяч тенге - на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния;
25 265 тысяч тенге – на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решениями Атырауского городского маслихата Атырауской области от 28.04.2016 № 16; от 08.07.2016 № 43; от 03.11.2016 № 73; от 20.12.2016 № 80 (вводится в действие с 01.01.2016).
6. Учесть, что в городском бюджете на 2016 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в следующих размерах:
4 246 457 тысяч тенге – на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями Атырауского городского маслихата Атырауской области от 03.11.2016 № 73 (вводится в действие с 01.01.2016).
7. Предусмотреть в городском бюджете из областного бюджета на 2016 год целевые текущие трансферты в следующих размерах:
957 тысяч тенге - на выплату единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей) - сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
6 815 тысяч тенге - на обслуживание системы электронного обучения "e-learning";
115 431 тысяч тенге - на содержание детско-юношеских спортивных школ;
5 130 тысяч тенге - на материально-техническое оснащение организаций образования;
500 тысяч тенге – на возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения

аз қамтылған азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге – 34 536 мың теңге;
Чернобыль АЭС – сындағы апаттың салдарын жоюға қатысушыларға біржолғы материалдық көмек беруге – 13 300 мың теңге.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 28.04.2016 № 16; 08.07.2016 № 43; 03.11.2016 № 73 шешімдерімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2016 жылға жергілікті атқарушы органдарының резерві 443 697 мың теңге сомасында бекітілсін.
9. 2016 жылға арналған жергілікті бюджеттің орындалу процесінде қысқартуға жатпайтын қалалық бюджеттің бағдарлама тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. 2016 жылға арналған ауылдық және кенттік округ әкімінің аппараттары бойынша бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5–қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, кәсіпкерлікті дамыту, индустрия, сауда, салық және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (С. Ерубаев).
12. Осы шешім Атырау қаласы бойынша 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
13. 01 05 453 001 "Экономикалық саясатты, мемлекеттiк жоспарлау жүйесiн қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер" бағдарламасының 414 "Машиналар, жабдықтар, өндірістік және шаруашылық мүккамал құралдарын сатып алу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 300 028 теңге кассалық шығындары 01 05 453 004 "Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары" бағдарламасының тиісінше 414 "Машиналар, жабдықтар, өндірістік және шаруашылық мүккамал құралдарын сатып алу" ерекшелігіне жылжытылсын.
Ескерту. 13-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 28.04.2016 № 16 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 15 01 452 006 "Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару" бағдарламасының 338 "Нысаналы трансферттерді қайтару" ерекшелігі бойынша жұмсалған 600 теңге кассалық шығындары 15 01 452 054 "Қазақстан Республикасының Ұлттыққорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару" бағдарламасының тиісінше 352 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан тартылған қаражаттың бір бөлігін қайтару" ерекшелігіне жылжытылсын.

34 536 тысяч тенге – на оказание социальной помощи малообеспеченным категориям граждан;
13 300 тысяч тенге - на единовременную материальную помощь участникам ликвидации аварии на Чернобыльской АЭС.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решениями Атырауского городского маслихата Атырауской области от 28.04.2016 № 16; от 08.07.2016 № 43; от 03.11.2016 № 73 (вводится в действие с 01.01.2016).
8. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2016 год в сумме 443 697 тысяч тенге.
9. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2016 год, согласно приложению 4.
10. Утвердить на 2016 год перечень бюджетных программ аппаратов акимов сельского (поселкового) округа согласно приложению 5.
11. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (С. Ерубаев) по вопросам экономики, развития предпринимательства, индустрии, торговли, налога и бюджета.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
13. Произведенные кассовые расходы по специфике 414 "Приобретение машин, оборудования, инструментов, производственного и хозяйственного инвентаря" программы 0105 453 001 "Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования" в сумме 300 028 тенге перенести на специфику 414 "Приобретение машин, оборудования, инструментов, производственного и хозяйственного инвентаря" программы 0105453004 "Капитальные расходы государственного органа";
Сноска. Решение дополнено пунктом 13 в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 28.04.2016 № 16 (вводится в действие с 01.01.2016).
14. Произведенные кассовые расходы по специфике 338 "Возврат целевых трансфертов" программы 1501452 006 "Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов" в сумме 600 тенге перенести на специфику 352 "Возврат части средств, привлеченных из Национального фонда Республики Казахстан" программы 1501 452 054 "Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан".

Ескерту. 14-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 28.04.2016 № 16 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
15. 2016 жылға қалалық бюджетте республикалық бюджет есебінен тұрғын үй салуға қаржыландыру үшін 1 262 117 мың теңге қарыздар түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 15-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 08.07.2016 № 43 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).

Сноска. Решение дополнено пунктом 14 в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 28.04.2016 № 16 (вводится в действие с 01.01.2016).
15. Учесть, что в городском бюджете за счет республиканского бюджета предусмотрены поступления займов для финансирования строительства жилья на 2016 год в сумме 1 262 117 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 15 в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 08.07.2016 № 43 (вводится в действие с 01.01.2016).

Ескерту. 15-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 20.12.2016 № 80 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 01 1 122 001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты" бағдарламасының 011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен" кіші бағдарламасының 131 "Техникалық персоналдың еңбегіне ақы төлеу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 83 000 теңге кассалық шығындары 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" кіші бағдарламасының 131 "Техникалық персоналдың еңбегіне ақы төлеу" ерекшелігіне жылжытылсын.

Сноска. Пункт 15 с изменением, внесенным решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 20.12.2016 № 80 (вводится в действие с 01.01.2016).
16. Произведенные кассовые расходы по специфике 131 "Оплата труда технического персонала" подпрограммы 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета" программы 01 1 122 001 "Аппарат акима района (города областного значения)" в сумме 83 000 тенге перенести на специфику 131 "Оплата труда технического персонала" подпрограммы 015 "За счет средств местного бюджета".

17. 01 9 801 001 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" бағдарламасының 011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен" кіші бағдарламасының 131 "Техникалық персоналдың еңбегіне ақы төлеу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 27 184 теңге кассалық шығындары 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" кіші бағдарламасының 131 "Техникалық персоналдың еңбегіне ақы төлеу" ерекшелігіне жылжытылсын".

17. Произведенные кассовые расходы по специфике 131 "Оплата труда технического персонала" подпрограммы 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета" программы 01 9 801 001 "Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)" в сумме 27 184 тенге перенести на специфику 131 "Оплата труда технического персонала" подпрограммы 015 "За счет средств местного бюджета".

18. 2016 жылы "Нұрлы Жол" бағдарламасы аясында Ұлттық қордан Береке, Атырау ықшам аудандарында және Тасқала-4 (Қайнар), Водниково-3, Көкарна (Нефтебаза), Кокарна (қосымша) елді мекендерінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына 2 523 840 мың теңге бөлінген қаражаттың ішінен Береке ықшам ауданындағы аулаішілік жол құрылысына бөлінген 300 000 мың теңгені және Атырау ықшам ауданындағы инфрақұрылым құрылысынан мемлекеттік сатып алу қорытындысы бойынша үнемделген 4 018 мың теңге қаражатты Тасқала-4 және Водниково-3 елді мекендерінің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымның құрылысына жылжытылсын.

18. Из средств, выделенных из Национального фонда в рамках программы "Нурлы Жол" на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в микрайон Береке, Атырау, в населенных пунктах Таскала-4 (Кайнар), Водникова-3, Кокарна (Нефтебаза), Кокарна (дополнение) в сумме 2 523 840 тысяч тенге произвести передвижку средств в сумме 300 000 тысяч тенге, выделенных на строительство внутридворовых дорог в микрайон Береке и суммы экономии по государственным закупкам на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрайон Атырау в размере 4 018 тысяч тенге на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в населенных пунктах Таскала-4 (Кайнар) и Водниково-3.

52 336
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды)асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
957
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педогогикалық консультациялық көмек көрсету
17 316
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 422 585
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 126 376
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
123 153
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7 151
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
7 151
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
116 002
010
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
50 618
016
18 жасқа дейiнгi балаларға мемлекеттiк жәрдемақылар
48 796
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
16 588
2
Әлеуметтiк көмек
2 941 277
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
313 600
008
Жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмi бойынша бiлiм беру ұйымдарының күндiзгi оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушiлердi қоғамдық көлiкте (таксиден басқа) жеңiлдiкпен жол жүру түрiнде әлеуметтiк қолдау
313 600
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
2 627 677
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
243 512
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
15 700
009
Үйден тәрбиеленiп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 554
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
2 008 497
013
Белгiленген тұрғылықты жерi жоқ тұлғаларды әлеуметтiк бейiмдеу
68 506
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
72 320
017
Мүгедектердi оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен және ымдау тiлi мамандарының қызмет көрсетуiн, жеке көмекшiлермен қамтамасыз ету
213 588
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
61 946
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
61 946
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтiк төлемдердi есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
42 946
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
19 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

52 336
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
957
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
17 316
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 422 585
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 126 376
01
Социальное обеспечение
123 153
464
Отдел образования района (города областного значения)
7 151
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
7 151
801
Отдел занятости, социальных программ и регистраци актов гражданского состояния района (города областного значения)
116 002
010
Государственная адресная социальная помощь
50 618
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
48 796
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
16 588
2
Социальная помощь
2 941 277
464
Отдел образования района (города областного значения)
313 600
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
313 600
801
Отдел занятости, социальных программ и регистраци актов гражданского состояния района (города областного значения)
2 627 677
004
Программа занятости
243 512
007
Оказание жилищной помощи
15 700
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 554
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
2 008 497
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
68 506
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
72 320
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
213 588
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
61 946
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
61 946
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
42 946
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
19 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство