Көшеге атау беру туралы
Атырау облысы Атырау қаласы Жұмыскер ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 21 қазандағы № 161 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 қарашада № 3347 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсанындағы Заңының 14-бабының 4)-тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына сәйкес, Жұмыскер ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Атырау қаласы, Жұмыскер ауылдық округі, Өркен шағын ауданындағы № 37 көшеге "Сәлім Қапақовтың" есімі берілсін.
Осы шешімнің орындалуын бақылау Жұмыскер ауылдық округі әкімінің орынбасары Д. Доскалиевқа жүктелсін.
Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жұмыскер ауылдық округінің әкімі Қ. Хабиев

О присвоении наименования улице
Решение акима Жумыскерского сельского округа города Атырау Атырауской области от 21 октября 2015 года № 161. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 23 ноября 2015 года № 3347
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьи 37 Закона "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Жумыскерского сельского округа РЕШИЛ:
Присвоить улице № 37 в микрорайоне Оркен, Жумыскерского сельского округа, города Атырау наименование "Салима Капакова".
Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Жумыскерского сельского округа – Доскалиева Д.
Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жумыскерского сельского округа К. Хабиев