Жылыой ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы әкімінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 8 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 ақпанда № 3111 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой ауданы әкімінің 2018 жылғы 29 қарашадағы № 59 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой ауданы әкімінің 29.11. 2018 № 59 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабына сәйкес Жылыой ауданы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жылыой аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен келісе отырып аудан көлемінде қосымшаға сәйкес сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Ә. Шәкіровке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Ізбасов
КЕЛІСІЛДІ:
Жылыой аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрайымы:
"27" ақпан 2015 жыл
З. Қалмұқанова
Жылыой ауданы әкімінің
2015 жылғы 27 ақпандағы № 8
шешіміне қосымша
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Атырау облысы Жылыой ауданы әкімінің 13.03.2018 № 11 (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"№93 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, Махамбет даңғылы, 136 үй, "Жылыой ауданы білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№1 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Кең Жылыой" ықшам ауданының Ғ.Сарқытов, І.Жансүгіров, Қ.Сағырбайұлы, А.Құнанбаев, Ж.Жабаев, №79, №80, №81, №82, №83, №84, №85, №86 көшелеріндегі үйлер; К.Закарияұлы көшесінің батыс жағындағы; "Барлаушы" ықшам ауданының Ы.Мұхамбетов көшесі, №93, №94, №95, №96, №97, №98, №99 көшелері; №100 көшенің №108а, 108б, 109а, 109б, 110а, 111а, 111б, 112а, 112б, 113а, 113б, 114а, 114б, 115а, 115б үйлері; "Самал" ықшам ауданының №75, №76, №77, №78, №282, №336, №337 көшелері; "Мұрагер" ықшам ауданының №311, №312, №313, №314, №315 көшелері; Д.Алдахов, Б.Нысанбаев, О.Шарипов, Б.Қызылбасов, Қ.Кенжеғалиев көшелері; Ш.Оразалиев көшесінің шығыс жағы, Ж.Надиров көшесінің батыс жағы; 1 учаскедегі Махамбет даңғылының оңтүстік жағындағы үйлер; Б.Атағожиев, А.Мұханбаев, Т.Мәмбетов, Т.Дешенов, К.Көзеев, №87, №88, №89, №90, №91, №92 көшелеріндегі үйлер.
"№94 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, Ұ.Абдрахманов көшесі 35, "Мұнайшылар" клубының ғимараты.

Об образовании избирательных участков на территории Жылыойского района
Решение акима Жылыойского района Атырауской области от 27 февраля 2015 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 27 февраля 2015 года № 3111.Утратило силу постановлением акима Жылыойского района Атырауской области от 29 ноября 2018 года № 59 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акима Жылыойского района Атырауской области от 29.11.201 8 № 59 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Жылыойского района РЕШИЛ:
1. По согласованию с Жылыойской районной территориальной избирательной комиссией образовать на территории района избирательные участки согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района А. Шакирова.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Избасов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Жылыойской
территориальной
избирательной комиссии
"27" февраля 2015 года
З. Калмуханова
Приложение к решению
акима Жылыойского района № 8
от 27 февраля 2015 года
Сноска. Приложение в редакции решения акима Жылыойского района Атырауской области от 13.03.2018 № 11.
"Избирательный участок №93"
Место расположения: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, проспект Махамбета, дом 136, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №1" государственного учреждения "Отдел образования Жылыойского района".
Границы: дома улиц Г.Саркытова, И.Жансугирова, К.Сагырбайулы, А.Кунанбаева, Ж.Жабаева, №79, №80, №81, №82, №83, №84, №85, №86 микрорайона "Кен Жылыой"; дома западной стороны улицы К.Закарияулы, улиц Ы.Мухамбетова, №93, №94, №95, №96, №97, №98, №99 микрорайона "Барлаушы"; дома №108а, 108б, 109а, 109б, 110а, 111а, 111б, 112а, 112б, 113а, 113б, 114а, 114б, 115а, 115б улицы №100; улиц №75, №76, №77, №78, №282, №336, №337 микрорайона "Самал"; улиц Д.Алдахова, Б.Нысанбаева, О.Шарипова, Б.Кызылбасова, К.Кенжегалиева; улицы №311, №312, №313, №314, №315 микрорайона "Мурагер"; восточной стороны улицы Ш.Оразалиева; западной стороны улицы Ж.Надирова; 1 участка южной стороны проспекта Махамбета; улиц Б.Атагожиева, А.Муханбаева, Т.Мамбетова, Т.Дешенова, К.Кузеева, №87, №88, №89, №90, №91, №92.
"Избирательный участок №94"
Место расположения: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, улица У.Абдрахманова 35, здание клуба "Нефтяников".

Шекаралары: "Шұғыла" ықшам ауданының №129, №130, №131, №132, №133, №134, №135, №136, №137, №138, №139, №140, №141, №142, №143, №144, №145, №146, №147, №149, №150, №280, №281, №302, №303, №307, №308, №310, Д.Әжіғалиев көшелерінің үйлері; "Мұнайшылар" ықшам ауданының Т.Құлтумиев; Қ.Есалиева, М.Сатыбалдиев, Қ.Байшаханов, Ә.Карабалин, А.Кемелов, Д.Жазықбаев, М.Далбаев, М.Боранбаева, А.Беклиев, Ұ.Абдрахманов, №151, №152 көшелері; Мұнайшылар ықшам ауданындағы Ш.Оразалиев көшесінің батыс жағы; Мұнайшылар ықшам ауданындағы Махамбет даңғылының оңтүстік жағындағы үйлер.
"№95 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, Күржіманұлы Қашаған көшесі, 53 ғимарат, "Жылыой ауданы білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№7 Е.Халықов атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: №101, №102, №103, №104, №120, №121, №122, №123, №124, №125, №126, №127, №128, №271, №272, №273, №274 көшелеріндегі; №100 көшенің №367, 368, 369 үйлері; К.Қашаған, Т.Бекбаулиев, Х.Ғабдуллин, З.Есенов, К.Төлесінов, А.Сұлтанов көшелеріндегі; 5 учаскедегі Махамбет даңғылының солтүстік жағындағы үйлер.
"№96 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, Дүйсенғали Әжіғалиев көшесі, 67 құрылыс, "Жылыой ауданы білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№5 Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Думан" ықшам ауданының №181, №182, №183, №184, №185, №186, №187, №188, №189, №190, №191, №192, №193, №194, №195, №196, №299, №374, О.Ыбраев, А.Бисенбаев, Б.Шөкеев, М.Алиев, А.Бегебаев, С.Самарханов, Р.Қараманов, Б.Ербосынов көшелері; №197, №198, Б.Бисенқұлов, А.Дүйсенбеков көшелері; И.Тайманов көшесінің 4 учаске бағытындағы үйлер.
"№97 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, Махамбет даңғылы, 102 ғимарат, "Жылыой ауданы білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№9 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Бірлік" ықшам ауданының Ж.Ізтұрғанов, №156, №157, №158, №159, №160, №161, №162, №163, №164, №165, №166, №167, №168, №169, М.Нұрманов, Д.Артығалиев, К.Барахатов, Б.Бойжанов, Төле би көшелері; А.Завершинская, №153, №154, №155, №170, №171, №172, №173 көшелері; Орталық ықшам ауданындағы Махамбет даңғылы бойындағы үйлер.
"№98 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, Арон Қорғанбаев көшесі, 50 үй, "Жылыой ауданы білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№15 Сүлеймен Карабалин атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі. Шекаралары: "Атамұра" ықшам ауданының №235, №236, №237, №238, №239, №240, №241, №243, №244, №245, №246, А.Қорғанбаев, А.Тайпанов, С.Карабалин, К.Иманғалиев, Ө.Ақтоғайұлы, А.Аманбаев, Б.Өтеулиев көшелері; 2 ықшам ауданының №232, №233, №234 көшелері; 3 ықшам ауданының Қ.Сыдықов көшесі; Нарынбай батыр көшесінің 8 учаске жағы; Ш.Ізбасов көшесінің 2 ықшам аудан жағы; М.Кенғанов көшесінің 2 "а" ықшам ауданы және 8 учаскесі бағытындағы үйлер.
"№99 сайлау учаскесі"

Границы: дома улиц №129, №130, №131, №132, №133, №134, №135, №136, №137, №138, №139, №140, №141, №142, №143, №144, №145, №146, №147, №149, №150, №280, №281, №302, №303, №307, №308, №310, Д.Ажигалиева микрорайона "Шугыла"; улиц Т.Култумиева, К.Есалиева, М.Сатыбалдиева, К.Байшаханова, А.Карабалина, А.Кемелова, Д.Жазыкбаева, М.Далбаева, М.Боранбаева, А.Беклиева, У.Абдрахманова, №151, №152 микрорайона Нефтяников; западной стороны улицы Ш.Оразалиева микрорайона Нефтяников; дома южной стороны проспекта Махамбета микрорайона Нефтяников.
"Избирательный участок №95"
Место расположения: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, улица Күржіманұлы Қашағана, здание 53, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №7 имени Е.Халыкова" государственного учреждения "Отдел образования Жылыойского района".
Границы: дома улиц №101, №102, №103, №104, №120, №121, №122, №123, №124, №125, №126, №127, №128, №271, №272, №273, №274; дома №367, 368, 369 улицы №100; улиц К.Кашагана, Т.Бекбаулиева, Х.Габдуллина, З.Есенова, К.Тулесинова, А.Султанова; по северной стороне проспекта Махамбета 5 участка.
"Избирательный участок №96"
Место расположения: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, улица Дүйсенғали Әжіғалиева, строение 67, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №5 имени Абая" государственного учреждения "Отдел образования Жылыойского района".
Границы: дома улиц №181, №182, №183, №184, №185, №186, №187, №188, №189, №190, №191, №192, №193, №194, №195, №196, №299, №374, О.Ибраева, А.Бисенбаева, Б.Шукеева, М.Алиева, А.Бегебаева, С.Самарханова, Р.Караманова, Б.Ербосынова микрорайона "Думан"; улиц №197, №198, Б.Бисенкулова, А.Дуйсенбекова; дома в направлении 4 участка по улице И.Тайманова.
"Избирательный участок №97"
Место расположения: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, проспект Махамбета, здание 102, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №9" государственного учреждения "Отдел образования Жылыойского района".
Границы: дома улиц Ж.Изтурганова, №156, №157, №158, №159, №160, №161, №162, №163, №164, №165, №166, №167, №168, №169, М.Нурманова, Д.Артыгалиева, К.Барахатова, Б.Бойжанова, Толе би микрорайона "Бирлик"; улиц А.Завершинской, №153, №154, №155, №170, №171, №172, №173; дома Центрального микрорайона вдоль проспекта Махамбета.
"Избирательный участок №98"
Место расположения: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, улица Арон Қорганбаева, дом 50, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №15 имени Сулеймена Карабалина" государственного учреждения "Отдел образования Жылыойского района".
Границы: дома улиц №235, №236, №237, №238, №239, №240, №241, №243, №244, №245, №246, А.Корганбаева, А.Тайпанова, С.Карабалина, К.Имангалиева, О.Актоғайулы, А.Аманбаева, Б.Отеулиева микрорайона "Атамура"; улицы №232, №233, №234 2 микрорайона; улицы К.Сыдыкова 3 микрорайона; сторон 8 участка улицы Нарынбай батыр; сторон 2 микрорайона улицы Ш.Избасова; дома в направлении 8 участка и 2 "а" микрорайона по улице М.Кенганова.
"Избирательный участок №99"

Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, Жүсіпбек Аймауытов көшесі, 29 ғимарат, "Жылыой ауданы білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№13 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Теміржол" ықшам ауданының №252, №259, №306, №308 №309, Ы.Алтынсарин, Ж.Аймауытов көшелері; СМП-615 ықшам ауданының №253, №254, №255, №256, №257, №258, №283,№284, №285, №286, №287, №288, №289, №290, №291, №292, №293, №294, №295, №296, №297, №298, №305 көшелері; Нарынбай батыр көшесінің шығыс жағындағы үйлер.
"№100 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, Балуан Шолақ көшесі, 1 ғимарат, "Жылыой ауданы білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№20 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Автожолшылар" ықшам ауданының №200, №339, №340, №341, №342, №343, №344, №345, №346, №347, №348, №349, №350 көшелері; №351 көшенің батыс жағы; Н.Оңдасынов, Х.Аманжолов, А.Қауқаев, Ғ.Қожағұлов, Е.Тауманов, Б.Шолақ, А.Секербаев көшелері; С.Датов көшесінің "Автожолшылар" ықшам ауданы жағындағы үйлер.
"№101 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, 217 көше, 42 ғимарат, "Жылыой ауданы білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№16 Д.Жазықбаев атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: 1 ықшам ауданының үйлері; 4 ықшам ауданының №227, №228, №229, №230, №231, №300, №317, №318, №319, №373, Төремұрат батыр көшелері; Ұ.Махамбетов көшесінің 4 "а" ықшам ауданы жағындағы, 1 ықшам ауданындағы Махамбет даңғылы бойындағы үйлер.
"№102 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, №221 көше, 59, "Жылыой ауданы білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№18 М.Сатыбалдиев атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: 3 ықшам ауданындағы үйлер; №219, №220, №221, №222, Қ.Сатанғұлов көшелері; 5 ықшам ауданындағы; №223, №224, №225, №226 көшелеріндегі; Ұ.Махамбетов көшесінің 5 ықшам ауданы бағытындағы үйлер; І.Сариев көшесінің 5 "а" ықшам ауданы бағытындағы үйлер; Ш.Ізбасов көшесінің 3 ықшам ауданы бағытындағы үйлер; 3 ықшам ауданындағы Махамбет даңғылы бойындағы үйлер.
"№235 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, №62 көше, 3 ғимарат, "Жылыой ауданы білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№21 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Место расположения: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, улица Жүсіпбек Аймауытова, здание 29, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №13" государственного учреждения "Отдел образования Жылыойского района".
Границы:дома улиц №252, №259, №306, №308 №309, Ы.Алтынсарина, Ж.Аймауытова микрорайона "Привокзальная"; улиц №253, №254, №255, №256, №257, №258, №283, №284, №285, №286, №287, №288, №289, №290, №291, №292, №293, №294, №295, №296, №297, №298, №305 микрорайона СМП-615; дома восточной стороны улицы Нарынбай батыра.
"Избирательный участок №100"
Место расположения: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, улица Балуан Шолақа, здание 1, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №20" государственного учреждения "Отдел образования Жылыойского района".
Границы: дома улиц №200, №339, №340, №341, №342, №343, №344, №345, №346, №347, №348, №349, №350 микрорайона "Автодорожников"; западной стороны улицы №351; улиц Н.Ондасынова, Х.Аманжолова, А.Каукаева, Г.Кожагулова, Е.Тауманова, Б.Шолака, А.Секербаева; дома в направлении микрорайона "Автодорожников" по улице С.Датова.
"Избирательный участок №101"
Место расположения: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, улица №217, здание 42, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №16 имени Д.Жазыкбаева" государственного учреждения "Отдел образования Жылыойского района".
Границы: дома 1 микрорайона; улиц №227, №228, №229, №230, №231, №300, №317, №318, №319, №373, Торемурат батыра 4 микрорайона; дома в направлении 4 "а" микрорайона по улице У.Махамбетова, дома по проспекту Махамбета 1 микрорайона.
"Избирательный участок №102"
Место расположения: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, улица №221, здание 59, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №18 имени М.Сатыбалдиева" государственного учреждения "Отдел образования Жылыойского района".
Границы: дома 3 микрорайона; улиц №219, №220, №221, №222, К.Сатангулова; 5 микрорайона; улиц №223, №224, №225, №226; дома в направлении 5 микрорайона улицы У.Махамбетова; дома в направлении 5 "а" микрорайона улицы И.Сариева; дома в направлении 3 микрорайона по улице Ш.Избасова; дома вдоль проспекта Махамбета 3 микрорайона.
"Избирательный участок №235"
Место расположения: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, улица №62, здание 3, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №21" государственного учреждения "Отдел образования Жылыойского района".

Шекарасы: "Аэропорт" ықшам ауданының №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №69, №70, №71, №72, №73, №74, №276, №320, №321, №322, №323, №324, №325, №326, №327, №328, №329, №330, №331, №332, №333, №334, №335, №322, №370, №371, №372, Қ.Мұнайтпасов, Қ.Сатбаев, М.Ауезов, Д.Қонаев, С.Иманғалиев, Н.Аязбаев, О.Мекебаев көшелеріндегі үйлер; "Жадырасын" ықшам ауданының №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, С.Мұханов, М.Дулатов, Қ.Қуатбаев, Т.Қазанғапұлы, С.Торайғыров, Ғ.Құрманғалиев, Ш.Уалиханов, Б.Момышұлы көшелері; К.Закарияұлы, Ж.Надиров көшелерінің шығыс бағытындағы үйлері.
"№237 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, Нұрмағанбет Арқабаев көшесі, 22 ғимарат, "Жылыой ауданы білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№19 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Достық" ықшам ауданының №105, №106, №107, №108, №109, №110, №112, №115, №116, №117, №118, №119, №175, №176, №174, №338, Е.Омаров, Н.Арқабаев, Д.Таттібаев көшелеріндегі үйлер; "Мирас" ықшам ауданының №111, №113, №114, А.Жангелдин, Д.Нұрпейсова, М.Жұмабаев, М.Маметова, А.Молдағұлова, Б.Майлин көшелерінің; №177, №178, №179 көшелерінің; И.Тайманов көшесінің бойындағы Н.Арқабаев пен Ө.Алдахов көшелерінің арасындағы үйлер.
"№238 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, 119 көше, 8 ғимарат, "Жылыой ауданы білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№8 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Автолжолшылар" ықшам ауданының №199, №201, №202, №203, №204, №205, №206, №207, №208, №209, №210, №211, №351, №352, №353, №354, №355, №356, №357, №358, №359, №360 №361, №362, №363, №365, №364, №366, №367, №368, №369 көшелеріндегі үйлер; №212, №213 №214, №215, №216, С.Дүйсенбеков көшелерінің, С.Датов көшесінің "Мешіт" ықшам ауданы бағытындағы үйлер; №351 көшесінің шығыс жағы бағытындағы үйлер.
"№239 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, 9 телімі, 160, "Жылыой мұнай және газ технологиялық колледжі" "Атырау облысы Білім беру басқармасының" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: "Береке" ықшам ауданының №277, №278, №375, №376, №377, №378, №379 №380, №381, №382, №383, №384 көшелеріндегі үйлер; СМП-224 ықшам ауданының №266, №267, №268, №269, Р.Балмұханов, М.Таңқыбаев көшелері; "Мұрагер" ықшам ауданының №260, №261, №262, №263, №264, №265, №279, №304 көшелері; "Атамұра" ықшам ауданының №247, №248, №249 көшелері; Нарынбай батыр көшесінің батыс жағы бағытындағы үйлер.
"№103 сайлау учаскесі"

Границы: дома улиц №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №58, №59, №60, №61, №62, №63, №64, №65, №66, №67, №68, №69, №70, №71, №72, №73, №74, №276, №320, №321, №322, №323, №324, №325, №326, №327, №328, №329, №330, №331, №332, №333, №334, №335, №322, №370, №371, №372, К.Мунайтпасова, К.Сатбаева, М.Ауезова, Д.Конаева, С.Имангалиева, Н.Аязбаева, О.Мекебаева микрорайона "Аэропорт"; улиц №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, С.Муханова, М.Дулатова, К.Куатбаева, Т.Казангапулы, С.Торайгырова, Г.Курмангалиева, Ш.Уалиханова, Б.Момышулы микрорайона "Жадырасын"; дома в восточном направлении улиц К.Закарияулы, Ж.Надирова.
"Избирательный участок №237"
Место расположения: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, улица Нұрмағанбет Арқабаева, здание 22, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №19" государственного учреждения "Отдел образования Жылыойского района".
Границы: дома улиц №105, №106, №107, №108, №109, №110, №112, №115, №116, №117, №118, №119, №175, №176, №174, №338, Е.Омарова, Н.Аркабаева, Д.Таттибаева микрорайона "Достык"; улиц №111, №113, №114, А.Жангелдина, Д.Нурпейсовой, М.Жумабаева, М.Маметовой, А.Молдагуловой, Б.Майлина микрорайона "Мирас"; улиц №177, №178, №179; дома между улицами Н.Аркабаева и О.Алдахова вдоль улицы И.Тайманова.
"Избирательный участок №238"
Место расположения: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, улица №119, здание 8, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №8" государственного учреждения "Отдел образования Жылыойского района".
Границы: дома улиц №199, №201, №202, №203, №204, №205, №206, №207, №208, №209, №210, №211, №351, №352, №353, №354, №355, №356, №357, №358, №359, №360, №361, №362, №363, №365, №364, №366, №367, №368, №369 микрорайона "Автодорожников"; улиц №212, №213, №214, №215, №216, С.Дуйсенбекова; дома в направлении микрорайона "Мешит" по улице С.Датова; дома в направлении восточной стороны улицы №351.
"Избирательный участок №239"
Место расположения: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, участок 9, дом 160, здание коммунального государственного казенного предприятия "Жылыойский технологический колледж нефти и газа" "Управления образования Атырауской области".
Границы: дома улиц №277, №278, №375, №376, №377, №378, №379, №380, №381, №382, №383, №384 микрорайона "Береке"; улицы №266, №267, №268, №269, Р.Балмуханова, М.Танкыбаева микрорайона СМП-224; улиц №260, №261, №262, №263, №264, №265, №279, №304 микрорайона "Мурагер"; улицы №247, №248, №249 микрорайона "Атамура"; дома в направлении западной стороны улицы Нарынбай батыра.
"Избирательный участок №103"

Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Жаңа Қаратон кенті, Боран Ержанов көшесі, 642 құрылыс, "Жылыой ауданы білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№22 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің"ғимараты.
Шекаралары: №1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7-14 үйлер; Б.Ержанов көшесінің №15-19, 20а, 20б, 21, 22а, 22б, 23, 24а, 24б, 25-32, 33а, 33б, 34, 35а, 35б, 36, 37а, 37б, 38-43, 44а, 44б, 45, 46а, 46б, 47, 48а, 48б, 49-56, 57а, 57б, 59а, 59б, 60а, 60б, 61, 63, 64, 65а, 65б, 66-95, 96а, 96б, 97а, 97б, 98а, 98б, 99а, 99б, 100-105, 106а, 106б, 107а, 107б, 108-136, 137а, 137б, 138а, 138б, 139-173, 174а, 174б, 175-178, 179а, 179б, 180-188, 189а, 189б, 190, 192а, 192б, 193-196, 197-202, 205-210, 319, 330-335, 339-343, 346-351, 203а, 203б, 204а, 204б; Б.Мұқанов көшесінің №211-217, 258-259, 271-274, 320-322, 394, 462-465, 511-514, 564-567; №218-222, 223а, 223б, 224а, 224б, 225-257, 260-266, 267а, 267б, 268а, 268б, 269а, 269б, 270а, 270б, 275а, 275б, 276а, 276б, 277а, 277б, 278а, 278б, 279-298, 299а, 299б, 300а, 300б, 301-318, 323-327, 328а, 328б, 329а, 329б, 336, 337, 338, 344а, 344б, 345а, 345б, 352-354, 354а, 466-508, 509а, 509б, 510а, 510б, 515-557, 558а, 558б, 559а, 559б, 560-563, 606-712 үйлері; бірінші орамының №6, 40, 41, 43, 49, 67, 84; жетінші орамының №1-260; сегізінші орамының №2, 3 үйлері.
"№104 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Жаңа Қаратон кенті, Балағұл Рзиев көшесі, 883 құрылыс, "Жылыой ауданы білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№23 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: №355-363, 364а, 364б, 365а, 365б, 366-379, 380а, 380б, 381а, 381б, 382-386, 392, 393, 395, 396, 397а, 397б, 398а, 398б, 399-402, 403а, 403б, 404-407, 408а, 408б, 409-412, 413а, 413б, 414а, 414б, 415-417, 419, 420а, 420б, 421-439, 440а, 440б, 441а, 441б, 442-447, 448а, 448б, 449б, 450-454, 568-585, 586а, 586б, 587а, 587б, 588а, 588б, 589а, 589б, 590а, 590б, 591а, 591б, 592а, 592б, 593а, 593б, 594а, 594б, 595а, 595б, 596а, 596б, 597а, 597б, 598а, 598б, 599а, 599б, 600а, 600б, 601а, 601б, 602а, 602б, 603а, 603б, 604, 605а, 605б үйлер; Б.Мұқанов көшесіндегі: №713а, 713б; №714а, 714б, 716а, 716б, 717а, 717б, 719а, 719б, 720а, 720б, 722а, 722б, 723а, 723б, 726а, 726б, 731а, 731б, 732а, 732б, 737а, 737б, 738а, 738б, 739а, 741а, 741б, 742а, 742б, 747а, 747б, 748а, 748б, 749а, 749б, 752а, 752б, 753а, 753б, 757а, 757б, 758а, 758б, 759а, 759б, 760а, 760б, 761а, 761б, 762а, 762б, 763а, 763б, 764, 765а, 765б, 767а, 767б, 768-769, 770а, 770б, 771а, 771б, 775а, 775б, 776а, 776б, , 781а, 781б, 782а, 782б, 783а, 783б, 784а, 784б, 785а, 785б, 786а, 786б, 787а, 787б, 788а, 788б, 789б, 791а, 791б, 795, 797, 798а, 798б, 804а, 804б, 809а, 809б, 813а, 813б, 815-816, 817а, 817б, 821а, 821б , 824а, 824б, 827а, 827б, 828а, 828б, 829а, 829б, 830а, 830б, 831а, 831б, 832а, 832б, 834а, 834б, 835а, 835б, 836а, 836б, 837а, 837б, 839а, 839б, 840а, 840б, 841а, 841б, 842а, 842б, 843, 844а, 844б, 846а, 846б, 850а, 850б, 851а, 851б, 852а, 852б, 854а, 854б, 855а, 855б, 856а, 856б, 857а, 857б, 860а, 860б, 861а, 861б, 862а, 862б, 870а, 870б, 871а, 871б, 883а, 883б, 884-887, 889 үйлер; Б.Рзиев көшесіндегі №387, 388, 389, 390, 391, 394, 418, 419, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 568, 569, 570, 571,715а, 715б, 718а, 718б, 721а, 721б, 724а, 724б, 725а, 725б, 729а, 729б, 730а, 730б, 739б, 740а, 740б, 750а, 750б, 751а, 751б, 772а, 772б, 773а, 773б, 774а, 774б, 800а, 801а, 801б, 833а, 833б, 838а, 838б, 845а, 845б, 847, 866а, 866б, 867а, 867б, 872а, 872б, 873а, 873б, 874а, 874б, 875а, 875б, 876а, 876б, 877а, 877б, 878а, 878б, 879а, 879б, 880а, 880б, 881а, 881б, 882 үйлері; Ж.Жұмалиев көшесіндегі №727а, 727б, 728а, 728б, 733а, 733б, 734а, 734б, 735а, 735б, 736а, 736б, 743а, 743б, 744а, 744б, 745а, 745б, 746а, 746б, 754а, 754б, 755а, 755б, 756а, 756б,777а, 777б, 778а, 778б, 779-780, 807а, 807б, 810а, 810б, 848а, 848б, 849а, 849б, 853а, 853б, 858а, 858б, 859а, 859б, 863а, 863б, 864а, 864б, 865а, 865б, 868а, 868б, 869а, 869б; Х.Алдақов көшесі №790, 792а, 792б, 793, 794, 796, 797, 799а, 799б, 800б, 802а, 802б, 803а, 803б, 805а, 805б, 806а, 806б, 808а, 808б, 811, 812, 814а, 814б, 815, 816, 18а, 818б, 819-820, 822а, 822б, 825а, 825б, 823а, 823б, 826а, 826б үйлер.

Место расположения: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, поселок Жана Каратон, улица Боран Ержанов, строение 642, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №22" государственного учреждения "Отдел образования Жылыойского района".
Границы: дома №1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7-14; дома улицы Б.Ержанова №15-19, 20а, 20б, 21, 22а, 22б, 23, 24а, 24б, 25-32, 33а, 33б, 34, 35а, 35б, 36, 37а, 37б, 38-43, 44а ,44б, 45, 46а, 46б, 47, 48а, 48б, 49-56, 57а, 57б, 59а, 59б, 60а, 60б, 61, 63, 64, 65а, 65б, 66-95, 96а, 96б, 97а, 97б, 98а, 98б, 99а, 99б, 100-105, 106а, 106б, 107а, 107б, 108-136, 137а, 137б, 138а, 138б, 139-173, 174а, 174б, 175-178, 179а, 179б, 180-188, 189 а, 189б, 190, 192а, 192б, 193-196, 197-202, 205-210, 319, 330-335, 339-343, 346-351, 203а, 203б, 204а, 204б; дома улицы Б. Муканова №211-217, 258-259, 271-274, 320-322, 394, 462-465, 511-514, 564-567; №218-222, 223а, 223б, 224а, 224б, 225-257, 260-266, 267а, 267б, 268а, 268б, 269а, 269б, 270а, 270б, 275а, 275б, 276а, 276б, 277а, 277б, 278а, 278б, 279-298, 299а, 299б, 300а, 300б, 301-318, 323-327, 328а, 328б, 329а, 329б, 336, 337, 338, 344а, 344б, 345а, 345б, 352-354, 354а, 466-508, 509а, 509б, 510а, 510б, 515-557, 558а, 558б, 559а, 559б, 560-563, 606-712; дома №6, 40, 41, 43, 49, 67, 84 первого квартала; №1-260 седьмого квартала; №2, 3 восьмого квартала.
"Избирательный участок №104"
Место расположения: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, поселок Жана Каратон, улица Балағұл Рзиев, строение 883, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №23" государственного учреждения "Отдел образования Жылыойского района".
Границы: дома №355-363, 364а, 364б, 365а, 365б, 366-379, 380а, 380б, 381а, 381б, 382-386, 392, 393, 395, 396, 397а, 397б, 398а, 398б, 399-402, 403а, 403б, 404-407, 408а, 408б, 409-412, 413а, 413б, 414а, 414б, 415-417, 419, 420а, 420б, 421-439, 440а, 440б, 441а, 441б, 442-447, 448а, 448б, 449б, 450-454, 568-585, 586а, 586б, 587а, 587б, 588а, 588б, 589а, 589б, 590а, 590б, 591а, 591б, 592а, 592б, 593а, 593б, 594а, 594б, 595а, 595б, 596а, 596б, 597а, 597б, 598а, 598б, 599а, 599б, 600а, 600б, 601а, 601б, 602а, 602б, 603а, 603б, 604, 605а, 605б; дома улицы Б.Муканова №713а, 713б; №714а, 714б, 716а, 716б, 717а, 717б, 719а, 719б, 720а, 720б, 722а, 722б, 723а, 723б, 726а, 726б, 731а, 731б, 732а, 732б, 737а, 737б, 738а, 738б, 739а, 741а, 741б, 742а, 742б, 747а, 747б, 748а, 748б, 749а, 749б, 752а, 752б, 753а, 753б, 757а, 757б, 758а, 758б, 759а, 759б, 760а, 760б, 761а, 761б, 762а, 762б, 763а, 763б, 764, 765а, 765б, 767а, 767б, 768-769, 770а, 770б, 771а, 771б, 775а, 775б, 776а, 776б, 781а, 781б, 782а, 782б, 783а, 783б, 784а, 784б, 785а, 785б, 786а, 786б, 787а, 787б, 788а, 788б, 789б, 791а, 791б, 795, 797, 798а, 798б, 804а, 804б, 809а, 809б, 813а, 813б, 815-816, 817а, 817б, 821а, 821б , 824а, 824б, 827а, 827б, 828а, 828б, 829а, 829б, 830а, 830б, 831а, 831б, 832а, 832б, 834а, 834б, 835а, 835б, 836а, 836б, 837а, 837б, 839а, 839б, 840а, 840б, 841а, 841б, 842а, 842б, 843, 844а, 844б, 846а, 846б, 850а, 850б, 851а, 851б, 852а, 852б, 854а, 854б, 855а, 855б, 856а, 856б, 857а, 857б, 860а, 860б, 861а, 861б, 862а, 862б, 870а, 870б, 871а, 871б, 883а, 883б, 884-887, 889; дома №387, 388, 389, 390, 391, 394, 418, 419, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 568, 569, 570, 571,715а, 715б, 718а, 718б, , 721а, 721б, 724а, 724б, 725а, 725б, 729а, 729б, 730а, 730б, 739б, 740а, 740б, 750а, 750б, 751а, 751б, 772а, 772б, 773а, 773б, 774а, 774б, 800а, 801а, 801б, 833а, 833б, 838а, 838б, 845а, 845б, 847, 866а, 866б, 867а, 867б, 872а, 872б, 873а, 873б, 874а, 874б, 875а, 875б, 876а, 876б, 877а, 877б, 878а, 878б, 879а, 879б, 880а, 880б, 881а, 881б, 882 улицы Б. Рзиева; дома №727а, 727б, 728а, 728б,733а, 733б, 734а, 734б, 735а, 735б, 736а, 736б, 743а, 743б, 744а, 744б, 745а, 745б, 746а, 746б, 754а, 754б, 755а, 755б, 756а, 756б, 777а, 777б, 778а, 778б, 779-780, 807а, 807б, 810а, 810б, 848а, 848б, 849а, 849б, 853а, 853б, 858а, 858б, 859а, 859б, 863а, 863б, 864а, 864б, 865а, 865б,868а, 868б, 869а, 869б улицы Ж.Жумалиева; дома №790, 792а, 792б, 793, 794, 796, 797, 799а, 799б, 800б, 802а, 802б, 803а, 803б, 805а, 805б, 806а, 806б, 808а, 808б, 811, 812, 814а, 814б, 815, 816, 18а, 818б, 819-820, 822а, 822б, 825а, 825б,823а, 823б, 826а, 826б улицы Х.Алдакова.