Жылыой ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 27-4 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 7 сәуірде № 3146 болып тіркелді
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 16.03.2015 № 38-7 шешімімен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы Заңының 10 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында, Жылыой ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары қосымшаға сәйкес анықталсын.
Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың халықты әлеуметтік қорғау, денсаулық сақтау, білім, мәдениет және жастар ісі жөніндегі тұрақты комиссиясына (Х. Жамалов) жүктелсін.
Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХХVІІ сессиясының төрағасы
Т. Майлыбаев
Аудандық мәслихат хатшысы М. Кенғанов
Аудандық мәслихаттың 27 наурыз 2015 жылғы № 27-4 шешіміне қосымша
Жылыой ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары
Өткізу орындары
1
Құлсары қаласы, Махамбет даңғылы, аудан әкімдігіне қарсы сахна алаңы
2
Құлсары қаласы, Махамбет даңғылы, орталық стадион

О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Жылыойском районе
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 27 марта 2015 года № 27-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 7 апреля 2015 года № 3146
Сноска. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 16.03.2016 № 38-7 (вступает в силу со дня подписания).
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан" и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. В целях дополнительного регламентирования порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций определить места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Жылыойском районе согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (Х. Жамалов) районного маслихата по вопросам социальной защиты населения, здравоохранения, образования, культуры и по делам молодежи.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ХХVII сессии
районного маслихата
Майлыбаев Т.
Секретарь районного маслихата Кенганов М.
Приложение к решению районного маслихата от 27 марта 2015 года № 27-4
Места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Жылыойском районе
Места проведения
1
Город Кульсары, проспект Махамбета, площадь сцены напротив районного акимата
2
Город Кульсары, проспект Махамбета, центральный стадион