Аудан әкімінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 8 "Жылыой ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы әкімінің 2015 жылғы 26 қазандағы № 33 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 қарашада № 3340 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой ауданы әкімінің 2018 жылғы 29 қарашадағы № 59 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой ауданы әкімінің 29.11. 2018 № 59 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23-бабының 1-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына сәйкес, аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жылыой ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" аудан әкімінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 8 шешімінің қосымшасына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3111 болып тіркелген, аудандық "Кең Жылой" газетінің 2015 жылғы 05 наурыздағы жарияланған) осы шешімнің қосымшасына сәйкес келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
"№ 93 сайлау учаскесі", "№ 95 сайлау учаскесі" мәтіні жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 235 сайлау учаскесі" абзацымен толықтырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Ә. Шәкіровке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Ізбасов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жылыой аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының
төрайымы
"26" қазан 2015 жыл
З. Қалмуханова
Жылыой ауданы әкімінің 2015 жылғы 26 қазандағы № 33 шешіміне қосымша
"№ 93 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Құлсары қаласы, Барлаушы ықшам ауданы, "№ 1 жалпы орта білім беретін мектеп" 1 мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Самал" ықшам ауданының Ш.Оразалиев көшесі №179а, 179б, 185а, 185б, 186, 187а, 187б, 188а, 188б, 189а, 189б, 190а, 190б, 191а, 191б, 191, 192, 193/2, 193/1, 194, 195, 196, 197; Қ.Кенжеғалиев көшесі №146, 146а, 147, 148, 149; №76 көшесі №170а, 170б, 171а, 172а, 172б, 173а, 173б, 175, 176а, 176б, 177а, 177б; №77, №78, Д.Алдахов, Ғ.Сарқытов көшелері; №75 көшесі №192б, 193а, 193б, 194а, 194б, 195а, 196а, 196б, 197, 198, 199, 200, 201а, 201б, 202а, 202б, 204а, 204б; "Мерей" ықшам ауданының Б.Атағожиев, А.Мұханбаев көшелері; №92 көшесі - №32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47; Қ.Көзеев көшесі - №83, 84, 84а, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 90, 93,98, 99, 119, 120, 126, 127, 136, 137, 138, 139; Т.Мамбетов көшесі №48, 48а, 48б, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65; №90; №89, №88, №87 көшелері; Т.Дешенов көшесі №66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82; Қ.Көзеев көшесі №83, 84, 84а, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 90, 93; №91 көшесіндегі №92, 93, 94, 95, 95а, 97, 121; "Барлаушы" ықшам ауданының Ы.Мұхамбетов көшесі №91/а, 91/б, 93/а, 93/б, 95/а, 95/б, 97/а, 97/б, 99/а, 99/б, 100/а, 100/б; Т.Даулетов көшесі; №93 көшесі №52/а, 52/б, 50/а, 50/б, 48/а, 48/б, 46/а, 46/б, 44/а, 44/б, 42/а, 42/б, 40/а, 40/б, 39/а, 39/б, 41/а, 41/б, 43/а, 43/б, 45/а, 45/б, 47/а, 47/б, 49/а, 49/б, 51/а, 51/б, №95 көшесіндегі үйлер.
"№ 95 сайлау учаскесі"

О внесении изменений и дополнения в решение акима района от 25 февраля 2015 года № 8 "Об образовании избирательных участков на территории Жылыойского района"
Решение акима Жылыойского района Атырауской области от 26 октября 2015 года № 33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 11 ноября 2015 года № 3340. Утратило силу постановлением акима Жылыойского района Атырауской области от 29 ноября 2018 года № 59 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акима Жылыойского района Атырауской области от 29.11.201 8 № 59 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким района РЕШИЛ:
1. Внести в приложение решения акима района от 25 февраля 2015 года № 8 "Об образовании избирательных участков на территории Жылыойского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3111, опубликовано в районной газете "Кең Жылой" от 05 марта 2015 года) согласно приложения к данному решению следующие изменения и дополнение:
"Избирательный участок № 93", "Избирательный участок № 95", изложить в новой редакции:
дополнить абзацем "Избирательный участок № 235".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Шакирова А.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Избасов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Жылыойской районной
территориальной избирательной комиссии
"26" октября 2015 год
З. Калмуханова
Приложение к решению акима Жылыойского района от 26 октября 2015 года № 33
"Избирательный участок №93"
Место расположения: город Кульсары, микрорайон "Барлаушы", 1 здание государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 1".
Границы: дома микрорайона "Самал" улица Ш.Оразалиева №179а, 179б, 185а, 185б, 186, 187а, 187б, 188а, 188б, 189а, 189б, 190а, 190б, 191а, 191б, 191, 192, 193/2, 193/1, 194, 195, 196, 197; улица К.Кенжегалиева №146, 146а, 147, 148, 149; улица №76 №170а, 170б, 171а, 172а, 172б, 173а, 173б, 175, 176а, 176б, 177а, 177б; улицы №77, №78, Д.Алдахова, Г.Саркытова; улица №75 №192б, 193а, 193б, 194а, 194б, 195а, 196а, 196б, 197, 198, 199, 200, 201а, 201б, 202а, 202б, 204а, 204б; улицы Б.Атагожиева; А.Муханбаева; улица №92- №32, 32а,33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47; улица К.Кузеева №83, 84, 84а, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 90, 93, 98, 99, 119, 120, 126, 127, 136, 137, 138, 139; улица Т.Мамбетова №48, 48а, 48б, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65; улица №90; №89 №88; №87; улица Т.Дешенова №66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82; улица №91 №92, 93, 94, 95, 95а, 97, 121; микрорайона "Мерей", улица Ы.Мухамбетова №91/а, 91/б, 93/а, 93/б, 95/а, 95/б, 97/а, 97/б, 99/а, 99/б, 100/а, 100/б; улица Т.Даулетова; улица №93 №52/а, 52/б, 50/а, 50/б, 48/а, 48/б, 46/а, 46/б, 44/а, 44/б, 42/а, 42/б, 40/а, 40/б, 39/а, 39/б, 41/а, 41/б, 43/а, 43/б, 45/а, 45/б, 47/а, 47/б, 49/а, 49/б, 51/а, 51/б; улица №95 микрорайона "Барлаушы".
"Избирательный участок № 95"

Орналасқан орны: Құлсары қаласы, Қашаған көшесі, "№ 7 Е.Халықов атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" 142 мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Мереке" ықшам ауданының №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 220, 220а, 221, 222, 223, 224, 224а, 225, 226, 227, 228, 229, 219, Махамбет даңғылы №2, 3, 4, 11, 12, 12 а, 13, 14, 15, 15а, 16, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 377а, 377б, 378а, 378б, 379а, 379б, 382а, 382б, 383, 384, 385, №127; З.Есенов, №125, №124, А.Сұлтанов, №123, №128, №122, №121, №120, Х.Ғабдуллин, Т.Бекбаулиев, Қ.Күржіманұлы, №104, К.Төлесінов, №102, №101, №103, №99 көшелері; "Мирас" ықшам ауданының Ө.Алдахов көшесі №28, 83, 83а, 84, 84а, 110, 111, 112, 115, 115а, 116; №114, №113, Б.Майлин көшелері; Ә.Молдағұлова көшесі №29а, 29б, 30, 31а, 31б, 32, 33а, 33б, 34, 35а, 35б, 36, 37а, 37б, 39, 39б, 40, 42; М.Мәметова көшесі №41, 43, 44, 45, 46, 48, 49; М.Жұмабаев, Д.Нұрпейсова, Ә.Жангелдин, №111көшелері; №109 көшесі №105, 105а, 106, 107, 108, 109, 110 112, 118; №108 көшесі №6, 26, 29в, 30в, 80а, 84, 114, 120; №106 көшесі 116а, 116в; №105 көшесі №166б; "Достық" ықшам ауданының №106 көшесі №4, 5, 6, 8, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24; №107 көшесі №116,116г, 116б,23, 25, 26а, 40; №109 көшесі №8; №110 көшесі; №112 көшесі №34, 34а, 35а, 35б, 36а, 36б, 37а, 37б, 38а, 38б, 43, 44а, 44б; №116 көшесі №4, 6, 8, 16, 18, 20, 49; №115 көшесі №18, 20, 23, 25, 27, 29, 31; Н.Арқабаев көшесі №5, 17, 19, 16, 172, 216а, 216б; №105 көшесі №4а, 38, 40; "Барлаушы" ықшам ауданының Ы.Мұхамбетов көшесі №5, 6, 7, 8, 9; №93 көшесі №20, 18, 16, 14, 12, 10, 8, 6, 4, 2, 22/а, 22/б, 24, 26, 28, 30; №96 көшесі №57, 56, 53/а, 53/б; №97 көшесі №28, 27, 19, 55/а, 55/б, 54/а, 54/б; №98 көшесіндегі үйлер.
"№ 235 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Құлсары қаласы, 62 көше, "№ 21 жалпы орта білім беретін мектеп" 3 мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Кең Жылыой" ықшам ауданының Ғ.Сарқытов, І.Жансүгіров, Қ.Сағырбайұлы, А.Құнанбаев, Ж.Жабаев, №79, №80, №81, №82, №83, №84 көшелері; К.Закарияұлы көшесі №151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158а, 162, 163, 164, 165, 166, 166а, 167, 168, 225, 226, 228, 251, 251а; Махамбет даңғылы №2, 19, 20, 200, 201, 202, 203, 225; "Жадырасын" ықшам ауданының Қ.Қуатбаев, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, С.Мұханов, М.Дулатов көшелері; К.Закарияұлы көшесі №183, 184, 205, 206, 207, 208, 229, 300, 301, 302, 335, 336, 338, 339, 343, 347, 347а; Т.Қазанғапұлы, С.Торайғыров, Ғ.Құрманғалиев, Ш.Уалиханов көшелері; "Аэропорт" ықшам ауданының К.Закарияұлы көшесі №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31б, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43б, 45, 45б, 182; С.Иманғалиев көшесі №39а, 179, 180, 183, 185, 185а, 185б, 185в, 327, 329, 331, 333, 335, 335а, №55; №54; М.Әуезов, Қ.Сәтбаев, №52, Қ.Мұңайтбасов, №51, №50 көшелері; "Оңтүстік Аэропорт" ықшам ауданының С.Иманғалиев, Н.Аязбаев көшелері; Ж.Нәдіров көшесі №41, 46, 54а, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145; №60, №61, №62, №63, №64, №65, №66, №68, №69, №70, №71, №72, №73, №74 көшесіндегі үйлер".

Место расположения: город Кульсары, улица Кашагана, 142 здание государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №7 имени Е. Халыкова".
Границы: дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 220, 220а, 221, 222, 223, 224, 224а, 225, 226, 227, 228, 229, 219; проспект Махамбета №2, 3, 4, 11, 12, 12 а, 13, 14, 15, 15а, 16, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 377а, 377б, 378а, 378б, 379а, 379б, 382а, 382б, 383, 384, 385; улицы №127, З.Есенова, №125, №124, А.Султанова, №123, №128, №122, №121, №120, Х.Габдуллина, Т.Бекбаулиева, К.Куржиманулы, №104, К.Тулесинова, №102, №101, №103, №99 микрорайона "Мереке"; улица О.Алдахова №28, 83, 83а, 84, 84а, 110, 111, 112, 115, 115а, 116; улицы №114, №113, Б.Майлина; улица А.Молдагулова №29а, 29б, 30, 31а, 31б, 32, 33а, 33б, 34, 35а, 35б, 36, 37а, 37б, 39, 39б, 40, 42; улица М.Маметова №41, 43, 44, 45, 46, 48, 49; улицы М.Жумабаева, Д.Нурпейсова, А.Жангелдина, №111; улица №109 №105, 105а, 106, 107, 108, 109, 110 112, 118; улица №108 №6, 26, 29в, 30в, 80а, 84, 114, 120; улица №106 116а, 116в; улица №105 №166б микрорайона "Мирас"; улица №106 №4, 5, 6, 8, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24; улица №107 №116,116г, 116б, 23, 25, 26а, 40; улица №109 №8; улица №110; улица №112 №34, 34а, 35а, 35б, 36а, 36б, 37а, 37б, 38а, 38б, 43, 44а, 44б; улица №116 №4, 6, 8, 16, 18, 20, 49; улица №115 №18, 20, 23, 25, 27, 29, 31; улица Н.Аркабаева №5, 17, 19, 16, 172, 216а, 216б; улица №105 №4а, 38, 40 микрорайона "Достык"; улица Ы.Мухамбетова №5, 6, 7, 8, 9; улица №93 №20, 18, 16, 14, 12, 10, 8, 6, 4, 2, 22/а, 22/б, 24, 26, 28, 30; улица №96 №57, 56, 53/а, 53/б; улица №97 №28, 27, 19, 55/а, 55/б, 54/а, 54/б; улица №98 микрорайона "Барлаушы".
"№ 235 избирательный участок"
Место расположения: город Кульсары, улица 62, 3, здание государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №21".
Границы: улицы Г.Саркытова, И.Жансугирова, К.Сагырбаева, А.Кунанбаева, Ж.Жабаева, №79, №80, №81, №82, №83, №84; улица К.Закарияулы №151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158а, 162, 163, 164, 165, 166, 166а, 167, 168, 225, 226, 228, 251, 251а; проспект Махамбета №2, 19, 20, 200, 201, 202, 203, 225 микрорайона "Кен Жылыой"; улицы К.Куатбаева, №38, №39, №40, №41, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, С.Муханова, М.Дулатова; улица К.Закарияулы №183, 184, 205, 206, 207, 208, 229, 300, 301, 302, 335, 336, 338, 339, 343, 347, 347а; улицы Т.Казангапулы, С.Торайгырова, Г.Курмангалиева, Ш.Уалиханова, микрорайона "Жадырасын"; улицы К.Закарияулы №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31б, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43б, 45, 45б, 182; улица С.Имангалиева №39а, 179, 180, 183, 185, 185а, 185б, 185в, 327, 329, 331, 333, 335, 335а; улицы №55, №54, М.Ауезова, К.Сатбаева, №52, К.Мунайтбасова, №51, №50 микрорайона "Аэропорт"; улицы С.Имангалиева, Н.Аязбаева; улица Ж.Надирова №41, 46, 54а, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145; улицы №60, №61, №62, №63, №64, №65, №66, №68, №69, №70, №71, №72, №73, №74 микрорайона "Южный Аэропорт".