Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 26-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 қарашадағы № 34-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 07 желтоқсанда № 3374 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 ақпандағы № 37-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 29.02.2016 № 37-2 шешімімен (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2015–2017 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 26-2 "2015–2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3082 санымен тіркелген, 2015 жылғы 26 ақпандағы "Кең Жылой" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"15 494 601" деген сандар "15 828 665" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 640 177" деген сандар "1 939 325" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"15 572 225 " деген сандар "15 906 289 " деген сандармен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешім осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес 6 қосымшамен толықтырылсын.
3. Көрсетілген шешімге 1, 4 қосымшалар осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Б. Сұлтанов).
5. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
ХXХІV cессиясының төрағасы
Б. Жайсаңбаев
Аудандық мәслихат хатшысы М. Кенғанов
Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23
қарашадағы № 34-1 шешіміне 1 қосымша
"2015-2017 жылдарға арналған аудандық
бюджет туралы" аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 26-2
шешіміне 1 қосымша
2015 жылға нақтыланған бюджет
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 25 декабря 2014 года № 26-2 "О районном бюджете на 2015 - 2017 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 23 ноября 2015 года № 34-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 07 декабря 2015 года № 3374. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 29 февраля 2016 года № 37-2
Сноска. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 29.02.2016 № 37-2 (вступает в силу со дня подписания).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2015-2017 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2014 года № 26-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3082, опубликовано в газете "Кен Жылой" 26 февраля 2015 года) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "15 494 601" заменить цифрами "15 828 665";
цифры "1 640 177" заменить цифрами "1 939 325";
в подпункте 2):
цифры "15 572 225" заменить цифрами "15 906 289";
2. Дополнить указанное решение приложением 6 согласно приложению 3 к данному решению.
3. Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития предпринимательства (Б. Султанов).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель внеочередной
XХХІV сессии районного маслихата
Жайсанбаев Б.
Секретарь районного маслихата Кенганов М.
Приложение 1 к решению районного маслихата от 23 ноября 2015 года № 34-1
Приложение 1 к решению районного маслихата от 25 декабря 2014 года №26-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Уточненный бюджет на 2015 год
Категория
Сумма тысяча тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 қарашадағы № 34-1 шешіміне 2 қосымша
"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 26-2 шешіміне 4 қосымша
2015 жылға қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппаратын қаржыландыру мөлшері
мың тенге
Бағдарламалардың коды
Елді мекендердің атауы
Бюджеттік бағдарламалардың атауы
Құлсары қаласы
Жаңа-Қаратон
Қосшағыл
Ақкиізтоға

Приложение 2 к решению районного маслихата от 23 ноября 2015 года № 34-1
Приложение 4 к решению районного маслихата от 25 декабря 2014 года №26-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Объемы финансирования бюджетных программ аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2015 год
тыс.тенге
Код программы
Наименование населенных пунктов
Наименование бюджетных программ
Город Кульсары
Жана-Каратон
Косчагиль
Аккиз-тогай