Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 05 желтоқсандағы № 241 "Махамбет ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 ақпандағы № 261 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 31 наурызда № 3138 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2015 жылғы 18 қыркүйектегі № 317 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 18.09.2015 № 317 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына, "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне тұрғын үй қатынастары мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 29 желтоқсандағы Заңының 1-бабының 1-тармағына сәйкес және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабы негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 05 желтоқсандағы № 241 "Махамбет ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің қағидасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3071 санымен тіркелген, аудандық "Жайық шұғыласы" газетінде 2015 жылғы 22 қаңтарда жарияланған) шешімімен бекітілген қағидасына келесі өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақ мынадай мазмұндағы 6), 7) тармақшалармен толықтырылсын:
"6) кондоминиум объектісін басқару органы - кондоминиум объектісін басқару жөніндегі функцияларды жүзеге асыратын жеке немесе заңды тұлға;
7) кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға жұмсалатын шығыстар – үй-жайлардың (пәтерлердің) меншік иелерінің жалпы жиналыстың шешімімен белгіленген ай сайынғы жарналар арқылы кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін пайдалануға және жөндеуге, жер учаскесін күтіп-ұстауға, коммуналдық қызметтерді тұтынуды есептеудің үйге ортақ аспаптарын сатып алуға, орнатуға, пайдалануға және салыстырып тексеруге, кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға тұтынылған коммуналдық қызметтерді төлеуге, сондай-ақ кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін немесе оның жекелеген түрлерін болашақта жүргізілетін күрделі жөндеуге ақша жинақтауға арналған шығыстарының міндетті сомасы;";
2) 5-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"жекешендірілген тұрғынжайларда тұратын немесе мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үй–жайларды (пәтерлерді) жалдаушылар (қосымша жалдаушылар) болып табылатын отбасыларға (азаматтарға) кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға жұмсалатын шығыстарды;".

О внесении изменения и дополнений в решение районного маслихата от 05 декабря 2014 года № 241 "Об утверждении правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Махамбетском районе"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 26 февраля 2015 года № 261. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 31 марта 2015 года № 3138. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 18 сентября 2015 года № 317
Сноска. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 18.09.2015 № 317.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 1 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 29 декабря 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам жилищных отношений" и на основании статьи 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в правила, утвержденные решением районного маслихата от 05 декабря 2014 года № 241 "Об утверждении правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Махамбетском районе" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3071, опубликовано 22 января 2015 года в районной газете "Жайық шұғыласы") следующие изменение и дополнения:
1) пункт 1 дополнить подпунктами 6), 7) следующего содержания:
"6) орган управления объектом кондоминиума - физическое или юридическое лицо, осуществляющее функции по управлению объектом кондоминиума;
7) расходы на содержание общего имущества объекта кондоминиума – обязательная сумма расходов собственников помещений (квартир) посредством ежемесячных взносов, установленных решением общего собрания, на эксплуатацию и ремонт общего имущества объекта кондоминиума, содержание земельного участка, на приобретение, установку, эксплуатацию и поверку общедомовых приборов учета потребления коммунальных услуг, оплату коммунальных услуг, потребленных на содержание общего имущества объекта кондоминиума, а также на накопление денег на предстоящий в будущем капитальный ремонт общего имущества объекта кондоминиума или отдельных его видов;";
2) подпункт 1) пункта 5 изложить в следующей редакции:
"расходов на содержание общего имущества кондоминиума семьям (гражданам), проживающим в приватизированных жилищах или являющимся нанимателями (поднанимателями) жилых помещений (квартир) в государственном жилищном фонде;".

2. Шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау, экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының төрайымына (Ш. Торбаева) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
30-сессиясының төрағасы
Б. Бисалиев
Аудандық мәслихат хатшысы
А. Құрманбаев

2. Контроль за исполнением решения возложить на постоянную комисcию председателя (Ш. Торбаева) районного маслихата по вопросам соблюдение законодательства, экономики и бюджета.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной 30-сессии
районного маслихата Б. Бисалиев
Секретарь районного маслихата А. Курманбаев