Аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктерді жекешелендіру туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 08 сәуірдегі № 198 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 сәуірде № 3163 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағы 2) тармақшасына, "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 18-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" қаулысына сәйкес Махамбет аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О приватизации имуществ районной коммунальной собственности
Постановление Махамбетского районного акимата Атырауской области от 8 апреля 2015 года № 198. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 апреля 2015 года № 3163
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2011 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации", акимат Махамбетского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктер осы қаулының қосымшасына сәйкес жекешелендірілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Ж. Сейтқалиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Жаңабаев
Махамбет аудандық әкімдігінің 2015 жылғы "8" сәуірдегі № 198 қаулысына қосымша
Жекешелендіруге жататын аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктердің тізбесі
Мүліктің атауы
Шығарылған жылы
Теңгерім ұстаушы
1

1. Приватизировать имущества районной коммунальной собственности согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сейткалиева М.Ж.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Жанабаев
Приложение к постановлению Махамбетского районного акимата от "8" апреля 2015 г. № 198
Перечень имуществ районной коммунальной собственности подлежащих приватизации
Наименование имущества
Год выпуска
Балансодержатель
1