Махамбет аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 246 "2015 – 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 маусымдағы № 293 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 шілдеде № 3250 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2016 жылғы 13 қаңтардағы № 358 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 13.01.2016 № 358 шешімімен (қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109–бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Махамбет аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 246 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3079 санымен тіркелген, 2015 жылғы 29 қаңтардағы аудандық "Жайық шұғыласы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада:
"4 491 090" сандары "4 858 540" сандарымен ауыстырылсын;
"19 200" сандары "40 038" сандарымен ауыстырылсын;
"2 877 290" сандары "3 223 902" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"4 530 325" сандары "4 897 775" сандарымен ауыстырылсын;
2) 2-тармақта:
бірінші абзацтағы "2 193 184" сандары "2 539 796" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "7 802" сандары "8 527" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы "2 040" сандары "1 910" сандарымен ауыстырылсын;
он бесінші абзацтағы "балалар-жасөспірімдер дене шынықтыру дайындығы клубы ұйымының білім беру тапсырысын қаржыландыруға – 11 784 мың теңге" деген сөздер "балалар–жасөспірімдер дене шынықтыру даярлық клубы мемлекеттік мекемесін ұстауға – 11 784 мың теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
он жетінші абзацтағы "10 058" сандары "3 794" сандарымен ауыстырылсын;
он тоғызыншы абзацтағы "35 507" сандары "30 304" сандарымен ауыстырылсын;
жиырма жетінші абзацтағы "395 435" сандары "653 635" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"жастар тәжірибесін, әлеуметтік жұмыс орнын және кадрларды қайта даярлауды ұйымдастыруға -5 983 мың теңге;";
"аудандық білім беру бөлімінің оқушыларының жазғы демалысын ұйымдастыруға – 3 759 мың теңге.".
5–тармақта:

О внесении изменений и дополнений в решение Махамбетского районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 246 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 24 июня 2015 года № 293. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 10 июля 2015 года № 3250. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 13 января 2016 года № 358
Сноска. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 13.01.2016 № 358 (вводится в действие со дня принятия).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Махамбетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 246 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3079, опубликовано 29 января 2015 года в районной газете "Жайык шугыласы") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 491 090" заменить цифрами "4 858 540";
цифры "19 200" заменить цифрами "40 038";
цифры "2 877 290" заменить цифрами "3 223 902";
в подпункте 2);
цифры "4 530 325" заменить цифрами "4 897 775";
2) в пункте 2:
в первом абзаце цифры "2 193 184" заменить цифрами "2 539 796";
в четвертом абзаце цифры "7 802" заменить цифрами "8 527";
в седьмом абзаце цифры "2 040" заменить цифрами "1 910";
в пятнадцатом абзаце слова "11 784 тысяч тенге – на финансирование образовательного заказа организаций физической подготовки детско-юношеского клуба" заменить словами "11 784 тысяч тенге на содержание государственных учреждений физической подготовки детско-юношеского клуба";
в семнадцатом абзаце цифры "10 058" заменить цифрами "3 794";
в девятнадцатом абзаце цифры "35 507" заменить цифрами "30 304";
в двадцать седьмом абзаце цифры "395 435" заменить цифрами "653 635";
дополнить абзацами следующего содержания:
"5 983 тысяч тенге – на организацию молодежной практики, социально рабочих мест и на переподготовку кадров;";
"3 759 тысяч тенге – на организацию летнего отдыха учащихся в районном отделе образования.".
в пункте 5:

"32 276" деген сандар "21 326" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген 1 және 4 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау, экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрайымына (Ш. Торбаева) жүктелсін.
4. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
33-сессиясының төрағасы
М. Бисенова
Аудандық мәслихаттың хатшысы
А. Құрманбаев

цифры "32 276" заменить цифрами "21 326".
2. Приложения 1 и 4 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам соблюдения законодательства, экономики и бюджета (Ш. Торбаева).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель очередной
33-сессии районного маслихата
М. Бисенова
Секретарь районного маслихата
А. Курманбаев

1455
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1455
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1455
04
Білім беру
2148573
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
490190
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
322242
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
167948
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
31057
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
31057
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1627326
004
Жалпы білім беру
1427354
005
Балалар мен жасөспірімдерге қосымша білім беру
45270
008
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
2600
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
33679
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс–шараларды өткізу
1151
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
9500
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
150
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық–медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
8187
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
99435
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
05
Денсаулық сақтау
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
153811
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі

1455
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1455
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1455
04
Образование
2148573
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
490190
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
322242
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
167948
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
31057
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
31057
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1627326
004
Общеобразовательное обучение
1427354
005
Дополнительное образование для детей и юношества
45270
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
2600
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
33679
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1151
020
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
9500
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
150
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
8187
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
99435
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
05
Здравоохранение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
153811
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)

940
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
940
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
22711
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
22711
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
128040
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
35725
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6100
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1384
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
519
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
21023
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1356
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
21494
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
12053
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
8527
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18996
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
863
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2120
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
2120
07
Тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық
1100590
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4864
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
1070
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
3794
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
18000
004
Азаматтардың жекеленген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
18000
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру

940
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
940
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
22711
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
22711
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
128040
002
Программа занятости
35725
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6100
005
Государственная адресная социальная помощь
1384
006
Оказание жилищной помощи
519
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
21023
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1356
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
21494
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12053
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
8527
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18996
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
863
021
Капитальные расходы государственного органа
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2120
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
2120
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1100590
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4864
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
1070
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3794
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
18000
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
18000
005
Снос аварийного и ветхого жилья
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
79700
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
600
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
79100
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3425
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3425
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
151714
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
142764
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
8950
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
698035
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
40400
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
657635
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
88081
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
22969
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
41827
010
Жерлеу орындарын күтіп ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
23285
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
56771
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
56771
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
185091
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
82902
006
Жергілікті деңгейде мәдени–демалыс жұмыстарын қолдау
82902
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі

471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
79700
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
600
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
79100
072
Строительство служебного жилища и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, дострйка общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
074
Развитие и/или сооружение недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
123
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
3425
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3425
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
151714
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
142764
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
8950
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
028
Развитие коммунального хозяйства
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
698035
005
Развитие коммунального хозяйства
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
40400
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
657635
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
88081
008
Освещение улиц населенных пунктов
22969
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
41827
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
23285
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
56771
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
56771
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
185091
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
82902
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
82902
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)

006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
736
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1000
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
3950
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
14503
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14503
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
006
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
008
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екіншісіне ауыстыру жөніндегі жұмыстар
009
Елдi мекендердi жерге және шаруашылық жағынан орналастыру
010
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
011
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
27347
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
27347
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
13429
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
13429
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13429
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12
Көлік және коммуникация
888366
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1112
012
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда , ауылдық округтерде автомобиль жолдарын инфрақұрылымын дамыту
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1112
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
887254
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
187000
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
700254
13
Басқалар
58631
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
8032
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

006
Организация санитарного убоя больных животных
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
736
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1000
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
3950
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
14503
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
14503
003
Капитальные расходы государственного органа
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
006
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
008
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
009
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
010
Организация работ по зонированию земель
011
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
27347
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
27347
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
13429
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
13429
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
13429
015
Капитальные расходы государственного органа
12
Транспорт и коммуникации
888366
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1112
012
Развитие инфраструктуры автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
1112
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
887254
022
Развитие транспортной инфраструктуры
187000
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
700254
13
Прочие
58631
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
8032
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
Мемлекеттіңбқаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
01
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
1
Қаржы активтерін ел ішінде сатудан түсетін түсімдер
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-54100
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
54100
7
Қарыздар түсімі
14865
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
14865
2
Қарыз алу келісім–шарттары
14865
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Әкімші
Бағдарлама
А т а у ы
16
Қарыздарды өтеу
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
16
Қарыздарды өтеу
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
Махамбет аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 маусымдағы кезекті 33-сессиясының № 293 шешіміне 2 қосымша
Махамбет аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы кезекті 29-сессиясының № 246 шешіміне 4 қосымша
Ауылдық округтер әкімдері аппараттарының бюджеттік бағдарламаларын қаржыландыру мөлшері
(мың теңге)
Бағдарламалар коды
Ауылдық округтердің атауы
Бюджеттік бағдарламалардың атауы
Ақтоғай
Алға
Ақжайық
Алмалы
Бақсай
Бейбарыс

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Категория
Сумма тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Поступления от продажи финансовых активов государства
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
01
Поступления от продажи финансовых активов государства
1
Поступления от продажи финансовых активов внутри страны
Категория
Сумма тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
V. Дефицит (профицит) бюджета
-54100
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
54100
7
Поступление займов
14865
01
Внутренние государственные займы
14865
2
Договоры займа
14865
Функциональная группа
Сумма тыс.тенге
Администратор
Программа
Наименование
16
Погашение займов
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
Категория
Сумма тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
8
Используемые остатки бюджетных средств
39235
01
Остатки бюджетных средств
39235
1
Свободные остатки бюджетных средств
39235
Приложение 2 к решению № 293 очередной 33 сессии Махамбетского районного маслихата от 24 июня 2015 года
Приложение 4 к решению № 246 очередной 29-сессии Махамбетского районного маслихата от 26 декабря 2014 года
Размер финансирования бюджетных программ аппаратов акимов сельских округов
(тыс.тенге)
Код программы
Наименование сельских округов
Наименование бюджетных программ
Актугай
Алга
Акжайык
Алмалы
Баксай
Бейбарыс