Махамбет ауданының Алмалы, Ақжайық, Алға, Ақтоғай, Бейбарыс, Береке, Жалғансай, Ортақшыл, Сарайшық, Таңдай елді мекендерінің шекараларын (шегіндерін) өзгерту және белгілеу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 11 қарашадағы № 481 қаулысы және Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 қарашадағы № 334 бірлескен шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 желтоқсанда № 3409 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 491 шешімімен және Атырау облысы Махамбет аудандық әкімдігінің 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 316 бірлескен қаулысымен (олар алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 25.12.2020 № 491 шешімімен және Атырау облысы Махамбет аудандық әкімдігінің 2020 жылғы 29.12.2020 № 316 бірлескен қаулысымен (олар алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Махамбет ауданының елді мекендерінің шекаралары (шегіндері) Алмалыдан-290 га, Ақжайықтан-128 га, Алғадан-173 га, Ақтоғайдан-142 га, Бейбарыстан-452 га, Берекеден-296 га, Жалғансайдан-143 га, Ортақшылдан-92 га, Сарайшықтан-506 га, Таңдайдан-277 гектарларға осы қаулы мен шешім қосымшасына сәйкес өзгертіліп және белгіленсін.
2. Осы қаулы мен шешімнің орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасарына (А. Айманакумов) және аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау, экономика және бюджет мәселелері туралы тұрақты комиссиясына (Ш. Торбаева) тапсырылсын.
3. Осы қаулы мен шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Махамбет ауданының әкімі Ә.Нәутиев
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс 36-сессиясының төрағасы
Ш. Торбаева
Аудандық мәслихат хатшысы А. Құрманбаев
Махамбет аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 11 қарашадағы № 481 қаулысы және Махамбет аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 қарашадағы № 334 бірлескен шешіміне қосымша
Аудан әкімі Ә. Нәутиев
Маслихат хатшысы А. Құрманбаев

Об изменении и установлении границ (черт) населенных пунктов Махамбетского района Алмалы, Акжайык, Алга, Актогай, Бейбарыс, Береке, Жалгансай, Ортакшил, Сарайчик, Тандай
Cовместное постановление Махамбетского районного акимата Атырауской области от 11 ноября 2015 года № 481 и решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 20 ноября 2015 года № 334. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 29 декабря 2015 года № 3409. Утратило силу совместным решением маслихата Махамбетского района Атырауской области от 25 декабря 2020 года № 491 и постановлением акимата Махамбетского района Атырауской области от 29 декабря 2020 года № 316 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу совместным решением маслихата Махамбетского района Атырауской области от 25.12.2020 № 491 и постановлением акимата Махамбетского района Атырауской области от 29.12.2020 № 316 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ и районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить и установить границы (черты) согласно приложению настоящему постановлению и решению населенных пунктов Махамбетского района Алмалы-290 га, Акжайык-128 га, Алга-173 га, Актогай- на 142 га, Бейбарыс- 452 га, Береке-296 га, Жалгансай-143 га, Ортакшил-92 га, Сарайчик-506 га, Тандай-277 гектара.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления и решения возложить на заместителя акима района (А. Айманакумов) и на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам соблюдение законодательства, экономики и бюджета (Ш. Торбаева).
3. Настоящее постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Махамбетского района А. Наутиев
Председатель внеочередной
36-сессии районного маслихата
Ш. Торбаева
Секретарь районного маслихата А. Курманбаев
Приложение к совместному постановлению акимата Махамбетского района от 11 ноября 2015 года № 481 и решению маслихата Махамбетского района от 20 ноября 2015 года
Аким района А. Наутиев
Секретарь маслихата А. Курманбаев