Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы Сарайшық ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 20 сәуірдегі № 10 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 сәуірде № 3193 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет ауданы Сарайшық ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 15 маусымдағы № 16 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет ауданы Сарайшық ауылдық округі әкімінің 15.06.2015 № 16 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабына, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Махамбет аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2015 жылғы 28 қаңтардағы № 27 ұсынысына сәйкес ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарайшық ауылдық округіндегі "Сарайшық" асыл тұқымды шаруашылық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі аумағына пастереллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Махамбет аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнына (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Атырау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Махамбет аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) осы шешімнен туындайтын қажетті шараларды алу ұсынылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі
А. Мастекова
КЕЛІСІЛДІ:
Атырау облысы Денсаулық сақтау
басқармасының "Махамбет
аудандық орталық ауруханасы"
шаруашылық жүргізу құқығындағы
коммуналдық мемлекеттік
кәсіпорнының бас дәрігері
"22" сәуір 2015 жыл
Е. Сабиров
Қазақстан Республикасы
Тұтынушылардың құқықтарын
қорғау агенттігінің Атырау облысы
тұтынушылардың құқықтарын
қорғау департаментінің Махамбет
аудандық тұтынушылардың
құқықтарын қорғау басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
"22" сәуір 2015 жыл
Л. Мамаева

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение Сарайчиковского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 20 апреля 2015 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 28 апреля 2015 года № 3193. Утратило силу решением акима Сарайчиковского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 15 июня 2015 года № 16
Сноска. Утратило силу решением акима Сарайчиковского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 15.06.2015 № 16.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", представлением главного государственного ветринарного-санитарного инспектора Государственного учреждения "Махамбетская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан", за № 27 от 28 января 2015 года РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением болезни пастереллез установить ограничительные мероприятия на территории товарищества с ограниченной ответственностью "Племенное хозяйство "Сарайшык" Сарайчиковского сельского округа
2. Рекомендовать коммунальному государственному предприятию на праве хозяйственного ведения "Махамбетская центральная районная больница" Управления здравохранения Атырауской области (по согласованию), Республиканскому государственному учреждению "Махамбетское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Атырауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей" (по согласованию) принять необходимые меры вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа
А. Мастекова
СОГЛАСОВАНО:
Главный врач коммунального
государственного предприятия на
праве хозяйственного ведения
"Махамбетская центральная
районная больница"
Управления здравохранения
Атырауской области
"22" апреля 2015 года
Е. Сабиров
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Махамбетское районное управление
по защите прав потребителей
Департамента по защите прав
потребителей Атырауской области
Агентства Республики Казахстан
по защите прав потребителей"
"22" апреля 2015 года
Л. Мамаева