Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы Бақсай ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 18 мамырдағы № 7 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 маусымда № 3227 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет ауданы Бақсай ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 24 тамыздағы № 18 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет ауданы Бақсай ауылдық округі әкімінің 24.08.2015 № 18 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабына, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Махамбет аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2015 жылғы 9 сәуірдегі № 84 ұсынысына сәйкес ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бақсай ауылдық округіне қарасты Есмахан елді мекені аумағына құтыру ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Махамбет аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнына (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Атырау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Махамбет аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) осы шешімнен туындайтын қажетті шараларды алу ұсынылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Ж. Бисенов
МАТҚҚБ
КЕЛІСІЛДІ:
Атырау облысы Денсаулық сақтау
басқармасының "Махамбет аудандық
орталық ауруханасы" шаруашылық
жүргізу құқығындағы коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорнының бас дәрігері Е.Сабиров
"18" мамыр 2015 жыл
Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың
құқықтарын қорғау агенттігінің Атырау
облысы тұтынушылардың құқықтарын
қорғау департаментінің Махамбет
аудандық тұтынушылардың
құқықтарын қорғау басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысыЛ. Мамаева
"18" мамыр 2015 жыл

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Баксайского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 18 мая 2015 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 июня 2015 года № 3227. Утратило силу решением акима Баксайского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 24 августа 2015 года № 18
Сноска. Утратило силу решением акима Баксайского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 24.08.2015 № 18.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", представлением главного государственного ветринарного-санитарного инспектора Государственного учреждения "Махамбетская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 9 апреля 2015 года № 84 РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением болезни бешенства установить ограничительные мероприятия на территории населенного пункта Есмахан относящегося к Баксайскому сельскому округу.
2. Рекомендовать коммунальному государственному предприятию на праве хозяйственного ведения "Махамбетская центральная районная больница" Управления здравохранения Атырауской области (по согласованию), Республиканскому государственному учреждению "Махамбетское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Атырауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей" (по согласованию) принять необходимые меры вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа Ж. Бисенов
МРУЗПП
СОГЛАСОВАНО:
Главный врач коммунального
государственного предприятия
на праве хозяйственного ведения
"Махамбетская центральная
районная больница" Управления
здравохранения Атырауской области      Е. Сабиров
"18" мая 2015 года
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Махамбетское районное управление
по защите прав потребителей
Департамента по защите прав
потребителей Атырауской области
Агентства Республики Казахстан
по защите прав потребителей"      Л. Мамаева
"18" мая 2015 года