Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Исатай ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін және базалық жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Атырау облысы Исатай ауданы мәслихатының 2015 жылғы 30 шілдедегі № 273-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 тамызда № 3277 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 295-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 23.12.2015 № 295-V шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Салық кодексінің 387-бабы 1-1 тармағына, 444-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы заңының 6-бабына сәйкес, Исатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Исатай ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері және базалық жер салығының мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 26 маусымдағы № 264-V "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Исатай ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін және базалық жер салығының мөлшерлемелерін он есеге жоғарылату туралы" шешімі жойылсын.
Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
ХХХI сессиясы төрағасы
С. Меңдіғазиев
Аудандық мәслихат хатшысы Ж. Кадимов

О повышении ставок единного земельного налога и базовых ставок земельного налога на неиспользуемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в Исатайском районе
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 30 июля 2015 года № 273-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 10 августа 2015 года № 3277. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 23 декабря 2015 года № 295-V
Сноска. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 23.12.2015 № 295-V.
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 387, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:
Повысить ставки единного земельного налога и базовые ставки земельного налога в десять раз на неиспользуемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в Исатайском районе
Решение районного маслихата от 26 июня 2015 года № 264-V "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единног земельного налога в десять раз на неиспользуемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в Исатайском районе" отменить.
Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной ХХХI
сессии районного маслихата
С. Мендигазиев
Секретарь районного маслихата Ж. Кадимов