Аудандық коммуналдық меншіктегі мүлікті жекешелендіру туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 09 ақпандағы № 52 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 ақпанда № 3102 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 18 бабына, "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудандық коммуналдық меншіктегі мүлік осы қаулының қосымшасына сәйкес жекешелендірілсін.
2. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Әжіғалиевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Мұқанов
Аудан әкімдігінің 2015 жылғы "9" ақпандағы №52 қаулысына қосымша
Мүлік атауы
Шыққан жылы
Теңгерім ұстаушысы
1
Уаз-3163-343

О приватизации имущества районной коммунальной собственности
Постановление акимата Кызылкогинского района Атырауской области от 09 февраля 2015 года № 52. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 17 февраля 2015 года № 3102
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Приватизировать имущество районной коммунальной собственности согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ажигалиева Б.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Муканов
Приложение к постановлению акимата района от "9" февраля 2015 года № 52
Наименование имущества
Год выпуска
Балансодержатель
1
Уаз-3163-343