Қызылқоға аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № ХХІХ-1 "2015 - 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № ХХХ-3 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 сәуірде № 3183 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабынының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 80 қаулысын қарай келіп, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № ХХІХ-1 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 3093 тіркелген, 2015 жылы 5 наурыздағы аудандық "Қызылқоға" газетіне жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"3 947 763" деген сандар "3 763 068" деген сандармен ауыстырылсын;
"759 907" деген сандар "775 007" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"3 947 763" деген сандар "3 763 068" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-26 757" деген сандар "-44 716" деген сандармен ауыстырылсын.
6) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –44 716 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 26 757 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 17 959 мың теңге".
7) тармақшасы алынып тасталсын.
2) 2-тармақта:
"50" деген саны "60" деген санымен ауыстырылсын.
3) 4-тармақта:
2) тармақшада:
"мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге - 408 721 мың теңге;" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 153 348 мың теңге;
"3) мемлекеттік әкімшілік қызметшілерге төленетін еңбекақы деңгейін арттыруға – 12 510 мың теңге", деген тармақшасы алынып тасталсын;
5) тармақшада:

О внесении изменений и дополнений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 25 декабря 2014 года № ХХІХ-1 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 27 марта 2015 года № ХХХ-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 20 апреля 2015 года № 3183
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и рассмотрев постановление районного акимата от 20 марта 2015 года № 80 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2014 года № ХХІХ-1 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3093, опубликованное в районной газете "Кызылкога" 5 марта 2015 года) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 947 763" заменить цифрами "3 763 068";
цифры "759 907" заменить цифрами "775 007".
в подпункте 2):
цифры "3 947 763" заменить цифрами "3 763 068".
в подпункте 5):
цифры "- 26 757" заменить цифрами "-44 716".
подпункт 6) изложить в новой редакций:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 44 716 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 26 757 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 17 959 тысяч тенге".
подпункт 7) исключить.
2) в пункте 2:
цифру "50" заменить цифрой "60".
3) в пункте 4:
в подпункте 2):
"на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов - 408 721 тысяч тенге" изложить следующей редакции:
"на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов - 153 348 тысяч тенге";
подпункт "3) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих – 12 510 тысяч тенге", исключить;
в подпункте 5):

"44 148" деген сандар "46 123" деген сандармен ауыстырылсын, "(оның ішінде еңбекақы жүйесінің жаңа моделінің деңгейіне сәйкес еңбекақы мөлшерін жеткізуге - 4 476 мың теңге)" деген сөз алынып тасталсын;
9) тармақшада:
"5 353" деген сандар "4 974" деген сандармен ауыстырылсын;
10) тармақшада:
"73 724" деген сандар "48 734" деген сандармен ауыстырылсын;
11) тармақшада:
"5 240" деген сандар "16 693" деген сандармен ауыстырылсын;
13) тармақшада:
"3 600" деген сандар "400" деген сандармен ауыстырылсын;
17) тармақшада:
"45 614" деген сандар "27 614" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұнда 18), 19), 20), 21), 22), 23), 24) тармақшалармен толықтырылсын:
"18) мүгедектерге қызмет көрсетуге бағытталған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және бағыттағыштар орнатуға – 145 мың теңге.";
"19) агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға – 5 975 мың теңге.";
"20) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға – 1 043 мың теңге.";
"21) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар, оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізуге – 22 655 мың теңге.";
"22) "e-learning" электрондық оқыту жүйесіне – 6 166 мың теңге.";
"23) балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге – 5 156 мың теңге.";
"24) әскерге шақыру комиссиясынан өту кезеңінде азаматтарға консультациялық-диагностикалық қызметтер көрсетуге арналған шығындар мен медициналық қызметкерлердің еңбек ақы қорына – 3 499 мың теңге.".
4) 5-тармақта
келесі мазмұнда 2), 3) тармақшалармен толықтырылсын:

цифры "44 148" заменить цифрами "46 123", слова "(из них: 4 476 тысяч тенге - на доведение размера оплаты труда до уровня в соответствии с новой моделью системы оплаты труда)" исключить;
в подпункте 9):
цифры "5 353" заменить цифрами "4 974";
в подпункте 10):
цифры "73 724" заменить цифрами "48 734";
в подпункте 11):
цифры "5 240" заменить цифрами "16 693";
в подпункте 13):
цифры "3 600" заменить цифрами "400";
в подпункте 17):
цифры "45 614" заменить цифрами "27 614";
дополнить подпунктами 18), 19), 20), 21), 22), 23), 24) следующего содержания:
"18) на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организации, ориентированных на обслуживание инвалидов – 145 тысяч тенге.";
"19) содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса – 5 975 тысяч тенге.";
"20) на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния – 1 043 тысяч тенге.";
"21) на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для общеобразовательных организаций образования – 22 655 тысяч тенге.";
"22) на систему электронного обучения "e-learning" – 6 166 тысяч тенге.";
"23) на обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению – 5 156 тысяч тенге.";
"24) на фонд оплаты труда медицинских работников и затраты на оказания консультативно-диагностических услуг гражданам в период прохождения призывной комиссии – 3 499 тысяч тенге.".
4) в пункте 5:
дополнить подпунктами 2), 3), следующего содержания:

"2) сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен – 30 431 мың теңге.";
"3) сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен – 8 200 мың теңге.".
2. 1, 5-қосымшалар осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімді бақылауға алу аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту және экология жөніндегі тұрақты комиссияға (О. Жанықұлов) жүктелсін.

"2) на развитие системы водоснабжения из республиканского бюджета – 30 431 тысяч тенге.";
"3) на развитие системы водоснабжения из областного бюджета – 200 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 5 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по бюджету, финансам, экономике, развитии предпринимательства и экологии (О. Жаныкулов).

4. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы:
Т. Губайдуллин
Аудандық мәслихат хатшысы: Т. Бейсқали
Қызылқоға аудандық мәслихатының 2015 жылғы "27" наурыздағы № ХХХ-3 шешімімен бекітілген 1 қосымша
Қызылқоға аудандық мәслихатының 2014 жылғы "25" желтоқсандағы № ХХІХ-1 шешімімен бекітілген 1 қосымша
2015 жылға арналған бюджет
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге
І. Кірістер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата:
Т. Губайдуллин
Секретарь районного маслихата: Т. Бейскали
Утверждено решением Кызылкогинского районного маслихата от 27 марта 2015 года № ХХХ-3 Приложение 1
Утверждено решением Кызылкогинского районного маслихата от 25 декабря 2014 года № ХХІХ-1 Приложение 1
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
I . Доходы

18302
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
40383
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1570
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
7105
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
5156
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
201216
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5359
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
5359
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
171778
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
88141
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6190
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2000
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
17355
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
971
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
44598
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
6102
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
4921
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
23872
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21669
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2203
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
207
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
207
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
244994
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
16693
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу

18302
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
40383
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1570
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7105
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
5156
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
201216
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5359
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5359
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
171778
002
Программа занятости
88141
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6190
005
Государственная адресная социальная помощь
2000
006
Оказание жилищной помощи
1500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
17355
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
971
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
44598
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6102
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
4921
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
23872
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21669
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2203
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
207
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
207
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
244994
464
Отдел образования района (города областного значения)
16693
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020