Қызылқоға аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № ХХІХ-1 "2015 - 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2015 жылғы 18 қарашадағы № ХХХV-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 09 желтоқсанда № 3387 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеткодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабынының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2015 жылғы 17 қарашадағы № 234 "Аудан әкімдігінің 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 297 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысын қарай келіп, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 25 желтоқсандағы №ХХІХ-1 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 3093 тіркелген, 2015 жылы 5 наурыздағы аудандық "Қызылқоға" газетіне жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"3 818 486" деген сандар "4 183 494" деген сандармен ауыстырылсын;
"775 007" деген сандар "850 009" деген сандармен ауыстырылсын;
"8 493" деген сандар "9 030" деген сандармен ауыстырылсын;
"165 100" деген сандар "6 276" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 851 927" деген сандар "3 300 220" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"3 818 486" деген сандар "4 183 494" деген сандармен ауыстырылсын.
2) 4-тармақта:
12) тармақшада:
"1 140" деген сандар "1 085" деген сандармен ауыстырылсын;
16) тармақшада:
"450 000" деген сандар "766 412" деген сандармен ауыстырылсын;
17) тармақшада:
"27 614" деген сандар "20 630" деген сандармен ауыстырылсын;
20) тармақшада:
"1 043" деген сандар "1 119" деген сандармен ауыстырылсын;
21) тармақшада:
"22 655" деген сандар "40 142" деген сандармен ауыстырылсын;
22) тармақшада:
"6 166" деген сандар "5 044" деген сандармен ауыстырылсын;
25) тармақшада:
"3 759" деген сандар "2 400" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұнда 26), 27), 28), 29), 30), 31) тармақшалармен толықтырылсын:
"26) білім беру мекемелерінің ағымдағы шығындарына – 25 296 мың теңге.";
"27) қысқы мерзімге дайындық бойынша жұмыстар жүргізуге – 8 921 мың теңге.";
"28) елді мекендердегі су тазарту ғимараттарына және су желілеріне техникалық құжаттама дайындауга – 2 403 мың теңге.";

О внесении изменений и дополнений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 25 декабря 2014 года № ХХІХ-1 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 18 ноября 2015 года № ХХХV-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 09 декабря 2015 года № 3387
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и рассмотрев постановление районного акимата от 17 ноября 2015 года № 234 "О внесении изменений в постановление районного акимата от 19 декабря 2014 года № 297 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2014 года № ХХІХ-1 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3093, опубликованное в районной газете "Кызылкога" 5 марта 2015 года) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 818 486" заменить цифрами "4 183 494";
цифры "775 007" заменить цифрами "850 009";
цифры "8 493" заменить цифрами "9 030";
цифры "165 100" заменить цифрами "6 276";
цифры "2 851 927" заменить цифрами "3 300 220";
в подпункте 2):
цифры "3 818 486" заменить цифрами "4 183 494".
2) в пункте 4:
в подпункте 12):
цифры "1 140" заменить цифрами "1 085";
в подпункте 16):
цифры "450 000" заменить цифрами "766 412";
в подпункте 17):
цифры "27 614" заменить цифрами "20 630";
в подпункте 20):
цифры "1 043" заменить цифрами "1 119";
в подпункте 21):
цифры "22 655" заменить цифрами "40 142";
в подпункте 22):
цифры "6 166" заменить цифрами "5 044";
в подпункте 25):
цифры "3 759" заменить цифрами "2 400";
дополнить подпунктами 26), 27), 28), 29), 30), 31) следующего содержания:
"26) на текущее содержание учреждений образования – 25 296 тысяч тенге.";
"27) на проведение работ по подготовке к зимнему периоду – 8 921 тысяч тенге.";
"28) на подготовку технических документов водоочистных сооружений и водопроводных линий в населенных пунктах – 2 403 тысяч тенге.";

"29) мәдениет ұйымдарын материалдық-техникалық жабдықтауға – 23 500 мың теңге.";
"30) мәдениет ұйымдарын ағымдағы ұстауға – 20 000 мың теңге.";
"31) жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттер үшін – 9 500 мың теңге.";
3) 5-тармақта:
3) тармақшада:
"68 200" деген сандар "95 244" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұнда 5) тармақшамен толықтырылсын:
"5) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға – 7 174 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешім осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес 6 қосымшамен толықтырылсын.

"29) на материально-техническое оснащение учреждений культуры – 23 500 тысяч тенге.";
"30) на текущее содержание учреждений культуры – 20 000 тысяч тенге.";
"31) трансферты органам местного самоуправления – 9 500 тысяч тенге.";
3) в пункте 5:
в подпункте 3):
цифры "68 200" заменить цифрами "95 244";
дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда – 7 174 тысяч тенге.".
2. Дополнить указанное решение приложением 6 согласно приложению 3 к данному решению.

3. 15-қосымшалар осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
4. Осы шешімді бақылауға алу аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту және экология жөніндегі тұрақты комиссияға (О. Жанықұлов) жүктелсін.
5. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы:                        Т. Бейсқали
Қызылқоға аудандық мәслихатының
2015 жылғы "18" қарашадағы № ХХХV-1
шешімімен бекітілген 1 қосымша
Қызылқоға аудандық мәслихатының
2014 жылғы "25" желтоқсандағы № ХХІХ-1
шешімімен бекітілген 1 қосымша
2015 жылға арналған бюджет
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге
І. Кірістер

3. Приложения 15 изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по бюджету, финансам, экономике, развитии предпринимательства и экологии (О. Жаныкулов).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии,
секретарь маслихата:                       Т. Бейскали
Утверждено решением Кызылкогинского
районного маслихата от
18 ноября 2015 года № ХХХV-1 Приложение 1
Утверждено решением Кызылкогинского
районного маслихата от 25 декабря
2014 года № ХХІХ-1 Приложение 1
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
5
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы