Миялы ауылдық округінің Боран Нысанбаев көшесіне шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Миялы ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 04 наурыздағы № 11 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 18 наурызда № 3136 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға ауданы Миялы ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 101 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға ауданы Миялы ауылдық округі әкімінің 21.12.2015 № 101 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабына, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қызылқоға аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2015 жылғы 2 наурыздағы № 44 ұсынысына сәйкес, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Миялы ауылдық округінің Боран Нысанбаев көшесіне бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Қызылқоға аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнына (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Атырау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қызылқоға аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) осы шешімнен туындайтын қажетті шараларды алу ұсынылсын.
Осы шешімнің орындалысын бақылау ауылдық округ әкімінің орынбасары Ә. Шаймардановқа жүктелсін.
Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі: Н.М. Бекешов
КЕЛІСІЛДІ:
Атырау облысы Денсаулық сақтау
басқармасының "Қызылқоға аудандық
орталық ауруханасы" шаруашылық
жүргізу құқығындағы коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорнының бас дәрігері
С. Тайшыбай
"4" наурыз 2015 жыл
Қазақстан Республикасы Ұлттық
экономика министрлігі
Тұтынушылардың құқықтарын қорғау
комитетінің Атырау облысы
тұтынушылардың құқықтарын
қорғау департаментінің Қызылқоға
аудандық тұтынушылардың құқықтарын
қорғау басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы:
А. Аймуратова
"4" наурыз 2015 жыл

Об установлении ограничительных мероприятий на улице Бурана Нысанбаева Миялинского сельского округа
Решение акима Миялинского сельского округа Кзылкогинского района Атырауской области от 04 марта 2015 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 марта 2015 года № 3136. Утратило силу решением акима Миялинского сельского округа Кзылкогинского района Атырауской области от 21 декабря 2015 года № 101
Сноска. Утратило силу решением акима Миялинского сельского округа Кзылкогинского района Атырауской области от 21.12.2015 № 101.
В соответсвии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", предложением главного государственного ветеринарного - санитарного инспектора Государственного учреждения "Кзылкогинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 2 марта 2015 года № 44, аким сельского округа РЕШИЛ:
В связи с возникновением болезни бруцеллез установить ограничительные мероприятия на улице Бурана Нысанбаева Миялинского сельского округа.
Рекомендовать коммунальному государственному предприятию на праве хозяйственного ведения "Кызылкогинская центральная районная больница" Управления здравоохранения Атырауской области (по согласованию), Республиканскому государственному учреждению "Кызылкогинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Атырауской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан" (по согласованию) принять необходимые меры вытекающие из данного решения.
Контроль за исполнением настоящего решениявозложить на заместителя акима сельского округа А. Шаймарданова.
Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа: Н. Бекешов
СОГЛАСОВАНО:
Главный врач коммунального
государственного предприятия на праве
хозяйственного ведения "Кызылкогинской
центральной районной больницы"
Управления здравохранения
Атырауской области
С. Тайшыбай
"4" марта 2015 года
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Кызылкогинское районное управление
по защите прав потребителей Департамента
по защите прав потребителей
Атырауской области Комитета по защите
прав потребителей Министерства
национальной экономики
Республики Казахстан"
А. Аймуратова
"4" марта 2015 года