Индер ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Атырау облысы Индер ауданы әкімінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 14 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 ақпанда № 3108 болып тіркелді
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Индер ауданы әкімінің 13.01.2016 № 1 шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 23-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабына сәйкес Индер ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Индер аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен келісе отырып аудан аумағында қосымшаға сәйкес сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Д.Д. Шамұратовқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Арыстан
"КЕЛІСІЛДІ"
Индер аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы      Б. Құнас
"25" ақпан 2015 жыл
Индер ауданы әкімінің 2015 жылғы "25" ақпандағы № 14 шешіміне қосымша
Индер ауданының аумағында сайлау учаскелері, олардың орналасқан орны және шекаралары
№ 110 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Индербор кенті, "Шығыс" мөлтек ауданы 2 көше, 7 орын "Индер аудандық білім бөлімінің С.Сейфуллин атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8/71234/ 7-90-95
Шекаралары: С. Нұрқасынов көшесі, Қ. Бектұрғанов көшесі, Тұхфатов көшесі, С. Сейфуллин көшесі, Сейфуллин тұйық көшесі, Шахтер көшесі, Шахтер тұйық көшесі, Қорғантау көшесі, Қорғантау тұйық көшесі, М. Маметова көшесі, Ә. Молдағұлова көшесі, Ақтау көшесі ІV- учаскесі және Барлаушы мөлтек ауданында орналасқан үйлер.
№ 111 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Индербор кенті, Бейбітшілік көшесі № 1-үй, "Индер ауданы Индербор кенті әкімі аппаратының "Индер-Мәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты,
Телефон 8/71234/ 2-10-15.
Шекаралары: Подстанция учаскесі, Бейбітшілік көшесі, Майдыров көшесі № 1б, 2-1, 2-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7; Қазиев көшесі, Нұржанов көшесі, Шыршалы көшесі, Көпбаев көшесі, Нысанбаев көшесі, І – проезд , ІІ – проезд, ІІІ – проезд, ІV – проезд, V – проезд, VІ – проезд, Меңдіғалиев көшесі, Құбашев көшесі, Т.Ізтаев (VІІ проезд) көшесі, VІІІ – проезд, ІХ – проезд, Бейбарыс көшесі, Бейбарыс тұйық көшесі, Қонаев көшесі №1, 1А, 7, 9, 11, 17; Уәлиханов көшесі, Асанқайғы көшесі.
№ 112 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Индербор кенті, Қонаев көшесі № 17-а үй, "Индер аудандық білім бөлімінің М. Әуезов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,

Об образовании избирательных участков на территории Индерского района
Решение акима Индерского района Атырауской области от 25 февраля 2015 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 26 февраля 2015 года № 3108. Утратило силу решением акима Индерского района Атырауской области от 13 января 2016 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Индерского района Атырауской области от 13.01.2016 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Индерского района РЕШИЛ:
1. По согласованию с Индерской районной территориальной избирательной комиссией образовать на территории района избирательные участки согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Шамуратова Д.Д.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Арыстан
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Индерской районной
территориальной избирательной
комиссии
"25" февраля 2015 год
Б. Кунас
Приложение к решению акима Индерского района № 14 от "25" февраля 2015 года
Избирательные участки, их местонахождение и
границы на территории Индерского района Избирательный участок № 110
Местонахождение: поселок Индербор, микрорайон "Шыгыс" 2 улица, 7 место, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени С. Сейфуллина Индерского районного отдела образования".
Телефон 8/71234/ 7-90-95.
Границы: улица С.Нуркасинова, улица К.Бектурганова, улица Тухфатова, улица С.Сейфуллина, переулок Сейфуллина, улица Шахтера, переулок Шахтер, улица Коргантау, переулок Коргантау, улица М. Маметовой, улица А. Молдагуловой, улица Актау, ІV- участок и дома расположенные в микрорайоне "Барлаушы".
Избирательный участок № 111
Местонахождение: поселок Индербор, улица Бейбитшилик дом № 1, здание коммунального государственного казенного предприятия "Индер-Мадениет" аппарата акима поселка Индербор Индерского района.
Телефон 8/71234/ 2-10-15.
Границы: участок Подстанция, улица Бейбитшилик, улица Майдырова № 1б, 2-1, 2-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7; улица Казиева, улица Нуржанова, улица Шыршалы, улица Купбаева, улица Нысанбаева, І – проезд, ІІ – проезд, ІІІ – проезд, ІV – проезд, V – проезд, VІ – проезд, улица Мендигалиева, улица Кубашева, улица Т.Изтаева (VІІ проезд), VІІІ – проезд, ІХ – проезд, улица Бейбарыс, переулок Бейбарыс,улица Конаева № 1, 1А, 7, 9, 11, 17; улица Валиханова, улица Асанкайгы.
Избирательный участок № 112
Местонахождение: поселок Индербор, улица Кунаева дом № 17-а, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени М.Ауэзова Индерского районного отдела образования".

Телефон 8/71234/ 2-11-82
Шекаралары: Төленбаев көшесі, Төленбаев тұйық көшесі, Д. Сұлтанғалиев көшесі, Некрасов тұйық көшесі, Иманғазиев көшесі, Горький көшесі, Мұсабаев көшесі, Абай көшесі, Момышұлы көшесі, Амангелді көшесі, Жамбыл көшесі, Жамбыл тұйық көшесі, Мөңкеұлы көшесі, Мөңкеұлы тұйық көшесі, Уәлиханов көшесі, Қонаев көшесі № 6, 6-6, 6-7, 6а-1, 6а-2, 6а-3, 6а-4, 6а-5, 6а-6, 6а-7, 6а-8, 6а-9, 6а-10, 6а-11, 6а-12, 6а-13, 6б-1, 6б-2, 6б-3, 6б-4, 6б-5, 6б-6, 6б-7, 6б-8, 6б-9, 6б-10, 6б-11, 6б-12, 6в-1, 6в-2, 6в-3, 6в-4, 6в-5, 6в-6, 6в-7, 6в-8, 6в-9, 6г-1,6г-2, 9, 10-1, 10-2, 10-3, 10-4, 10-5, 10-6, 10-7, 10-8, 10-9, 10-10, 10-11, 10-12; Сәтпаев көшесі, Сәтпаев тұйық көшесі, Махамбет көшесі №18, 20, 26, 30, Әубакіров көшесі және Шығыс мөлтек ауданында орналасқан барлық үйлер.
№ 113 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Индербор кенті, Махамбет көшесі № 14 үй, "Атырау облысы Білім беру басқармасының "Индер көп бейінді ауыл шаруашылық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты,
Телефон 8/71234/ 2-20-72
Шекаралары: Махамбет көшесі № 1, 1а, 2-2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25-1, 25-2, 27-1, 27-2, 28, 29, 31, 33-1, 33-2; Бозекенов көшесі, Бозекенов тұйық көшесі, Қазақстан көшесі, Қ.Қаражанов көшесі, Қонаев көшесі №22, 24; Тайсойған көшесі №7, 9, 10; Майдыров көшесі №1 және "Болашақ" мөлтек ауданында орналасқан барлық үйлер.
№ 114 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Индербор кенті, Оңдасынов тұйық көшесі №2 үй, "Индер аудандық білім бөлімінің Көктем қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,
Телефон 8/71234/ 3-01-57.
Шекаралары: Көктем мөлтек ауданы, Майдыров көшесі № 1а, Нұрпейісова көшесі, Нұрпейісова тұйық көшесі, Тайманов көшесі, Тайманов тұйық көшесі, Ақжайық көшесі, Досалиев көшесі, Құрманғазы көшесі, Алғашық көшесі, Атырау көшесі, Атырау тұйық көшесі, Алғабас көшесі, Алғабас тұйық көшесі, Нұрманов көшесі, Көктем-2 көшесі № 7, 39, 42, 43, 46; Көктем тұйық көшесі, Оңдасынов көшесі, Оңдасынов тұйық көшесі, Қалимов көшесі, Қалимов тұйық көшесі, Тайсойған көшесі № 5, 5-а, 14, 16, 18, Қонаев көшесіндегі № 19, 20, 21 үйлер.
№ 115 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Индер ауданы, Бөдене ауылы, М.Мөңкеұлы көшесі № 1 үй, "Индер аудандық білім бөлімінің Бөдене орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты,
Телефон 8/71234/ 26-3-11
Шекаралары: Бөдене ауылы, Жәкесбай учаскесі-№1, Ақсерке учаскесі № 1; Алғабас учаскесі.
№ 116 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Индер ауданы, Жарсуат ауылы, Ділмұқашев көшесі № 27/2 үй, "Индер ауданы Жарсуат ауылдық округі әкімі аппаратының "Жарсуат-Мәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Телефон 8/71234/ 2-11-82.
Границы: улица Туленбаева, переулок Туленбаева, улица Д.Султангалиева, переулок Некрасова, улица Имангазиева, улица Горького, улица Мусабаева, улица Абая, улица Момышулы, улица Амангелди, улица Жамбыла, переулок Жамбыла, улица Монкеулы, переулок Монкеулы, улица Валиханова, улица Конаева № 6, 6-6, 6-7, 6а-1, 6а-2, 6а-3, 6а-4, 6а-5, 6а-6, 6а-7, 6а-8, 6а-9, 6а-10, 6а-11, 6а-12, 6а-13, 6б-1, 6б-2, 6б-3, 6б-4, 6б-5, 6б-6,6б-7, 6б-8, 6б-9, 6б-10, 6б-11, 6б-12, 6в-1, 6в-2, 6в-3, 6в-4, 6в-5, 6в-6, 6в-7, 6в-8, 6в-9, 6г-1,6г-2, 9,10-1, 10-2, 10-3, 10-4, 10-5, 10-6, 10-7, 10-8, 10-9, 10-10, 10-11, 10-12; улица Сатпаева, переулок Сатпаева, улица Махамбета №18, 20, 26, 30; улица Аубакирова и все дома расположенные в микрорайоне "Шыгыс".
Избирательный участок № 113
Местонахождение: поселок Индербор, улица Махамбета дом № 14 здание коммунального государственного казенного предприятия "Индерский многопрофильный колледж сельского хозяйства" Управления образования Атырауской области"
Телефон 8/71234/ 2-20-72
Границы: улица Махамбета № 1, 1а, 2-2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25-1, 25-2, 27-1, 27-2, 28, 29, 31, 33-1, 33-2; улица Бозекенова, переулок Бозекенова, улица Казахстан, улица К.Каражанова, улица Конаева №22, 24; улица Тайсойган №7, 9, 10; улица Майдырова №1 и все дома расположенные в микрорайоне "Болашак".
Избирательный участок № 114
Местонахождение: поселок Индербор, переулок Ондасынова дом № 2, здание коммунального государственного учреждения "Казахская средняя школа Коктем Индерского районного отдела образования"
Телефон 8/71234/ 3-01-57
Границы: микрорайон Коктем, улица Майдырова № 1а, улица Нурпеисовой, переулок Нурпеисовой, улица Тайманова, переулок Тайманова, улица Акжайык, улица Досалиева, улица Курмангазы, улица Алгашык, улица Атырау, переулок Атырау, улица Алгабас, переулок Алгабас, улица Нурманова, улица Коктем-2 № 7, 39, 42, 43, 46; переулок Коктем, улица Ондасынова, переулок Ондасынова, улица Калимова, переулок Калимова, улица Тайсойган №5, 5-а, 14, 16, 18, дома №19, 20, 21 на улице Конаева.
Избирательный участок № 115
Местонахождение: Индерский район, село Будене, улица М.Мункеулы дом № 1, здание коммунального государственного учреждения "Буденевская средняя школа Индерского районного отдела образования"
Телефон 8/71234/ 26-3-11
Границы: село Бодене, участок Жакесбай – №1; участок Аксерке - №1; участок Алгабас.
Избирательный участок № 116
Местонахождение: Индерский район, село Жарсуат, улица Дильмукашева дом № 27/2, здание государственного коммунального казенного предприятия "Жарсуат-Мадениет" аппарата акима Жарсуатского сельского округа Индерского района.

Телефон 8/71234/ 23-5-96
Шекаралары: Жарсуат ауылы, Ақтан елді-мекені, Қызылжар елді-мекені, Базым учаскесі, Сансыз учаскесі, Жаңақұдық учаскесі, Баймағанбет учаскесі, Молымбет – 1 учаскесі.
№ 117 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Индер ауданы, Құрылыс ауылы, Мектеп көшесі № 3 үй, "Индер ауданы Жарсуат ауылдық округі әкімі аппаратының "Құрылыс-Мәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Телефон 8/71234/ 29-6-07
Шекаралары: Құрылыс ауылы, Бұхар елді-мекені, Көтібай учаскесі, Кетебай учаскесі, Жаманқұдық учаскесі, Ескі Мәтеш учаскесі, Қуат учаскесі, Орлой учаскесі, Мықтыбай учаскесі, Қырыққұдық учаскесі, Қуысой учаскесі, Мита учаскесі, Жамансай учаскесі, Тасқұдық учаскесі, Өтеміс учаскесі, Анаржалы учаскесі.
№ 118 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Индер ауданы, Көктоғай ауылы, Сейфуллин көшесі № 36 үй, "Индер ауданы Көктоғай ауылдық округі әкімі аппаратының "Көктоғай-Мәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Телефон 8/71234/ 28-7-49
Шекаралары: Көктоғай ауылы, Топайлы учаскесі, Ақтөбе учаскесі.
№ 119 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Индер ауданы, Көктоғай ауылы, Мұқанәлі учаскесі Сыралы фельдшерлік амбулатория ғимараты.
Телефон 8/71234/ 28-4-69
Шекаралары: Мұқанәлі учаскесі, Шегәлі учаскесі, Жолқызыл учаскесі, Ноғайтөбе учаскесі, Асанбай учаскесі, Шумный учаскесі, Махмет учаскесі, Жолқұдық учаскесі, Бәкібас учаскесі, Әбілен учаскесі, Абуғали учаскесі , Жылқыбай учаскесі, Фарид учаскесі, Құрмет учаскесі, Каки учаскесі, Хамзат учаскесі, Төсқұдық учаскесі, Мәмбет учаскесі, Ұзақбай учаскесі, Мұғал учаскесі, Көктерек учаскесі.
№ 120 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Индер ауданы, Өрлік ауылы, Үсенов көшесі № 54 үй, "Индер ауданы Өрлік ауылдық округі әкімі аппаратының "Өрлік-Мәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты,
Телефон 8/71234/ 27-5-90
Шекаралары: Өрлік ауылында орналасқан барлық үйлер.
№ 121 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Индер ауданы, Өрлік ауылы, участок Сыралы № 1.
Телефон 8/71234/ 5-51-49
Шекаралары: Жұлдыз учаскесінде орналасқан үйлер.
№ 122 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Индер ауданы, Есбол ауылы, Тайманов көшесі № 43 үй, "Индер аудандық білім бөлімінің Жамбыл атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,
Телефон 8/71234/ 24-4-99
Шекаралары: Есбол ауылы, Меңдібай және Маринка учаскелерінде орналасқан барлық үйлер.
№ 123 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Индер ауданы, Ынтымақ ауылы, Қабдыраш көшесі № 13 үй, "Индер ауданы Есбол ауылдық округі әкімі аппаратының "Ынтымақ-Мәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Телефон 8/71234/ 23-5-96
Границы: село Жарсуат, населенный пункт Актан, населенный пункт Кызылжар, участок Базым, участок Сансыз, участок Жанакудык, участок Баймаганбет, участок Молымбет -1.
Избирательный участок № 117
Местонахождение: Индерский район, село Курылыс, улица Мектеп дом № 3, здание государственного коммунального казенного предприятия "Курлыс-Мадениет" аппарата акима Жарсуатского сельского округа Индерского района.
Телефон: 8/71234/ 29-6-07
Границы: село Курылыс, населенный пункт Бухар, участок Котибай, участок Кетебай, участок Жаманкудык, участок Ески Матеш, участок Куат, участок Орлой, участок Мыктыбай, участок Кырыккудык, участок Куысой, участок Мита, участок Жамансай, участок Таскудык, участок Отемис, участок Анаржалы.
Избирательный участок № 118
Местонахождение: Индерский район, село Коктогай, улица Сейфуллина дом № 36, здание коммунального государственного казенного предприятия "Коктогай-Мадениет" аппарата акима Коктогайского сельского округа Индерского района
Телефон: 8/71234/ 28-7-49
Границы: село Коктогай, участок Топайлы, участок Актобе.
Избирательный участок № 119
Местонахождение: Индерский район, село Коктогай, участок Муханали здание фельдшерской амбулатории Сыралы.
Телефон: 8/71234/ 28-4-69
Границы: участок Муканали, участок Шегали, участок Жолкызыл, участок Ногайтобе, участок Асанбай, участок Шумный, участок Махмет, участок Жолкудык, участок Бакибас, участок Абилен, участок Абугали, участок Жылкыбай, участок Фарид, участок Курмет, участок Каки, участок Хамзат, участок Тоскудык, участок Мамбет, участок Узакбай, участок Мугал, участок Коктерек.
Избирательный участок № 120
Местонахождение: Индерский район, село Орлик, улица Усенова, дом № 54, здание государственного коммунального казенного предприятия "Орлик-Мадениет" аппарата акима Орликовского сельского округа Индерского района
Телефон: 8/71234/ 27-5-90
Граница: Все дома расположенные в селе Орлик.
Избирательный участок № 121
Местонахождение: Индерский район, село Орлик, участок Сыралы № 1
Телефон 8/71234/ 5-51-49
Граница: Дома расположенные на участке Жулдыз.
Избирательный участок № 122
Местонахождение: Индерский район, село Есбол , улица Тайманова дом № 43, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Жамбыла Индерского районного отдела образования"
Телефон: 8/71234/ 24-4-99
Границы: Все дома расположенные в селе Есбол, на участках Мендибай и Маринка.
Избирательный участок № 123
Местонахождение: Индерский район, село Ынтымак, улица Кабдраша дом № 13, здание коммунального государственного казенного предприятия "Ынтымак-Мадениет" аппарата акима Есболского сельского округа Индерского района

Телефон 8/71234/ 25-6-81.
Шекаралары: Ынтымақ ауылы, Өмірәлі, Қайсағали және Үшаша учаскелерінде орналасқан барлық үйлер.
№ 124 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Индер ауданы, Есбол ауылдық округінің Елеусін учаскесіндегі №18 үй.
Телефон 8/71234/ 2-00-17
Шекаралары: Есбол ауылдық округі Елеусін учаскесінің Қарабидай, Тума, Биебау, Тоқпай, Мұқанғазы, Қараоба бөлімшелеріндегі үйлер.
№ 125 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Индер ауданы, Елтай ауылы, Жеңіс көшесі № 22 үй
"Индер ауданы Елтай ауылдық округі әкімі аппаратының "Елтай-Мәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Телефон 8/71234/ 25-7-02
Шекаралары: Елтай ауылында орналасқан барлық үйлер.
№ 126 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Индер ауданы, Аққала ауылы, Жұмалиев көшесі № 24 үй, "Индер ауданы Елтай ауылдық округі әкімі аппаратының "Аққала-Мәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Телефон 8/71234/ 29-1-17
Шекаралары: Аққала ауылында және Мұнай айдау стансасында (НПС) орналасқан барлық үйлер.
№ 127 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Индер ауданы, Елтай ауылы, участок Жырақұдык, Жанаман 1 қыстағы
Телефон 8/71234/ 55-3-19
Шекаралары: Жырақұдық учаскесінде орналасқан барлық үйлер.

Телефон: 8/71234/ 25-6-81
Границы: Все дома расположенные в селе Ынтымак, на участках Омирали, Кайсагали и Ушаша.
Избирательный участок № 124
Местонахождение: Индерский район, на участке Елеусин дом № 18, Есболского сельского округа
Телефон 8/71234/ 2-00-17
Границы: дома на участке Елеусин, в отделениях Карабидай, Тума, Биебау, Токпай, Мукангазы, Караоба Есболского сельского округа.
Избирательный участок № 125
Местонахождение: Индерский район, село Елтай, улица Женис дом № 22, здание государственного коммунального казенного предприятия "Елтай-Мадениет" аппарата акима Елтайского сельского округа Индерского района
Телефон: 8/71234/ 25-7-02
Граница: Все дома расположенные в селе Елтай.
Избирательный участок № 126
Местонахождение: Индерский район, село Аккала, улица Жумалиева дом № 24, здание государственного коммунального казенного предприятия "Аккала-Мадениет" аппарата акима Елтайского сельского округа Индерского района
Телефон: 8/71234/ 29-1-17
Границы: Все дома расположенные в селе Аккала и на Нефтеперекачивающей станции (НПС).
Избирательный участок № 127
Местонахождение: Индерский район, село Елтай, участок Жыракудык, зимовка Жанаман 1.
Телефон: 8/71234/ 55-3-19.
Граница: Все дома расположенные на участке Жыракудык.