Аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктерді жекешелендіру туралы
Атырау облысы Индер аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 06 сәуірдегі № 92 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 сәуірде № 3174 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 18 бабына, "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О приватизации имущества районной коммунальной собственности
Постановление акимата Индерского района Атырауской области от 06 апреля 2015 года № 92. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 16 апреля 2015 года № 3174
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации",акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктер осы қаулының қосымшасына сәйкес жекешелендірілсін.
2. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Нұрлыбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Арыстан
Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 06 сәуіріндегі № 92 қаулысына қосымша
Жекешелендіруге жататын аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктердің тізбесі

1. Приватизировать имущества районной коммунальной собственности согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Нурлыбаева К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Арыстан
Приложение к постановлению акимата района от 06 апреля 2015 года № 92
Перечень
имущества районной коммунальной собственности, подлежащих приватизации

Ескерту. Қосымшаға өзгеріс енгізілді – Атырау облысы Индер аудандық әкімдігінің 16.06.2015 № 170 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Мүлік атауы
Шығарылған жылы
Теңгерім ұстаушысы
1
Газ 3102-311 автокөлігі, тіркеу нөмері Е374BN
2002
"Индер аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
2
Волга Газ-3110 автокөлігі, тіркеу нөмері 635АК06
2000
"Индер аудандық экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
3
Уаз 2206 автокөлігі, тіркеу нөмері Е890АЕ
2000
"Индер аудандық білім бөлімінің Жамбыл атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4
Газ 3102 автокөлігі, тіркеу нөмері 760АЕ06
2007
"Индер ауданы Индербор кенті әкімі аппаратының "Индер-Мәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

Сноска. Приложение с изменением, внесенным постановлением Индерского районного акимата Атырауской области от 16.06.2015 № 170 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование имущества
Год выпуска
Балансодержатель
1
Автомобиль Газ 3102-311, регистрационный номер Е374BN
2002
Государственное учереждение "Индерский районный отдел занятости и социальных программ"
2
Автомобиль Волга Газ-3110, регистрационный номер 635АК06
2000
Государственное учереждение "Индерский районный отдел экономики и финансов"
3
Автомобиль Уаз 2206, регистрационный номер Е890АЕ
2000
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Жамбыла Индерского районного отдела образования"
4
Автомобиль Газ 3102, регистрационный номер 760АЕ06
2007
Государственное коммунальное казенное предприятие "Индер-Мәдениет" аппарата акима поселка Индербор Индерского района