Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 92 "Аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктерді жекешелендіру туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 маусымдағы № 170 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 01 шілдеде № 3236 болып тіркелді
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабын басшылыққа алып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 92 "Аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктерді жекешелендіру туралы" қаулысына (әрі қарай-Қаулы) (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3174 болып тіркелген, аудандық "Дендер" газетінде 2015 жылғы 23 сәуірде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
Қаулының қосымшасында 2 жолдағы "Волга Газ-3110 автокөлігі, тіркеу нөмері Е711AE" деген cөздер "Волга Газ-3110 автокөлігі, тіркеу нөмері 635АК06" деген сөздермен ауыстырылсын.
Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ. Нұрлыбаевқа жүктелсін.
Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Арыстан

О внесении изменения в постановление районного акимата от 6 апреля 2015 года № 92 "О приватизации имущества районной коммунальной собственности"
Постановление акимата Индерского района Атырауской области от 16 июня 2015 года № 170. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 01 июля 2015 года № 3236
Руководствуясь статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление районного акимата от 6 апреля 2015 года № 92 "О приватизации имущества районной коммунальной собственности" (далее - Постановление) (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3174, опубликованное 23 апреля 2015 года в районной газете "Дендер") следующие изменение:
в приложении Постановления в строке 2 слова "Автомобиль Волга Газ-3110, регистрационный номер Е711АЕ" заменить словами "Автомобиль Волга Газ-3110, регистрационный номер 635АК06".
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Нурлыбаева К.
Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистарции в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Арыстан