Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 248-V "2015 -2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 маусымдағы № 287-V қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 шілдеде № 3254 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109–бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 248-V "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3087 санымен енгізілген, 2015 жылы 05 ақпанда "Дендер" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"4 911 398" деген сандар "4 971 700" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 249 398" деген сандар "4 309 700" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"4 959 269" деген сандар "5 019 571" деген сандармен ауыстырылсын;
8-тармақта:
"10 410" деген сандар "4 093" деген сандармен ауыстырылсын;
10-тармақта:
"2 400" деген сандар "2 380" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 248-V "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 22 июня 2015 года № 287-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 июля 2015 года № 3254
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 248-V "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3087, опубликовано 05 февраля 2015 года в газете "Дендер) следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "4 911 398" заменить цифрами "4 971 700";
цифры "4 249 398" заменить цифрами "4 309 700";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "4 959 269" заменить цифрами "5 019 571";
в пункте 8:
цифры "10 410" заменить цифрами "4 093";
в пункте 10:
цифры "2 400" заменить цифрами "2 380";

"340" деген сандар "280" деген сандармен ауыстырылсын;
"149 000" деген сандар "199 570" деген сандармен ауыстырылсын;
10 тармақ келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"аудандық білім беру бөлімінің оқушылардың жазғы демалысын ұйымдастыруға – 3 329 мың теңге";
"Индер ауданындағы елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға – 10 000 мың теңге".
2. Шешімнің 1, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы, экология мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға (А. Үмітқалиев) жүктелсін.

цифры "340" заменить цифрами "280";
цифры "149 000" заменить цифрами "199 570";
пункт 10 дополнить строками следующего содержания:
"3 329 тысяч тенге – на организацию летнего отдыха учащихся районным отделом образования";
"10 000 тысяч тенге - на организацию водоснабжения населенных пунктов Индерского района".
2. Приложения 1, 7 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства, экологии (А. Умиткалиев).