Аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктерді жекешелендіру туралы
Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 28 қазандағы № 316 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 қарашада № 3343 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37-баптарына, "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 18-бабына, "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Осы қаулының қосымшасына сәйкес аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктер жекешелендірілсін.
Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Е. Нұрлыбаевқа жүктелсін.
Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Арыстан

О приватизации имуществ районной коммунальной собственности
Постановление акимата Индерского района Атырауской области от 28 октября 2015 года № 316. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 16 ноября 2015 года № 3343
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Приватизировать имущества районной коммунальной собственности согласно приложению к настоящему постановлению.
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Нурлыбаева К.Е.
Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Арыстан

Аудан әкімдігінің 2015 жылғы "28" қазандағы № 316 қаулысына қосымша
Жекешелендіруге жататын аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктердің тізбесі
Мүлік атауы
Шығарылған жылы
Теңгерім ұстаушысы
1
Трактор колесный МТЗ-80-У, тіркеу нөмері Е028AFD
1987
"Индер аудандық білім бөлімінің Б.Нысанбаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
Прицеп колесный, тіркеу нөмері AEDE072
1988
"Индер аудандық білім бөлімінің Б.Нысанбаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
ЮМЗ-6 л ,тіркеу нөмері AСD460E
1990
"Өрлік ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4
Автокөлік Газ 3102 121, тіркеу нөмері Е225BS
2004
"Индер аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
5
Автокөлік Ваз 21214, тіркеу нөмері 679АЕ06
2007
"Индер аудандық кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
6
Автокөлік Газ 3102-311, тіркеу нөмері 466AL06
2002
"Индер аудандық жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" коммуналдық
7
Тұрмыстық қатты қалдықтар салатын контейнерлер
2010
"Қазақстан Республикасы Атырау облысы Индербор кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

Приложение к постановлению акимата района от "28" октября 2015 года № 316
Перечень имущества районной коммунальной собственности, подлежащих приватизации
Наименование имущества
Год выпуска
Балансодержатель
1
Трактор колесный МТЗ-80-У, регистрационный номер Е028AFD
1987
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Б.Нысанбаева Индерского районного отдела образования"
2
Прицеп колесный, регистрационный номер AEDE072
1988
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Б.Нысанбаева Индерского районного отдела образования"
3
ЮМЗ-6 л, регистрационный номер AСD460E
1990
Государственное учреждение "Аппарат акима Орликовского сельского округа"
4
Автомобиль Газ 3102 121, регистрационный номер Е225BS
2004
Государственное учреждение "Индерский районный отдел образования"
5
Автомобиль Ваз 21214, регистрационный номер 679АЕ06
2007
Государственное учреждение "Индерский районный отдел предпринимательства и сельского хозяйства"
6
Автомобиль Газ 3102-311, регистрационный номер 466AL06
2002
Коммунальное государственное учреждение "Индерский районный отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния"
7
Контейнеры для твердо-бытовых отходов
2010
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Индербор" Атырауской области Республики Казахстан