Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 248-V "2015 -2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 қазандағы № 310-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 07 желтоқсанда № 3375 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Индер аудандық мәслихаты кезекті ХХХІІІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың ХХVІІІ сессиясының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 248-V "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3087 санымен енгізілген, 2015 жылғы 5 ақпанда "Дендер" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"5 129 544" деген сандар "5 260 191" деген сандармен ауыстырылсын;
"654 736" деген сандар "648 167" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 764" деген сандар "10 602" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 500" деген сандар "3 379" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 467 544" деген сандар "4 598 043" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"5 177 415" деген сандар "5 308 047" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 3) тармақшасындағы:
бірінші абзацта:
"32 703" деген сандар "45 187" деген сандармен ауыстырылсын;
екінші абзацта:
"32 703" деген сандар "35 090" деген сандармен ауыстырылсын;
"0" деген сан "10 082" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 5) тармақшасындағы:
"32 703" деген сандар "35 090" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 6) тармақшасындағы:
"80 574" деген сандар "93 043" деген сандармен ауыстырылсын;
"32 703" деген сандар "35 090" деген сандармен ауыстырылсын;
"0" деген сан "10 082" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"138 208" деген сандар "141 729" деген сандармен ауыстырылсын;
"43 134" деген сандар "50 922" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 039" деген сандар "1 123" деген сандармен ауыстырылсын;
9-тармақта:
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету - 15 мың теңге";
"жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу- 10 082 мың теңге";
10-тармақта:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 248-V "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 25 ноября 2015 года № 310-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 07 декабря 2015 года № 3375
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Индерский районный маслихат на очередной XХХІІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХVІІІ сессии районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 248-V "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3087, опубликовано 5 февраля 2015 года в газете "Дендер") следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "5 129 544" заменить цифрами "5 260 191";
цифры "654 736" заменить цифрами "648 167";
цифры "5 764" заменить цифрами "10 602";
цифры "1 500" заменить цифрами "3 379";
цифры "4 467 544" заменить цифрами "4 598 043";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "5 177 415" заменить цифрами "5 308 047";
в подпункте 3) пункта 1:
в первом абзаце:
цифры "32 703" заменить цифрами "45 187";
во втором абзаце:
цифры "32 703" заменить цифрами "35 090";
цифру "0" заменить цифрами "10 082";
в подпункте 5) пункта 1:
цифры "32 703" заменить цифрами "35 090";
в подпункте 6) пункта 1:
цифры "80 574" заменить цифрами "93 043";
цифры "32 703" заменить цифрами "35 090";
цифру "0" заменить цифрами "10 082";
в пункте 7:
цифры "138 208" заменить цифрами "141 729";
цифры "43 134" заменить цифрами "50 922";
цифры "1 039" заменить цифрами "1 123";
в пункте 9:
дополнить строками следующего содержания:
"15 тысяч тенге – на обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета";
"10 082 тысяч тенге – на погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом";
в пункте 10:

17 337
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
17 337
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
152 097
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
70 617
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 040
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 325
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 142
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 753
011
Жергiлiктi өкілетті органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
14 464
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
36 907
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
8 775
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
249
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
9 825
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
26 83
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
775
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
775
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 908
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 908
7
Тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық
1 041 608
1
Тұрғын үй шаруашылығы
395 385
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4 473
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
380
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
4 093
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
387 894
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
318 351
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
69 543
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3 018
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты
іске асыру жөніндегі қызметтер

17 337
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
17 337
801
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
152 097
004
Программа занятости
70 617
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 040
007
Оказание жилищной помощи
1 325
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 142
010
Государственная адресная социальная помощь
3 753
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
14 464
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
36 907
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
8 775
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
249
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
9 825
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
26 83
801
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
775
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
775
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 908
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1 908
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 041 608
1
Жилищное хозяйство
395 385
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4 473
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
380
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4 093
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
387 894
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
318 351
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
69 543
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
3 018
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда