Индер ауданы Индербор кентінің кейбір көшелерін қайта атау туралы
Атырау облысы Индер ауданы Индербор кенті әкімінің 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 139 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 05 қаңтарда № 3417 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35- бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 - бабының 4) тармақшасына, Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы қорытындысына сәйкес Индербор кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Индер ауданы, Индербор кентінің мынадай көшелері:
1) "Барлаушы" шағын ауданы, №1 көшесі – "Керей хан" көшесі;
2) "Барлаушы" шағын ауданы, №2 көшесі– "Жәнібек хан" көшесі;
3) "Шығыс" шағын ауданы, №1 көшесі– "Әбілқайыр хан" көшесі;
4) "Шығыс" шағын ауданы, №4 көшесі – "Қасым хан" көшесі;
5) "Шығыс" шағын ауданы, №5 көшесі – "Хақназар хан" көшесі;
6) "Шығыс" шағын ауданы, №11 көшесі – "Есім хан" көшесі;
7) "Болашақ" шағын ауданы, № 3 көшесі – "Жәңгір хан" көшесі;
8) "Болашақ" шағын ауданы, №4 көшесі – "Тәуке хан" көшесі деп қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кент әкімі А. Құсайнов

О переименовании некоторых улиц поселка Индербор Индерского района
Решение акима поселка Индербор Индерского района Атырауской области от 23 декабря 2015 года № 139. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 05 января 2016 года № 3417
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", заключением Атырауской областной ономастической комиссии от 11 декабря 2015 года аким Индерборского поселка РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы поселка Индербор Индерского района:
1) микрорайон "Барлаушы", улице № 1 – улица "Керей хана";
2) микрорайон "Барлаушы", улице № 2 – улица "Жанибек хана";
3) микрорайон "Восток", улице № 1– улица "Абулхайр хана";
4 микрорайон "Восток", улице № 4– улица "Касым хана";
5) микрорайон "Восток", улице № 5– улица "Хакназар хана";
6) микрорайон "Восток", улице № 11– улица "Есим хана";
7) микрорайон "Болашак", улице № 3– улица "Жангир хана";
8) микрорайон "Болашак", улице № 4– улица "Тауке хана".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка А. Кусайнов