2016 - 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 327-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 қаңтарда № 3440 болып тіркелді
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Индер ауданы мәслихатының 10.02.2017 № 85-VI шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет жобасын қарап, аудандық мәслихат кезектен тыс ХХХІV сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 779 584 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 793 065 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 22 088 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 500 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 3 960 931 мың теңге;
2) шығындар – 4 800 792 мың теңге
3) таза бюджеттік несиелендіру – 13 182 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 25 452 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 12 270 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 25 452 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 46 660 мың теңге:
қарыздар түсімі – 25 452 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 21 208 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 12 270 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 26.04.2016 № 4-VI; 11.07.2016 № 22-VI; 02.11.2016 № 49-VI; 13.12.2016 № 72-VI шешімдерімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгiзiледi).
2. Аудан бюджетіне жалпы мемлекеттік салықтар түсімінің жалпы сома нормативі 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100%;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100%;
әлеуметтік салық – 100%.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 11.07.2016 № 22-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгiзiледi).

О районном бюджете на 2016-2018 годы
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 21 декабря 2015 года № 327-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 января 2016 года № 3440. Утратило силу решением маслихата Индерского района Атырауской области от 10 февраля 2017 года № 85-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата Индерского района Атырауской области от 10.02.2017 № 85-VI.
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложенный акиматом района проект районного бюджета на 2016-2018 годы, районный маслихат на внеочередной XХХІV сессии РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 779 584 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 793 065 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 22 088 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 960 931 тысяч тенге;
2) затраты – 4 800 792 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13 182 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 25 452 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 270 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 25 452 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 46 660 тысяч тенге:
поступление займов – 25 452 тысяч тенге;
погашение займов – 21 208 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 12 270 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Индерского районного маслихата Атырауской области от 26.04.2016 № 4-VI; от 11.07.2016 № 22-VI; 02.11.2016 № 49-VI; 13.12.2016 № 72-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Утвердить на 2016 год норматив общей суммы поступлений общегосударственных налогов в районном бюджете в следующих объемах:
индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 100%;
индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 100%;
социальный налог – 100%.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенным решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 11.07.2016 № 22-VI (вводится в действие с 01.01.2016).

3. Тиісті бюджеттің кірісіне:
бірыңғай бюджеттік сыныптаудың кірістер сыныптамасының "Әлеуметтік салық" коды бойынша - бұрын Зейнетақы қорына, Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталыққа, Міндетті медициналық сақтандыру қорына, Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына, Жұмыспен қамтуға жәрдемдесу қорына аударылып келген жарналар жөніндегі берешек, сондай-ақ автомобиль жолдарын пайдаланушылардың Жол қорына түсіп келген аударымдары;
"Өндірушілер көтерме саудада өткізетін, өзі өндіретін бензин (авиациялық бензинді қоспағанда)" коды бойынша – бұрын Жол қорына түсіп келген бензиннен алынатын алым бойынша берешек;
"Өндірушілер көтерме саудада өткізетін, өзі өндіретін дизель отыны" коды бойынша - бұрын Жол қорына түсіп келген дизель отынынан алынатын алым бойынша берешек есептелетін болып белгіленсін.
4. Жұмыс берушiлер еңбекке уақытша жарамсыздығы, жүктiлiгi мен босануы бойынша, бала туған кезде, жерлеуге есептеген, Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорынан төленiп келген жәрдемақы сомаларының көрсетілген қорға аударымдардың есептелген сомасынан асып түсуi нәтижесiнде 1998 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша құралған терiс сальдо ай сайын жалақы қорының 4 пайызы шегiнде әлеуметтiк салық төлеу есебiне жатқызылады.
5. Облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 2016 жылға – 1 778 596 мың теңге сомасында белгіленсін.
6. 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап азаматтық қызметшiлерге еңбекақы төлеу жүйесiнiң жаңа моделi бойынша еңбекақы төлеу, сондай-ақ оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшiн 10 пайыз мөлшерiнде ай сайынғы үстемеақы төлеу белгiленсiн.
7. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен келесі көлемдерде:
жергiлiктi бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшiлерге еңбекақы төлеу жүйесiнiң жаңа моделiне көшуге, сондай-ақ оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшiн ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 605 443 мың теңге;
экономикалық орнықтылықты қамтамасыз етуге – 35 030 мың теңге;
жергілікті бюджеттердің шығындарын өтеуді қамтамасыз етуге – 42 087 мың теңге;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға – 55 316 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 165 850 мың теңге;
мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің еңбекақысының деңгейін арттыруға – 52 337 мың теңге;
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамсыз ету нормасын арттыруға – 4 882 мың теңге;

3. Установить, что в доход соответствующего бюджета зачисляются:
по коду "Социальный налог" классификации доходов единой бюджетной классификации – задолженность по взносам, ранее перечислявшимся в Пенсионный фонд, Государственный центр по выплате пенсий, Фонд обязательного медицинского страхования, Фонд государственного социального страхования, Фонд содействия занятости, а также отчисления пользователей автомобильных дорог, ранее поступавшие в Дорожный фонд.
по коду "Бензин (за исключением авиационного) собственного производства, реализуемый производителями оптом" - задолженность по сбору с бензина, ранее поступавшему в Дорожный фонд;
по коду "Дизельное топливо собственного производства, реализуемое производителями оптом" - задолженность по сбору с дизельного топлива, ранее поступавшему в Дорожный фонд.
4. Отрицательное сальдо, образовавшееся по состоянию на 31 декабря 1998 года в результате превышения сумм начисленных работодателями пособий по временной нетрудоспособности, беременности и родам, при рождении ребенка, на погребение, выплачивавшихся из Фонда государственного социального страхования, над начисленной суммой отчислений в указанный фонд, ежемесячно засчитывается в счет уплаты социального налога в пределах 4 процентов от фонда заработной платы.
5. Предусмотреть на 2016 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в районный бюджет в сумме – 1 778 596 тысяч тенге.
6. Установить с 1 января 2016 года оплату труда гражданским служащим по новой модели системы оплаты труда, а также выплату им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам в размере 10 процентов.
7. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих объемах:
605 443 тысяч тенге - для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам;
35 030 тысяч тенге - на обеспечение экономической стабильности;
42 087 тысяч тенге – на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов;
55 316 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
165 850 тысяч тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
52 337 тысяч тенге - на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих;
4 882 тысяч тенге - на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами;

азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға – 1 437 мың теңге;
агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға – 4 186 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 26.04.2016 № 4-VI; 11.07.2016 № 22-VI шешімдерімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгiзiледi).
8. 2016 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен:
жалпы білім беру мектептерінде аз қамтылған отбасылардың оқушы балаларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге – 32 640 мың теңге;
білім беру мекемелерін материалдық–техникалық қамтамасыз етуге – 197 282 мың теңге;
білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу – 31 060 мың теңге;
аз қамтылған азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге – 15 759 мың теңге;
Чернобыль АЭС-сындағы апаттың салдарын жоюға қатысушыларға біржолғы материалдық көмек беруге – 1 045 мың теңге;
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға – 0 мың теңге;
"e-learning" электрондық оқыту жүйесіне – 9 905 мың теңге;
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа арнаулы техникалар және жабдықтар сатып алуға – 39 760 мың теңге;
балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беруге – 24 878 мың теңге;
алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеуге – 1 496 мың теңге;
елді мекендердің егжейлі-тегжейлі жоспарлау жобасын жасақтауға – 26 150 мың теңге.
автокөлік жолдарын күрделі және орташа жөндеуге – 240 971 мың теңге;
білім беру ұйымдарын ағымдағы ұстауға – 16 653 мың теңге;
білім беру нысандарын күрделі жөндеу үшін жобалау-сметалық құжаттаманы жасақтау немесе түзетуге – 322 мың теңге;
туберкулезбен ауыратын және амбулаториялық деңгейде ем алатын адамдарға ай сайын 10 айлық есептік көрсеткіш көлемінде әлеуметтік көмек көрсетуге – 3 182 мың теңге;
жастар тәжірибесін ұйымдастыру үшін – 3 818 мың теңге;
қысқы мерзімге дайындық жұмыстарын жүргізуге – 51 670 мың теңге;
автокөлік жолдарын ағымдағы ұстау шығындарына – 15 054 мың теңге;
ветеринариялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету іс-шараларына – 5 258 мың теңге;
елді-мекендерде жайылымдық жерлерді суландыру үшін каналдарды сумен жабдықтауға – 15 500 мың теңге;
құқық бұзушылықтың криминогендік картасын жасақтауға – 2 086 мың теңге;
жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыруға – 985 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін;

1 437 тысяч тенге - на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния;
4 186 тысяч тенге – на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решениями Индерского районного маслихата Атырауской области от 26.04.2016 № 4-VI; от 11.07.2016 № 22-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
8. Учесть что, в районном бюджете на 2016 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета:
32 640 тысяч тенге - на обеспечение горячим питанием детей из малообеспеченных семей в общеобразовательных школах;
197 282 тысяч тенге - на материально-техническое оснащение организаций образования;
31 060 тысяч тенге - на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для общеобразовательных организаций образования;
15 759 тысяч тенге – на оказание социальной помощи малообеспеченным категориям граждан;
1 045 тысяч тенге - на единовременную материальную помощь участникам ликвидации аварии на Чернобыльской АЭС;
0 тысяч тенге - на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках "Дорожной карты занятости 2020";
9 905 тысяч тенге - на систему электронного обучения "e-learning";
39 760 тысяч тенге - на приобретение спецтехники и оборудования для жилищно-коммунального хозяйства;
24 878 тысяч тенге – на дополнительное образование для детей и юношества по спорту;
1 496 тысяч тенге – на возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения;
26 150 тысяч тенге - на разработку проекта детальной планировки населенных пунктов.
240 971 тысяч тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог;
16 653 тысяч тенге - на текущее содержание учреждений образования;
322 тысяч тенге - на разработку или корректировку проектно-сметной документации для капитального ремонта объектов образования;
3 182 тысяч тенге - на оказание ежемесячной социальной помощи в размере 10 месячных расчетных показателей гражданам больным туберкулезом и лечащимся на амбулаторном уровне;
3 818 тысяч тенге – на организацию молодежной практики;
51 670 тысяч тенге - на проведение работ по подготовке к зимнему периоду;
15 054 тысяч тенге - на расходы по текущему содержанию автомобильных дорог;
5 258 тысяч тенге - на мероприятия по обеспечению ветеринарной безопасности;
15 500 тысяч тенге - на водоснабжение каналов в сельских населенных пунктах для орошения пастбищ;
2 086 тысяч тенге - на разработку криминогенной карты правонарушений;
985 тысяч тенге - на ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020;

бюджеттік мекемелерді ағымдағы ұстауға – 180 126 мың теңге.
Ескерту. 8-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 26.04.2016 № 4-VI; 11.07.2016 № 22-VI; 02.11.2016 № 49-VI; 13.12.2016 № 72-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгiзiледi).
9. 2016 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен:
инженерлік инфрақұрылым құрылысына - 73 573 мың теңге;
ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 189 123 мың теңге;
елді мекендердегі кірме және кентішілік жолдарды жаңғырту үшін жобалау-сметалық құжаттаманы жасақтауға – 7 000 мың теңге;
ауыл шаруашылығы объектілерін дамытуға – 15 710 мың теңге нысаналы даму трансферттері көзделсін.
Ескерту. 9-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 11.07.2016 № 22-VI; 02.11.2016 № 49-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгiзiледi).
10. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға - 25 452 мың теңге сомасында бюджеттiк кредиттер беру көзделгенi ескерiлсiн.
11. 2016 жылға жергілікті атқарушы органдарының резерві 14 339 мың теңге сомасында бекітілсін.
12. 2016 жылға арналған жергілікті бюджеттің орындалу процесінде қысқартуға жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

180 126 тысяч тенге - на текущее содержание бюджетных учреждений.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решениями Индерского районного маслихата Атырауской области от 26.04.2016 № 4-VI; от 11.07.2016 № 22-VI; 02.11.2016 № 49-VI; 13.12.2016 № 72-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
9. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета:
73 573 тысяч тенге – на строительство инженерной инфраструктуры;
189 123 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
7 000 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации на реконструкцию подъезных и внутрипоселковых дорог в населенных пунктах;
15 710 тысяч тенге - на развитие объектов сельского хозяйства.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенным решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 11.07.2016 № 22-VI; 02.11.2016 № 49-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
10. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрены кредиты в сумме – 25 452 тысяч тенге местным исполнительным органам на реализацию мер социальной поддержки специалистов.
11. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2016 год в сумме 14 339 тысяч тенге.
12. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2016 год, согласно приложению 4.

13. 2016 жылға арналған кент, ауылдық округтер әкімдері аппараттарының бюджеттік бағдарламаларын қаржыландыру мөлшері 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
14. Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің бөліндісі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
15. Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету 5000 теңге мөлшерінде белгіленсін.

13. Утвердить объем финансирования бюджетных программ аппаратов акимов поселка, сельских округов на 2016 год согласно приложению 5.
14. Утвердить расшифровку трансфертов органам местного самоуправления согласно приложению 6.
15. Установить в размере 5000 тенге социальную помощь для приобретения топлива специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах в соответствии с законодательством Республики Казахстан.

16. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.
17. Осы шешімнің атқарылуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы, экология мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін (А. Үмітқалиев).

16. Установить специалистам в области социального обеспечения, образования и культуры, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
17. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства, экологии (А. Умиткалиев).

40 417
2
Әлеуметтiк көмек
156 405
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкімінің аппараты
26 680
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
26 680
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
129 725
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
76 618
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 235
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 582
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
540
011
Жергiлiктi өкілетті органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
25 098
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
19 582
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1 070
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 349
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 349
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 349
7
Тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық
514 918
1
Тұрғын үй шаруашылығы
102 900
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкімінің аппараты
3 671
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
2 686
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
985
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 000
004
Азаматтардың жекеленген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
1 000
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
93 441
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
93 441
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
4 788
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты
іске асыру жөніндегі қызметтер
4 788
2
Коммуналдық шаруашылық
321 988
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

40 417
2
Социальная помощь
156 405
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
26 680
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
26 680
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
129 725
004
Программа занятости
76 618
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 235
007
Оказание жилищной помощи
1 582
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
540
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
25 098
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
19 582
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1 070
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 349
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 349
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 349
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
514 918
1
Жилищное хозяйство
102 900
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3 671
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 686
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
985
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 000
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
1 000
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
93 441
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
93 441
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
4 788
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
4 788
2
Коммунальное хозяйство
321 988
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

44 288
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
44 288
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 855
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
18 932
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына (қамқоршыларына) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
6 383
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
10 118
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
171 676
2
Әлеуметтiк көмек
169 387
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
17 923
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
17 923
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
151 464
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
70 000
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 330
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 293
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 601
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
15 000
011
Жергiлiктi өкілетті органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
7 240
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
40 000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
10 000
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
2 289
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
2 289
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 289
7
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
115 992
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5 788
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
5 788
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 788
2
Коммуналдық шаруашылық
48 066
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

44 288
464
Отдел образования района (города областного значения)
44 288
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
8 855
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
18 932
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
6 383
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
10 118
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
171 676
2
Социальная помощь
169 387
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
17 923
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
17 923
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
151 464
004
Программа занятости
70 000
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 330
007
Оказание жилищной помощи
2 293
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 601
010
Государственная адресная социальная помощь
15 000
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
7 240
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
40 000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10 000
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
2 289
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
2 289
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 289
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
115 992
1
Жилищное хозяйство
5 788
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
5 788
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
5 788
2
Коммунальное хозяйство
48 066
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
011
Жергiлiктi өкілетті органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы кезектен тыс ХXХІV сессиясының № 327-V шешiмiне 5-қосымша
Кенттiк, ауылдық округтер әкiмдерi аппараттарының 2016 жылға арналған бюджеттiк бағдарламаларын қаржыландыру көлемі (мың теңге)
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 13.12.2016 № 72-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгiзiледi).
Бағдарламалардың коды
Кенттiң, ауылдық округтердiң атауы
Бюджеттiк бағдарламалардың атауы
Индербор кенті
Жарсуат ауылдық округi
Бөдене ауылдық округi
Көктоғай ауылдық округi

801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
010
Государственная адресная социальная помощь
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
Приложение 5 к решению № 327-V внеочередной ХXХІV сессии районного маслихата от 21 декабря 2015 года
Объем финансирования бюджетных программ на 2016 год аппаратов акимов поселка, сельских округов (тысяч тенге)
Сноска. Приложение 5 в редакции решения Индерского районного маслихата Атырауской области от 13.12.2016 № 72-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
Код программы
Наименование поселка, сельских округов
Наименование бюджетных программ
Поселок Индербор
Жарсуатский сельский округ
Боденевский сельский оруг
Коктогайский сельский округ