Мақат ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Атырау облысы Мақат ауданы әкімінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 4 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 ақпанда № 3112 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат ауданы әкімінің 2019 жылғы 29 мамырдағы № 8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат ауданы әкімінің 29.05.201 9 № 8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабына сәйкес, Мақат ауданының әкімі, ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мақат аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен келісе отырып, аудан аумағында қосымшаға сәйкес сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау ауданы әкімі аппаратының басшысы Ж. Бұхарбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Е. Умаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Мақат аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
"25" ақпан 2015 жыл
А. Ергужиев
Аудан әкімінің 2015 жылғы "25" ақпандағы № 4 шешіміне қосымша
Мақат ауданы аумағындағы сайлау учаскелері, олардың жерлері мен шекаралары
№ 204 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Мақат кенті, Шағырова көшесі, "Мұса Баймұханов атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Мақат кенті, Ермаш Аманбердиев көшесі №1, 1а, 1в, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6-8, 10-14, 14а, 15, 17-19, 21, 22, 22а, 22б, 23, 23а, 24-26, 30, 31, 36, 36а, 37-39, 41-45, 48, 50-63, 65, 65а, 66, 66а, 69, 69а, 72-74, 81, 82, 85, 86, 89, 91-93, 95-98, 100-114, 114а, 115-119, 124-127, 129, 130, 132, 133, 133а, 135-138, 141, 141а, 142-145, 148-150, 152, 155, 156-159, 161, 166-171, 171б, 172, 172а, 173-181, 181а, 182, 185 үйлері, Базарғали Төлекбаев көшесі № 6-11, 21/1, 21/2, 22-25, 61, 183, 184, 186-188, 190-192, 194, 197-201, 203-207, 207а, 208-217, 219-224, 229-231, 233, 234, 240, 241, 243-251, 251а, 252-261, 261а, 262-265, 270, 271/1, 286 үйлері, Жұмабай Жұмағалиев көшесі № 256, 260-262, 266-268, 270, 272, 273, 273а, 275-283, 285, 285а, 285/1, 286, 290-301, 301а, 302-310, 310а, 311-318, 321, 323-330, 340, 341, 351-353, 356, 358-366, 368, 369, 371 үйлері және Нәбира Шағырова көшесі бойынша 2 қабатты № 18/1-18/3 тұрғын үйлері.
№ 205 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков на территории Макатского района
Решение акима Макатского района Атырауской области от 25 февраля 2015 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 27 февраля 2015 года № 3112. Утратило силу решением акима Макатского района Атырауской области от 29 мая 2019 № 8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Утратило силу решением акима Макатского района Атырауской области от 29.05.2019 № 8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Макатского района, РЕШИЛ:
1. По согласованию с Макатской районной территориальной избирательной комиссей образовать на территории района избирательные участки согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Бухарбаева Ж.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
Е. Умаров
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Макатской районной
территориальной избирательной
комиссии
"25" февраля 2015 год
А. Ергужиев
Приложение к решению акима № 4 от "25" февраля 2015 года
Избирательные участки, их местонахождение и границы на территории Макатского района
Избирательный участок № 204
Место расположения: поселок Макат, улица Шагировой, здание государственного учреждения "Средняя школа имени Муса Баймуханова".
Граница: поселок Макат, улица Ермаша Аманбердиева дома №1, 1а, 1в, 2 , 2а, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6-8, 10-14, 14а, 15, 17-19, 21, 22, 22а, 22б, 23, 23а, 24-26, 30, 31, 36, 36а, 37-39, 41-45, 48, 50-63, 65, 65а, 66, 66а, 69, 69а, 72-74, 81, 82, 85, 86, 89, 91-93, 95-98, 100-114, 114а, 115-119, 124-127, 129, 130, 132, 133, 133а, 135-138, 141, 141а, 142-145, 148-150, 152, 155, 156-159, 161, 166-171, 171б, 172, 172а, 173-181, 181а, 182, 185, улица Базаргали Тулекбаева дома №6-11, 21/1, 21/2, 22-25, 61, 183, 184, 186-188, 190-192, 194, 197-201, 203-207, 207а, 208-217, 219-224, 229-231, 233, 234, 240, 241, 243-251, 251а, 252-261, 261а, 262-265, 270, 271/1, 286, улица Жумабая Жумагалиева дома № 256, 260-262, 266-268, 270, 272, 273, 273а, 275-283, 285, 285а, 285/1, 286, 290-301, 301а, 302-310, 310а, 311-318, 321, 323-330, 340, 341, 351-353, 356, 358-366, 368, 369, 371 и 2 этажные дома по улице Набиры Шагировой №18/1-18/3.
Избирательный участок № 205

Орналасқан орны: Мақат кенті, 67 бөлімшесі, 45 үй, "Мақат аудандық білім беру бөлімінің жедел басқару құқығындағы "Нұрбөбек" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимараты.
Шекарасы: Мақат кенті, 67 бөлімше № 1, 1/1-1/5, 2а, 2/1, 2/2, 3, 4, 4/1, 4/2, 4/5, 4/6, 4/7, 4/13, 5, 5/1-5/4, 6, 6/1-6/4, 7, 8, 8а, 9, 9/1-9/4, 10/1-10/5, 11/1-11/4, 11-3, 11/7, 11/10, 12а, 12/2-12/4, 12/9-12/11, 13, 13/3, 13/5, 13/6, 13-7, 14, 15, 15/1-15/4, 16/1-16/4, 17/1, 17/2, 18, 18/1, 18/2, 18/4, 18/5, 19/1-19/4, 20, 21/2, 21/3, 22/1-22/6, 23/1-23/4, 24, 24/1, 24/2, 25/2-25/4, 34/1, 34/2, 35-39, 39/1, 39/2, 40, 41, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 51, 52, 53/1, 53/2, 54, 55/1, 55/2, 56, 57/1, 57/2, 58/1, 58/2, 59, 60, 61/1, 61/2, 62/1, 62/2, 63/1, 63/2, 64-72, 77, 78, 93, 109/1, 110, 112, 114/1-114/6, 115/1-115/4, 116, 117, 117/1, 117/2, 118/1, 118/2, 119/1, 119/2, 120/1-120/7, 120/7 а, 120/8, 120/9-120/11, 121/1, 121/2, 124/1, 124/2, 125/1, 125/2, 126/1, 126/2, 128/1-128/4, 129-131, 132/1, 132/2, 133, 134, 135/1-135/3, 140, 142, 144, 149 үйлері, 2 қабатты 18/4, 18/5 үйлері, 4 пәтерлік 2 қабатты №1-7, 45 үйлері және ағайынды Мұнайшы Телішевтер көшесі № 16 б, 20/1, 20/2, 36, 37, 73, 74/1, 74/2, 75/1, 75/2, 76/1, 76/2, 77/1, 77/2, 78/1, 78/2, 79/1, 79/2, 80, 80/1, 80/2, 81/1, 81/2, 82/1, 82/2, 83/1, 83/2, 84/1, 84/2, 85/1, 85/2, 86/1, 86/2, 87/1, 87/2, 88/1, 88/2, 89, 90/1, 90/2, 91/1, 91/2, 92/1, 92/2, 93, 94, 94/1, 94/2, 95, 96, 96/2, 96/3, 97-100, 100/2, 100а/1, 100а/2, 101-107, 108/1, 108/2, 111, 111/1, 111/2, 112а, 113, 115, 127/1, 127/2, 130/1-130/6, 133/1-133/6, 134, 136, 144 және 8 пәтерлік 2 қабатты №109, 110, 112 үйлері, 4 пәтерлік 2 қабатты № 93, 96 үйлері.
№ 206 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Мақат кенті, "Вокзал маңы" шағын ауданы, "Атырау облысының Мақат балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Мақат кенті, "Теміржолшылар" шағын ауданының Саламат Мұқашев көшесі 4 қабатты № 80/1, 80/2, 80/5, 80/7, 80/8, 32/1, 32/2 үйлері, 2 қабатты 16 пәтерлік КПД № 1-4, 6, 7 үйлері, Айман Жұмашева көшесі 68 пәтерлік 3 қабатты № 7 жаңа үйі, Қаныш Сәтбаев көшесі 2 қабатты 16 пәтерлік 100/1-100/4 үйлері, 5 қабатты 3 а үйі және 1 қабатты № 2, 2а, 3а, 4, 8/1, 14-18, Сүйеу Әлиев көшесі 2 қабатты 18/1, 18/2, 19, 20 үйлері, 2 қабатты жаңа 12/1, 12/2 үйлері.
№ 207 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Мақат кенті, Сүйеу Әлиев көшесі, 6 үй, "Хамза Санбаев атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Место расположения: поселок Макат, 67 отделение, дом 45, здание государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-детский сад "Нурбобек" на праве оперативного управления Макатского районного отдела образования.
Граница: поселок Макат, дома 67 отделение № 1, 1/1-1/5, 2а, 2/1, 2/2, 3, 4, 4/1, 4/2, 4/5, 4/6, 4/7, 4/13, 5, 5/1-5/4, 6, 6/1-6/4, 7, 8, 8а, 9, 9/1-9/4, 10/1-10/5, 11/1-11/4, 11-3, 11/7, 11/10, 12а, 12/2-12/4, 12/9-12/11, 13, 13/3, 13/5, 13/6, 13-7, 14, 15, 15/1-15/4, 16/1-16/4, 17/1, 17/2, 18, 18/1, 18/2, 18/4, 18/5, 19/1-19/4, 20, 21/2, 21/3, 22/1-22/6, 23/1-23/4, 24, 24/1, 24/2, 25/2-25/4, 34/1, 34/2, 35-39, 39/1, 39/2, 40, 41, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 51, 52, 53/1, 53/2, 54, 55/1, 55/2, 56, 57/1, 57/2, 58/1, 58/2, 59, 60, 61/1, 61/2, 62/1, 62/2, 63/1, 63/2, 64-72, 77, 78, 93, 109/1, 110, 112, 114/1-114/6, 115/1-115/4, 116, 117, 117/1, 117/2, 118/1, 118/2, 119/1, 119/2, 120/1-120/7, 120/7 а, 120/8-120/11, 121/1, 121/2, 124/1, 124/2, 125/1, 125/2, 126/1, 126/2, 128/1-128/4, 129-131, 132/1, 132/2, 133, 134, 135/1-135/3, 140, 142, 144, 149, 2 этажные дома 18/4, 18/5, 2 этажные 4 квартирные дома №1-7, 45 и дома по улице братьев Нефтяников Телишывых № 16 б, 20/1, 20/2, 36, 37, 73, 74/1, 74/2, 75/1, 75/2, 76/1, 76/2, 77/1, 77/2, 78/1, 78/2, 79/1, 79/2, 80, 80/1, 80/2, 81/1, 81/2, 82/1, 82/2, 83/1, 83/2, 84/1, 84/2, 85/1, 85/2, 86/1, 86/2, 87/1, 87/2, 88/1, 88/2, 89, 90/1, 90/2, 91/1, 91/2, 92/1, 92/2, 93, 94, 94/1, 94/2, 95, 96, 96/2, 96/3, 97-100, 100/2, 100а/1, 100а/2, 101-107, 108/1, 108/2, 111, 111/1, 111/2, 112а, 113, 115, 127/1, 127/2, 130/1-130/6, 133/1-133/6, 134, 136, 144 и 2 этажные 8 квартирные дома №109, 110, 112, 2 этажные 4 квартирные дома № 93, 96.
Избирательный участок № 206
Место расположения: поселок Макат, микрорайон Привокзальный, здание государственного учреждения "Макатская детско-юношеская спортивная школа Атырауской области".
Граница: поселок Макат, 4 этажные дома микрорайона "Железнодорожников" по улице Саламата Мукашева № 80/1, 80/2, 80/5, 80/7, 80/8, 32/1, 32/2, 2 этажные 16 квартирные дома КПД № 1-4, 6, 7, 3 этажный 68 квартирный новый дом № 7 по улице Айман Жумашевой, 2 этажные 16 квартирные дома по улице Каныша Сатбаева 100/1-100/4, 5 этажный дом 3а и 1 этажные дома №2, 2а, 3а, 4, 8/1, 14-18, 2 этажные дома по улице Суйеу Алиева 18/1, 18/2, 19, 20, 2 этажные новые дома 12/1, 12/2.
Избирательный участок № 207
Место расположения: поселок Макат, улица Суйеу Алиева, дом 6, здание государственного учреждения "Средняя школа имени Хамза Санбаева".

Шекарасы: "Теміржолшылар" шағын ауданының 4 қабатты № 80/3, 80/4, 80/6, 90/1, 89/1 үйлері; 2 қабатты 18 пәтерлік 18/1, 18/2 үйлері; "Болашақ" шағын ауданының № 1-6 үйлері; 16 пәтерлік КПД-5 үйі; №42 шағын ауданының №1-3, 3/3, 7, 13, 18, 20, 30, 31, 33, 36, 40, 42-44, 44а, 45-56, 56а, 57, 58, 58а, 59-66, 68-71, 73, 80, 85, 120, 121, ЖД-12, ЖД-13, ЖД-17, ЖД-65 үйлері, 1 қабатты "Вокзал маңы" шағын ауданының №2, 4-7, 9/1, 9/2 үйлері; 1 қабатты теміржолшы № 18, 30, 31, 33, 35, 40, 50 үйлері және 1 қабатты құрылысшы № 12, 14, 15 үйлері.
№ 208 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Мақат кенті, Сәтқұл Бекжанов көшесі, 222 үй, "№ 2 бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Мақат кенті, "Газшылар" шағын ауданының 4 қабатты № 13а, 13б, 13в, 13г үйлері, 3 қабатты №13ж үйі, 2 қабатты №13д, 13е үйлері, Қаныш Сәтпаев көшесінің 3 қабатты №18/1, 18/5 үйлері, 2 қабатты №18/2-18/4, ЖД-18/6 және 1 қабатты №1, 2, 2/1, 3/1-3/4, 5, 6, 9-17, 20, 22-27, 28/1, 28/2, 29-40, 40а, 41, 42, 46, 47, 50, 70, ЖД-№ 21, ЖД-23, ЖД-23а, ЖД-23/1, ЖД-70 үйлері, Жангелдин көшесінің № 1, 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4-8, 8/1, 8/2, 9, 9/1-2, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13-31, 33, 40, 41, 42а, 43-47, 50, 51 үйлері, 1 қабатты "Газшылар" шағын ауданының № 3, 31, 32 үйлері; 4 қабатты № 1, 1а, 2, 3, 4, 4/2, 5, 6, 6а, 7, 8, 8/2, 9-16, 18-20, 20а, 20/2, 21, 21а, 22, 22а, 22б, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28-30, 30а, 30б, 31, 31а, 32, 32а, 33, 33а, 34, 34а, 35-38, 38/1, 39, 39а, 40, 40а, 41-44, 44а, 45, 46, 46а, 47-49, 50а, 50б, 50/2, 51-54, 55а, 55б, 56, 57, 57/1, 58/1, 58/2, 59/1, 59/2, 60, 60/2, 61/1, 61/2, 62/1, 62/2, 63/1, 63/2, 64/1-64/3, 65а, 66, 67, 68/2, 69, 70/1, 70/2, 71/1, 71/2, 72, 72/1, 72/2, 74/1, 74/2, 75/1, 75/2, 76, 76/1, 76/2, 77/1, 77/2, 78, 78/1, 78/2, 79/1, 79/2, 80/1, 80/2, 81, 82/1, 82/2, 83/1, 83/1 а, 83/2, 83/2 а, 83а, 84, 85, 85/1, 85/2, 86, 87/1, 87/1а, 87/2, 87/2а, 89/1, 89/2, 90/1, 90/2, 91, 91/1, 91/2, 92/1, 92/2, 93/1, 93/2, 94-98, 98/2, 100, 101, 101а, 102-112, 123, 123/2, 124-127, 127а, 128, 128а, 129-131, 136, 140, 141, 202, 236, 245 үйлері, 2 қабатты № 2, №12/1-12/3, 18/1, 18/2 үйлері және Латиф Шахатов ауылындағы № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3а, 3б, 3/1, 3/2, 4а, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 10, 12, 13, 18, 20-27, 29, 30, 30а, 31-33, 35, 41, ЖД-21, 23, 23а, 24, 70 үйлері.
№ 209 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Мақат кенті, Бәйге төбе ауылы, Мақат аудандық білім беру бөліміне қарасты "Бәйге төбе мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Граница: 4 этажные дома микрорайона "Железнодорожников" № 80/3, 80/4, 80/6, 90/1, 89/1; 2 этажные 18 квартирные дома 18/1, 18/2; дома микрорайона "Болашак" №1-6; 16 квартирный дом КПД-5; дома №42 микрорайона №1-3, 3/3, 7, 13, 18, 20, 30, 31, 33, 36, 40, 42-44, 44а, 45-56, 56а, 57, 58, 58а, 59-66, 68-71, 73, 80, 85, 120, 121, ЖД-12, ЖД-13, ЖД-17, ЖД-65, 1 этажные дома микрорайона "Привокзальный" № 2, 4-7, 9/1, 9/2; 1 этажные дома железнодорожников № 18, 30, 31, 33, 35, 40, 50 и 1 этажные дома строителей № 12, 14, 15.
Избирательный участок № 208
Место расположения: поселок Макат, улица Саткул Бекжанова, дом 222, здание государственного учреждения "Начальная школа № 2".
Граница: поселок Макат, 4 этажные дома микрорайона "Газовиков" № 13а, 13б, 13в, 13г, 3 этажный дом № 13ж, 2 этажные дома №13д, 13е, 3 этажные дома по улице Каныша Сатпаева № 18/1, 18/5, 2 этажные №18/2-18/4, ЖД-18/6 и 1 этажные дома № 1, 2, 2/1, 3/1-3/4, 5, 6, 9-17, 20, 22-27, 28/1, 28/2, 29-40, 40а, 41, 42, 46, 47, 50, 70, ЖД-№ 21, ЖД-23, ЖД-23а, ЖД-23/1, ЖД-70, дома по улице Жангельдина № 1, 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4-8, 8/1, 8/2, 9, 9/1-2, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13-31, 33, 40, 41, 42а, 43-47, 50, 51, 1 этажные дома микрорайона "Газовиков" №3, 31, 32; 4 этажные дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 4/2, 5, 6, 6а, 7, 8, 8/2, 9-16, 18-20, 20а, 20/2, 21, 21а, 22, 22а, 22б, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28-30, 30а, 30б, 31, 31а, 32, 32а, 33, 33а, 34, 34а, 35-38, 38/1, 39, 39а, 40, 40а, 41-44, 44а, 45, 46, 46а, 47-49, 50а, 50б, 50/2, 51-54, 55а, 55б, 56, 57, 57/1, 58/1, 58/2, 59/1, 59/2, 60, 60/2, 61/1, 61/2, 62/1, 62/2, 63/1, 63/2, 64/1-64/3, 65а, 66, 67, 68/2, 69, 70/1, 70/2, 71/1, 71/2, 72, 72/1, 72/2, 74/1, 74/2, 75/1, 75/2, 76, 76/1, 76/2, 77/1, 77/2, 78, 78/1, 78/2, 79/1, 79/2, 80/1, 80/2, 81, 82/1, 82/2, 83/1, 83/1 а, 83/2, 83/2 а, 83а, 84, 85, 85/1, 85/2, 86, 87/1, 87/1а, 87/2, 87/2а, 89/1, 89/2, 90/1, 90/2, 91, 91/1, 91/2, 92/1, 92/2, 93/1, 93/2, 94-98, 98/2, 100, 101, 101а, 102-112, 123, 123/2, 124-127, 127а, 128, 128а, 129-131, 136, 140, 141, 202, 236, 245, 2 этажные дома № 2, № 12/1-12/3, 18/1, 18/2 и дома аула Латифа Шахатова № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3а, 3б, 3/1, 3/2, 4а, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 10, 12, 13, 18, 20-27, 29, 30, 30а, 31-33, 35, 41, ЖД-21, 23, 23а, 24, 70.
Избирательный участок № 209
Место расположения: поселок Макат, село Байге тобе, здание коммунального государственного учреждения "Комплекс школа-детский сад Байге тобе" при Макатском районном отделе образования.

Шекарасы: Мақат поселкесі, Бәйгі-төбе ауылындағы № 1, 1/1-1/4, 3, 3/1-3/4, 4/1-4/4, 5, 5/1-5/4, 6-32, 34, 35, 37, 41, 41а, 42а, 43а, 44-48, 50-57, 57а, 58, 60-69, 74-81, 84-88, 90, 93, 95-98, 98а, 99, 99/1, 99/2, 100, 100а, 101, 102, 102а, 102б, 104, 107, 111, 113, 114а, 115-124, 124а, 125-141, 141а, 142, 142а, 143-150, 150а, 151-153, 153а, 154-156, 156а, 157-162, 164-167, 170, 172, 174-184, 198, 201, 202 үйлері, "Мұнай айдаушылар" шағын ауданының №1/1-1/4, 2/1-2/4, 3/2-3/4, 3/5-6, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8, 10/1, 10/2, 11-14, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17/1-17/3, 18-22, № 402-бекеттің №1, 1/1, 1/2, 2, 2/1-2/3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/2, 5а, 6, 6/1, 6/2, 7-11, 11/1, 12, 12/1, 13, 14, 14/1, 15-50, 52 үйлері, №472-бекеттің №1, 2, 3-үйлері, № 377-бекеттің №1-11 үйлері.
№ 210 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Доссор кенті, Рамазан Төлешқалиев көшесі, 4 үй, "Ораз Сарғұнанов атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Доссор кенті, "Мұнайшылар" шағын ауданының Хансұлтан Аухатов, Қабдыхалық Сағытжанов көшелері № 1-10, 10а, 11-67, 84-92, 100-102, 110-118, 121-123, 126, 129-132, 134, 135, 140-145, 151, 153-155, 160, 163, 164, 182-185, 199, 205, 208-210 үйлері, Тәжібай Текеев көшесінің № 93-99, 106-109, 124-127 үйлері, Рамазан Төлешқалиев көшесі № 1-4, 6, 8, 11-16, 18-20, 22, 22а, 23, 25, 26, 29-39, 41,42, 47-49, 56, 57, 65, 68, 70, 73, 77, 81, 83, 84, 86-89, 91-97, 99-106, 110, 117, 119-125, 127, 129-132, 135, 136, 138-144, 146, 150-157, 159, 163, 170, 170а, 180, 181, 186-198, 198а, 199-205, 208-211 үйлері, № 414 бекеттің № 1, 2, 3 үйлері.
№ 211 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Доссор кенті, Жұмағали Мұқтанов көшесі, "Абай атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Доссор кенті, "Мұнайшы" шағын ауданының Рамазан Төлешқалиев көшесі № 68-84, 103-105, 105а, 119,120, 128, 133, 138-140, 145, 146, 146а, 147-149, 168, 187, 199, 203-205, 207, 210, 211, 222, 221, 224 үйлері, "Зауыт" шағын ауданының Шөкен Исанов көшесі №3, 4, 10, 14, 15, 20, 22, 23, 30, 31, 43, 44, 46, 47, 50, 51, 51а, 62а, 65-67, 75, 77, 80, 86, 86а, 91, 107, 109, 113-117, 120, 122, 123, 125, 128, 130-132, 132а, 137-139, 139а, 141-144, 146-148, 152, 153, 155, 158, 163-168, 170-172, 172а, 173, 173а, 174, 174а, 175, 175а, 176, 176а, 177-182, 188-190, 100а, 191-193, 213 үйлері, Бірлік шағын ауданының № 1-28 үйлері, Ынтымақ шағын ауданының №3-5, 11-13, 16, 16-1, 16-2, 21, 27, 30, 38, 39, 44-47, 49-52, 54, 58, 77, 78а, 79, 81, 83, 84, 86-90, 92, 93, 95-99, 102-117, 120, 121, 124, 125, 151, 212 үйлері, "Теміржолшы" шағын ауданының Ақмұқан Нұрсейітов көшесі №1-11 үйлері, № 441 бекеттің № 1-5 үйлері.
№ 212 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Доссор кенті, Ғалия Сүлейменова көшесі, 39 үй, "Мақат аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөліміне қарасты "Доссор мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты.

Граница: поселок Макат, дома села Байге тобе № 1, 1/1-1/4, 3, 3/1-3/4, 4/1-4/4, 5, 5/1-5/4, 6-32, 34, 35, 37, 41, 41а, 42а, 43а, 44-48, 50-57, 57а, 58, 60-69, 74-81, 84-88, 90, 93, 95-98, 98а, 99, 99/1, 99/2, 100, 100а, 101, 102, 102а, 102б, 104, 107, 111, 113, 114а, 115-124, 124а, 125-141, 141а, 142, 142а, 143-150, 150а, 151-153, 153а, 154-156, 156а, 157-162, 164-167, 170, 172, 174-184, 198, 201, 202, дома микрорайона "Нефтепровод" № 1/1-1/4, 2/1-2/4, 3/2-3/4, 3/5-6, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8, 10/1, 10/2, 11-14, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17/1-17/3, 18-22, дома разъезда № 402 № 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1-2/3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/2, 5а, 6, 6/1, 6/2, 7-11, 11/1, 12, 12/1, 13, 14, 14/1, 15-50, 52, дома разъезда №472 № 1, 2, 3, дома разъезда № 377 №1-11.
Избирательный участок № 210
Место расположения: поселок Доссор, улица Рамазана Тулешкалиева, дом 4, здание государственного учреждения "Средняя школа имени Ораза Саргунанова".
Граница: поселок Доссор, дома микрорайона "Мунайшылар" по улицам Хансултана Аухатова, Кабдыхалык Сагытжанова №1-10, 10а, 11-67, 84-92, 100-102, 110-118, 121-123, 126, 129-132, 134, 135, 140-145, 151, 153-155, 160, 163, 164, 182-185, 199, 205, 208-210, дома по улице Тажибая Текеева № 93-99, 106-109, 124-127, дома по улице Рамазана Тулешкалиева № 1-4, 6, 8, 11-16, 18-20, 22, 22а, 23, 25, 26, 29-39, 41, 42, 47-49, 56, 57, 65, 68, 70, 73, 77, 81, 83, 84, 86-89, 91-97, 99-106, 110, 117, 119-125, 127, 129-132, 135, 136, 138-144, 146, 150-157, 159, 163, 170, 170а, 180, 181, 186-198, 198а, 199-205, 208-211, дома разъезда № 414 № 1, 2, 3.
Избирательный участок № 211
Место расположения: поселок Доссор, улица Жумагали Муктанова, здание государственного учреждения "Средняя школа имени Абая".
Граница: поселок Доссор, дома микрорайона "Мунайшы" по улице Рамазана Тулешкалиева № 68-84, 103-105, 105а, 119, 120, 128, 133, 138-140, 145, 146, 146а, 147-149, 168, 187, 199, 203-205, 207, 210, 211, 222, 221, 224, дома микрорайона "Завод" по улице Шукен Исанова № 3, 4, 10, 14, 15, 20, 22, 23, 30, 31, 43, 44, 46, 47, 50, 51, 51а, 62а, 65-67, 75, 77, 80, 86, 86а, 91, 107, 109, 113-117, 120, 122, 123, 125, 128, 130-132, 132а, 137-139, 139а, 141-144, 146-148, 152, 153, 155, 158, 163-168, 170-172, 172а, 173, 173а, 174, 174а, 175, 175а, 176, 176а, 177-182, 188-190, 100а, 191-193, 213, дома микрорайона Бирлик № 1-28 , дома микрорайона Ынтымак №3-5, 11-13, 16, 16-1, 16-2, 21, 27, 30, 38, 39, 44-47, 49-52, 54, 58, 77, 78а, 79, 81, 83, 84, 86-90, 92, 93, 95-99, 102-117, 120, 121, 124, 125, 151, 212, дома микрорайона "Железнодорожник" по улице Акмукана Нурсеитова №1-11, дома разъезда № 441 № 1-5.
Избирательный участок № 212
Место расположения: поселок Доссор, улица Галии Сулейменовой, дом 39, здание коммунального государственного казенного предприятия "Доссорский дом культуры" при отделе культуры и развития языков Макатского района".

Шекарасы: Доссор кенті, 3 ауыл 1-4, 6-10, 13-15, 15а, 16-19, 21-25, 28, 29, 31, 33-35, 37, 44, 48, 50, 51, 54, 55, 57, 59-61, 63, 63а, 64-66, 68, 69, 71, 73, 74, 81, 86, 88, 89, 91, 93, 95-100, 103, 105, 106, 110-113, 116, 118, 137, 138, 143, 144, 144а, 150, 153, 160, 165, 166, 167, 170-172, 175, 180, 185, 188, 189, 193, 194, 198 үйлері, "Орталық" шағын ауданының Боран Аймағанбетов, Махамбет Өтемісұлы, Хакім Исаков көшелері № 1-16, 18, 19, 21-29, 29а, 30- 47, 51-65, 65а, 66, 67, 67а, 68-70, 72-89, 91, 92, 92а, 93, 93а, 94, 96, 97, 101, 105-109, 113, 117, 120, 122-129, 131, 131а, 133-148, 150, 150а, 152-158, 166, 167, 169, 171, 173, 174, 176, 178, 185, 186, 186а, 187, 216, 218-221, 241, 251 үйлері, "Құрылысшылар" шағын ауданының Сабытай Телемгенов, Бисенғали Даулетбаев, Құбай Сеитов көшелері № 1-13, 13а, 15-23, 23а, 24-29, 29а, 30-32, 32а, 33-40, 40а, 41-46, 48-81, 81а, 82, 82а, 83-96, 100, 128, 128а, 162, 163 үйлері.
№ 213 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Доссор кенті, Қәдім Жандауов көшесі, 5 үй, Атырау облысы Білім беру басқармасының "Мақат мұнай және газ технологиялық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның ғимараты.
Шекарасы: Доссор кенті, "Солтүстік" шағын ауданының Әмірхан Мантаев көшесі № 1, 3, 6 ,9, 11, 13, 16 үйлері, Гарифолла Құрманғалиев көшесінің № 6, 7, 11-14, 19, 21, 25-27, 27а, 28, 28а, 29, 33, 34, 36, 38, 40, 53, 61-63, 65-67, 69 үйлері, Мұстафа Шоқай, Құрманғазы Сағырбаев көшелері №1-64 үйлері, Шәли Еркешов көшесі № 1-22, 18а, 19а, 20а, 21а, 61, 63, 64, 66, 67 үйлері, Боран Аймағанбетов, Қуаныш Құдабаев, Қадірбай Кериков көшелері №17, 18а, 22а, 48-50, 95, 97-100, 102-104, 111, 112, 114, 115, 119, 130, 159-165, 168, 169а, 175, 177, 178а, 179, 180, 201, 203-206, 214, 222, 224 үйлері, Шали Еркешов көшесі № 1-15, 15а, 16-21, 55-61, 61а, 62, 64, 67 үйлері, Қәдім Жандауов, Әмірхан Мантаев көшелері № 19-31, 34-37, 37а, 38, 38а, 38б, 39-50, 50а, 51-53, 53а, 54, 58, 59, 59а, 60, 61, 61а, 62, 62а, 63, 64, 64а, 65, 65а, 66, 66а, 67-79, 85, 86, 149-153 үйлері, Ораз Сарғұнанов, Қайырғали Жылқышиев көшелері № 1-37 үйлері және Әмірхан Мантаев көшесі 3 қабатты №193-196, 204 үйлері.
№ 214 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Доссор кенті, Хәкім Искаков көшесі, "Бержан Қанатбаев атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Батыс бөлімшесіндегі бір қабатты Нұр Құсайынов көшесі № 1-10, 13-19, 21, 23-25, 28, 29, 31, 33-37, 44, 48, 50, 51, 54, 55, 57, 59, 60, 61-66, 68, 69, 71, 73, 74, 81, 86, 88, 89, 95-100, 103, 105, 106, 110-113, 118, 119, 124, 137, 138, 143, 144, 150, 152, 153, 160, 65-167, 170-172, 175, 180, 185, 188, 189, 193, 194, 198-204 және екі қабатты 108, 109, Махамбет Өтемісұлы көшесі 2 қабатты 113, 117, 120, 129, 134, 136, 139, 147, 171 үйлері.

Граница: поселок Доссор, дома 3 аула 1-4, 6-10, 13-15, 15а, 16-19, 21-25, 28, 29, 31, 33-35, 37, 44, 48, 50, 51, 54, 55, 57, 59-61, 63, 63а, 64-66, 68, 69, 71, 73, 74, 81, 86, 88, 89, 91, 93, 95-100, 103, 105, 106, 110-113, 116, 118, 137, 138, 143, 144, 144а, 150, 153, 160, 165, 166, 167, 170-172, 175, 180, 185, 188, 189, 193, 194, 198, дома микрорайона "Центральный" по улицам Борана Аймаганбетова, Махамбета Утемисулы, Хакима Исакова № 1-16, 18, 19, 21-29, 29а, 30-47, 51-65, 65а, 66, 67, 67а, 68-70, 72-89, 91, 92, 92а, 93, 93а, 94, 96, 97, 101, 105-109, 113, 117, 120, 122-129, 131, 131а, 133-148, 150, 150а, 152-158, 166, 167, 169, 171, 173, 174, 176, 178, 185, 186, 186а, 187, 216, 218-221, 241, 251, дома микрорайона "Строительный" по улицам Сабытая Телемгенова, Бисенгали Даулетбаева, Кубай Сеитова №1-13, 13а, 15-23, 23а, 24-29, 29а, 30-32, 32а, 33-40, 40а, 41-46, 48-81, 81а, 82, 82а, 83-96, 100, 128, 128а, 162, 163.
Избирательный участок №213
Место расположения: поселок Доссор, улица Кадим Жандауова, дом 5, здание коммунального государственного казенного предприятия "Макатский технологический колледж нефти и газа" Управления образования Атырауской области".
Граница: поселок Доссор, дома микрорайона "Северный" по улице Амирхана Мантаева № 1,3,6,9,11,13,16, дома по улице Гарифоллы Курмангалиева № 6, 7, 11-14, 19, 21, 25-27, 27а, 28, 28а, 29, 33, 34, 36, 38, 40, 53, 61-63, 65-67, 69, дома по улицам Мустафа Шокая, Курмангазы Сагырбаева №1-64, дома по улице Шали Еркешова № 1-22, 18а, 19а, 20а, 21а, 61, 63, 64, 66, 67, дома по улицам Борана Аймаганбетова, Куаныша Кудабаева, Кадырбая Керикова № 17, 18а, 22а, 48-50, 95, 97-100, 102-104, 111, 112, 114, 115, 119, 130, 159-165, 168, 169а, 175, 177, 178а, 179, 180, 201, 203-206, 214, 222, 224, дома Шали Еркешова № 1-15, 15а, 16-21, 55-61, 61а, 62, 64, 67, дома по улицам Кадим Жандауова, Амирхана Мантаева № 19-31, 34-37, 37а, 38, 38а, 38б, 39-50, 50а, 51-53, 53а, 54, 58, 59, 59а, 60, 61, 61а, 62, 62а, 63, 64, 64а, 65, 65а, 66, 66а, 67-79, 85, 86, 149-153, дома по улицам Ораза Саргунанова, Кайыргали Жылкышиева № 1-37 и 3 этажные дома по улице Амирхана Мантаева № 193-196, 204.
Избирательный участок № 214
Место расположения: поселок Доссор, улица Хакима Исакова, здание государственного учреждения "Средняя школы имени Бержана Канатбаева".
Граница: одноэтажные дома Западного отделения по улице Нур Кусайынова № 1-10, 13-19, 21, 23-25, 28, 29, 31, 33-37, 44, 48, 50, 51, 54, 55, 57, 59, 60, 61-66, 68, 69, 71, 73, 74, 81, 86, 88, 89, 95-100, 103, 105, 106, 110-113, 118, 119, 124, 137, 138, 143, 144, 150, 152, 153, 160, 165-167, 170-172, 175, 180, 185, 188, 189, 193, 194, 198-204 и двухэтажные жилые дома 108, 109, 2 этажные дома по улице Махамбета Утемисулы 113, 117, 120, 129, 134, 136, 139, 147, 171.