Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 265-V "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 маусымдағы № 300-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 шілдеде № 3253 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы ХХХІ сессиясының № 265-V "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3080 рет санымен тіркелген, 2015 жылғы 5 ақпанда "Мақат тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 265-V "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 24 июня 2015 года № 300-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 июля 2015 года № 3253
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2015-2017 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХХІ сессии районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 265-V "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3080, опубликовано 5 февраля 2015 года в газете "Макат тынысы") следующие изменения:

1) 1 тармақтың 1) тармақшасында:
"3 024 198" сандары "3 035 066" сандарымен ауыстырылсын;
"1 294 882" сандары "1 299 804" сандарымен ауыстырылсын.
2) 1 тармақтың 2) тармақшасында:
"3 024 198" сандары "3 035 066" сандарымен ауыстырылсын.
2. 1, 4 қосымшалар осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың бюджеттік жоспарлау, шаруашылық қызмет, жерді пайдалану, табиғатты қорғау және заңдылықты қамтамасыз ету мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Д. Алтаева) жүктелсін.

1) подпункте 1) пункта 1:
цифры "3 024 198" заменить цифрами "3 035 066";
цифры "1 294 882" заменить цифрами "1 299 804".
2) в подпункте 2) пункта 1:
цифры "3 024 198" заменить цифрами "3 035 066".
2. Приложения 1, 4 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Д. Алтаева) районного маслихата по вопросам бюджетного планирования, хозяйственной деятельности, использования земли, охраны природы и обеспечения законности.

5946
2015 жылғы 24 маусымдағы аудандық мәслихаттың № 300-V шешіміне № 2 қосымша
2014 жылғы 24 желтоқсандағы аудандық мәслихаттың № 265-V шешіміне № 4 қосымша
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімі аппаратының бюджеттік бағдарламаларының қаржыландыру мөлшері:
Бағдарлама
Бюджеттік бағдарлама атауы
Макат кенті әкімінің аппараты
Доссор поселкесі әкімінің аппараты
Бәйге-төбе ауылдық округі әкімінің аппараты
Барлығы (мың теңге)

5946
Приложение 2 к решению районного маслиха от 24 июня 2015 года № 300-V
Приложение 4 к решению районного маслиха от 24 декабря 2014 года № 265-V
Финансирование бюджетных программ аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа в следующих размерах
Программа
Наименование бюджетных программ
Аппарат акима поселка Макат
Аппарат акима поселка Доссор
Аппарат акима сельского округа Байге-тобе
Сумма (тыс. тенге)