Жұмекен ауылының жаңа көшесіне Баймаш Нұрымовтың есімін беру туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы Еңбекші ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 21 қазандағы № 81 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 қазанда № 3325 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, 37 бабының 3 тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және облыстық ономастика комиссиясының 2015 жылғы 19 тамыздағы қортындысы негізінде, Еңбекші ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жұмекен ауылының жаңа көшесіне Баймаш Нұрымовтың есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Х. Габбасов

О присвоении имени Баймаша Нурумова новой улице села Жумекен
Решение акима Енбекшинского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области от 21 октября 2015 года № 81. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 26 октября 2015 года № 3325
В соответствии с пунктом 2 статьи 35, пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и согласно заключения областной ономастической комиссии от 19 августа 2015 года, аким Енбекшинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить имя Баймаша Нурумова новой улице села Жумекен.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настояшее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа Х. Габбасов